MČR Dvojic 2022 - kvalifikace

Datum konání: 19. září 2022 - 27. září 2022

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
žádný související článek

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
Jelínek Lukáš 203 258 208 248 246 279 240,33
Mlynář Ondřej 256 236 290 216 221 192 235,17
Lorenc Jaroslav 198 268 219 268 232 209 232,33
Škrabal Marek 202 214 244 203 247 278 231,33
Čepelák Jan 264 228 233 242 183 209 226,50
Talpa Marek 228 199 247 236 225 207 223,67
Konečný Pavel 214 211 202 212 243 254 222,67
Kotrla Ondřej 215 221 188 183 246 259 218,67
Vlachovič Jakub 175 212 210 248 242 224 218,50
Minář Zdeněk 195 246 179 258 226 190 215,67
Uher Radovan 173 202 224 245 210 236 215,00
Macek Jan 213 212 198 202 234 231 215,00
Hindrák Jiří 244 211 223 244 162 206 215,00
Vojkovský Matěj 228 226 232 205 192 205 214,67
Schindler Radek 201 236 215 236 225 172 214,17
Prekop Ondřej 166 184 225 300 214 195 214,00
Uher Jaroslav 202 203 245 234 193 201 213,00
Rác Václav 279 222 215 202 161 197 212,67
Seidl Daniel 218 201 175 207 255 203 209,83
Mojka David 214 243 181 203 179 238 209,67
Orság Karel 300 231 224 147 181 175 209,67
Vondráčková Linda 210 212 256 201 200 176 209,17
Hasoň Jiří 204 181 237 160 208 256 207,67
Fidra Jan 190 234 230 172 203 216 207,50
Hejdučková Kateřina ml. 225 265 196 151 192 212 206,83
Vondráček Adam 163 224 248 235 211 157 206,33
Lang David 229 211 191 224 202 177 205,67
Homola Lukáš 204 158 207 170 214 267 203,33
Brokeš Milan 186 223 224 213 177 192 202,50
Mička Daniel 238 188 210 155 202 220 202,17
Vacek Tomáš 222 210 237 177 198 168 202,00
Turina Jaroslav 234 198 193 237 157 192 201,83
Vinklárek Pavel 167 215 190 204 184 246 201,00
Chytil Lukáš 206 213 198 235 182 171 200,83
Sedláček Jakub 193 168 175 227 224 214 200,17
Vrážel Jiří st. 215 182 209 200 212 180 199,67
Vacík Matěj 168 165 162 224 223 253 199,17
Hrazdírová Lucie 190 227 203 183 201 190 199,00
Spáčil Jan st. 195 179 191 185 221 221 198,67
Štefková Eva 169 211 179 226 203 200 198,00
Demuth Filip 198 213 178 197 222 177 197,50
Michal Ondřej 248 192 191 159 172 223 197,50
Kordulík Václav ml. 208 183 211 216 188 174 196,67
Marek Luboš 183 204 236 189 168 198 196,33
Janošcová Kateřina 197 151 211 211 160 248 196,33
Liebich Tomáš 186 243 213 174 165 194 195,83
Tomášek Petr 168 224 173 167 197 246 195,83
Hladík Tomáš 182 170 213 223 204 182 195,67
Mazalová Andrea 200 200 202 183 181 208 195,67
König Antonín 204 167 194 223 174 210 195,33
Homola Pavel 194 155 213 256 150 204 195,33
Hanusíková Blanka 236 160 204 236 154 181 195,17
Zapletal Jaroslav 231 175 156 191 212 204 194,83
Janošec Miroslav ml. 226 192 146 216 190 196 194,33
Spáčil Jan ml. 218 180 222 204 183 158 194,17
Marek Jakub 222 162 225 185 163 208 194,17
Horáček Petr 175 223 176 200 193 197 194,00
Brokeš František st. 190 177 180 175 226 215 193,83
Marešová Jana 148 194 176 208 233 197 192,67
Kinc Denis 169 226 169 142 248 201 192,50
Hanušová Dana 258 204 205 168 153 166 192,33
Hrazdíra Jan 159 173 213 230 193 183 191,83
Švec Ladislav 188 169 194 180 179 235 190,83
Čermák Pavel 179 192 162 160 255 197 190,83
Beštová Kateřina 237 181 183 158 193 191 190,50
Klein David 176 179 181 184 186 233 189,83
Pitaš Vladimír 206 160 192 185 204 190 189,50
Liebichová Fantová Ingrid 203 180 165 218 176 193 189,17
Bail Šimon 165 217 137 221 184 210 189,00
Otec Hanzlovská Petra 167 170 199 201 221 171 188,17
Haxa Adam 190 191 192 180 164 211 188,00
Vojtěchová Markéta 179 205 162 208 181 190 187,50
Brychová Eliška 169 203 232 165 190 165 187,33
Kovařík Dušan 186 190 166 159 185 221 184,50
Brokešová Annabel 161 193 199 181 197 176 184,50
Krummerová Eliška 203 199 181 181 164 170 183,00
Sýkorová Andrea 191 151 182 203 190 181 183,00
Haxa Martin 183 170 154 191 216 182 182,67
Hromek Jiří 165 233 181 154 177 178 181,33
Straková Irena 175 182 182 171 206 169 180,83
Krejčí Jarmila st. 180 182 168 191 184 178 180,50
Surán Ondrej 205 159 207 160 185 166 180,33
Iwazawa Ema 157 180 188 168 197 189 179,83
Rácová Julie 194 169 200 170 181 164 179,67
Hurych Lukáš 135 179 184 247 136 194 179,17
Jiránek Filip 187 191 175 178 177 166 179,00
Vopička Karel 158 169 148 215 188 193 178,50
Hejdučková Kateřina st. 154 134 187 195 169 231 178,33
Burianová Eva 169 147 147 222 202 183 178,33
Lébrová Jana 169 177 197 212 153 160 178,00
Erben Roman 186 171 149 150 132 277 177,50
Harašta Jiří 175 178 179 141 189 203 177,50
Nosková Jitka 159 151 199 183 169 197 176,33
Navrátil Lubomír ml. 171 151 215 159 175 187 176,33
Hasoň Jakub 142 152 176 147 223 214 175,67
Gabrhelová Markéta 160 183 179 177 151 200 175,00
Orságová Jana 201 183 153 183 168 153 173,50
Muránsky Daniel 188 201 156 175 167 153 173,33
Hasník Vít 192 170 171 160 158 187 173,00
Málková Lenka 168 190 177 168 170 161 172,33
Kurka Ondřej 143 142 226 157 181 152 166,83
Komárek Šimon 177 144 160 222 134 160 166,17
Soukup Libor 168 132 161 150 172 211 165,67
Meluzinová Adéla 164 190 157 145 163 175 165,67
Havelka Timon 118 213 157 158 183 160 164,83
Žáčková Pavla 157 197 157 131 200 137 163,17
Horák Samuel 176 130 170 159 126 212 162,17
Dufková Veronika 143 193 182 199 122 121 160,00
Brokešová Viktorie 165 134 144 184 168 157 158,67
Hrnčíř Luděk 169 143 146 149 147 141 149,17
Kurka Kamil 153 145 152 128 181 129 148,00
Brokešová Diana 171 141 140 149 149 114 144,00
Tenorová Sabina 89 134 156 149 135 129 132,00

Krátké zprávy

20.07.2024 v 11:15

Druhá medaile pro ČR z ESBC: Jana Lébrová a Jana Marešová ve dvojicích žen 60-69 let

18.07.2024 v 08:53

Tým chlapců na Mistrovství světa do 21 let obhájil titul pro Českou republiku!

16.07.2024 v 06:31

ESBC Hamburk - Ondrej Surán vybojoval v jednotlivcích zlatou medaili.

15.07.2024 v 09:27

Na Mistrovství světa do 21 let vybojovali bronzové medaile Lukáš Jelínek s Ondřejem Trojkem v soutěži dvojic.

06.07.2024 v 01:38

Obsazovačka na 1. turnaj Prestige 2024/25 bude otevřena v sobotu 6. 7. v 17:00. Začíná se 27. července v centru Olympia Bowling Všenory.

Galerie

Jiránek Filip
Xbowling club
Jiránek Filip

Jiránek Filip

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč + nej.hráč P190, květen 2024

Marešová Jana
expert King Pins
Marešová Jana

Marešová Jana

expert King Pins

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka, květen 2024

Slavíková Kateřina
bez klubové příslušnosti
Slavíková Kateřina

Slavíková Kateřina

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190, květen 2024

Brich Tomáš
bez klubové příslušnosti
Brich Tomáš

Brich Tomáš

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - květen 2024

Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - květen 2024

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/