POPO series2500

Datum konání: 2. března 2023 - 4. března 2023 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
POPO series2500
Články:
POPO series2500, 4. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Škrabal Marek 245 228 194 245 190 256 244 204 213 224,33 96
2. Vacík Matěj 223 202 181 203 201 199 199 246 207 206,78 95
3. Kunc Oto 190 181 181 164 191 200 170 197 176 176 202 221 187,42 94
4. Marešová Jana 204 225 215 202 182 149 223 195 186 197,89 93
5. Pitaš Vladimír 138 236 197 165 187 158 210 169 173 185 195 206 184,92 92
6. Kolář Jan st. 193 178 203 216 197 290 180 244 192 210,33 91
7. Hindrák Jiří 249 179 197 224 184 208 218 203 193 206,11 90
8. Sýkorová Andrea 155 142 201 171 193 195 183 160 202 167 192 205 180,50 89
9. Květenský Vítězslav 163 180 161 152 214 205 140 180 219 165 192 198 180,75 88
10. Kotrla Ondřej 224 290 193 243 245 219 227 187 183 223,44 87
11. Havlíček Zdeněk st. 147 185 177 204 203 191 218 201 170 168 176 198 186,50 86
12. Beštová Kateřina 233 213 154 180 213 187 143 207 211 193,44 85
13. Rác Václav 194 200 177 157 175 247 211 211 181 242 187 151 194,42 84
14. Homola Lukáš 170 232 179 181 225 168 204 266 199 194 213 172 200,25 83
15. Čermák Pavel 171 234 211 178 204 254 196 167 185 200,00 82
16. Butal Jaroslav st. 164 232 148 169 192 177 204 200 214 154 203 169 185,50 81
17. Janošcová Kateřina 180 257 221 222 196 172 175 168 180 196,78 80
18. Krňák Pavel 171 179 198 211 184 199 209 219 177 151 180 211 190,75 79
19. Michal Ondřej 214 204 207 194 169 192 203 266 253 192 181 164 203,25 78
20. Sovová Ivana - JČ 133 138 222 180 163 153 244 170 169 181 157 130 170,00 77
21. Bobek Vlastimil 198 221 183 183 168 198 127 166 190 181,56 76
22. Mojka David 223 269 191 179 146 198 174 171 148 188,78 75
23. Colon Josef 171 217 155 225 182 170 235 215 183 201 146 132 186,00 74
24. Mach Libor 228 182 237 247 210 189 126 183 176 197,56 73
25. Straková Irena 158 238 174 182 219 157 184 187 178 186,33 72
26. Kvasničková Zuzana 214 211 202 142 148 170 154 180 189 178,89 71
27. Štulc Jan 151 197 255 163 184 176 144 197 177 182,67 70
28. Čižinský Jaroslav 168 172 164 244 169 194 161 175 203 183,33 69
29. Makovec Jaromír 152 180 158 167 213 178 202 154 157 173,44 68
30. Palas Martin 209 161 225 167 150 169 171 177 178 178,56 67
31. Soukup Libor 171 183 150 205 222 162 156 183 183 179,44 66
32. Suchánek Jan 179 213 135 195 157 170 147 169 164 169,89 65
33. Málková Lenka 152 154 223 134 183 204 167 168 129 168,22 64
34. Korecký Michal 173 169 232 183 170 198 142 167 145 175,44 63
35. Matějka Antonín 168 183 149 215 151 203 181 139 158 171,89 62
36. Leiske Petr 183 182 175 158 195 184 120 137 168 166,89 61
37. Mička Daniel 168 190 168 173 217 235 191,83 60
38. Gürtler Tomáš 222 183 197 154 185 197 189,67 59
39. Sova Petr st. 144 188 186 199 170 186 178,83 58
40. Iwazawa Ema 183 161 211 166 137 178 172,67 57
41. Vrážel Jiří st. 169 190 164 210 194 175 183,67 56
42. Nejezchleba Daniel 151 158 211 177 194 162 175,50 55
43. Polívka Dalibor 193 153 178 182 203 189 183,00 54
44. Slavíková Kateřina 168 170 167 170 160 189 170,67 53
45. Nečas František 126 163 178 189 174 193 170,50 52
46. Kolářová Hana 163 159 177 180 161 179 169,83 51
47. Schönová Jana 140 155 188 188 167 175 168,83 50
48. Malec Jaromír st. 182 160 190 208 184 177 183,50 49
49. Prokopová Dagmar 164 194 154 187 148 162 168,17 48
50. Enders Richard 165 190 174 198 167 161 175,83 47
51. Slezák Luboš 200 195 196 134 146 166 172,83 46
52. Koppová Martina 175 161 176 172 192 130 167,67 45
53. Štafa Pavel 150 162 162 187 159 216 172,67 44
54. Vlček Josef 203 140 167 168 183 145 167,67 43
55. Jarovský Albert 160 169 164 194 215 193 182,50 42
56. Vojtíšek Erik 139 203 151 152 167 186 166,33 41
57. Nejezchleba Stanislav 171 162 167 176 202 157 172,50 40
58. Bejdl René 170 210 167 137 186 152 170,33 39
59. Nádvorník Pavel 139 210 183 166 172 212 180,33 38
60. Sopková Irena 166 210 152 182 153 129 165,33 37
61. Vohryzka Jaromír 176 187 193 153 183 190 180,33 36
62. Brychová Eliška 146 193 136 140 170 203 164,67 35
63. Krch Miroslav 203 172 158 166 166 169 172,33 34
64. Žáčková Pavla 168 179 176 157 149 147 162,67 33
65. Kouba Václav 166 175 146 170 156 161 162,33 32
66. Novák Jakub 171 164 144 132 201 160 162,00 31
67. Brázda Bohumil 152 172 174 187 163 170 169,67 30
68. Černá Pavla 167 173 141 193 177 146 166,17 29
69. Janočková Krystyna 171 156 145 172 164 156 160,67 28
70. Marouš Martin 146 178 162 167 147 159 159,83 27
71. Černík Vojtěch 179 171 166 135 215 161 171,17 26
72. Honomichlová Martina 142 163 212 154 140 144 159,17 25
73. Kopřiva Milan 149 165 184 119 147 190 159,00 24
74. Malcová Gabriela 146 155 184 134 177 156 158,67 23
75. Homola Ladislav 141 174 173 120 180 163 158,50 22
76. Klofáčová Kateřina 162 122 188 234 111 134 158,50 21
77. Šarišský Jakub 205 166 210 158 132 167 173,00 20
78. Šimůnek Pavel st. 138 165 189 199 156 142 164,83 19
79. Egert Jiří 130 160 144 148 165 192 156,50 18
80. Stulíková Dagmar 191 136 143 158 180 127 155,83 17
81. Rácová Julie 147 175 192 133 134 150 155,17 16
82. Bílek Miroslav 132 129 126 191 195 177 158,33 15
83. Matoušková Hana 160 144 157 147 167 148 153,83 14
84. Hošek Petr 145 132 192 171 139 159 156,33 13
85. Čekal Filip 146 155 160 129 179 168 156,17 12
86. Chrpa Jindřich 178 166 154 135 126 148 151,17 11
87. Marek Jakub 151 137 163 163 120 171 150,83 10
88. Černíková Karolína 115 118 128 169 184 185 149,83 9
89. Jirků Ladislav 151 130 166 150 181 191 161,50 8
90. Soukupová Dana 179 141 141 161 154 120 149,33 7
91. Culek Jiří 165 172 142 132 136 141 148,00 6
92. Suchánková Miloslava 126 149 144 179 136 150 147,33 5
93. Míka Miroslav 129 155 155 149 144 133 144,17 4
94. Schön Viktor st. 117 143 141 188 128 132 141,50 3
95. Marval Jiří 112 140 159 135 159 143 141,33 2
96. Fialová Nikola 161 110 118 115 157 148 134,83 1
ReKolář Jan st. 205 162 169 225 202 192 192,50
ReRác Václav 150 162 191 207 184 192 181,00
ReNejezchleba Daniel 143 156 182 185 232 139 172,83
ReBeštová Kateřina 160 158 185 197 189 123 168,67
ReProkopová Dagmar 167 178 171 170 150 138 162,33
ReŠtafa Pavel 174 110 162 165 197 158 161,00
ReJirků Ladislav 137 160 157 159 181 160 159,00
ReVlček Josef 160 161 162 125 158 172 156,33
ReKrch Miroslav 181 153 128 145 177 139 153,83
ReSopková Irena 134 167 129 154 123 162 144,83

Krátké zprávy

21.05.2023 v 22:33

Mistry České republiky se stali Ondřej Prekop a Petra Otec Hanzlovská.

20.05.2023 v 20:09

Zveřejněno rozřazení hráčů do nedělních rund pro MČR jednotlivců.

18.05.2023 v 02:05

Zveřejněny mazací modely pro MČR jednotlivců.

12.05.2023 v 01:22

Zveřejněn mazací model pro 4. turnaj Kadet Cup.

07.05.2023 v 21:29

Seniorský titul MČR obhájilo družstvo LEGENDY.

Galerie

Minář Zdeněk
ProBowling Hustopeče
Minář Zdeněk

Minář Zdeněk

ProBowling Hustopeče

Vítěz 10. turnaje Prestige Tour 2022/23

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, seniorka a hráčka kategorie P190 - 10. turnaj Prestige Tour 2022/23

Kvasničková Zuzana
JKM bowling
Kvasničková Zuzana

Kvasničková Zuzana

JKM bowling

Nejlepší juniorka a hráčka kategorie P165 - 9. turnaj Prestige Tour 2022/23

Rácová Julie
Xbowling club
Rácová Julie

Rácová Julie

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 9. turnaj Prestige Tour 2022/23

Hasoň Jiří
ProBowling Hustopeče
Hasoň Jiří

Hasoň Jiří

ProBowling Hustopeče

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Honomichlová Martina
Bowlingjunior Plzeň
Honomichlová Martina

Honomichlová Martina

Bowlingjunior Plzeň

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/