EBONITE

Datum konání: 8. července 2021 - 10. července 2021 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Sportovní žebříček ČBA
Série:
EBONITE tour
Články:
EBONITE tour, 9. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Kunc Oto 156 217 169 161 203 147 155 160 183 212 238 173 181,17 81
2. Slavíková Kateřina 162 190 144 181 183 199 126 238 174 207 222 187 184,42 80
3. Colon Josef 150 161 210 195 203 183 213 181 223 160 222 219 193,33 79
4. Jelínek Lukáš 212 237 278 193 235 215 214 218 178 220,00 78
5. Macek Jan 179 222 227 178 131 185 267 236 199 169 208 226 202,25 77
6. Květenský Vítězslav 179 148 179 201 169 181 207 169 194 214 167 174 181,83 76
7. Kolář Jan st. 179 162 181 201 147 225 205 160 207 195 197 198 188,08 75
8. Klečka Jiří 203 164 195 205 196 146 192 180 176 184,11 74
9. Matějka Antonín 168 174 202 179 202 215 191 189 167 187,44 73
10. Sopková Irena 160 154 166 192 172 197 180 198 122 171,22 72
11. Čermák Pavel 227 243 158 178 192 152 160 170 226 189 144 206 187,08 71
12. Bobek Vlastimil 179 153 141 166 194 180 189 199 155 153 173 168 170,83 70
13. Polívka Dalibor 161 159 187 231 158 193 212 142 145 176,44 69
14. Brokeš František st. 137 212 221 192 167 169 158 162 148 174,00 68
15. Parkan Miloš 179 190 143 243 194 188 162 143 166 178,67 67
16. Černíková Karolína 169 200 185 144 195 189 171 168 126 171,89 66
17. Fleischmann Jan st. 149 204 164 183 231 167 123 158 203 175,78 65
18. Vacek Tomáš 165 148 188 188 222 218 162 164 170 180,56 64
19. Prokop Zdeněk 173 193 144 190 145 175 170 151 183 155 152 139 164,17 63
20. Beštová Kateřina 169 222 185 177 214 210 163 164 141 182,78 62
21. Sova Petr ml. 143 168 202 170 227 158 158 155 200 122 172 158 169,42 61
22. Brokešová Anna 124 179 150 163 157 190 148 202 187 119 153 160 161,00 60
23. Kváča Václav 178 166 192 142 193 232 185 208 195 169 174 116 179,17 59
24. Šimůnek Pavel st. 166 196 165 224 178 236 119 145 168 177,44 58
25. Sova Petr st. 119 208 175 192 194 178 172 152 167 173,00 57
26. Nosková Jitka 138 147 210 159 198 178 144 143 178 166,11 56
27. Stulíková Dagmar 177 159 174 155 169 137 152 148 169 160,00 55
28. Janočková Krystyna 210 160 156 144 170 161 166 111 181 162,11 54
29. Teame Habtegabriel 160 175 162 179 216 201 177 178 158 178,44 53
30. Liebichová Fantová Ingrid 182 171 180 150 156 193 157 154 132 163,89 52
31. Mareš Michal 191 157 184 180 183 151 149 153 150 166,44 51
32. Soukupová Dana 128 135 193 193 188 144 133 153 145 156,89 50
33. Kolářová Hana 177 222 156 151 150 182 152 124 138 161,33 49
34. Harvánek Petr 154 149 142 211 164 195 143 127 146 159,00 48
35. Muránsky Daniel 168 135 190 174 164 167 105 159 128 154,44 47
36. Soukup Libor 169 164 181 142 207 150 136 166 115 158,89 46
37. Beneš Michal 213 178 166 168 171 192 181,33 45
38. Schönová Jana 122 157 147 205 166 205 167,00 44
39. Drábek Aleš 244 172 140 178 202 131 177,83 43
40. Jarovský Albert 162 157 154 236 166 190 177,50 42
41. Mička Daniel 200 155 200 164 156 192 177,83 41
42. Suchánková Miloslava 136 163 176 156 157 178 161,00 40
43. Straková Irena 193 168 184 160 158 150 168,83 39
44. Egert Jiří 162 168 177 127 165 165 160,67 38
45. Štafa Pavel 158 146 149 194 183 159 164,83 37
46. Liebich Tomáš 170 212 172 147 187 165 175,50 36
47. Jirků Ladislav 213 169 145 168 166 168 171,50 35
48. Michal Ondřej 161 161 159 184 236 154 175,83 34
49. Nosek Richard 183 169 150 175 185 160 170,33 33
50. Leiske Petr 138 147 206 169 141 178 163,17 32
51. Marek Jakub 139 136 162 193 192 133 159,17 31
52. Malec Jaromír st. 145 208 203 169 153 142 170,00 30
53. Jirsa Miloš 144 148 135 201 173 139 156,67 29
54. Schön Viktor st. 121 152 176 148 170 164 155,17 28
55. Sovová Alena 181 172 140 133 182 138 157,67 27
56. Rác Václav 189 193 192 161 161 145 173,50 26
57. Homola Ladislav 178 148 153 167 179 150 162,50 25
58. Navrátil Marek ml. 181 222 128 144 136 164 162,50 24
59. Janošcová Kateřina 178 167 156 154 172 165 165,33 23
60. Sovová Ivana - JČ 137 122 201 134 161 164 153,17 22
61. Sůva Jan 124 150 142 177 166 171 155,00 21
62. Malcová Gabriela 167 184 138 159 139 126 152,17 20
63. Gregor Tomáš 143 143 158 146 141 186 152,83 19
64. Suchánek Jan 193 157 130 148 165 134 154,50 18
65. Mňačko Matyáš 113 144 183 184 165 149 156,33 17
66. Kassas Abdul 168 152 123 204 123 156 154,33 16
67. Nečas František 145 174 100 158 165 166 151,33 15
68. Homola Lukáš 149 152 146 184 181 205 169,50 14
69. Rácová Julie 138 157 155 133 146 168 149,50 13
70. Chrpa Jindřich 157 164 146 156 126 142 148,50 12
71. Matoušková Hana 128 125 190 157 141 150 148,50 11
72. Málková Lenka 135 136 128 167 170 146 147,00 10
73. Korecký Michal 118 137 147 170 164 143 146,50 9
74. Lencová Anežka 124 168 170 121 138 143 144,00 8
75. Nováková Iva 128 156 123 164 125 164 143,33 7
76. Černík Vojtěch 185 144 152 141 149 149 153,33 6
77. Germář Milan 121 146 106 136 161 208 146,33 5
78. Vohryzka Jaromír 158 149 135 150 172 158 153,67 4
79. Míka Miroslav 129 125 119 142 134 107 126,00 3
80. Janovský Zdeněk 114 130 157 115 111 113 123,33 2
81. Vlček Josef 125 152 138,50 1
ReŠimůnek Pavel st. 160 207 156 188 194 199 184,00
RePolívka Dalibor 158 178 186 188 176 180 177,67
ReBeštová Kateřina 172 180 148 174 189 171 172,33
ReKváča Václav 211 203 181 156 127 154 172,00
ReKolář Jan st. 176 167 158 202 169 157 171,50
ReSova Petr st. 149 150 151 224 203 149 171,00
ReKolářová Hana 195 170 157 191 148 153 169,00
ReRác Václav 221 190 145 141 142 175 169,00
ReSopková Irena 136 154 165 182 177 188 167,00
ReJirků Ladislav 181 160 159 175 167 141 163,83
ReŠtafa Pavel 161 147 248 140 146 138 163,33
ReKlečka Jiří 171 183 145 160 157 161 162,83
ReKvětenský Vítězslav 147 152 158 140 202 152 158,50
ReSova Petr ml. 122 221 157 132 156 142 155,00
ReKunc Oto 175 152 132 138 177 132 151,00
ReSoukupová Dana 126 148 113 179 186 150 150,33
ReMarek Jakub 169 134 180 162 98 158 150,17
ReBobek Vlastimil 151 157 118 173 149 132 146,67
ReEgert Jiří 141 145 122 152 135 179 145,67
ReMarek Jakub 140 166 113 143 122 170 142,33
ReČerníková Karolína 164 132 123 149 155 130 142,17
ReMatějka Antonín 142 145 135 139 124 157 140,33
ReColon Josef 142 141 156 127 138 138 140,33

Krátké zprávy

15.10.2021 v 13:01

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige

15.10.2021 v 08:13

Storm Juniorská 1.liga (česká část) se hraje v sobotu od 10.00 na místním "house" modelu

Xbowlingu Prosek.

07.10.2021 v 18:25

Pro účast na MČR dvojic bude potřeba dodržovat zákonná protiepidemická opatření (viz. článek).

04.10.2021 v 16:52

Zveřejněny výsledky kvalifikace MČR dvojic 2021.

01.10.2021 v 10:29

Storm Juniorská extraliga se hraje v neděli na místních "house" modelech.

Galerie

Uher Jaroslav
ProBowling Hustopeče
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2021/22

Vrážel Jiří st.
SKBC Račice
Vrážel Jiří st.

Vrážel Jiří st.

SKBC Račice

Nejlepší hráč kategorie P190 a nejlepší senior, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Foťko Matěj
bez klubové příslušnosti
Foťko Matěj

Foťko Matěj

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Meluzinová Adéla
ProBowling Hustopeče
Meluzinová Adéla

Meluzinová Adéla

ProBowling Hustopeče

Nejlepší juniorka, 1. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura