Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

srpen12

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 5 93 54 40 175,53 187
2. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 5 84 47 33 163,66 164
3. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 5 65 53 35 167,54 153
4. Brokešová Anna P190 5 56 40 25 167,43 121
5. Žáčková Pavla JKM bowling P165 2 61 49 168,24 110
6. Brychová Eliška BC Bowlingzone P190 2 77 28 179,71 105
7. Málková Lenka P165 4 53 28 23 163,82 104
8. Culková Olga P165 3 59 34 9 166,56 102
9. Rácová Julie Xbowling club P165 3 66 24 11 155,80 101
10. Mazalová Andrea BC Bowlingzone P190 2 48 48 167,45 96
11. Straková Irena Strike Řevnice 3 47 25 19 189,20 91
12. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. P190 2 68 22 166,14 90
13. Sovová Alena Notaxo, z.s. P190 1 82 181,58 82
14. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 2 51 31 161,32 82
15. Schönová Jana P165 2 63 18 161,50 81
16. Nosková Jitka Xbowling club P190 1 74 178,89 74
17. Beštová Kateřina expert King Pins P190 1 71 193,00 71
18. Zelinková Irena P165 2 37 34 171,27 71
19. Sýkorová Andrea P190 1 70 171,11 70
20. Janočková Krystyna P190 6 30 23 16 155,41 69
21. Sopková Irena P165 3 44 12 9 154,18 65
22. Prokopová Dagmar P190 2 32 23 163,29 55
23. Krňáková Šárka BK KLÍŠE P165 2 40 11 154,36 51
24. Lexová Sophie Bowling Hluboká P190 2 25 23 157,73 48
25. Semeráková Monika P190 1 45 167,20 45
26. Soukupová Dana P165 2 29 15 152,17 44
27. Meluzinová Adéla ProBowling Hustopeče P165 1 43 162,50 43
28. Filušová Anna P165 3 27 10 5 155,50 42
29. Vaněčková Dagmar P190 2 21 19 40
30. Bočanová Ivana P165 4 17 13 9 150,47 39
31. Stulíková Dagmar P190 1 36 36
32. Lacigová Lenka P165 1 35 176,00 35
33. Simonová Helena P165 3 17 13 5 153,18 35
34. Závladská Svatava BK KLÍŠE P190 1 35 35
35. Swiat Katarzyna P165 1 33 33
36. Kroulová Ludmila P165 1 32 32
37. Hrušková Libuše P190 1 30 173,33 30
38. Severová Jana Tacl Letohrad P165 3 18 7 3 142,80 28
39. Krejčí Jarmila st. P165 1 26 162,09 26
40. Valíčková Beata P165 1 26 26
41. Zapletalová Jiřina P165 1 25 166,50 25
42. Pláničková Zdenka BK KLÍŠE P165 1 25 25
43. Králová Lucie P165 2 15 9 129,91 24
44. Matochová Jaroslava P190 1 24 24
45. Filová Jana P190 1 23 23
Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P190 1 23 23
47. Jašková Milena P190 1 22 157,50 22
48. Klepáček Mašková Yvona P190 1 21 151,17 21
49. Urbanová Ilona P165 1 21 21
50. Nováková Jana P165 2 12 8 145,82 20
51. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 1 19 180,00 19
52. Faitová Iveta P165 1 19 19
Klusáčková Dana Bowlingový spolek Jadran 2 15 4 19
54. Hejdučková Kateřina st. P190 1 17 177,00 17
55. Blažková Lenka P165 2 14 3 132,14 17
56. Kubešová Andrea P165 1 16 155,63 16
57. Nováčková Iveta BC Budějce P190 1 16 143,89 16
58. Brokešová Annabel BC Bowlingzone P165 2 11 4 169,67 15
59. Mikšovičová Sylva P165 1 15 15
Brokešová Viktorie BC Bowlingzone P165 1 15 15
Ebrová Olga P165 1 15 15
62. Šípková Jana P165 1 14 154,50 14
63. Šulcová Hana P165 2 10 4 150,71 14
64. Kameníková Mária Henry grill P165 1 14 141,33 14
65. Suránová Sára P165 1 14 138,63 14
66. Weissová Jitka P165 1 14 14
67. Tenorová Sabina ProBowling Hustopeče P165 1 13 13
Ondráčková Iva P165 2 9 4 13
Hanzlová Iveta P165 1 13 13
Rejžková Štěpánka P165 1 13 13
Endersová Alena P165 1 13 13
Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P165 2 11 2 13
Dorňáková Irena P165 1 13 13
74. Maňásková Petra P165 1 12 12
Fisková Martina P165 1 12 12
Ježková Julia P165 1 12 12
Hanzlová Aneta P165 1 12 12
78. Dvořáková Magdalena P165 2 8 3 141,67 11
79. Sroka Agnieszka P165 1 11 11
80. Kreidlová Iveta P165 1 10 10
Vlachovičová Sylvie P165 1 10 10
82. Fufalko Nikola P165 1 9 139,17 9
83. Walová Lenka P165 1 9 9
84. Svobodová Jana P165 1 8 124,20 8
85. Capilová Dagmar P165 1 8 8
Dvořáková Dagmar P165 1 8 8
Holinková Naďa P165 1 8 8
Blahová Františka P165 1 8 8
89. Dvořáková Lenka BC Bowlingzone P190 1 7 152,50 7
90. Bartošová Marie VČ P190 1 7 7
Kafková Danica P165 1 7 7
Martinková Naděžda P165 1 7 7
93. Kvasničková Zuzana JKM bowling P165 1 6 148,25 6
94. Kapustová Dagmar P165 1 6 6
Hantlová Marcela P165 1 6 6
Vaníčková Kristýna P165 1 6 6
Líbalová Dagmar P165 1 6 6
98. Navrátilová Karolína P165 3 3 1 1 126,71 5
99. Nečasová Linda P165 1 5 5
Serbusová Marcela P165 2 4 1 5
Šebestová Edita P165 1 5 5
102. Pavelková Jana P165 1 4 141,67 4
103. Chotěnovská Anna P165 1 4 4
Krupicová Petra P165 1 4 4
Váňová Jindřiška P165 1 4 4
106. Fisková Kristýna P165 1 3 3
Nová Leona P165 1 3 3
Bittalová Anna P165 1 3 3
Mazurová Eva P165 1 3 3
Kejřová Jitka P165 1 3 3
Převorová Monika P190 1 3 3
Ondráčková Ema P165 2 2 1 3
113. Mlčáková Jana P165 1 2 110,50 2
114. Urbanová Dagmar P165 1 2 2
Javůrková Alena P165 1 2 2
Lysková Edita P165 1 2 2
117. Kamenská Marie P165 1 1 1
Čuříková Petra P165 1 1 1
Vápeníková Barbora P165 1 1 1

Krátké zprávy

09.08.2022 v 23:43

Na zářijové MČR seniorských dvojic je rozšířena obsazovačka o 16 míst.

27.07.2022 v 14:22

Otevřena obsazovačka na 2. turnaj Prestige Tour.

27.07.2022 v 01:48

Zveřejněny propozice MČR dvojic seniorů 2022 otevřena obsazovačka.

22.07.2022 v 09:50

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige Tour.

13.07.2022 v 15:02

Zveřejněny propozice pro EXTRALIGA ČBL 2022/23

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2022/23

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena 1. turnaje Prestige Tour 2022/2023

Marešová Jana
bez klubové příslušnosti
Marešová Jana

Marešová Jana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší seniorka - 1. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Rácová Julie
Xbowling club
Rácová Julie

Rácová Julie

Xbowling club

Nejlepší hráčka kategorie P165 - 1. turnaj Prestige Tour 2022/23

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 1. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská
  • Silvernite/