Bodovací žebříček, ročník 2019 - 2020

únor25

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Rain David BT Notaxo P190 4 97 77 30 198,93 204
2. Čížek Daniel Xbowling club P190 3 87 80 35 200,16 202
3. Michal Ondřej BC Falk P190 2 93 86 209,78 179
4. Nejezchleba Stanislav P190 4 75 63 34 190,90 172
5. Malec Jaromír st. BT Notaxo P190 2 85 49 193,50 134
6. Liebich Tomáš Xbowling club P190 2 84 45 200,39 129
7. Nosek Richard Black Riders P190 2 85 43 193,93 128
8. Paračka Andrej Big Lebowski abides P190 4 51 41 34 190,93 126
9. Hasník Vít BC Holešov P190 3 76 21 21 183,33 118
10. Colon Josef P190 8 40 38 36 193,40 114
11. Květenský Vítězslav STRIKE P190 4 69 22 21 174,17 112
12. Pitaš Vladimír Bowlingzone Pardubice P190 2 79 28 187,96 107
13. Černík Vojtěch Xbowling club P190 3 51 31 19 179,58 101
14. Matějka Antonín P190 5 39 31 29 173,08 99
15. Nahodil Antonín P190 2 50 46 217,40 96
16. Seidl Daniel Tacl Letohrad P190 1 96 197,83 96
17. Závladský Dušan BK Klíše P190 3 41 33 22 179,88 96
18. Vopička Karel STRIKE P190 1 95 193,50 95
19. Bešík Josef st. Seniorbowling CZ P190 2 76 19 181,06 95
20. Bobek Vlastimil BC Budějce P190 3 65 25 4 185,75 94
21. Turina Jaroslav Bowlingzone Pardubice P190 2 81 13 181,50 94
22. Kordulík Václav ml. P190 2 49 44 226,80 93
23. Butal Jaroslav st. P190 5 44 30 19 174,38 93
24. Jirsa Miloš P190 5 45 27 20 162,82 92
25. Šimánek Ladislav BT Notaxo P190 1 90 188,67 90
26. Valošek Tomáš Jadran Frýdek Místek P190 1 88 188,17 88
27. Soukup Libor Zíchov Pukls P190 2 67 18 186,00 85
28. Kunc Oto P190 5 57 14 14 164,22 85
29. König Antonín Car Citon Olomouc P190 1 84 186,67 84
30. Heligr Štěpán Strikeland Junior P190 2 43 38 207,80 81
31. Kováč Ondřej BC Tábor P190 1 80 184,83 80
32. Šimůnek Pavel st. P190 2 54 23 176,21 77
33. Vohryzka Jaromír 1. PSKN Praha P190 1 75 180,50 75
34. Gurgul Lukáš Xbowling club P190 2 40 34 74
35. Ondráček Bohuslav KPKO Kladno P190 4 31 26 14 182,00 71
36. Vojkovský Matěj Bowland Olomouc P190 1 71 177,67 71
37. Polívka Dalibor BC Tábor P190 4 26 24 20 179,42 70
38. Ševčík Vlastimil BK Klíše P190 2 38 31 202,00 69
39. Šípek Karel Elephant B.T P190 2 37 32 193,00 69
40. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 1 69 177,17 69
41. Dvořáček David P190 2 38 31 69
42. Uhlíř Jiří ml. BC Tábor P190 1 68 176,67 68
43. Hoschna Jan OKO Křesťan P190 2 46 22 176,17 68
44. Slezák Luboš STRIKE P190 3 37 19 12 169,05 68
45. Motyka Milan Kelímci P190 1 66 176,50 66
46. Roth Jan P190 2 33 32 65
47. Mička Daniel STRIKE P190 2 48 15 191,80 63
48. Forman Jiří P190 2 35 27 178,29 62
49. Klečka Jiří P190 1 59 178,07 59
50. Kober Ivan P190 3 35 17 6 182,83 58
51. Ulička Antonín P190 1 58 173,83 58
52. Staněk Libor P190 4 29 15 14 160,97 58
53. Horňák Vladimír P190 2 28 28 175,29 56
54. Janiga Oldřich P190 2 30 26 56
55. Havlíček Zdeněk st. Seniorbowling CZ P190 4 23 16 14 189,92 53
56. Fidra Jan Bowlingzone Pardubice P190 2 31 21 183,50 52
57. Barinec Petr P190 2 28 24 174,67 52
58. Vácha Petr P190 1 52 173,47 52
59. Horník Gustav P190 2 29 22 200,63 51
60. Jašek Karel PH Semtamstrike P190 2 34 17 186,75 51
61. Vacek Pavel Pitch a Ball P190 2 35 16 179,62 51
62. Vrba Petr PH P190 3 27 16 8 51
63. Hora Jiří P190 1 50 174,56 50
64. Hradil Vavřinec Xbowling club P190 1 48 48
65. Fleischmann Jan st. Seniorbowling CZ P190 2 47 177,18 47
66. Krčma Milan st. P190 1 47 47
67. Horáček Petr P190 1 46 189,00 46
68. Hanzl Zbyněk P190 1 46 46
Šteffek Milan st. P190 1 46 46
70. Barnet Milan P190 2 27 18 192,00 45
71. Martinec Václav P190 2 29 16 186,00 45
72. Jarolík Jan P190 1 45 45
73. Staněk František P190 3 19 16 8 182,27 43
74. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ P190 3 21 15 7 172,00 43
75. Zach Petr st. P190 3 18 16 8 188,11 42
76. Sihelník Josef P190 2 33 9 152,38 42
77. Bejšovec Jaroslav P190 2 24 17 189,83 41
78. Chvojka Milan P190 2 21 20 179,29 41
79. Bílek Miroslav Semtamstrike P190 2 24 17 174,15 41
80. Roučka Lukáš P190 2 25 16 174,00 41
81. Škrabal Marek P190 1 41 41
82. Procházka Aleš JČ BC Hluboká P190 2 24 16 188,25 40
83. Ondrejec Petr P190 1 39 39
84. Vaněček Jindřich P190 2 30 8 182,00 38
85. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 2 30 8 159,60 38
86. Kadeřábek Martin P190 1 38 38
Krubert Emil P190 1 38 38
88. Kopřiva Milan P190 2 20 17 177,31 37
89. Rábek Erik BC Budějce P190 2 31 5 202,25 36
90. Hollman Petr P190 2 29 7 174,42 36
91. Jarovský Albert P190 2 27 9 36
Breburda Miroslav P190 1 36 36
93. Plánička Vojtěch BK Klíše P190 2 25 10 35
Blažek Lubomír P190 1 35 35
Merva Vladimír Semtamstrike P190 1 35 35
96. Kurka Jiří P190 1 34 179,09 34
97. Vodák Viktor Oušťáci z Radavy P190 2 22 12 174,33 34
98. Marek Luboš P190 2 28 6 165,20 34
99. Kříž Martin Wawe House Gang P190 2 27 7 152,00 34
100. Lebeda Pavel P190 1 34 34
Sobotka David P190 1 34 34
102. Brokeš Milan ABB Vidlatá Seč P190 2 18 15 169,94 33
103. Vavrla Zdeněk Krocan.com P190 1 33 166,50 33
104. Jindřich Martin P190 1 33 33
Kubelka Tomáš P190 1 33 33
106. Frydrych Tomáš Kelímci P190 1 32 195,83 32
107. Nádvorník Pavel P190 2 21 11 176,00 32
108. Tětek Petr BC Hluboká P190 2 17 15 165,00 32
109. Šafařík Luděk P190 1 31 176,50 31
110. Brokeš František st. ABB Vidlatá Seč P190 2 22 9 164,22 31
111. Zlesák Ivan BK Klíše P190 1 31 31
Tichý Radek P190 1 31 31
113. Stulík Jiří Seniorbowling CZ P190 1 30 185,00 30
114. Kubík František P190 2 18 12 168,25 30
115. Červený Rostislav P190 1 30 30
Bula Martin P190 1 30 30
117. Novák Radek P190 1 29 181,25 29
118. Pospíšil Jan st. P190 2 27 2 178,00 29
119. Sova Petr st. P190 2 17 12 168,27 29
120. Spilka František BC Tábor P190 2 19 9 187,50 28
121. Krčma Milan ml. P190 1 27 183,17 27
122. Lank Ivan st. Bowlingzone Pardubice P190 1 27 182,63 27
123. Capil Radomír P190 1 27 27
Pour Oldřich P190 1 27 27
125. Frýbort Otakar BC Tábor P190 2 15 11 176,83 26
126. Nevyjel Jiří P190 1 26 174,88 26
127. Novák Daniel P190 1 26 167,00 26
128. Křížan Jiří P190 1 26 26
129. Bejdl René P190 1 25 25
Ozimý Stanislav P190 2 22 3 25
131. Ryznik Martin P190 1 24 191,17 24
132. Klimeš Josef P190 2 13 11 181,78 24
133. Ferens Jaroslav P190 1 24 171,33 24
134. Zářecký Vlastimil P190 1 24 163,50 24
135. Stupka Jan KRPA P190 3 12 6 6 158,86 24
136. Bittersmann Milan P190 1 24 24
Šmelcer Ladislav P190 1 24 24
138. Kotrbatý Jiří P190 1 23 186,63 23
139. Doubrava Jan P190 1 23 178,50 23
140. Sádlík Vojtěch st. Sahari Ovčín P190 2 17 6 166,50 23
141. Palas Martin P190 1 23 23
142. Vlasák Aleš Radava SC P190 1 22 177,33 22
143. Starý Pavel - JČ Dragouni P190 1 22 166,75 22
144. Trča Pavel BC Hluboká P190 1 21 196,56 21
145. Čermák František BC Tábor P190 1 21 189,25 21
146. Vávra Miloš P190 2 18 3 152,00 21
147. Růžička Karel P190 1 20 183,25 20
148. Vacek Tomáš BC Hluboká P190 1 20 179,78 20
149. Bečvář Michal P190 1 20 171,88 20
150. Havelka Michal P190 2 11 9 146,00 20
151. Obrusník Lukáš P190 1 20 20
Klein David P190 1 20 20
Veselý Filip Chmelnice P190 1 20 20
154. Miklík Petr BC Komwag P190 1 19 194,13 19
155. Bárta Ladislav P190 1 19 183,44 19
156. Helešic Tomáš P190 1 19 19
Mottl Karel P190 1 19 19
158. Kvasnička Ondřej BT Notaxo P190 1 18 178,86 18
159. Pouzar Rudolf P190 1 18 178,22 18
160. Mičkal Jaroslav P190 1 18 18
Kumšta David PhoeniX KH P190 1 18 18
162. Orálek Radek P190 1 16 185,33 16
163. Dvořák Roman Bowlingzone Pardubice P190 1 16 168,38 16
164. Bednařík Matěj P190 1 16 16
165. Sršeň Marcel P190 1 15 181,83 15
166. Sova Petr Všenorští křižáci P190 1 14 207,00 14
167. Švácha Jan KRPA P190 2 13 1 182,44 14
168. Schůt Ladislav P190 1 14 163,17 14
169. Salaquarda Tadeáš P190 1 14 158,83 14
170. Egert Jiří Rabbits Praha P190 2 9 5 149,50 14
171. Bednarz Andrzej CNC Produkt Ostrava P190 1 13 174,25 13
172. Slach Zbyněk BC Hluboká P190 1 13 173,11 13
173. Heřmánek Jiří P190 1 13 171,17 13
174. Balcar Zdeněk P190 1 13 13
175. Soušek Milan Seniorbowling CZ P190 1 12 169,88 12
176. Novák Josef P190 1 12 167,75 12
177. Dědič Dalibor Zíchov Pukls P190 1 12 164,00 12
178. Engelman Stanislav KRPA P190 3 10 2 163,47 12
179. Russ Martin P190 1 12 12
Kučaba Miroslav BK Klíše P190 1 12 12
181. Koráb Pavel Tacl Letohrad P190 1 11 172,17 11
182. Roudný Pavel P190 1 11 162,00 11
183. Lasovský Michal BC Budějce P190 2 9 2 157,00 11
184. Krauskopf Josef BC Hluboká P190 1 10 174,56 10
185. Svoboda Marcel P190 1 10 167,00 10
186. Schober Michal P190 1 10 157,50 10
187. Sýkora Jan Rabbits Praha P190 1 10 156,83 10
188. Havlín Petr P190 1 10 151,00 10
189. Adamec Miroslav P190 1 9 175,75 9
190. John Jiří VČ P190 1 9 170,17 9
191. Štícha Bohumil P190 1 9 9
Kolařík Jaroslav P190 1 9 9
193. Kunt Luboš st. P190 2 6 2 162,25 8
194. Machálek Vladimír P190 1 7 169,63 7
195. Javorský Luboš Kůrovci Šumava P190 1 7 167,80 7
196. Jelínek Petr st. JČ P190 1 7 162,50 7
197. Dvořák Tomáš P190 1 7 161,50 7
198. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P190 1 7 153,25 7
199. Platoš Antonín P190 1 7 7
Liebich František P190 1 7 7
201. Denk Zdeněk Kůrovci Šumava P190 1 6 163,80 6
202. Klapal Jaroslav Tacl Letohrad P190 1 6 156,80 6
203. Kaňka Jan P190 1 5 160,00 5
204. Kužílek Jiří P190 1 5 150,60 5
205. Enders Richard P190 1 5 147,25 5
206. Kadlec Lukáš P190 1 5 5
207. Šimůnek Daniel P190 1 4 160,00 4
208. Vacík Matěj Bowlingjunior Plzeň P190 1 4 150,00 4
209. Gürtler Tomáš Bowlingzone Pardubice P190 1 3 159,50 3
210. Furik Ludvík P190 1 3 157,60 3
211. Strachota Jan P190 1 3 157,00 3
212. Kostka Martin P190 1 3 151,50 3
213. Hřivna Patrik P190 1 3 145,00 3
214. Jiříček Miroslav P190 1 3 3
215. Uher Dušan Semtamstrike P190 1 2 151,50 2
216. Lakomý Jan P190 1 1 145,83 1
217. Hejbal Martin JČ P190 1 1 1

Krátké zprávy

19.02.2020 v 10:03

V menu STK jsou zveřejněny propozice na seniorské MČR dvojic 2020.

18.02.2020 v 16:25

V menu STK jsou zveřejněny propozice na juniorské MČR jednotlivců 2020.

12.02.2020 v 10:18

Otevřena "obsazovačka" na 8. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Brně.

09.02.2020 v 10:47

Sledujte ON-LINE výsledky a průběžné pořadí Prestige 7, první hry se již zapisují.

06.02.2020 v 23:55

Uzavřen Bodovací žebříček za leden, vítězí Irena Straková

Galerie

Turina Jaroslav
Bowlingzone Pardubice
Turina Jaroslav

Turina Jaroslav

Bowlingzone Pardubice

Vítěz 7. turnaje Prestige 2019-2020

Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo

Nejlepší žena, 7. turnaj Prestige 2019-2020

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P190, 7. turnaj Prestige 2019-2020

Brychová Eliška
Bowlingzone Pardubice
Brychová Eliška

Brychová Eliška

Bowlingzone Pardubice

Nejlepší hráč kategorie P165, 7. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS