EBONITE

Datum konání: 4. ledna 2018 - 6. ledna 2018 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Sportovní žebříček ČBA
Série:
EBONITE
Články:
EBONITE tour, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Lorenc Jaroslav ml. 160 188 214 186 266 244 265 248 245 224,00 100
2. Včeliš Michal 200 172 191 207 245 179 226 226 156 242 179 226 204,08 99
3. Nováková Miluše 177 198 128 233 245 176 174 217 204 194,67 98
4. Čermák Pavel 190 224 280 184 182 162 221 182 247 203 248 183 208,83 97
5. Čižinský Jaroslav 236 168 210 193 170 235 175 161 269 201,89 96
6. Petáková Anna 187 213 177 182 180 181 167 266 200 171 202 204 194,17 95
7. Kulhánek Vratislav 201 179 229 194 203 224 204 168 225 203,00 94
8. Vacek Pavel 205 227 181 191 205 204 172 163 259 200,78 93
9. Liebich Tomáš 191 141 201 168 198 193 157 199 203 143 197 199 182,50 92
10. Macek Jan 237 259 215 279 246 222 215 160 222 228,33 91
11. Košatová Renáta 161 154 151 167 206 233 159 214 168 165 168 202 179,00 90
12. Egert Jiří 176 193 182 172 224 206 156 196 194 188,78 89
13. Drábek Aleš 180 196 239 198 213 195 164 171 244 200,00 88
14. Dobiáš Michal 180 220 235 179 181 182 213 232 143 175 183 209 194,33 87
15. Bobek Vlastimil 200 190 169 223 217 161 234 154 176 180 201 171 189,67 86
16. Uhlířová Zuzana 167 185 153 170 177 178 133 202 182 133 148 222 170,83 85
17. Jirsa Miloš 154 188 167 197 177 150 169 176 185 167 180 158 172,33 84
18. Krňák Pavel 189 246 177 181 235 220 195 177 186 200,67 83
19. Synek Aleš 171 278 232 202 210 199 186 179 189 205,11 82
20. Vohryzka Jaromír 211 204 243 167 210 180 160 171 211 195,22 81
21. Rain David 182 246 186 160 197 195 245 155 207 154 178 203 192,33 80
22. Slezák Luboš 153 182 246 173 183 223 206 182 156 179 153 169 183,75 79
23. Závladská Svatava 201 157 150 169 214 199 213 211 188 133 177 176 182,33 78
24. Závladský Dušan 203 198 187 200 142 170 228 182 189 143 160 162 180,33 77
25. Beštová Kateřina 184 214 200 175 231 204 201,33 76
26. Soukup Libor 191 194 194 191 169 181 161 205 188 186,00 75
27. Vrážel Jiří st. 171 195 151 256 204 165 171 195 187 188,33 74
28. Michal Ondřej 190 202 198 195 192 161 189 164 152 182,56 73
29. Kolář Jan st. 278 172 188 199 178 173 163 147 236 192,67 72
30. Horáček Petr 158 159 223 218 153 173 180 134 195 177,00 71
31. Tětková Lenka 188 159 191 153 168 161 147 163 150 164,44 70
32. Pitaš Vladimír 138 178 202 173 177 165 175 145 163 168,44 69
33. Heřmánková Blanka 161 183 157 204 168 186 170 156 145 170,00 68
34. Stulík Jiří 160 139 157 279 199 180 174 115 193 177,33 67
35. Jindřišek Milan 167 173 140 155 158 205 134 144 137 157,00 66
36. Seidl Michal 187 182 162 168 195 179 124 149 104 161,11 65
37. Nejezchleba Stanislav 218 180 157 152 198 189 182,33 64
38. Görg Martin 184 193 240 219 174 185 199,17 63
39. Schönová Jana 153 202 158 173 147 136 161,50 62
40. Kváča Václav 212 152 160 194 232 155 184,17 61
41. Wasserrab Oldřich 213 152 167 157 168 246 183,83 60
42. Ševčík Vlastimil 160 191 158 213 149 202 178,83 59
43. Suchánek Jan 143 159 173 173 179 183 168,33 58
44. Mucha Robin 205 150 208 150 194 174 180,17 57
45. Vojtíšek Erik 145 184 168 180 221 145 173,83 56
46. Tětek Petr 154 190 168 178 194 170 175,67 55
47. Typolt Pavel 169 175 207 151 180 183 177,50 54
48. Kolářová Hana 163 149 179 184 190 146 168,50 53
49. Včeliš Jaroslav 180 171 153 155 158 156 162,17 52
50. Černíková Karolína 147 180 173 206 172 148 171,00 51
51. Kubelková Lucie 178 167 184 157 171 156 168,83 50
52. Liebichová Ingrid 117 162 137 192 156 222 164,33 49
53. Teame Habtegabriel 189 199 176 173 170 194 183,50 48
54. Bejdl René 123 180 160 127 269 180 173,17 47
55. Květenský Vítězslav 176 184 160 143 202 168 172,17 46
56. Mička Daniel 170 215 171 139 223 164 180,33 45
57. Burian Ivan 123 173 132 203 225 225 180,17 44
58. Šafařík Luděk 190 179 159 177 206 146 176,17 43
59. Flegelová Dáša 151 153 141 150 198 168 160,17 42
60. Stulíková Dagmar 176 142 148 172 187 143 161,33 41
61. Bejšovcová Lenka 124 114 188 180 135 188 154,83 40
62. Kabrhel Petr 127 202 192 163 192 210 181,00 39
63. Procházka Aleš 175 195 177 176 130 148 166,83 38
64. Nosek Richard 168 185 193 149 146 188 171,50 37
65. Prokop Zdeněk 166 121 139 183 170 149 154,67 36
66. Rác Václav 174 143 175 159 182 220 175,50 35
67. Burianová Eva 104 166 198 159 213 151 165,17 34
68. Eliáš Petr 142 198 155 145 155 192 164,50 33
69. Breindlová Anna 144 166 174 124 148 155 151,83 32
70. Švec Ladislav 155 150 185 225 167 181 177,17 31
71. Čížek Daniel 141 180 190 165 163 173 168,67 30
72. Paračka Andrej 116 169 136 173 214 149 159,50 29
73. Prokopová Dagmar 149 119 144 161 133 166 145,33 28
74. Soukupová Dana 144 147 151 137 146 158 147,17 27
75. Talaš Vlastimír 156 150 128 172 149 186 156,83 26
76. Čermák František 166 165 135 181 188 174 168,17 25
77. Homola Ladislav 175 161 169 136 215 141 166,17 24
78. Suchánková Miloslava 131 155 161 124 166 150 147,83 23
79. Krňáková Šárka 130 158 140 142 150 191 151,83 22
80. Čálková Marta 132 156 162 161 143 132 147,67 21
81. Vacík Matěj 136 172 126 161 167 99 143,50 20
82. Sopková Irena 131 201 106 151 140 142 145,17 19
83. Rejč Libor 174 164 127 162 125 177 154,83 18
84. Kaňka Jan 167 136 129 204 142 160 156,33 17
85. Mištera Karel 157 136 128 144 159 166 148,33 16
86. Kučírek František 165 139 177 120 142 134 146,17 15
87. Bejšovec Jaroslav 155 184 150 138 161 159 157,83 14
88. Vlček Josef 135 130 156 159 148 131 143,17 13
89. Sýkorová Andrea 155 131 148 176 126 141 146,17 12
90. Skalický Pavel 176 166 173 175 145 135 161,67 11
91. Černík Vojtěch 168 118 153 152 176 173 156,67 10
92. Kassas Abdul 125 168 159 171 172 121 152,67 9
93. Demuth Filip 124 177 174 145 163 164 157,83 8
94. Butal Jaroslav st. 149 155 155 166 156 127 151,33 7
95. Černíková Michaela 134 124 130 129 140 130 131,17 6
96. Culková Olga 125 133 125 132 156 127 133,00 5
97. Vohryzková Dáša 136 139 120 155 110 123 130,50 4
98. Šafařík Jakub 172 127 165 135 129 152 146,67 3
99. Bora František 169 103 146 138 137 119 135,33 2
100. Culek Jiří 122 131 170 152 127 104 134,33 1
101. Tejkl Martin 107 142 126 111 131 136 125,50 0
102. Štafa Pavel 101 108 151 114 157 162 132,17 0
103. Vrňata David 157 159 99 146 178 110 141,50 0
104. Schön Viktor st. 115 99 157 105 114 157 124,50 0
105. Teame Christian 131 77 101 104 120 90 103,83 0
ReČermák Pavel 215 187 195 148 220 190 192,50
ReVčeliš Michal 169 221 151 122 244 210 186,17
ReRain David 183 204 145 220 165 157 179,00
ReTypolt Pavel 124 220 189 160 194 162 174,83
ReNejezchleba Stanislav 172 177 166 185 144 184 171,33
ReSeidl Michal 172 155 127 161 207 194 169,33
ReTětek Petr 169 179 179 143 158 188 169,33
RePitaš Vladimír 155 146 174 162 198 174 168,17
ReKolářová Hana 152 177 150 173 193 138 163,83
ReKvětenský Vítězslav 170 146 176 171 162 136 160,17
ReProcházka Aleš 133 141 204 167 172 136 158,83
ReEliáš Petr 137 192 163 177 129 146 157,33
ReHoráček Petr 145 155 133 182 174 152 156,83
ReHoráček Petr 177 122 161 138 143 194 155,83
ReBejšovec Jaroslav 154 142 151 146 159 172 154,00
ReEgert Jiří 173 153 138 149 135 163 151,83
ReLiebichová Ingrid 134 180 139 133 158 165 151,50
ReProkopová Dagmar 149 119 144 161 133 166 145,33
ReTětková Lenka 136 163 154 138 174 104 144,83
ReKučírek František 141 149 132 148 125 159 142,33
ReParačka Andrej 141 165 138 106 142 108 133,33

Krátké zprávy

21.09.2018 v 14:34

Bohužel lidský faktor zapříčinil záměnu mazacího modelu v příloze článku o další turnaji Kegel Prestige. Nyní v příloze naleznete model, který bude od zítra aplikován.

18.09.2018 v 08:53

Rozšířena kvalifikační obsazovačka na MČR dvojic v Praze.

17.09.2018 v 07:56

Otevřena obsazovačka pro kvalifikaci na MČR dvojic v Chomutově.

10.09.2018 v 16:39

V obsazovačkách jsou otevřeny hrací rundy pro kvalifikaci na MČR dvojic v Olomouci, Brně, Praze a Pardubicích.

06.09.2018 v 10:20

Zveřejněn mazací model na QubicaAMF.

Galerie

Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Nejlepší hráč Prestige 2
Jedlička Jan
Xbowling Team
Jedlička Jan

Jedlička Jan

Xbowling Team
Nejlepší hráč Prestige 2, kat. P190
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč Prestige 2, kat. P165
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráčka Prestige 2