Český seniorský pohár

Datum konání: 25. ledna 2020 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Seniorbowling CZ
Telefon:
604 243 977
Email:
info@seniorbowling.cz
Web:
http://www.seniorbowling.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Český Seniorský Pohár
Články:
Český seniorský pohár, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Plešingerová Jana 184 162 165 162 173 154 189 170 206 173,89
2. Frýbortová Marie 175 176 224 170 197 199 207 169 166 187,00
3. Kolář František 225 167 180 180 164 186 167 199 181 183,22
4. Colon Josef 192 235 174 194 178 179 159 200 189 188,89
5. Nejezchleba Stanislav 215 191 182 187 181 182 198 164 167 185,22
6. Prokopová Dagmar 137 149 163 160 163 172 166 191 181 164,67
7. Zach Petr st. 187 156 172 211 221 219 213 183 160 191,33
8. Nosek Richard 182 165 224 210 180 180 187 193 163 187,11
9. Matějka Antonín 192 203 196 173 148 172 198 193 155 181,11
10. Konečný Pavel 203 140 168 215 171 156 215 162 188 179,78
11. Pitaš Vladimír 178 235 197 221 197 168 169 170 155 187,78
12. Soušek Milan 142 200 164 170 212 149 194 193 148 174,67
13. Harašta Jiří 169 194 178 175 201 223 143 194 201 186,44
14. Rathouský Tomáš 156 154 187 139 203 133 161 169 194 166,22
15. Horák Ludvík 200 198 200 171 181 191 190 155 192 186,44
16. Florík Petr 165 188 215 186 164 180 188 180 173 182,11
17. Havlíček Zdeněk st. 146 191 159 217 197 136 162 164 184 172,89
18. Brokeš František st. 178 161 157 188 192 187 129 189 192 174,78
19. Hanusíková Blanka 169 136 158 160 190 221 173 146 196 172,11
20. Růžička Jaroslav 153 191 186 183 190 190 156 200 130 175,44
21. Sejkora Miroslav 153 184 146 189 162 174 153 165 171 166,33
22. Hejdučková Kateřina st. 164 127 179 183 154 179 149 180 189 167,11
23. Fleischmann Jan st. 151 190 216 220 138 173 162 167 178 177,22
24. Matera Lubomír 156 169 153 180 239 219 165 145 204 181,11
25. Endersová Alena 188 136 185 156 155 159 163 149 164 161,67
26. Šolc Miloslav 163 196 235 145 157 165 171 172 155 173,22
27. Janočková Krystyna 146 175 157 162 211 152 155 174 166 166,44
28. Jirků Ladislav 183 200 166 203 220 268 165 127 195 191,89
29. Horáková Marie 160 133 159 169 170 189 132 148 175 159,44
30. Koráb Pavel 155 213 188 175 199 222 162 156 161 181,22
31. Dutka Miroslav 176 162 177 176 194 151 159 140 168 167,00
32. Suchánek Jan 196 197 178 156 157 184 147 177 126 168,67
33. Polívka Dalibor 202 179 158 195 160 180 138 160 175 171,89
34. Martan Jan 215 155 187 157 162 190 157 148 172 171,44
35. Enders Walter 166 180 184 186 137 138 105 170 156 158,00
36. Bešík Josef st. 225 159 184 209 175 172 121 155 130 170,00
37. Engelman Stanislav 194 210 192 183 185 133 182,83
38. Vlček Josef 167 156 173 174 160 174 167,33
39. Morávek Jaroslav 178 193 193 168 167 152 175,17
40. Richter Josef 162 186 213 141 216 130 174,67
41. Jindřišek Milan 157 149 158 162 149 185 160,00
42. Křesťan Miroslav 160 177 178 205 151 171 173,67
43. Henzl Petr 158 211 136 193 167 145 168,33
44. Pleticha Jaroslav st. 160 156 160 173 154 166 161,50
45. Šlechta Jaroslav 206 158 151 155 162 183 169,17
46. Nádvorník Pavel 159 149 145 181 210 188 172,00
47. Tomášek Petr 183 159 156 165 144 145 158,67
48. Vavrla Zdeněk 170 160 187 181 163 156 169,50
49. Drábek Aleš 142 143 216 165 223 139 171,33
50. Konečná Marie 178 149 147 145 170 155 157,33
51. Eliáš Petr st. JČ 186 159 163 162 174 179 170,50
52. Germanová Lenka 167 189 169 182 135 131 162,17
53. Bora František 149 157 166 167 180 161 163,33
54. Větrovský Jaromír 168 139 139 164 143 178 155,17
55. Dušek Roman 142 192 158 210 142 170 169,00
56. Osička Antonín 156 164 162 160 154 188 164,00
57. Sovová Alena 191 147 168 173 148 136 160,50
58. Suchánková Miloslava 120 158 179 157 126 188 154,67
59. Šimůnek Pavel st. 145 113 192 199 208 147 167,33
60. Píša Petr 159 134 188 136 198 182 166,17
61. Žák Jan 174 189 166 151 155 119 159,00
62. Bejdl René 171 176 155 175 167 151 165,83
63. Soukupová Dana 134 183 161 158 139 136 151,83
64. Poprocký Michal 154 157 160 128 171 152 153,67
65. Mlynář Marek 143 153 151 207 169 161 164,00
66. Krejchová Věra 137 117 140 142 171 191 149,67
67. Morávková Drahomíra 172 91 181 169 156 164 155,50
68. Kunc Oto 136 156 144 167 170 153 154,33
69. Krejčová Danuše 144 140 161 173 148 153 153,17
70. Kratochvílová Ivana 144 128 140 146 188 181 154,50
71. Kučera Josef 149 118 148 120 174 209 153,00
72. Brašnová Alena 172 164 122 165 131 158 152,00
73. Stupka Jan 150 110 170 206 170 161 161,17
74. Soukup Libor 169 168 160 181 128 157 160,50
75. Adamec Petr 177 136 144 172 151 156 156,00
76. Zapletalová Jiřina 136 122 184 177 153 127 149,83
77. Malec Jaromír st. 149 187 158 95 210 157 159,33
78. Klement Miroslav 135 139 127 160 148 162 145,17
79. Burian Ivan 131 128 132 148 202 199 156,67
80. Láník Igor 148 130 173 158 151 109 144,83
81. Spilka František 154 161 128 159 149 173 154,00
82. Tětková Lenka 137 144 147 159 160 129 146,00
83. Tětek Petr 153 141 164 160 129 175 153,67
84. Frýbort Otakar 169 135 120 189 113 164 148,33
85. Dohnálek Stanislav 141 134 157 160 115 113 136,67
86. Lencová Anežka 129 151 162 146 126 106 136,67
87. Velek Stanislav 149 129 137 167 142 145 144,83
88. Barkman Radek 135 137 99 137 123 129 126,67
ReHorák Ludvík 216 161 171 170 156 182 176,00
ReHavlíček Zdeněk st. 224 165 169 193 129 151 171,83
ReFlorík Petr 162 146 166 168 167 169 163,00

Krátké zprávy

22.06.2020 v 12:31

Vydány propozice PRESTIGE Tour 2020 - 2021 a otevřena obsazovačka na 1. turnaj.

19.06.2020 v 09:39

Zveřejněny mazací modely na EXTRALIGU.

19.06.2020 v 00:04

Zveřejněna ANKETA o nejlepší hráče sezony 2019 - 2020.

12.06.2020 v 07:02

Vyhodnocen a zveřejněn Bodovací žebříček za květen, vítězí Jan Kolář

13.05.2020 v 12:40

V současné době probíhají synchronizační práce na hráčské databázi, web dočasně může zobrazovat chyby v registračních číslech a klubové příslušnosti.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz turnajové série Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

3. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Nejlepší žena turnajové série Prestige 2019-2020

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Nejlepší hráčka kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
bez klubové příslušnosti
Poprocký Michal

Poprocký Michal

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS