Český seniorský pohár, 10. turnaj

​Závěrečný turnaj Českého Seniorského Poháru 2019 se konal v sobotu 23.11.2019 v Pardubicích.

Letošního závěrečného turnaje se zúčastnilo 83 hráček a hráčů z celé republiky.

Kvalifikaciovládl Ríša Nosek, mj. 268, což zůstalo náhozem turnaje. V dámské části kralovala domácí Dana Hanušová před Krystynou Janočkovou. Finále se hrálo klasicky na 3 hry.

Oba absolutně nejlepší v ročním žebříčku získali zdarma startovné na nejbližším Mistrovství Evropy seniorů, které se uskuteční na přelomu června a července 2020 v Berlíně. Gratulujeme všem úspěšným a rozhodně děkujeme naprosto všem 144 hráčkám a hráčům, kteří se v roce 2019 do Českého Seniorského Poháru zapojili! Naše poděkování patří zcela jistě i sponzorské firmě Krahulčí a Otíkovi Kunců, který se o to staral.

Propozice ČSP pro rok 2020 jsou ve stádiu závěrečného finiše, zveřejněny budou do konce listopadu 2019.

Již nyní se však můžete podívat na informace o 1. turnaji ČSP 25. ledna 2020 v Pardubicích a registrovat se do něj TUDY.

Všichni celoroční medailistů tak získali právo účasti v závěrečné seniorské soutěži roku 2019 - Grand Prix of Senior Champions. ZDE jsou veškeré potřebné informace, včetně přehledu všech hráčů a hráček ze seniorských soutěží všeho typu. Koná se to 30.11.2019 v Pardubicích.

Veškeré výsledkové detaily dnešní i celoroční naleznete tradičně včetně komplet komentářů na seniorských bowlingových stránkách www.seniorbowling.cz.

Na fotkách vidíme jednak vítěze dnešního turnaje a jednak absolutní vítěze celého ročníku. Na řadu dalších fotek a úspěšných se podívejte v přiloženém fotoalbu.

Milan Soušek

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Hanušová Dana 192 231 168 180 179 187 191 207 194 192,11
2. Vrážel Jiří st. 203 168 225 182 244 216 220 188 186 203,56
3. Pitaš Vladimír 173 188 175 192 203 187 149 210 191 185,33
4. Havlíček Zdeněk st. 163 186 148 204 173 162 166 208 173 175,89
5. Hindrák Jiří 161 200 182 165 176 219 244 182 159 187,56
6. Rathouský Tomáš 145 192 167 188 192 201 132 223 191 181,22
7. Dedera Vladislav 220 113 166 202 168 172 180 175 208 178,22
8. Janočková Krystyna 182 206 195 176 210 139 192 163 182 182,78
9. Mráček Petr 188 165 225 180 188 184 194 195 175 188,22
10. Hanusíková Blanka 236 189 154 171 155 149 156 177 205 176,89
11. Matera Lubomír 222 152 212 145 185 142 180 201 178 179,67
12. Růžička Jaroslav 227 165 205 145 179 224 166 206 148 185,00
13. Harašta Jiří 192 166 161 190 185 196 184 196 175 182,78
14. Krejchová Věra 147 201 190 144 179 150 170 170 176 169,67
15. Čermák František 121 164 169 160 219 223 168 222 158 178,22
16. Prokopová Dagmar 169 134 188 155 183 138 160 145 187 162,11
17. Soušek Milan 237 203 197 181 146 161 173 192 164 183,78
18. Mlynář Marek 155 204 189 222 161 213 193 196 153 187,33
19. Suchánek Jan 209 175 136 179 135 165 183 145 177 167,11
20. Pleticha Jaroslav st. 176 188 154 146 210 167 195 162 150 172,00
21. Endersová Alena 162 145 139 166 159 167 161 150 165 157,11
22. Sejkora Miroslav 171 223 200 157 194 191 130 191 157 179,33
23. Morávek Jaroslav 153 238 172 193 180 209 178 160 185 185,33
24. Enders Walter 179 174 169 151 173 189 149 150 169 167,00
25. Kunc Oto 167 170 196 160 131 221 168 131 197 171,22
26. Štefková Eva 179 156 175 167 216 223 168 186 135 178,33
27. Tomášek Petr 162 172 218 173 172 173 180 136 159 171,67
28. Dohnálek Stanislav 198 189 178 169 164 164 158 170 143 170,33
29. Vavrla Zdeněk 203 186 171 195 155 176 202 159 145 176,89
30. Frýbortová Marie 192 179 160 159 186 153 147 167 159 166,89
31. Brokešová Anna 171 181 133 188 165 155 138 143 168 160,22
32. Schůt Ladislav 174 144 171 234 172 182 150 150 175 172,44
33. Nosek Richard 199 186 200 268 219 191 154 161 166 193,78
34. Kolář František 193 168 169 171 206 157 156 158 128 167,33
35. Florík Petr 179 185 183 193 195 202 154 141 168 177,78
36. Osička Antonín 155 189 204 206 146 157 150 138 143 165,33
37. Jirků Ladislav 168 189 169 154 191 178 174,83
38. Lébrová Jana 153 181 182 160 189 131 166,00
39. Horáková Marie 153 153 152 129 162 151 150,00
40. Bešík Josef st. 178 176 168 132 132 160 157,67
41. Martan Jan 172 151 166 181 157 214 173,50
42. Brašnová Alena 194 131 155 233 133 139 164,17
43. Velek Stanislav 174 199 174 159 158 162 171,00
44. Větrovský Jaromír 138 169 199 165 140 149 160,00
45. Poprocký Michal 169 132 178 203 161 134 162,83
46. Ševčík Vlastimil 162 181 182 161 166 153 167,50
47. Barkman Radek 169 139 200 194 160 171 172,17
48. Dutka Miroslav 160 181 169 132 168 169 163,17
49. Krejčová Danuše 139 182 128 179 173 175 162,67
50. Jindřišek Milan 163 165 139 193 124 167 158,50
51. Plešingerová Jana 181 161 171 142 125 158 156,33
52. Soukupová Dana 125 144 189 186 161 145 158,33
53. Kouba Václav 210 173 126 139 145 179 162,00
54. Šolc Miloslav 152 149 191 151 157 178 163,00
55. Pláničková Zdenka 140 164 155 143 186 147 155,83
56. Germanová Lenka 170 213 145 137 145 155 160,83
57. Koráb Pavel 171 171 151 136 172 210 168,50
58. Suchánková Miloslava 155 174 160 146 156 147 156,33
59. Heřmánková Blanka 149 156 163 178 164 148 159,67
60. Mlčák František 149 131 224 143 178 173 166,33
61. Soukup Libor 184 132 189 129 159 206 166,50
62. Dušek Roman 167 155 155 172 156 192 166,17
63. Dušek Martin PC 133 187 232 129 142 168 165,17
64. Brokeš František st. 153 138 152 151 168 167 154,83
65. Henzl Petr 145 156 167 166 153 174 160,17
66. Butal Jaroslav st. 150 204 164 176 128 147 161,50
67. Stupka Jan 192 136 157 176 133 184 163,00
68. Spilka František 182 123 160 164 170 174 162,17
69. Kučera Josef 161 155 156 169 136 147 154,00
70. Tomášková Dagmar 153 121 140 170 144 143 145,17
71. Láník Igor 150 157 160 166 129 149 151,83
72. Zapletalová Jiřina 147 125 159 164 141 156 148,67
73. Konečná Marie 154 157 143 146 136 128 144,00
74. Bejdl René 170 178 137 132 143 180 156,67
75. Štefl Radek 144 178 158 155 175 127 156,17
76. Polívka Dalibor 125 142 200 142 165 156 155,00
77. Slezák Luboš 185 141 128 135 167 164 153,33
78. Smékal Oldřich 115 124 146 154 178 162 146,50
79. Klement Miroslav 115 136 145 135 135 176 140,33
80. Frýbort Otakar 140 139 137 146 167 157 147,67
81. Adamec Petr 142 153 150 138 123 135 140,17
82. Čikeš Milan 99 171 135 119 138 186 141,33
83. Burič Ratko 128 134 112 99 130 136 123,17
ReFlorík Petr 159 179 161 163 191 170 170,50
ReVavrla Zdeněk 129 176 139 195 168 196 167,17
ReBejdl René 155 124 161 153 136 164 148,83
ReJirků Ladislav 113 178 212 148 192 189 172,00
ReHindrák Jiří 150 182 184 166 162 144 164,67
ReJindřišek Milan 170 154 107 149 179 138 149,50
ReLébrová Jana 162 172 155 146 177 169 163,50

Krátké zprávy

11.12.2019 v 09:22

Školení rozhodčích od ETBF bude probíhat v sobotu 14.11.2019 od 11.00 hod. ve velké aule budovy ČUS, v neděli pokračuje od 10.00 hod.

08.12.2019 v 19:14

Juniorskými Mistry ČR v soutěži dvojic se stala dvojka Lukáš Jelínek, Matěj Vojkovský.

01.12.2019 v 22:04

Mistrem ČR v soutěži 5-ti členných družstev se stal ProBowling.

26.11.2019 v 11:32

Rozšířena "obsazovačka" na MČR juniorských dvojic

25.11.2019 v 10:28

V "menu" STK zveřejněny Propozice MČR dvojic juniorů 2019, které se hrají 8.12. v Brně.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

Vítěz 5. turnaje Prestige 2019-2020

Hladík Karel
ProBowling
Hladík Karel

Hladík Karel

ProBowling

2. místo na 5. turnaji Prestige 2019-2020

Švec Ladislav
BT Notaxo
Švec Ladislav

Švec Ladislav

BT Notaxo

3. místo na 5. turnaji Prestige 2019-2020

Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Vopička Karel
STRIKE
Vopička Karel

Vopička Karel

STRIKE

Nejlepší senior, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo

Nejlepší žena, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
Kelímci
Poprocký Michal

Poprocký Michal

Kelímci

Nejlepší hráč kategorie P165, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS