Prestige Tour

Datum konání: 9. srpna 2020 - 10. srpna 2020 Místo: Bowland Olomouc

Informace k turnaje

Kontakt:
Spáčil Jan
Telefon:
730 892 284
Email:
spacil@bowland-center.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Prestige tour
Články:
PRESTIGE TOUR, 2. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Jelínek Lukáš 239 238 244 215 182 223 223,50 98
2. Surán Ondřej 156 256 248 200 258 189 217,83 97
3. Lorenc Jaroslav 226 262 171 190 258 188 215,83 96
4. Vlachovič Jakub 242 223 166 300 192 136 209,83 95
5. Teame Habtegabriel 237 204 179 202 226 191 206,50 94
6. Uher Radovan 178 201 247 158 192 236 202,00 93
7. Maléřová Pavlína 206 212 160 158 218 200 192,33 92
8. Klein David 191 200 202 197 196 200 197,67 91
9. Hladík Karel 206 153 173 235 220 191 196,33 90
10. Fojtíková Ivana 191 179 156 248 175 167 186,00 89
11. Sýkorová Andrea 202 188 162 166 214 182 185,67 88
12. Lébrová Jana 173 215 213 212 161 139 185,50 87
13. Beštová Kateřina 170 223 181 214 159 164 185,17 86
14. Krummerová Eliška 187 164 175 178 222 184 185,00 85
15. Švec Ladislav 179 192 212 180 247 146 192,67 84
16. Šimánek Ladislav 173 246 160 179 182 206 191,00 83
17. Seidl Daniel 176 180 160 198 205 222 190,17 82
18. Vrážel Jiří st. 216 181 180 167 195 201 190,00 81
19. Vondráček Adam 190 209 189 159 168 221 189,33 80
20. Liebich Tomáš 201 143 199 225 237 130 189,17 79
21. Prokopová Dagmar 162 204 218 170 159 173 181,00 78
22. Frydrych Tomáš 188 177 180 221 167 188 186,83 77
23. Grunda Daniel 146 180 221 135 188 244 185,67 76
24. Homola Lukáš 220 167 159 187 195 186 185,67 75
25. Lang David 164 182 191 218 158 193 184,33 74
26. Stromšíková Anna 164 143 191 212 168 180 176,33 73
27. Görg Martin 189 170 180 161 203 201 184,00 72
28. Talpa Marek 198 133 221 189 177 183 183,50 71
29. Pankivová Božena 185 168 181 180 152 184 175,00 70
30. Janošcová Kateřina 160 178 168 195 165 182 174,67 69
31. Turina Jaroslav 210 158 151 158 220 199 182,67 68
32. Drábek Aleš 150 215 200 172 152 205 182,33 67
33. Vopička Karel 195 149 185 176 180 205 181,67 66
34. Bail Šimon 215 173 191 198 156 151 180,67 65
35. Hasník Vít 192 162 180 169 190 188 180,17 64
36. Minář Zdeněk 153 200 198 192 194 143 180,00 63
37. Uher Jaroslav 146 226 171 162 168 201 179,00 62
38. Rác Václav 162 179 163 194 169 203 178,33 61
39. Štefková Eva 158 156 135 219 174 180 170,33 60
40. Liebichová Fantová Ingrid 209 164 161 137 157 191 169,83 59
41. Tříska Jan 165 196 178 164 168 190 176,83 58
42. Hejdučková Kateřina ml. 179 166 149 177 170 171 168,67 57
43. Mach Libor 172 215 147 195 164 166 176,50 56
44. Fidra Jan 151 173 159 191 190 195 176,50 55
45. Křesťan Miroslav 155 207 187 157 170 182 176,33 54
46. Malurek Václav 213 171 161 142 188 181 176,00 53
47. Poprocký Michal 172 130 188 233 164 168 175,83 52
48. Sovová Alena 166 146 182 141 208 163 167,67 51
49. König Antonín 148 180 149 200 202 172 175,17 50
50. Brokešová Viktorie 153 186 182 160 199 115 165,83 49
51. Brychová Eliška 158 182 173 143 160 179 165,83 48
52. Barak David 169 164 170 172 202 162 173,17 47
53. Brokešová Anna 169 164 144 183 165 166 165,17 46
54. Hargašová Nikola 176 155 147 159 200 153 165,00 45
55. Nosek Richard 135 159 186 193 173 190 172,67 44
56. Mihulka Josef 172 168 149 180 159 202 171,67 43
57. Hindrák Jiří 173 142 166 203 178 168 171,67 42
58. Varhaníček Pavel 165 192 169 176 157 162 170,17 41
59. Šenk Petr 154 178 170 185 184 147 169,67 40
60. Vondráčková Linda 158 134 172 192 133 181 161,67 39
61. Fleischmann Jan st. 156 128 157 164 191 215 168,50 38
62. Kajzar Tomáš 130 175 154 174 172 203 168,00 37
63. Čižinský Jaroslav 187 129 133 193 177 186 167,50 36
64. Jirků Ladislav 149 161 196 154 183 161 167,33 35
65. Bejdl René 141 171 189 172 166 164 167,17 34
66. Brokeš Milan 145 183 166 177 154 173 166,33 33
67. Brokeš František st. 173 189 173 146 146 166 165,50 32
68. Motyka Milan 179 134 194 162 156 166 165,17 31
69. Stulík Jiří 144 192 162 182 175 136 165,17 30
70. Vojkovský Matěj 153 164 201 172 154 147 165,17 29
71. Paclík Vladimír 154 117 181 179 157 199 164,50 28
72. Stulíková Dagmar 168 154 158 138 159 157 155,67 27
73. Bílek Miroslav 166 171 164 193 126 159 163,17 26
74. Hejdučková Kateřina st. 142 170 136 146 166 170 155,00 25
75. Hoschna Jan 200 166 147 172 162 130 162,83 24
76. Jenšovský Roman 168 181 148 166 138 172 162,17 23
77. Mareš Michal 138 181 125 212 150 166 162,00 22
78. Šimůnek Pavel st. 129 195 152 178 193 112 159,83 21
79. Strejcová Tereza 145 149 158 144 161 150 151,17 20
80. Krčma Milan ml. 170 144 157 170 186 126 158,83 19
81. Borek Jiří 147 145 161 171 139 181 157,33 18
82. Šarišský Jakub 170 136 179 139 149 170 157,17 17
83. Květenský Vítězslav 177 150 167 148 177 122 156,83 16
84. Pitaš Vladimír 188 166 135 116 168 164 156,17 15
85. Jindřišek Milan 146 165 135 152 168 169 155,83 14
86. Hrazdírová Lucie 150 142 181 140 140 129 147,00 13
87. Homola Ladislav 172 141 130 193 118 170 154,00 12
88. Kopřiva Adam 150 148 156 168 161 141 154,00 11
89. Nováková Iva 159 140 129 153 147 139 144,50 10
90. Henzl Petr 139 170 161 132 138 165 150,83 9
91. Dohnálek Pavel st. 159 130 180 157 145 126 149,50 8
92. Brokešová Annabel 89 125 168 155 105 198 140,00 7
93. Svák David 133 137 172 180 140 113 145,83 6
94. Stojanov Jakub 142 143 155 119 157 155 145,17 5
95. Hrazdíra Jan 181 131 174 141 126 112 144,17 4
96. Bojdová Nathalie 116 123 107 131 157 168 133,67 3
97. Láník Igor 179 109 167 107 145 135 140,33 2
98. Kopřiva Daniel 129 111 132 158 96 161 131,17 1

Krátké zprávy

25.11.2020 v 12:28

Ohledně restartu bowlingových soutěží čekáme na výsledek nedělního jednání vlády, které by mělo definovat podmínky pro sport.

19.10.2020 v 12:13

Seniorské MČR dvojic ZRUŠENO.

08.10.2020 v 11:42

MČR dvojic se tento víkend hrát nebude, je ODLOŽENO !!!

07.10.2020 v 15:12

STK po uzávěrce přihlášek připravila a zveřejnila orientační časový plán a rozpis s obsazením hracích rund na MČR dvojic.

05.10.2020 v 13:27

Otevřeny obsazovačky pro jednotlivé kategorie MČR dvojic.

Galerie

Hindrák Jiří
BC Bowlingzone
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

BC Bowlingzone

1. místo na 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

2. místo na 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Vondráčková Linda
BC Bowlingzone
Vondráčková Linda

Vondráčková Linda

BC Bowlingzone

3. místo na 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Černíková Karolína
BK KLÍŠE
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK KLÍŠE

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS