Český seniorský pohár

Datum konání: 26. ledna 2019 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Seniorbowling CZ
Telefon:
604 243 977
Email:
info@seniorbowling.cz
Web:
http://www.seniorbowling.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
Český Seniorský Pohár
Články:
Český seniorský pohár, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Vrážel Jiří 220 175 247 268 237 198 255 269 244 234,78
2. Dedera Vladislav 214 210 213 166 224 218 232 227 225 214,33
3. Lébrová Jana 210 196 149 185 195 170 202 225 216 194,22
4. Hindrák Jiří 211 209 223 235 171 233 215 244 195 215,11
5. Frýbortová Marie 180 181 179 183 224 201 209 235 170 195,78
6. Bočan Josef 158 242 192 191 205 258 217 206 223 210,22
7. Pitaš Vladimír 211 218 207 189 193 176 190 215 202 200,11
8. Bešík Josef st. 178 190 180 191 213 190 178 206 212 193,11
9. Egert Jiří 200 159 182 188 208 225 192 191 235 197,78
10. Hanusíková Blanka 195 158 184 181 224 196 198 214 202 194,67
11. Nejezchleba Stanislav 213 203 164 182 202 210 189 170 235 196,44
12. Burian Ivan 222 222 184 198 204 224 235 234 163 209,56
13. Mlynář Marek 248 231 205 213 255 249 160 248 213 224,67
14. Harašta Jiří 193 205 233 212 209 212 194 179 238 208,33
15. Pekár Petr 223 199 223 212 216 205 205 194 212 209,89
16. Koráb Pavel 144 193 205 220 279 226 238 192 177 208,22
17. Křesťan Miroslav 199 192 175 205 186 244 210 190 203 200,44
18. Havlíček Zdeněk st. 161 217 223 225 194 170 170 204 190 194,89
19. Stulík Jiří 205 230 191 179 227 216 169 214 204 203,89
20. Ševčík Vlastimil 212 235 236 267 184 206 216 152 214 213,56
21. Bejdl René 178 199 238 190 215 181 191 204 196 199,11
22. Štulc Jan 233 231 191 201 184 161 193 203 193 198,89
23. Šlechta Jaroslav 193 216 181 203 204 188 168 198 216 196,33
24. Jirků Ladislav 213 220 204 224 148 223 172 202 211 201,89
25. Stulíková Dagmar 227 216 171 223 201 177 157 180 204 195,11
26. Tomášek Petr 276 217 161 151 182 169 213 170 149 187,56
27. Hanušová Dana 197 220 182 194 192 163 184 173 182 187,44
28. Brokešová Anna 196 165 155 170 150 186 153 165 185 169,44
29. Kunc Oto 197 203 156 197 199 191 162 169 191 185,00
30. Enders Walter 187 208 197 146 189 183 174 159 157 177,78
31. Janočková Krystyna 189 203 171 146 149 210 155 210 144 175,22
32. Brokeš František st. 167 194 155 190 212 187 149 178 167 177,67
33. Heřmánková Blanka 194 203 172 135 195 198 157 158 172 176,00
34. Levák Karel 226 213 213 148 212 180 157 196 148 188,11
35. Germanová Lenka 204 184 182 193 180 235 144 182 158 184,67
36. Mlčák František 213 234 201 234 231 186 146 169 167 197,89
37. Frýbort Otakar 155 192 234 199 174 183 189,50
38. Nosek Richard 192 204 193 165 217 170 190,17
39. Kolář František 211 171 178 168 163 202 182,17
40. Butal Jaroslav st. 186 225 163 188 189 163 185,67
41. Tětek Petr 182 220 184 171 187 176 186,67
42. Florík Petr 173 210 185 176 184 192 186,67
43. Mráček Petr 172 207 192 182 180 184 186,17
44. Koukal Drahomír 183 175 180 180 201 186 184,17
45. Morávek Jaroslav 188 206 215 178 164 162 185,50
46. Štefl Radek 169 222 162 179 186 191 184,83
47. Soušek Milan 167 213 160 197 154 181 178,67
48. Kouba Václav 173 146 168 210 160 198 175,83
49. Polívka Dalibor 165 186 172 203 194 175 182,50
50. Horák Ludvík 170 185 164 203 171 202 182,50
51. Henzl Petr 150 183 203 184 177 170 177,83
52. Osička Antonín 183 201 157 162 163 189 175,83
53. Sejkora Miroslav 150 162 196 129 170 172 163,17
54. Vavrla Zdeněk 160 258 182 176 130 162 178,00
55. Prokopová Dagmar 161 189 115 159 163 170 159,50
56. Krejčová Danuše 139 200 157 171 166 183 169,33
57. Jindřišek Milan 186 131 148 171 177 179 165,33
58. Barkman Radek 202 203 155 137 183 189 178,17
59. Jirsa Miloš 134 200 140 177 158 182 165,17
60. Šolc Miloslav 223 168 147 178 164 146 171,00
61. Šlechtová Irena 138 196 139 176 181 190 170,00
62. Soukupová Dana 132 204 201 166 138 150 165,17
63. Pleticha Jaroslav st. 171 166 162 162 125 216 167,00
64. Dohnálek Stanislav 148 186 151 157 191 150 163,83
65. Suchánková Miloslava 155 194 153 158 185 136 163,50
66. Slípka Jaroslav 136 198 159 187 183 170 172,17
67. Tomášková Dagmar 145 160 160 163 181 146 159,17
68. Rathouský Tomáš 143 172 165 168 174 150 162,00
69. Dutka Miroslav 158 145 139 170 200 183 165,83
70. Lencová Anežka 140 160 184 151 154 181 161,67
71. Dušek Roman 209 199 118 165 193 154 173,00
72. Lakomý Jan 147 171 166 160 156 191 165,17
73. Horáková Marie 153 135 134 150 159 158 148,17
74. Endersová Alena 171 137 126 180 135 160 151,50
75. Krejchová Věra 147 159 153 202 148 140 158,17
76. Fiala Václav 124 142 168 156 179 161 155,00
77. Vlček Josef 158 173 149 201 152 137 161,67
78. Stupka Jan 145 147 178 183 172 186 168,50
79. Suchánek Jan 135 186 174 148 146 152 156,83
80. Chládková Hana 139 154 163 163 147 173 156,50
81. Kučera Josef 158 165 166 113 140 193 155,83
82. Adamec Petr 153 170 156 187 160 131 159,50
83. Bočanová Ivana 156 165 137 165 148 147 153,00
84. Bora František 187 148 119 171 145 148 153,00
85. Dušková Blanka 142 168 115 124 149 123 136,83
86. Dušek Martin 147 149 150 169 153 161 154,83
87. Láník Igor 164 138 153 109 136 151 141,83
88. Váňová Alice 142 107 141 187 135 141 142,17
89. Konečná Marie 141 134 165 115 139 128 137,00
90. Konečný Jiří 114 143 144 160 128 134 137,17
91. Brašnová Alena 116 114 117 115 108 116 114,33
RePitaš Vladimír 201 186 238 149 149 215 189,67
ReSlípka Jaroslav 142 109 192 158 180 162 157,17
ReJindřišek Milan 146 146 171 143 110 133 141,50
ReHavlíček Zdeněk st. 216 170 164 161 212 200 187,17

Krátké zprávy

19.06.2019 v 00:15

19.6. v 9.00 hod. pokračuje na ME soutěž pětičlenných týmů. Náš tým je po prvém dnu na 2. místě.

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

13.06.2019 v 00:17

13. června od 10 hod. hrají na ME v poslední rundě soutěže jednotlivců Jaroslav Lorenc a Denis Kinc

11.06.2019 v 23:58

12. června hrají na ME v Mnichově od 9.00 Jan Macek a Jan Tříska, ve 13.45 bude hrát Ondřej Mlynář a Tomáš Plechata.

Galerie

Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - květen
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - květen
Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - květen
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - květen
Kober Ivan
bez klubové příslušnosti
Kober Ivan

Kober Ivan

bez klubové příslušnosti
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - květen
Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - květen