Český seniorský pohár

Datum konání: 23. února 2019 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Seniorbowling CZ
Telefon:
604 243 977
Email:
info@seniorbowling.cz
Web:
http://www.seniorbowling.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Český Seniorský Pohár
Články:
Český seniorský pohár, 2. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Jirků Ladislav 199 202 223 180 188 146 253 196 210 199,67
2. Drábek Aleš 210 233 180 192 235 201 234 245 166 210,67
3. Nejezchleba Stanislav 213 226 190 200 191 181 145 200 246 199,11
4. Vrážel Jiří st. 224 146 173 199 194 217 203 208 211 197,22
5. Křesťan Miroslav 163 237 174 175 201 191 174 212 227 194,89
6. Jirsa Miloš 181 194 175 174 159 157 151 200 212 178,11
7. Bočan Josef 227 225 268 172 166 190 229 187 172 204,00
8. Mlynář Marek 167 216 159 224 244 221 212 170 206 202,11
9. Pitaš Vladimír 142 158 224 165 178 205 187 196 164 179,89
10. Endersová Alena 214 163 159 158 140 200 148 192 185 173,22
11. Kunc Oto 186 212 151 181 172 202 174 206 180 184,89
12. Nosek Richard 199 195 243 165 206 177 222 157 182 194,00
13. Mráček Petr 181 182 192 199 178 180 170 199 191 185,78
14. Fleischmann Jan st. 156 255 224 155 208 221 155 186 203 195,89
15. Suchánková Miloslava 154 151 160 164 183 176 150 180 184 166,89
16. Hindrák Jiří 232 215 212 223 202 226 175 200 165 205,56
17. Ševčík Vlastimil 235 185 173 203 219 172 182 160 183 190,22
18. Bešík Josef st. 169 157 176 181 178 163 135 179 175 168,11
19. Pekár Petr 140 201 145 208 159 277 165 194 177 185,11
20. Tomášek Petr 227 199 207 193 156 183 115 152 231 184,78
21. Rathouský Tomáš 155 211 203 188 171 172 159 181 145 176,11
22. Egert Jiří 176 180 210 156 183 195 153 182 160 177,22
23. Levák Karel 200 200 204 213 229 180 140 193 174 192,56
24. Talaš Vlastimír 162 182 170 189 164 185 174 133 183 171,33
25. Prokopová Dagmar 187 146 170 147 148 144 168 153 135 155,33
26. Slezák Luboš 213 208 200 189 166 206 135 173 200 187,78
27. Stulík Jiří 175 162 185 244 161 214 158 118 212 181,00
28. Korynta Jan 169 147 187 201 170 190 141 191 149 171,67
29. Frýbortová Marie 166 156 168 193 171 152 149 133 181 163,22
30. Plánička Vojtěch 214 164 191 178 171 144 175 145 151 170,33
31. Stulíková Dagmar 179 156 137 167 191 171 139 188 116 160,44
32. Barkman Radek 196 167 197 237 178 241 161 146 154 186,33
33. Kober Ivan 176 169 232 164 149 234 142 124 171 173,44
34. Čermák František 199 193 184 165 151 226 137 164 134 172,56
35. Burian Ivan 236 164 229 205 174 160 145 153 134 177,78
36. Lencová Anežka 192 157 177 146 183 139 126 113 128 151,22
37. Rýdel Jan 152 183 182 224 169 205 185,83
38. Štulc Jan 170 216 166 177 213 162 184,00
39. Kouba Václav 140 199 155 161 192 203 175,00
40. Štochl Marcel 160 164 187 203 167 146 171,17
41. Florík Petr 153 192 225 154 192 176 182,00
42. Stanishevskyi Vladimír 189 178 172 219 177 156 181,83
43. Suchánek Jan 144 238 132 165 181 164 170,67
44. Bejdl René 157 164 180 210 172 200 180,50
45. Kolář František 165 167 160 220 147 159 169,67
46. Jindřišek Milan 121 162 210 170 191 146 166,67
47. Dedera Vladislav 160 169 188 201 147 199 177,33
48. Dohnálek Stanislav 133 187 184 168 148 174 165,67
49. Soušek Milan 178 189 158 175 181 154 172,50
50. Horák Ludvík 187 159 141 226 187 168 178,00
51. Typolt Pavel 157 170 154 199 208 179 177,83
52. Brokeš František st. 160 161 161 156 191 170 166,50
53. Schön Viktor st. 178 177 145 141 171 195 167,83
54. Butal Jaroslav st. 177 168 183 135 184 191 173,00
55. Enders Walter 142 142 135 179 181 161 156,67
56. Šolc Miloslav 152 189 187 149 147 180 167,33
57. Brokešová Anna 158 155 155 157 145 164 155,67
58. Germanová Lenka 142 166 192 152 177 163 165,33
59. Janočková Krystyna 175 177 183 122 180 138 162,50
60. Květoň Jiří 194 169 108 181 172 144 161,33
61. Stupka Jan 175 181 188 163 167 154 171,33
62. Pláničková Zdenka 165 167 131 147 154 180 157,33
63. Vavrla Zdeněk 172 167 160 176 171 173 169,83
64. Konečná Marie 139 153 170 184 154 145 157,50
65. Dutka Miroslav 145 176 150 156 181 161 161,50
66. Dušek Roman 187 202 188 134 187 122 170,00
67. Zach Petr st. 170 191 181 173 179 124 169,67
68. Polívka Dalibor 185 159 162 177 139 189 168,50
69. Bobek Vlastimil 172 167 189 183 143 162 169,33
70. Soukupová Dana 188 122 168 185 172 108 157,17
71. Pleticha Jaroslav st. 167 144 156 148 178 162 159,17
72. Větrovský Jaromír 147 153 159 129 180 166 155,67
73. Bora František 174 167 153 142 174 172 163,67
74. Javůrek Pavel 188 150 193 184 130 166 168,50
75. Engelman Stanislav 184 173 145 174 158 148 163,67
76. Tomášková Dagmar 145 159 145 143 147 144 147,17
77. Bočanová Ivana 140 159 193 145 127 162 154,33
78. Běhal Jaroslav 164 144 133 158 161 177 156,17
79. Frýbort Otakar 128 205 166 124 148 177 158,00
80. Korecký Michal 118 149 153 158 171 177 154,33
81. Soukup Libor 178 156 117 160 145 184 156,67
82. Kučera Josef 134 140 141 148 172 147 147,00
83. Vlček Josef1 162 148 150 115 156 157 148,00
84. Dušek Martin PC 147 169 140 149 138 161 150,67
85. Brašnová Alena 180 124 137 124 120 137 137,00
ReNosek Richard 159 184 189 168 180 181 176,83
ReDrábek Aleš 195 159 189 152 207 181 180,50
ReStupka Jan 154 134 150 170 143 198 158,17
ReSlezák Luboš 150 215 204 173 150 203 182,50
ReSchön Viktor st. 145 116 113 167 195 145 146,83
ReFlorík Petr 150 155 191 164 192 177 171,50
ReJirků Ladislav 213 177 186 168 187 206 189,50
RePitaš Vladimír 180 161 171 147 165 160 164,00
ReSoukupová Dana 158 143 168 143 156 156 154,00
ReGermanová Lenka 167 143 136 170 223 117 159,33
ReNejezchleba Stanislav 165 168 235 191 202 223 197,33
ReJavůrek Pavel 166 153 115 147 193 159 155,50

Krátké zprávy

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS