Bodovací žebříček, ročník 2019 - 2020

únor19

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Sýkorová Andrea P190 3 79 72 33 176,53 184
2. Mazalová Andrea Bowlingzone Pardubice P190 4 74 67 32 182,62 173
3. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 2 94 71 183,28 165
4. Černíková Karolína BK Klíše P165 3 68 56 36 175,43 160
5. Petáková Anna expert King Pins 3 73 35 30 191,82 138
6. Strejcová Tereza Poděbradští tygři P190 3 60 40 23 166,95 123
7. Slavíková Kateřina P190 3 55 29 28 175,32 112
8. Straková Irena STRIKE P190 3 41 40 26 185,78 107
9. Beštová Kateřina expert King Pins 2 59 37 190,29 96
10. Malcová Gabriela BT Notaxo P190 3 63 29 3 171,72 95
11. Maléřová Pavlína P190 1 89 180,50 89
12. Stulíková Dagmar Seniorbowling CZ P190 2 70 17 172,94 87
13. Otec Hanzlovská Petra Bowling Rokycany 1 86 179,67 86
14. Breindlová Anna BK Klíše P190 2 45 40 198,10 85
15. Heřmánková Blanka BC Tábor P190 2 62 23 178,29 85
16. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 1 82 178,17 82
17. Vondráčková Linda Bowlingzone Pardubice P190 2 74 8 174,58 82
18. Kolářová Hana Black Riders P190 3 42 25 12 168,00 79
19. Černá Pavla 1. PSKN Praha P190 2 64 14 163,50 78
20. Hanušová Dana Bowlingzone Pardubice 1 77 173,00 77
21. Černíková Michaela Xbowling club P165 3 39 27 11 169,77 77
22. Schönová Jana Family S P165 5 32 27 16 165,31 75
23. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 3 30 23 21 159,53 74
24. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 1 70 169,17 70
25. Sovová Alena BT Notaxo P190 2 57 11 159,50 68
26. Pláničková Zdenka BK Klíše P165 3 22 21 20 161,50 63
27. Zvěřinová Lenka 2 30 30 178,50 60
28. Prokopová Dagmar P165 2 54 6 156,20 60
29. Honomichlová Martina Bowlingjunior Plzeň P190 2 42 17 158,33 59
30. Závladská Svatava BK Klíše P190 4 23 18 14 163,09 55
31. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P190 3 31 20 4 149,00 55
32. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 27 25 212,50 52
33. Hojková Irena P190 2 26 25 51
34. Brokešová Anna ABB Vidlatá Seč P190 2 26 24 170,14 50
35. Krummerová Eliška Tacl Letohrad P190 1 49 164,17 49
36. Kubíčková Jana KPKO Kladno P165 2 34 15 152,83 49
37. Hejdučková Kateřina st. Haná BC P190 1 48 163,67 48
38. Mojková Helena P190 2 29 18 166,17 47
39. Hanusíková Blanka Bowlingzone Pardubice P190 1 47 163,50 47
40. Málková Lenka P190 2 35 12 47
41. Nováková Iva Poděbradští tygři P165 3 22 16 7 150,81 45
42. Rybová Eva P165 3 23 15 6 44
43. Sopková Irena P165 1 41 158,75 41
44. Krňáková Šárka BK Klíše P190 2 33 8 155,56 41
45. Uhlířová Zuzana BC Tábor P190 1 40 160,67 40
46. Janoutová Adéla P165 2 25 14 156,67 39
47. Völfelová Marta P165 2 27 12 148,67 39
48. Gabrhelová Markéta Vejlupci Brno P190 1 39 39
49. Machytková Šárka P190 1 37 37
50. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 1 36 159,17 36
51. Nová Leona P165 1 36 36
52. Olarescu Jana Černý koně P190 1 33 33
Stukalo Albina P165 1 33 33
54. Mrkvičková Lenka P190 2 20 12 173,17 32
55. Hrazdírová Lucie Blansko P190 1 32 158,33 32
56. Plešingerová Jana Seniorbowling CZ P190 1 32 32
Kauerová Romana P165 1 32 32
Korytářová Bohdana P190 1 32 32
Skokanová Milada P190 1 32 32
60. Tětková Lenka P165 2 26 5 148,12 31
61. Hanzlová Aneta P165 1 31 31
62. Staňková Veronika P165 1 30 30
63. Jašková Milena Tajfun P190 2 21 8 174,25 29
64. Pankivová Božena MBL Mikulov P190 1 29 157,83 29
65. Simonová Helena P165 2 27 2 146,60 29
66. Uhlířová Hana Rabbits Praha P190 2 15 14 29
67. Orságová Jana P165 1 28 164,17 28
68. Pozlová Tereza P165 1 28 28
69. Pospíšilová Jitka P190 2 16 11 161,40 27
70. Doubravová Květa P165 2 21 5 143,00 26
71. Tuzarová Petra Radava SC P190 1 25 168,17 25
72. Janočková Krystyna P190 2 13 11 171,38 24
73. Kadlecová Jaroslava P165 2 16 8 160,17 24
74. Kudelová Iveta P190 2 17 7 152,33 24
75. Sirotariová Hana P165 1 24 24
Nováková Jana Oušťáci z Radavy P165 1 24 24
Elstnerová Naďa P165 1 24 24
78. Hermanová Květa P165 2 16 7 152,20 23
79. Capilová Nela P190 1 23 23
Severová Jana Tacl Letohrad P190 1 23 23
81. Bulová Eliška P190 2 14 8 150,75 22
82. Maňásková Petra P190 1 22 22
Špatenková Jana P165 1 22 22
84. Sovová Ivana - JČ P165 2 12 9 151,07 21
85. Brychová Eliška Bowlingzone Pardubice P165 2 16 5 144,42 21
86. Vašíčková Petra P165 1 21 21
87. Nováková Ivana - SM P190 1 20 166,67 20
88. Srchová Helena P165 1 20 20
Líbalová Dagmar P165 1 20 20
90. Roučková Denisa P165 2 16 3 156,50 19
91. Ondráčková Iva P165 3 8 7 4 127,75 19
92. Mervová Jarmila P165 1 19 19
Šustáčková Jarmila P165 1 19 19
Drbalová Marie Letenský koule P165 1 19 19
95. Biskupová Martina P190 2 15 3 156,50 18
96. Sroka Agnieszka P165 1 18 156,00 18
97. Kučerová Vasilika UBT Kyje P165 1 18 18
Kučerová Michaela P165 1 18 18
99. Appeltauerová Eva Tacl Letohrad P190 2 9 8 163,00 17
100. Šišková Andrea P165 1 17 17
Hermanová Marie P190 1 17 17
Zemanová Olga P165 1 17 17
103. Capilová Dagmar P165 1 16 16
Bezchlebová Lenka P165 1 16 16
105. Bejšovcová Lenka P190 1 15 165,30 15
106. Bočanová Ivana SBL Lucerna P165 1 15 15
Zvonařová Dana P165 1 15 15
108. Kocmanová Jana P165 1 14 167,83 14
109. Nováčková Iveta BC Budějce P190 1 14 163,50 14
110. Chotěnovská Anna P165 2 8 6 127,13 14
111. Fuchsová Jana P165 1 14 14
Vrtěnová Renáta P165 1 14 14
Kotábová Věra P165 1 14 14
114. Spilková Helena P190 1 13 167,50 13
115. Šmejkalová Ivana P165 1 13 157,00 13
116. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 1 13 150,17 13
117. Převorová Monika P190 2 10 3 13
Doubravová Anna P165 1 13 13
Hajná Daniela P190 1 13 13
Kadeřábková Veronika P165 1 13 13
121. Brašnová Alena Bowlingzone Pardubice P165 1 12 150,17 12
122. Maršálková Vlaďka P165 1 12 12
Musilová Erika P165 1 12 12
Žáčková Pavla Xbowling club P165 1 12 12
125. Machálková Zorka P165 1 11 155,88 11
126. Brokešová Viktorie Bowlingzone Pardubice P165 2 6 5 144,75 11
127. Bartůšková Eva P165 2 7 4 139,00 11
128. Hůrská Andrea P165 2 7 4 126,75 11
129. Dorňáková Irena P165 1 11 11
Skalská Martina P165 1 11 11
Bartošová Marie VČ P190 1 11 11
Hlušková Mária P165 1 11 11
Serbusová Marcela P165 2 9 2 11
Šebestová Edita P165 1 11 11
Klepáček Mašková Yvona P190 1 11 11
Košatová Renáta P190 1 11 11
137. Dvořáková Lenka Bowlingzone Pardubice P165 1 10 160,50 10
138. Provazníková Kamila P165 1 10 137,25 10
139. Chaloupková Alena P165 1 10 10
Trnková Lucie P165 1 10 10
141. Králová Lucie P165 1 9 108,40 9
142. Rechtoriková Eva P165 1 9 9
Mičkalová Kateřina P165 1 9 9
Strnadová Kateřina P165 1 9 9
145. Vokrojová Marie BC Falk P190 1 8 151,50 8
146. Čižinská Alena P165 1 8 8
147. Kuntová Zuzana P165 2 5 2 141,67 7
148. Holinková Naďa P165 1 7 7
Vičarová Helena P165 1 7 7
150. Fojtíková Ivana P190 1 6 6
Kafková Danica Panda Team P165 1 6 6
Hozmanová Marcela P165 1 6 6
Pitronová Ivana P165 1 6 6
Housková Petra P165 1 6 6
155. Machačová Václava P165 1 5 5
Šulcová Hana P165 1 5 5
Kamenská Marie P165 1 5 5
Virághová Linda P165 1 5 5
159. Hrušková Libuše P190 1 4 149,80 4
160. Roudná Hana P165 1 4 127,50 4
161. Ondráčková Ema P165 2 3 1 90,50 4
162. Vaníčková Kristýna P165 1 4 4
Hubertová Žaneta P165 1 4 4
Krynická Drahomíra P165 1 4 4
Růžičková Anežka P165 1 4 4
166. Kováčová Irena P165 1 3 147,50 3
167. Menclová Otýlie P165 1 3 130,63 3
168. Petrželová Ivana P165 1 3 115,75 3
169. Jarovská Romana P190 1 3 3
Protivová Slávka P165 1 3 3
171. Blažková Lenka P165 1 2 135,50 2
172. Formanová Hana Beyk Bowling P165 1 2 88,25 2
173. Faitová Iveta P165 1 2 2
Sychová Dana P165 1 2 2
175. Sivková Lenka P165 1 1 124,25 1
176. Ježková Jana P165 1 1 106,83 1
177. Novotná Michaela P165 1 1 99,40 1
178. Bergerová Hana P165 1 1 1
Rakoušková Sandra P165 1 1 1
Vašková Lenka P165 1 1 1
Koukolíková Aurélie P165 1 1 1
Němečková Veronika P165 1 1 1
Matoušková Hana P165 1 1 1

Krátké zprávy

19.02.2020 v 10:03

V menu STK jsou zveřejněny propozice na seniorské MČR dvojic 2020.

18.02.2020 v 16:25

V menu STK jsou zveřejněny propozice na juniorské MČR jednotlivců 2020.

12.02.2020 v 10:18

Otevřena "obsazovačka" na 8. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Brně.

09.02.2020 v 10:47

Sledujte ON-LINE výsledky a průběžné pořadí Prestige 7, první hry se již zapisují.

06.02.2020 v 23:55

Uzavřen Bodovací žebříček za leden, vítězí Irena Straková

Galerie

Turina Jaroslav
Bowlingzone Pardubice
Turina Jaroslav

Turina Jaroslav

Bowlingzone Pardubice

Vítěz 7. turnaje Prestige 2019-2020

Talpa Marek
expert King Pins
Talpa Marek

Talpa Marek

expert King Pins

3. místo na 6. turnaji Prestige 2019-2020

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Nejlepší žena, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

Nejlepší hráč kategorie P190, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Bočan Josef
Bombers
Bočan Josef

Bočan Josef

Bombers

Nejlepší senior, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
Kelímci
Poprocký Michal

Poprocký Michal

Kelímci

Nejlepší hráč kategorie P165, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS