Bodovací žebříček, ročník 2020 - 2021

srpen12

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Jarovský Albert P190 9 88 67 54 188,09 209
2. Mach Libor P190 4 92 65 28 200,58 185
3. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 76 74 21 191,53 171
4. Jirsa Miloš P190 4 66 63 38 171,62 167
5. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 3 78 62 25 185,83 165
6. Bočan Josef P190 3 90 43 29 198,08 162
7. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 3 87 49 25 171,84 161
8. Kunc Oto P190 4 58 53 44 176,57 155
9. Kotjužanský Jiří P190 3 95 29 22 187,79 146
10. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 5 56 47 43 172,42 146
11. Fleischmann Jan st. P190 4 96 21 18 185,07 135
12. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 3 79 35 19 193,62 133
13. Drábek Aleš Notaxo, z.s. P190 3 59 44 27 187,48 130
14. Matějka Antonín Strike Řevnice P190 7 66 32 29 176,76 127
15. Ďaďo Ján Notaxo, z.s. P190 2 100 22 211,76 122
16. Colon Josef P190 9 48 37 37 174,68 122
17. Mička Daniel Strike Řevnice P190 3 49 35 33 183,29 117
18. Vohryzka Jaromír I. PSKN P190 3 51 33 31 184,91 115
19. Paračka Andrej Strike Řevnice P190 7 64 28 22 182,51 114
20. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 2 73 40 169,29 113
21. Kovařík Dušan P190 4 46 35 30 193,59 111
22. Kváča Václav P190 2 83 27 202,56 110
23. Vrba Petr PH P190 3 59 26 24 180,31 109
24. Štafa Pavel P190 3 67 35 6 171,89 108
25. Javůrek Pavel P190 6 56 29 22 186,06 107
26. Horáček Petr Strike Řevnice P190 3 40 34 31 175,76 105
27. Baborovský Vladimír P190 1 99 184,73 99
28. Palas Martin P190 4 34 31 31 183,31 96
29. König Antonín Car Citon Olomouc P190 1 92 194,50 92
30. Kober Ivan P190 4 37 28 23 192,10 88
31. Křesťan Miroslav P190 1 88 190,67 88
32. Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 3 40 36 10 169,46 86
33. Babec Adam JKM bowling P190 1 85 192,16 85
34. Beneš Michal P190 5 30 27 27 186,43 84
35. Šarišský Jakub P190 3 53 22 4 173,88 79
36. Krch Miroslav BC Tábor P190 3 64 10 4 175,29 78
37. Typolt Pavel P190 4 31 26 20 181,39 77
38. Šípek Karel P190 3 38 29 4 162,00 71
39. Nahodil Antonín BK StrikeLand Junior P190 2 37 33 215,70 70
40. Horňák Vladimír P190 2 52 18 184,14 70
41. Mihulka Josef P190 1 70 180,33 70
42. Klečka Jiří P190 2 57 10 180,22 67
43. Staněk Libor P190 2 52 15 175,22 67
44. Šimůnek Pavel st. P190 3 47 14 1 165,32 62
45. Jenšovský Roman P190 1 61 176,50 61
46. John Jiří VČ P190 1 58 175,17 58
47. Diviš Pavel P190 3 29 21 7 189,17 57
48. Rain David Notaxo, z.s. P190 2 36 20 189,50 56
49. Nejezchleba Stanislav P190 2 31 25 184,08 56
50. Bejdl René P190 2 36 20 167,50 56
51. Polívka Dalibor BC Tábor P190 4 34 11 11 165,98 56
52. Eliáš Petr st. JČ P190 5 22 17 16 185,33 55
53. Ondráček Bohuslav P190 4 21 18 16 176,77 55
54. Hoschna Jan BDR P190 1 55 173,50 55
55. Butal Jaroslav st. P190 3 24 20 10 179,92 54
56. Fufalko Mykola P190 1 53 53
57. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 3 42 9 1 185,38 52
58. Škorvánek Kamil BDR P190 1 52 52
59. Sova Petr st. P190 3 36 10 5 160,00 51
60. Haxa Martin ProBowling Hustopeče P190 1 51 51
61. Dvořáček David P190 3 25 13 11 168,55 49
62. Soukup Lukáš P190 1 48 191,00 48
63. Obrusník Lukáš P190 2 32 16 171,97 48
64. Antalík Ivan P190 2 37 11 148,75 48
65. Hrdlička Vladislav BDR P190 1 48 48
66. Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 2 31 16 190,14 47
67. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 2 32 15 166,88 47
68. Šteffek Milan st. P190 2 28 18 203,20 46
69. Roučka Lukáš P190 2 31 14 194,50 45
70. Čikeš Milan P190 3 16 15 14 174,00 45
71. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 1 45 171,00 45
72. Hromek Jiří ProBowling Hustopeče P190 1 45 45
73. Hypius Martin P190 1 44 200,45 44
74. Brokeš Milan P190 1 44 170,67 44
75. Dutka Miroslav P190 3 25 17 2 161,00 44
76. Vopička Karel Strike Řevnice P190 1 43 170,50 43
77. Kubelka Tomáš P190 1 43 43
78. Bittala Petr P190 1 42 42
79. Bendík Martin P190 1 41 41
80. Filuš Jan P190 1 40 40
81. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 1 39 169,00 39
82. Svoboda Marcel P190 2 20 18 188,50 38
83. Bobek Vlastimil P190 2 23 15 181,29 38
84. Harašta Pavel P190 1 38 179,18 38
85. Blažek Lubomír P190 1 38 38
86. Jarolík Jan P190 1 37 37
87. Barnet Milan P190 2 18 18 194,05 36
88. Chrdle Michal P190 1 36 36
89. Stříbrný Vladimír BK Jablonec P190 1 35 230,40 35
90. Vacek Pavel BT Pitch a Ball P190 2 27 8 176,10 35
91. Mareš Stanley P190 1 34 34
92. Volčko Vladimír BC Tábor P190 2 22 11 201,71 33
93. Herman Jan Xbowling club P190 1 33 196,09 33
94. Klimeš Josef P190 2 17 16 173,44 33
95. Jelínek Petr st. JČ P190 2 19 13 175,36 32
96. Rathouský Tomáš P190 3 20 6 6 166,45 32
97. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 1 32 166,00 32
98. Forman Jiří P190 2 24 7 205,29 31
99. Bednařík Matěj P190 1 31 31
Kajzar Jan P190 1 31 31
101. Glezgo Štefan BC Rabbits Praha P190 2 17 13 169,27 30
102. Semerák Stanislav Notaxo, z.s. P190 2 15 14 188,15 29
103. Sršeň Marcel P190 2 16 13 176,33 29
104. Marek Luboš P190 2 15 13 176,17 28
105. Vlasák Aleš P190 1 28 172,83 28
106. Mohamed Sherif P190 1 28 28
107. Brokeš František st. P190 3 15 9 2 162,64 26
108. Hanzl Zbyněk P190 1 25 25
Plánička Vojtěch BK KLÍŠE P190 1 25 25
110. Štefánik Zdeno P190 1 24 183,48 24
111. Černík Vojtěch Xbowling club P190 3 18 6 152,72 24
112. Pour Oldřich P190 1 24 24
113. Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 1 23 184,89 23
114. Guič Boris BT Pitch a Ball P190 2 12 11 167,30 23
115. Fiala Michal P190 2 21 2 166,50 23
116. Hasník Vít P190 1 23 161,17 23
117. Borovec Jiří P190 5 10 8 5 155,00 23
118. Víšek Petr BK Jablonec P190 1 22 206,29 22
119. Kotrbatý Jiří P190 1 22 22
120. Slezák Luboš Strike Řevnice P190 1 21 182,67 21
121. Nevyjel Jiří P190 1 21 166,00 21
122. Jindřich Martin P190 1 21 21
123. Štekrt Zdeněk P190 1 20 192,29 20
124. Starý Pavel - JČ P190 2 18 2 174,27 20
125. Hurt Zdeněk P190 1 20 20
Zlesák Ivan BK KLÍŠE P190 1 20 20
Kokurowski Zygmunt P190 1 20 20
128. Nečas František P190 1 19 176,00 19
129. Minnakhmetov Kamil P190 1 18 168,11 18
130. Trča Pavel Bowling Hluboká P190 1 17 185,44 17
131. Indra Martin P190 1 17 17
Staněk Miroslav P190 1 17 17
Drážný Michal P190 1 17 17
134. Bail Šimon Xbowling club P190 1 15 192,50 15
135. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 2 10 5 171,73 15
136. Ulička Antonín P190 1 15 15
Roth Jan P190 1 15 15
Rechtorik Libor P190 1 15 15
139. Stříbrský Václav Xbowling club P190 1 14 190,00 14
140. Mrkvička Tomáš P190 2 10 4 176,06 14
141. Krauskopf Josef Bowling Hluboká P190 1 14 163,44 14
142. Nádvorník Pavel DDM Kamarád Třemošná P190 1 14 14
Vaněček Jindřich P190 1 14 14
144. Havlíček Zdeněk st. P190 1 13 178,00 13
145. Janů Pavel P190 1 13 167,67 13
146. Flieger David BK KLÍŠE P190 1 13 166,00 13
147. Krusberský Ladislav P190 1 13 13
148. Pelc Tomáš P190 1 12 182,92 12
149. Nováček Josef Bowling Hluboká P190 1 12 174,57 12
150. Pospíšil Jan st. P190 2 11 1 141,00 12
151. Tichý Radek P190 1 12 12
152. Čížek Daniel Xbowling club P190 1 11 181,00 11
153. Pisinger Miroslav P190 3 7 3 1 148,56 11
154. Šmelcer Ladislav P190 1 11 11
155. Kopřiva Milan P190 1 10 167,00 10
156. Mičkal Jaroslav P190 1 10 10
157. Váňa Antonín P190 1 9 9
158. Plas Michal P190 1 8 178,83 8
159. Prekop Ondřej BC Bowlingzone P190 1 8 153,00 8
160. Gruncl Josef SK Tyflosport P190 1 8 133,92 8
161. Vodák Viktor P190 1 8 8
162. Martinec Václav P190 1 7 173,20 7
163. Růžička Pavel P190 1 7 7
164. Vrzal Pavel P190 2 5 1 171,67 6
165. Denk Zdeněk P190 1 6 160,60 6
166. Balcar Zdeněk P190 1 6 156,00 6
167. Talaš Vlastimír P190 1 6 154,00 6
168. Skalický Pavel P190 1 6 6
Matera Lubomír P190 1 6 6
170. Sejkora Miroslav P190 1 5 5
Procházka Aleš JČ Bowling Hluboká P190 1 5 5
Růžička Petr P190 1 5 5
173. Javorský Luboš P190 1 4 162,00 4
174. Soušek Milan P190 1 3 177,20 3
175. Košata Ondřej P190 1 1 170,33 1
176. Jakovec Lukáš Všenorští křižáci P190 1 0 192,67 0
177. Jelínek Roman P190 1 0 168,67 0
178. Sáček Zdeněk P190 1 0 164,33 0
179. Bříza Lukáš P190 1 0 163,17 0
180. Klepáček Adolf P190 1 0 162,50 0
181. Bodanský Jan P190 1 0 162,21 0
182. Engelman Stanislav P190 1 0 154,93 0
183. Švácha Jan P190 1 0 135,00 0

Krátké zprávy

09.08.2022 v 23:43

Na zářijové MČR seniorských dvojic je rozšířena obsazovačka o 16 míst.

27.07.2022 v 14:22

Otevřena obsazovačka na 2. turnaj Prestige Tour.

27.07.2022 v 01:48

Zveřejněny propozice MČR dvojic seniorů 2022 otevřena obsazovačka.

22.07.2022 v 09:50

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige Tour.

13.07.2022 v 15:02

Zveřejněny propozice pro EXTRALIGA ČBL 2022/23

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2022/23

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena 1. turnaje Prestige Tour 2022/2023

Marešová Jana
bez klubové příslušnosti
Marešová Jana

Marešová Jana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší seniorka - 1. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Rácová Julie
Xbowling club
Rácová Julie

Rácová Julie

Xbowling club

Nejlepší hráčka kategorie P165 - 1. turnaj Prestige Tour 2022/23

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 1. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská
  • Silvernite/