Český Seniorský Pohár

Datum konání: 25. září 2021 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Seniorbowling CZ
Telefon:
604 243 977
Email:
seniorbowling@seniorbowling.cz
Web:
https://www.seniorbowling.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Český Seniorský Pohár
Články:
Český Seniorský Pohár, 3. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Soukup Libor 136 183 189 185 167 248 154 224 238 191,56
2. Vrážel Jiří st. 151 233 224 156 158 193 194 224 175 189,78
3. Lébrová Jana 199 180 155 165 246 199 169 206 190 189,89
4. Růžička Jaroslav 206 151 159 160 145 193 219 175 164 174,67
5. Colon Josef 235 188 201 161 214 189 156 192 191 191,89
6. Matějka Antonín 152 206 223 189 168 212 190 161 198 188,78
7. Soušek Milan 175 243 127 179 202 189 196 165 177 183,67
8. Mlynář Marek 173 203 148 179 150 171 148 210 221 178,11
9. Brokešová Anna 156 220 152 181 169 212 177 160 145 174,67
10. Nejezchleba Stanislav 203 151 158 180 212 157 162 170 171 173,78
11. Mráček Petr 171 182 148 165 189 178 198 192 172 177,22
12. Tomášek Petr 144 164 159 143 205 178 218 160 136 167,44
13. Zelinková Irena 159 176 159 157 190 164 165 164 186 168,89
14. Štefková Eva 154 200 186 149 197 147 183 160 175 172,33
15. Hindrák Jiří 199 256 176 189 183 191 182 157 192 191,67
16. Krejchová Věra 168 196 175 155 147 171 159 199 139 167,67
17. Hanusíková Blanka 183 115 133 192 184 210 209 147 165 170,89
18. Frýbortová Marie 148 166 178 191 192 183 178 150 157 171,44
19. Koráb Pavel 181 198 160 200 184 200 184 171 173 183,44
20. Kunc Oto 211 182 167 183 148 138 158 170 167 169,33
21. Poprocký Michal 143 181 135 133 199 166 150 151 188 160,67
22. Nosek Richard 166 191 227 172 113 199 185 146 157 172,89
23. Nádvorník Pavel 191 237 167 171 195 172 186 149 159 180,78
24. Janočková Krystyna 135 175 213 137 171 145 170 167 135 160,89
25. Pitaš Vladimír 170 171 121 201 137 138 143 164 155 155,56
26. Čermák František 156 179 176 189 195 134 153 164 163 167,67
27. Prokopová Dagmar 143 149 138 167 146 163 128 140 160 148,22
28. Ivanciv Petr 221 157 162 163 179 202 137 152 188 173,44
29. Brokeš František st. 141 152 158 171 170 164 163 132 147 155,33
30. Florík Petr 193 187 182 187 166 169 170 157 130 171,22
31. Hasník Vít 170 166 152 140 234 221 174 122 168 171,89
32. Surán Ondřej 191 184 163 190 192 159 136 154 174 171,44
33. Koukal Drahomír 201 158 197 159 172 134 133 172 152 164,22
34. Harašta Jiří 180 165 151 204 172 155 137 180 151 166,11
35. Kolář František 132 146 178 136 197 165 118 131 151 150,44
36. Osička Antonín 193 146 190 146 169 145 113 153 138 154,78
37. Zapletalová Jiřina 104 200 184 164 154 155 160,17
38. Soukupová Dana 150 153 204 161 120 151 156,50
39. Rathouský Tomáš 145 159 162 166 155 143 155,00
40. Vavrla Zdeněk 123 163 148 245 171 150 166,67
41. Dohnálek Stanislav 171 132 176 139 150 145 152,17
42. Henzl Petr 162 165 137 192 163 146 160,83
43. Šolc Miloslav 140 133 169 193 195 115 157,50
44. Eliáš Petr st. JČ 188 167 156 197 154 131 165,50
45. Parkan Miloš 140 135 176 158 146 187 157,00
46. Zach Petr st. 162 145 190 147 155 185 164,00
47. Frýbort Otakar 141 182 160 182 126 152 157,17
48. Bora František 179 189 138 133 163 131 155,50
49. Tomášková Dagmar 129 116 117 167 157 176 143,67
50. Adamec Petr 150 191 152 140 160 142 155,83
51. Drábek Aleš 156 202 178 164 136 125 160,17
52. Jindřišek Milan 144 141 186 149 126 124 145,00
53. Šilar Miroslav 154 145 140 188 138 193 159,67
54. Žák Jan 133 132 182 150 174 139 151,67
55. Suchánková Miloslava 138 127 143 134 154 172 144,67
56. Konečná Marie 165 135 106 162 116 172 142,67
57. Velek Stanislav 120 163 173 156 149 151 152,00
58. Dutka Miroslav 143 167 145 156 129 122 143,67
59. Brašnová Alena 116 132 197 119 140 157 143,50
60. Polívka Dalibor 158 151 160 147 121 169 151,00
61. Bejdl René 133 155 131 188 132 173 152,00
62. Štefl Radomír 132 150 131 179 150 163 150,83
63. Bittersmann Milan 150 176 191 165 113 115 151,67
64. Matoušková Hana 175 131 119 144 167 126 143,67
65. Větrovský Jaromír 97 141 187 109 139 135 134,67
66. Egert Jiří 129 130 110 166 135 167 139,50
67. Lencová Anežka 130 151 127 109 125 170 135,33
68. Dvořáková Magdalena 100 163 148 134 133 135 135,50
69. Matera Lubomír 133 196 127 119 132 122 138,17
70. Klement Miroslav 152 104 109 133 109 130 122,83
71. Jirků Ladislav 130 150 108 112 184 127 135,17
72. Kučera Josef 160 172 125 126 112 139,00
ReHenzl Petr 181 135 171 177 137 142 157,17
RePitaš Vladimír 151 163 132 141 135 162 147,33
ReBrokešová Anna 172 154 168 128 181 122 154,17
ReBrokeš František st. 157 163 176 168 143 130 156,17
ReDohnálek Stanislav 133 159 162 135 149 136 145,67
ReSurán Ondřej 139 153 176 169 236 176 174,83
ReVavrla Zdeněk 116 152 105 170 146 118 134,50
ReColon Josef 128 171 157 153 138 140 147,83

Krátké zprávy

06.12.2021 v 09:19

Mistrovství České republiky pětičlenných družstev 2021 - ODLOŽENO.

03.12.2021 v 08:41

Zveřejněny mazací modely pro 4. kolo EXTRALIGY.

26.11.2021 v 13:21

Další bronzové medaile veze z MS Dubai seniorský tým 50+, který hrál ve složení Hindrák, Vrážel, Teame, Šimánek.

25.11.2021 v 15:47

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojoval tým ve složení Matějka, Colon, Mihulka, Květenský bronzové medaile.

23.11.2021 v 09:57

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojovala Dáša Stulíková s Annou Brokešovou bronzové medaile v soutěži dvojic

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2021/22

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena, nejlepší juniorka - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Vojtěchová Markéta
Xbowling club
Vojtěchová Markéta

Vojtěchová Markéta

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2021/22

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská