Czech Old School, jednotlivci

Datum konání: 22. října 2022 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Seniorbowling CZ
Telefon:
604 243 977
Email:
seniorbowling@seniorbowling.cz
Web:
https://www.seniorbowling.cz/clanky/czech-old-school/year-rok-2022/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
Czech Old School

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Vondráček Adam 165 223 178 210 199 229 196 194 201 199,44
2. Nejezchleba Stanislav 214 183 181 167 179 204 184 170 181 184,78
3. Pitaš Vladimír 184 171 190 214 162 154 148 147 183 172,56
4. Smolinský Josef 148 225 154 217 225 188 211 166 171 189,44
5. Melkner Peter 212 231 194 174 192 182 222 180 146 192,56
6. Kapronczayné Magdi 164 169 159 191 184 168 182 158 138 168,11
7. Lébrová Jana 167 194 212 186 169 186 185 185,57
8. Mlynář Marek 229 184 195 157 190 210 192 193,86
9. Havlíček Zdeněk st. 152 155 180 224 213 214 162 185,71
10. Hindrák Jiří 188 235 168 215 231 213 161 201,57
11. Vaněčková Dagmar 160 184 183 216 183 155 146 175,29
12. Prokopová Dagmar 168 161 173 188 169 180 137 168,00
13. Bobek Vlastimil 192 157 233 191 156 205 189,00
14. Tóth Mária 181 173 176 158 182 214 180,67
15. Marešová Jana 165 184 202 179 173 179 180,33
16. Soušek Milan 180 145 192 181 183 189 178,33
17. Radvánszki Zsolt 192 178 165 214 159 212 186,67
18. Witkovský Rudolf 203 158 165 171 219 179 182,50
19. Hossóné Béres Éva 183 190 193 150 151 203 178,33
20. Nádvorník Pavel 184 179 147 224 195 186 185,83
21. Brokeš František st. 195 145 216 178 153 149 172,67
22. Kunc Oto 171 172 165 170 174 191 173,83
23. Lendácky Igor 170 176 154 189 185 180 175,67
24. Vrážel Jiří st. 154 212 201 169 168 177 180,17
25. Surán Ondrej 179 165 182 180 190 205 183,50
26. Martin József 159 177 234 167 159 204 183,33
27. Zoričák Anton 180 213 190 164 197 129 178,83
28. Hanusíková Blanka 201 167 177 147 143 200 172,50
29. Tóth Ágnes 164 157 147 181 188 191 171,33
30. Hoos Andrej 160 175 189 177 149 222 178,67
31. Perczel Tamás 165 192 156 191 153 215 178,67
32. Buka Anikó 148 164 188 148 185 191 170,67
33. Florík Petr 167 157 199 186 184 158 175,17
34. Mrázik Vladimír 166 195 178 162 174 170 174,17
35. Mihulka Josef 155 162 175 189 173 163 169,50
36. Oravec Oliver 142 138 213 178 189 197 176,17
37. Soukup Libor 191 172 186 165 180 168 177,00
38. Štefková Eva 188 135 145 184 158 185 165,83
39. Stromšíková Anna 167 163 173 144 171 188 167,67
40. Fojtíková Ivana 168 153 168 157 171 187 167,33
41. Harašta Jiří 164 128 195 195 180 184 174,33
42. Butal Jaroslav st. 162 178 213 143 164 143 167,17
43. Skobrics Zoltán 156 157 183 178 181 152 167,83
44. Zámbó Gábor 137 177 171 177 151 176 164,83
45. Túroci Dušan 170 174 165 137 135 189 161,67
46. Stulík Jiří 129 200 186 187 145 133 163,33
47. Tornai Tamás 144 183 150 179 171 200 171,17
48. Stulíková Dagmar 156 151 164 170 179 117 156,17
49. Henzl Petr 148 196 177 156 158 144 163,17
50. Bódis György 128 170 167 174 209 160 168,00
51. Tóth Zoltán 161 151 146 189 207 165 169,83
52. Talaš Vlastimír 153 167 155 160 155 163 158,83
53. Bešík Josef st. 150 148 163 108 167 168 150,67
54. Krch Miroslav 140 172 178 181 161 180 168,67
55. Šeben Ondrej 170 160 151 169 164 167 163,50
56. Egert Jiří 135 143 156 164 158 185 156,83
57. Jindřišek Milan 164 164 125 165 149 142 151,50
58. Klečka Jiří 130 161 182 201 140 154 161,33
59. Schönová Jana 141 152 130 155 159 153 148,33
60. Kuziel František 164 156 156 156 155 147 155,67
61. Tarnawa István 162 108 168 146 188 172 157,33
62. Staněk Libor 156 196 137 159 199 149 166,00
63. Antalík Ivan 176 166 188 146 168 146 165,00
64. Polívka Dalibor 154 165 155 158 168 159 159,83
65. Trnka František 157 192 142 151 154 143 156,50
66. Zelinková Irena 180 151 149 148 115 155 149,67
67. Šulcová Hana 140 131 147 155 186 146 150,83
68. Soukupová Dana 99 129 147 161 174 170 146,67
69. Szöke Viktor 153 149 138 146 193 178 159,50
70. Schön Viktor st. 138 137 170 152 151 149 149,50
71. Dohnálek Stanislav 141 144 148 147 136 150 144,33
72. Pátková Veronika 141 150 157 148 155 153 150,67
73. Augustín Marián 135 191 198 144 170 113 158,50
74. Bejdl René 149 156 155 147 152 192 158,50
75. Fajt Edit 147 110 151 118 181 145 142,00
76. Brašnová Alena 154 113 160 127 163 158 145,83
77. Lubi Zoltán 120 174 192 181 147 131 157,50
78. Plánička Vojtěch 167 134 159 118 160 136 145,67
79. Čepregi Milan 150 130 196 128 169 153 154,33
80. Pláničková Zdenka 133 135 151 130 139 148 139,33
81. Orolín Pavol 158 142 132 152 176 171 155,17
82. Šilar Miroslav 136 175 149 133 175 161 154,83
83. Trembecký Štefan 154 114 160 145 180 147 150,00
84. Dvořáková Magdalena 133 156 172 108 157 144 145,00
85. Fürbusz Ferenc 170 150 138 119 171 147 149,17
86. Hevele Zoltán 156 126 137 131 172 167 148,17
87. Špindor Viktor 154 175 153 112 114 178 147,67
88. Čikeš Milan 141 124 189 150 100 167 145,17
89. Burján Vilmos 138 115 158 131 158 136 139,33

Krátké zprávy

26.01.2023 v 20:23

Otevřena obsazovačka na 8. turnaj Prestige Tour.

20.01.2023 v 10:07

Zveřejněn mazací model pro 7. turnaj Prestige Tour.

09.12.2022 v 10:13

Zveřejněn mazací model pro 6. turnaj Prestige Tour.

22.11.2022 v 09:33

Rozšířena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour o nedělní hrací rundu od 16.00 hod.

20.11.2022 v 19:20

Mistry ČR v seniorské kategorii 50 až 57 let se stali Jiří Uhlíř a Ivana Fojtíková.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 7. turnaje Prestige Tour 2022/23

Marešová Jana
bez klubové příslušnosti
Marešová Jana

Marešová Jana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kat. P190, nejlepší seniorka - 7. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Haxa Adam
ProBowling Hustopeče
Haxa Adam

Haxa Adam

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165 - 7. turnaj Prestige Tour 2022/23

Vacek Tomáš
Bowling Hluboká
Vacek Tomáš

Vacek Tomáš

Bowling Hluboká

Nejlepší junior - 7. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Trojek Ondřej
Xbowling club
Trojek Ondřej

Trojek Ondřej

Xbowling club

Vítěz 2. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Brychová Eliška
BC Bowlingzone
Brychová Eliška

Brychová Eliška

BC Bowlingzone

Vítězka 2. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/