Český seniorský pohár

Datum konání: 23. ledna 2016 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Soušek Milan
Telefon:
604 243 977
Email:
team@way4u.cz
Web:
http://www.seniorbowling.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
Český Seniorský Pohár
Články:
Český seniorský pohár 2016, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Hanušová Dana 163 226 206 137 181 213 203 201 237 196,33
2. Oliva Miroslav 195 204 257 226 207 225 234 228 201 219,67
3. Rathouský Tomáš 159 183 203 149 165 202 218 203 203 187,22
4. Enders Walter 159 160 182 155 180 182 211 192 163 176,00
5. Bočan Josef 213 170 248 211 195 204 190 204 215 205,56
6. Endersová Alena 190 182 139 182 157 137 196 160 179 169,11
7. Soušek Milan 201 158 193 205 198 150 166 191 210 185,78
8. Martan Jan 212 225 216 201 209 134 191 188 204 197,78
9. Mráček Petr 210 183 155 215 214 203 174 197 210 195,67
10. Pitaš Vladimír 158 225 183 160 172 163 168 170 203 178,00
11. Lébrová Jana 150 195 216 148 211 202 182 172 201 186,33
12. Kulhánek Vratislav 212 216 214 202 190 183 221 164 193 199,44
13. Jindřišek Milan 179 164 189 167 182 151 181 164 192 174,33
14. Stanishevskyi Vladimír 182 171 234 149 192 225 185 186 201 191,67
15. Plešinger František 188 181 173 160 168 178 149 205 196 177,56
16. Hanusíková Blanka 156 179 189 198 157 149 186 191 168 174,78
17. Kassas Abdul 187 160 212 217 189 154 169 144 253 187,22
18. Frýbortová Marie 147 213 156 199 184 147 156 188 181 174,56
19. Dědič Dalibor 191 142 183 171 235 198 153 190 190 183,67
20. Morávek Jaroslav 187 180 157 161 245 172 160 198 189 183,22
21. Lank Ivan st. 173 245 175 214 175 194 183 175 186 191,11
22. Plešingerová Jana 202 183 159 191 184 197 147 185 159 178,56
23. Havlíček Zdeněk st. 169 155 179 196 163 164 135 180 180 169,00
24. Egert Jiří 180 162 201 203 146 193 164 155 188 176,89
25. Brokeš František st. 160 174 190 177 146 185 189 147 164 170,22
26. Florík Petr 232 149 145 193 206 202 189 169 171 184,00
27. Ševčík Vlastimil 134 241 183 198 222 186 166 175 157 184,67
28. Horáková Marie 156 142 144 181 161 183 144 168 128 156,33
29. Šolc Miloslav 211 167 148 200 185 216 176 173 141 179,67
30. Stulík Jiří 171 225 197 194 226 162 141 159 195 185,56
31. Drábek Aleš 183 191 226 206 180 163 244 146 113 183,56
32. Flegelová Dáša 165 167 209 167 144 146 144 158 164 162,67
33. Matera Lubomír 173 238 173 189 167 156 156 172 140 173,78
34. Brokešová Anna 133 171 168 162 175 180 151 126 134 155,56
35. Fryšová Věra 119 160 193 185 157 236 115 149 170 164,89
36. Bešík Josef st. 158 168 167 200 150 171 130 136 144 158,22
37. Vrážel Jiří 189 171 140 236 203 143 180,33
38. Klečka Jiří 145 166 190 200 168 200 178,17
39. Kolář František 128 185 211 149 170 182 170,83
40. Skalický Pavel 168 193 213 162 148 192 179,33
41. Čermák František 176 198 168 145 187 187 176,83
42. Nejezchleba Stanislav 159 171 193 119 189 162 165,50
43. Štefková Eva 166 163 176 149 157 202 168,83
44. Kučírek František 140 141 199 171 151 184 164,33
45. Tomášek Petr 199 140 154 150 174 168 164,17
46. Pindurová Jana 140 121 234 155 171 187 168,00
47. Typolt Pavel 166 143 170 212 183 180 175,67
48. Květenský Vítězslav 174 168 177 163 147 181 168,33
49. Frýbort Otakar 208 187 154 140 156 182 171,17
50. Trčka Vladimír 189 149 165 186 152 141 163,67
51. Tomášková Dagmar 171 128 168 146 153 179 157,50
52. Dutka Miroslav 129 202 140 177 146 189 163,83
53. Sousedík Rostislav 170 201 108 174 201 181 172,50
54. Vojíř Jiří 126 157 108 148 185 202 154,33
55. Polívka Dalibor 182 141 161 165 175 203 171,17
56. Čejka Zdeněk 199 169 212 179 142 131 172,00
57. Stulíková Dagmar 161 157 170 180 151 140 159,83
58. Soukupová Dana 190 164 156 122 175 143 158,33
59. Růžička Jaroslav 141 136 164 161 177 157 156,00
60. Vavrla Zdeněk 148 169 168 178 153 187 167,17
61. Vokrojová Marie 150 137 177 157 168 170 159,83
62. Pleticha Jaroslav st. 137 115 162 180 179 167 156,67
63. Šlechtová Irena 161 145 174 176 162 134 158,67
64. Levák Karel 161 132 158 165 179 176 161,83
65. Sejkora Miroslav 137 140 165 152 172 124 148,33
66. Štefka Miroslav st. 146 161 159 182 169 161 163,00
67. Fencl Boris st. 192 148 167 119 174 151 158,50
68. Lebeda František 177 182 154 156 153 152 162,33
69. Šlechta Jaroslav 167 166 166 154 149 160 160,33
70. Konečná Marie 130 130 119 187 157 171 149,00
71. Prokopová Dagmar 159 159 122 137 127 143 141,17
72. Dedera Vladislav 137 152 162 172 183 141 157,83
73. Bočanová Ivana 174 139 124 172 156 132 149,50
74. Lukeš Vladimír 171 153 120 171 138 138 148,50
75. Dušková Blanka 138 146 161 105 142 127 136,50
76. Dohnálek Stanislav 125 144 167 127 126 155 140,67
77. Adamec Petr 104 133 152 171 180 153 148,83
78. Bora František 135 184 155 118 144 138 145,67
79. Rýdel Jan 128 158 146 146 150 175 150,50
80. Suchánek Luděk 130 169 160 161 141 133 149,00
81. Odstrčil Ivan 151 106 163 178 130 155 147,17
82. Lencová Anežka 154 122 95 121 163 151 134,33
83. Brašnová Alena 107 117 130 117 150 152 128,83
84. Kučera Josef 111 122 114 167 121 121 126,00
85. Pekár Petr 158 91 139 158 101 131 129,67
86. Kolářová Zdenka 122 93 113 124 91 90 105,50
ReBrokeš František st. 126 149 161 161 151 180 154,67
RePitaš Vladimír 194 136 162 152 221 175 173,33
ReLukeš Vladimír 157 122 140 162 139 135 142,50
ReKassas Abdul 159 147 147 162 194 123 155,33
ReBešík Josef st. 157 160 134 161 122 170 150,67
ReHavlíček Zdeněk st. 130 196 159 146 179 178 164,67
ReKulhánek Vratislav 169 158 226 180 166 180 179,83

Krátké zprávy

22.08.2019 v 20:01

Otevřena "obsazovačka" na 3. turnaj PRESTIGE.

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Vítěz 1. turnaje Prestige 2019-2020
Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins
2. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
3. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Nejlepší hráč kategorie P190, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Nejlepší senior, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Michaela
Xbowling club
Černíková Michaela

Černíková Michaela

Xbowling club
Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige 2019-2020