EBONITE

Datum konání: 6. června 2020 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
EBONITE tour
Články:
EBONITE tour, 4. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Colon Josef 177 204 199 161 248 224 214 191 247 207,22 100
2. Jirků Ladislav 211 184 212 211 173 149 196 163 189 200 213 213 192,83 99
3. Matějka Antonín 171 191 212 176 160 179 174 203 223 229 214 172 192,00 98
4. Jelínek Lukáš 223 186 234 204 214 181 201 215 214 208,00 97
5. Mazalová Andrea 183 211 192 146 193 190 167 201 205 187,56 96
6. Sovová Alena 199 157 174 225 177 181 180 200 181 186,00 95
7. Beštová Kateřina 208 206 200 206 163 168 209 179 204 186 212 180 193,42 94
8. Havlíček Zdeněk st. 177 209 245 213 163 162 198 210 141 190,89 93
9. Stulíková Dagmar 178 153 135 211 164 168 179 169 187 188 170 175 173,08 92
10. Čermák Pavel 194 235 264 204 258 182 236 187 153 212,56 91
11. Teame Habtegabriel 189 181 215 243 166 205 180 168 224 196,78 90
12. Sovová Ivana - JČ 216 205 157 178 142 189 142 135 211 170 160 182 173,92 89
13. Kolářová Hana 158 182 169 174 178 214 153 145 201 159 202 142 173,08 88
14. Nejezchleba Stanislav 201 179 189 193 197 194 156 168 197 186,00 87
15. Macek Jan 244 200 180 193 227 160 189 200 159 194,67 86
16. Homola Lukáš 178 175 213 200 173 193 225 209 183 178 186 176 190,75 85
17. Kunc Oto 208 172 188 159 145 169 187 150 235 139 151 200 175,25 84
18. Lorenc Jaroslav 243 170 246 187 215 208 164 181 173 198,56 83
19. Dutka Miroslav 146 224 185 192 228 194 172 166 125 181,33 82
20. Pitaš Vladimír 146 204 181 147 171 233 170 170 222 168 155 147 176,17 81
21. Robertson Thomas 184 187 203 205 213 222 184 160 165 191,44 80
22. Michal Ondřej 176 198 214 182 186 224 213 157 206 126 188 192 188,50 79
23. Víšek Petr 171 229 172 169 199 188 189 182 167 168 157 158 179,08 78
24. Malec Jaromír st. 227 191 202 195 178 170 240 205 192 146 175 155 189,67 77
25. Suchánek Jan 153 175 206 156 157 212 158 152 169 170,89 76
26. Sova Petr st. 252 160 161 198 138 189 186 168 143 177,22 75
27. Paračka Andrej 164 187 172 183 179 193 182 170 151 175,67 74
28. Strejcová Tereza 138 152 200 157 174 209 120 187 168 167,22 73
29. Polívka Dalibor 154 192 169 224 146 201 185 149 174 177,11 72
30. Nosek Richard 197 201 220 154 217 158 167 179 164 184,11 71
31. Klečka Jiří 182 193 198 156 200 188 168 161 173 179,89 70
32. Sopková Irena 182 169 176 149 169 197 133 175 147 166,33 69
33. Bobek Vlastimil 199 186 222 168 173 152 189 156 145 176,67 68
34. Štafa Pavel 179 144 113 221 181 224 147 160 147 168,44 67
35. Včeliš Jaroslav 204 170 208 139 163 155 130 121 169 162,11 66
36. Rain David 210 223 205 196 168 180 124 174 145 180,56 65
37. Sůva Jan 141 176 167 223 197 160 177,33 64
38. Maléřová Pavlína 177 154 152 176 163 190 168,67 63
39. Janošcová Kateřina 154 202 168 161 153 208 174,33 62
40. Hindrák Jiří 234 164 223 179 164 164 188,00 61
41. Čižinský Jaroslav 143 209 179 205 218 144 183,00 60
42. Slezák Luboš 232 159 191 155 129 183 174,83 59
43. Straková Irena 147 140 167 197 190 207 174,67 58
44. Malcová Gabriela 148 201 199 132 141 179 166,67 57
45. Honomichlová Martina 144 186 170 139 172 187 166,33 56
46. Švec Ladislav 165 205 168 185 226 166 185,83 55
47. Slavíková Kateřina 131 174 150 189 193 200 172,83 54
48. Pisinger Miroslav 172 192 181 164 157 165 171,83 53
49. Skalický Pavel 155 176 192 199 199 186 184,50 52
50. Semerák Stanislav 203 242 213 137 175 136 184,33 51
51. Butal Jaroslav st. 155 193 179 213 177 152 178,17 50
52. Vacek Pavel 188 214 143 167 212 162 181,00 49
53. Mička Daniel 206 193 189 156 194 164 183,67 48
54. Rác Václav 179 223 173 184 155 193 184,50 47
55. Černíková Karolína 180 178 139 168 171 145 163,50 46
56. Vlček Josef 145 172 142 174 169 179 163,50 45
57. Homola Ladislav 182 163 177 174 152 165 168,83 44
58. Krňák Pavel 214 163 202 213 124 179 182,50 43
59. Horáček Petr 189 138 160 168 168 225 174,67 42
60. Suchánková Miloslava 172 175 136 152 159 176 161,67 41
61. Hrnčíř Luděk 182 196 155 131 150 185 166,50 40
62. Bora František 167 218 138 158 144 144 161,50 39
63. Včeliš Michal 187 161 201 192 180 165 181,00 38
64. Liebich Tomáš 194 202 154 142 213 179 180,67 37
65. Egert Jiří 199 200 177 147 144 102 161,50 36
66. Harvánek Petr 174 141 135 190 107 216 160,50 35
67. Typolt Pavel 170 140 169 201 194 161 172,50 34
68. Liebichová Fantová Ingrid 194 155 148 136 166 156 159,17 33
69. Kolář Jan st. 191 156 163 155 209 199 178,83 32
70. Drábek Aleš 182 184 137 149 214 189 175,83 31
71. Vohryzka Jaromír 198 129 179 143 210 212 178,50 30
72. Staněk Libor 177 128 141 169 170 225 168,33 29
73. Marek Jakub 144 148 134 147 156 237 161,00 28
74. Stříbrný Vladimír 129 168 159 217 181 201 175,83 27
75. Guič Boris 165 159 183 145 183 183 169,67 26
76. Čížek Daniel 137 205 193 169 160 187 175,17 25
77. Kopřiva Milan 150 166 121 170 209 169 164,17 24
78. Sova Petr ml. 176 190 160 151 139 152 161,33 23
79. Šimánek Ladislav 171 144 140 233 185 172 174,17 22
80. Schön Viktor st. 146 163 145 168 142 166 155,00 21
81. Bejdl René 169 182 140 170 158 147 161,00 20
82. Semeráková Monika 155 150 165 170 139 138 152,83 19
83. Leiske Petr 128 160 156 188 148 172 158,67 18
84. Matoušková Hana 158 200 110 164 154 114 150,00 17
85. Sýkorová Andrea 180 163 136 132 151 155 152,83 16
86. Černíková Michaela 203 140 157 107 165 120 148,67 15
87. Brychová Eliška 155 176 139 151 143 122 147,67 14
88. Fleischmann Jan ml. 172 169 124 164 169 125 153,83 13
89. Vácha Petr 159 149 169 148 145 136 151,00 12
90. Žáčková Pavla 149 145 143 149 161 124 145,17 11
91. Ferens Jaroslav 145 135 170 174 162 140 154,33 10
92. Brázda Bohumil 149 155 158 142 131 151 147,67 9
93. Květenský Vítězslav 162 147 158 147 152 133 149,83 8
94. Soukup Libor 178 164 105 163 148 161 153,17 7
95. Krňáková Šárka 99 153 148 140 132 172 140,67 6
96. Kleiman Martin 125 152 134 126 123 167 137,83 5
97. Šimůnek Pavel st. 174 132 167 141 144 131 148,17 4
98. Hais Petr 162 129 150 145 153 135 145,67 3
99. Vrážel Jiří st. 163 159 134 123 169 173 153,50 2
100. Lencová Anežka 142 135 114 129 141 137 133,00 1
101. Schönová Jana 140 129 140 117 142 128 132,67 0
102. Málková Lenka 139 116 96 128 129 157 127,50 0
ReHomola Lukáš 178 191 164 238 145 190 184,33
ReRobertson Thomas 148 231 160 177 163 220 183,17
ReČermák Pavel 199 184 168 162 182 186 180,17
RePolívka Dalibor 199 194 171 132 183 189 178,00
ReČermák Pavel 150 188 219 164 168 174 177,17
ReDrábek Aleš 186 167 190 170 155 176 174,00
ReKolář Jan st. 168 205 183 171 144 160 171,83
ReŠtafa Pavel 136 181 165 191 178 178 171,50
ReSopková Irena 159 207 155 165 178 165 171,50
RePitaš Vladimír 164 154 217 142 175 177 171,50
RePisinger Miroslav 179 151 162 213 159 160 170,67
ReČížek Daniel 190 174 179 166 162 152 170,50
ReLiebich Tomáš 224 183 179 138 152 146 170,33
ReSlavíková Kateřina 191 162 170 164 160 172 169,83
ReNejezchleba Stanislav 163 150 168 185 156 174 166,00
ReSlezák Luboš 186 152 162 158 155 176 164,83
ReKolářová Hana 168 144 153 144 200 180 164,83
ReStaněk Libor 172 134 194 136 180 167 163,83
ReVčeliš Michal 174 191 190 150 126 146 162,83
ReSova Petr st. 165 140 161 163 170 178 162,83
ReKunc Oto 146 171 200 163 158 136 162,33
ReČerníková Karolína 167 145 144 205 146 156 160,50
ReSova Petr ml. 124 160 146 171 138 211 158,33
ReVlček Josef 161 153 156 107 156 168 150,17
ReHoráček Petr 147 143 126 156 141 181 149,00
ReSchön Viktor st. 127 149 140 189 110 135 141,67
ReEgert Jiří 151 150 129 140 128 152 141,67
ReKrňáková Šárka 137 125 140 144 122 136 134,00

Krátké zprávy

19.10.2020 v 12:13

Seniorské MČR dvojic ZRUŠENO.

08.10.2020 v 11:42

MČR dvojic se tento víkend hrát nebude, je ODLOŽENO !!!

07.10.2020 v 15:12

STK po uzávěrce přihlášek připravila a zveřejnila orientační časový plán a rozpis s obsazením hracích rund na MČR dvojic.

05.10.2020 v 13:27

Otevřeny obsazovačky pro jednotlivé kategorie MČR dvojic.

02.10.2020 v 09:15

STK zveřejnila mazací modely pro nedělní Extraligy.

Galerie

Hindrák Jiří
BC Bowlingzone
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

BC Bowlingzone

1. místo na 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

2. místo na 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Vondráčková Linda
BC Bowlingzone
Vondráčková Linda

Vondráčková Linda

BC Bowlingzone

3. místo na 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Černíková Karolína
BK KLÍŠE
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK KLÍŠE

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS