Storm Prague Cup

Datum konání: 13. ledna 2022 - 15. ledna 2022 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
STORM Prague Cup
Články:
Storm Prague Cup, 2. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Jelínek Lukáš 215 199 235 216 247 194 206 199 244 211 216,60 67
2. Vacek Tomáš 198 218 194 233 170 223 231 228 216 210 212,10 66
3. Rác Václav 214 198 232 178 182 165 214 235 199 257 185 233 207,67 65
4. Hindrák Jiří 168 258 170 236 212 210 212 180 200 204 205,00 64
5. Klepáček Adolf 180 165 214 193 231 206 185 257 182 267 153 229 205,17 63
6. Pitaš Vladimír 161 177 169 217 211 211 212 196 180 183 191,70 62
7. Květenský Vítězslav 173 169 181 167 192 177 193 194 168 193 168 181 179,67 61
8. Colon Josef 204 184 189 214 245 190 217 190 176 174 198,30 60
9. Vrážel Jiří st. 176 195 162 212 171 170 163 224 187 194 185,40 59
10. Klečka Jiří 136 181 162 181 153 190 155 181 171 190 170,00 58
11. Jirků Ladislav 192 212 156 160 151 202 224 155 179 173 180,40 57
12. Horáček Petr 181 192 192 191 234 234 181 182 198,38 56
13. Kunc Oto 180 175 200 157 205 165 211 157 132 199 178,10 55
14. Slavíková Kateřina 152 201 167 192 144 172 179 167 148 169 169,10 54
15. Suchánková Miloslava 168 168 187 166 176 179 149 160 131 170 165,40 53
16. Mojka David 146 200 171 186 153 185 158 195 140 168 170,20 52
17. Liebichová Fantová Ingrid 156 211 143 170 170 149 136 188 136 151 161,00 51
18. Jarovský Albert 172 186 189 174 213 222 159 167 151 162 179,50 50
19. Žáčková Pavla 132 221 162 185 182 214 128 168 174,00 49
20. Mazalová Andrea 175 183 168 138 223 192 162 115 169,50 48
21. Kolářová Hana 151 182 143 159 190 193 160 160 167,25 47
22. Muránsky Daniel 167 131 115 176 168 189 136 153 154,38 46
23. Suchánek Jan 181 213 202 189 146 159 170 144 175,50 45
24. Šarišský Jakub 196 213 169 181 171 176 158 162 178,25 44
25. Meluzinová Adéla 147 192 158 190 144 192 134 143 162,50 43
26. Vacík Matěj 209 185 192 147 165 193 193 157 180,13 42
27. Kratochvíl Dominik 214 192 193 221 171 157 146 175 183,63 41
28. Krňáková Šárka 157 139 141 152 197 187 174 118 158,13 40
29. Jašek Karel PH 184 174 175 172 209 189 157 132 174,00 39
30. Krňák Pavel 178 147 167 231 183 161 161 137 170,63 38
31. Kovařík Dušan 196 177 185 172 178 169 179,50 37
32. Čermák Pavel 193 162 215 139 190 205 184,00 36
33. Mička Daniel 192 181 181 185 184 171 182,33 35
34. Culková Olga 157 153 169 163 156 174 162,00 34
35. Lacko Lukáš 165 180 180 189 154 202 178,33 33
36. Slezák Luboš 156 193 142 168 175 161 165,83 32
37. Bail Šimon 195 171 155 160 184 158 170,50 31
38. Havelka Michal 161 142 180 149 126 208 161,00 30
39. Sova Petr 155 165 190 180 142 181 168,83 29
40. Bílek Miroslav 159 179 155 169 132 169 160,50 28
41. Merva Vladimír 157 146 139 180 153 186 160,17 27
42. Stupka Jan 158 182 137 193 157 162 164,83 26
43. Lexová Sophie 142 153 136 169 172 146 153,00 25
44. Rácová Julie 135 142 163 190 116 163 151,50 24
45. Janočková Krystyna 155 166 155 152 147 138 152,17 23
46. Jašková Milena 177 164 122 180 148 154 157,50 22
47. Klepáček Mašková Yvona 128 191 169 146 150 123 151,17 21
48. Marek Luboš 139 163 152 126 201 177 159,67 20
49. Vlček Josef 136 121 141 175 172 148 148,83 19
50. Kassas Abdulkader 137 166 148 185 145 150 155,17 18
51. Soukup Libor 176 192 151 169 114 165 161,17 17
52. Bora František 136 154 167 145 155 132 148,17 16
53. Soukupová Dana 172 173 130 143 130 129 146,17 15
54. Řezníček Jan 151 133 140 178 162 170 155,67 14
55. Mlynář Eduard 135 125 139 156 118 188 143,50 13
56. Dobiáš Michal 154 169 153 156 122 175 154,83 12
57. Mach Libor 128 179 165 147 166 185 161,67 11
58. Korecký Michal 134 145 164 144 146 116 141,50 10
59. Egert Jiří 150 129 114 123 146 179 140,17 9
60. Bobek Vlastimil 171 151 140 130 180 147 153,17 8
61. Dutka Miroslav 132 153 146 124 133 138 137,67 7
62. Marek Jakub 117 121 125 176 195 119 142,17 6
63. Bešík Josef st. 127 136 135 153 134 137 137,00 5
64. Míka Miroslav 155 157 118 111 105 157 133,83 4
65. Kolář Jan st. 194 120 135 144 176 113 147,00 3
66. Štícha Bohumil 104 113 128 156 160 130 131,83 2
67. Mňačko Matyáš 131 196 157 155 159,75 1
ReKunc Oto 195 185 137 173 168 168 171,00
RePitaš Vladimír 179 184 182 165 173 149 172,00
ReLiebichová Fantová Ingrid 201 155 146 167 159 144 162,00
ReČermák Pavel 135 145 180 203 179 233 179,17
ReSlezák Luboš 134 158 156 186 159 159 158,67
ReMuránsky Daniel 175 133 124 163 122 175 148,67
ReKvětenský Vítězslav 135 160 190 140 147 146 153,00
ReVacík Matěj 121 191 155 158 166 176 161,17
ReHoráček Petr 151 162 148 145 188 130 154,00
ReColon Josef 129 158 156 154 153 157 151,17
ReBail Šimon 128 153 149 152 132 132 141,00
ReČermák Pavel 140 179 175 164,67

Krátké zprávy

30.09.2022 v 12:31

Zveřejněny mazací modely pro MČR pětičlenných družstev.

29.09.2022 v 17:41

Zveřejněny výsledky kvalifikace MČR dvojic 2022.

27.09.2022 v 13:57

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj Prestige Tour.

23.09.2022 v 11:40

Zveřejněn mazací model pro 3. turnaj Prestige tour.

11.09.2022 v 19:59

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2022 se stali Ondřej Surán a Rostislav Kala.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2022/23

Mazalová Andrea
BC Bowlingzone
Mazalová Andrea

Mazalová Andrea

BC Bowlingzone

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kat. P190 - 3. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Haxa Adam
ProBowling Hustopeče
Haxa Adam

Haxa Adam

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2022/23

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 3. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Vondráček Adam
BC Bowlingzone
Vondráček Adam

Vondráček Adam

BC Bowlingzone

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/