Bodovací žebříček, ročník 2019 - 2020

únor20

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Černíková Karolína BK Klíše P165 3 68 56 36 175,43 160
2. Schön Viktor st. Family S P165 4 39 32 24 163,15 95
3. Poprocký Michal Kelímci P165 3 61 22 6 173,33 89
4. Křížek Martin 1. BKS cen. Děčín P165 2 44 42 198,43 86
5. Diviš Pavel Matrixx Praha P165 2 43 42 213,50 85
6. Čikeš Milan P165 3 64 13 8 178,85 85
7. Kassas Abdul BK Klíše P165 3 37 29 17 171,72 83
8. Jindřišek Milan Bowlingzone Pardubice P165 2 66 15 164,44 81
9. Černíková Michaela Xbowling club P165 3 39 27 11 169,77 77
10. Schönová Jana Family S P165 5 32 27 16 165,31 75
11. Musil Matěj P165 2 39 36 164,43 75
12. Homola Ladislav BC Most P165 5 26 25 22 166,09 73
13. Flieger David BK Klíše P165 2 58 13 183,08 71
14. Varhaníček Pavel Kelímci P165 2 38 31 178,00 69
15. Brázda Bohumil P165 4 37 23 9 155,80 69
16. Javůrek Pavel P165 3 30 28 8 165,63 66
17. Prokop Zdeněk P165 2 36 27 164,68 63
18. Pláničková Zdenka BK Klíše P165 3 22 21 20 161,50 63
19. Antalík Ivan P165 3 38 21 2 162,10 61
20. Prokopová Dagmar P165 2 54 6 156,20 60
21. Parkan Miloš P165 3 34 22 2 161,76 58
22. Makovec Jaromír P165 2 30 26 56
23. Štafa Pavel P165 1 53 172,40 53
24. Hasoň Jiří Blansko P165 1 50 172,67 50
25. Kubíčková Jana KPKO Kladno P165 2 34 15 152,83 49
26. Barak David ProBowling P165 1 48 48
27. Ruml David P165 2 25 22 201,75 47
28. Kotjužanský Jiří Kvadrofolio P165 3 24 18 5 47
29. Eliáš Petr st. JČ P165 5 20 13 12 170,29 45
30. Nováková Iva Poděbradští tygři P165 3 22 16 7 150,81 45
31. Mihulka Josef P165 1 44 170,50 44
32. Rybová Eva P165 3 23 15 6 44
33. Líška Mário P165 1 43 43
34. Vokurka Jaroslav P165 2 23 19 155,18 42
35. Saturka Vlastimil P165 1 42 42
36. Sopková Irena P165 1 41 158,75 41
37. Sova Petr ml. P165 3 22 17 1 175,62 40
38. Proser Martin P165 1 40 165,60 40
39. Bílek Ondřej P165 1 40 40
40. Sříbrný Vladimír P165 1 39 205,29 39
41. Květoň Jiří BK Klíše P165 2 20 19 168,38 39
42. Janoutová Adéla P165 2 25 14 156,67 39
43. Völfelová Marta P165 2 27 12 148,67 39
44. Žák Jan P165 2 28 10 168,50 38
45. Javůrek Jiří P165 2 26 12 163,00 38
46. Haxa Martin P165 1 37 37
47. Vlček Josef P165 2 25 11 159,17 36
48. Korecký Michal P165 2 21 15 157,57 36
49. Nová Leona P165 1 36 36
50. Hron Pavel P165 2 23 11 176,88 34
51. Orság Karel P165 1 33 198,33 33
52. Stukalo Albina P165 1 33 33
Šímek Michal P165 1 33 33
54. Hřebík Lumír STRIKE P165 1 32 172,57 32
55. Kauerová Romana P165 1 32 32
56. Kalous Roman P165 2 19 12 174,50 31
57. Borovec Jiří P165 3 17 11 3 162,00 31
58. Tětková Lenka P165 2 26 5 148,12 31
59. Hanzlová Aneta P165 1 31 31
Adam David P165 1 31 31
61. Staňková Veronika P165 1 30 30
62. Guič Boris Pitch a Ball P165 2 18 11 172,60 29
63. Simonová Helena P165 2 27 2 146,60 29
64. Drážný Michal P165 1 29 29
Pavlíček Svatopluk P165 1 29 29
Buchta Miroslav P165 1 29 29
67. Orságová Jana P165 1 28 164,17 28
68. Mrviš Dušan P165 2 15 13 154,25 28
69. Nejezchleba Daniel Bowlingjunior Plzeň P165 2 28 151,17 28
70. Dutka Miroslav P165 1 28 28
Malíček Dušan Rudé koule P165 1 28 28
Pozlová Tereza P165 1 28 28
73. Boháč Martin P165 2 22 5 171,71 27
74. Prekop Ondřej Bowlingzone Pardubice P165 1 27 164,67 27
75. Fuchsa Vlastimil P165 3 17 7 3 164,27 27
76. Doubravová Květa P165 2 21 5 143,00 26
77. Svoboda Milan P165 1 26 26
Vybíral Jiří P165 1 26 26
79. Sivek Lubomír P165 1 25 162,75 25
80. Běhal Jaroslav Olympia Wellness P165 2 21 4 158,50 25
81. Hurt Zdeněk P165 1 25 25
Jajtner Michal P165 1 25 25
Prekop Michal P165 1 25 25
84. Kadlecová Jaroslava P165 2 16 8 160,17 24
85. Studený Marek P165 1 24 123,14 24
86. Sirotariová Hana P165 1 24 24
Netušil René Bumtrio P165 1 24 24
Nováková Jana Oušťáci z Radavy P165 1 24 24
Elstnerová Naďa P165 1 24 24
Včeliš Jaroslav P165 1 24 24
91. Sůva Jan 1. PSKN Praha P165 1 23 163,00 23
92. Hermanová Květa P165 2 16 7 152,20 23
93. Štěch Michal P165 2 15 8 151,50 23
94. Vojáček Lukáš P165 2 17 6 131,25 23
95. Formánek Radovan P165 1 23 23
Krch Miroslav P165 1 23 23
97. Mikloška Marek P165 1 22 22
Špatenková Jana P165 1 22 22
Klanica Mojmír P165 1 22 22
100. Richter Miroslav Big Lebowski abides P165 1 21 168,50 21
101. Bora František P165 1 21 154,33 21
102. Sovová Ivana - JČ P165 2 12 9 151,07 21
103. Brychová Eliška Bowlingzone Pardubice P165 2 16 5 144,42 21
104. Jiránek Miroslav P165 1 21 21
Vašíčková Petra P165 1 21 21
106. Srchová Helena P165 1 20 20
Líbalová Dagmar P165 1 20 20
Dolog Pavol Tacl Letohrad P165 1 20 20
109. Ďaďo Ján P165 1 19 176,71 19
110. Malurek Václav P165 1 19 174,50 19
111. Košata Ondřej P165 1 19 172,67 19
112. Roučková Denisa P165 2 16 3 156,50 19
113. Ondráčková Iva P165 3 8 7 4 127,75 19
114. Trojan Josef P165 1 19 19
Mervová Jarmila P165 1 19 19
Šustáčková Jarmila P165 1 19 19
Kučera Martin - STČ P165 1 19 19
Drbalová Marie Letenský koule P165 1 19 19
119. Eliáš Petr VČ P165 1 18 168,33 18
120. Štefl Radek P165 1 18 165,25 18
121. Sroka Agnieszka P165 1 18 156,00 18
122. Hájek Jiří P165 1 18 18
Kučerová Vasilika UBT Kyje P165 1 18 18
Šudák Milan P165 1 18 18
Kučerová Michaela P165 1 18 18
126. Musil Stanislav P165 1 17 174,00 17
127. Šišková Andrea P165 1 17 17
Sejkora Miroslav P165 1 17 17
Zemanová Olga P165 1 17 17
Kafka Pavel Panda Team P165 1 17 17
131. Cvrček Jaromír P165 1 16 173,83 16
132. Mašlanka Mateusz P165 1 16 165,75 16
133. Capilová Dagmar P165 1 16 16
Loněk Daniel P165 1 16 16
Bezchlebová Lenka P165 1 16 16
136. Janů Pavel MSCBL Děčín P165 1 15 176,11 15
137. Grygar Jiří P165 1 15 164,50 15
138. Matějka Petr P165 2 14 1 151,83 15
139. Staněk Miroslav P165 1 15 15
Musil Petr Pozdní sběr P165 1 15 15
Mohamed Sherif P165 1 15 15
Bočanová Ivana SBL Lucerna P165 1 15 15
Zvonařová Dana P165 1 15 15
144. Kocmanová Jana P165 1 14 167,83 14
145. Czarnik Grzegorz P165 1 14 161,50 14
146. Valo Karel P165 2 10 4 148,00 14
147. Chotěnovská Anna P165 2 8 6 127,13 14
148. Buček František P165 1 14 14
Fuchsová Jana P165 1 14 14
Vrtěnová Renáta P165 1 14 14
Kotábová Věra P165 1 14 14
Holeček Jiří P165 1 14 14
153. Křepelka Aleš P165 1 13 174,33 13
154. Šmejkalová Ivana P165 1 13 157,00 13
155. Kotáb Jiří P165 1 13 154,50 13
156. Síč Petr P165 1 13 150,50 13
157. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 1 13 150,17 13
158. Doubravová Anna P165 1 13 13
Kučera Zdeněk UBT Kyje P165 1 13 13
Vodehnal Jindřich P165 1 13 13
Kadeřábková Veronika P165 1 13 13
Stodůlka Ladislav P165 1 13 13
163. Dostál Luboš Bowling Sauna P165 1 12 184,00 12
164. Brašnová Alena Bowlingzone Pardubice P165 1 12 150,17 12
165. Fiala Václav Seniorbowling CZ P165 2 11 1 142,75 12
166. Vávra Lukáš P165 1 12 12
Maršálková Vlaďka P165 1 12 12
Musilová Erika P165 1 12 12
Žáčková Pavla Xbowling club P165 1 12 12
170. Dohnálek Stanislav Bowlingzone Pardubice P165 1 11 164,17 11
171. Machálková Zorka P165 1 11 155,88 11
172. Horák Jaromír VČ P165 3 4 4 3 146,80 11
173. Brokešová Viktorie Bowlingzone Pardubice P165 2 6 5 144,75 11
174. Bartůšková Eva P165 2 7 4 139,00 11
175. Hůrská Andrea P165 2 7 4 126,75 11
176. Schelle Harald Maxbowling P165 2 6 5 125,63 11
177. Dorňáková Irena P165 1 11 11
Kučera Martin - PH Chmelnice P165 1 11 11
Skalská Martina P165 1 11 11
Hlušková Mária P165 1 11 11
Serbusová Marcela P165 2 9 2 11
Šebestová Edita P165 1 11 11
Lacina Jaroslav P165 2 9 2 11
184. Dvořáková Lenka Bowlingzone Pardubice P165 1 10 160,50 10
185. Barna Michal Oušťáci z Radavy P165 1 10 156,80 10
186. Provazníková Kamila P165 1 10 137,25 10
187. Ovčáček Petr P165 1 10 10
Růčka Pavel P165 1 10 10
Chaloupková Alena P165 1 10 10
Holubička Jiří P165 1 10 10
Fink Zdeněk P165 1 10 10
Trnková Lucie P165 1 10 10
Hořejší Líba P165 1 10 10
Pospíšil Jan ml. P165 1 10 10
195. Pisinger Miroslav P165 1 9 168,25 9
196. Kaplan Milan P165 1 9 153,50 9
197. Vrzal Pavel Tajfun P165 2 8 1 146,00 9
198. Straka Marek P165 1 9 141,00 9
199. Králová Lucie P165 1 9 108,40 9
200. Rechtoriková Eva P165 1 9 9
Mičkalová Kateřina P165 1 9 9
Strnadová Kateřina P165 1 9 9
203. Baborský Milan BC Hluboká P165 1 8 164,44 8
204. Adamec Petr Senioři SBL P165 1 8 147,50 8
205. Beránek Martin P165 1 8 140,75 8
206. Jindřich Radek P165 1 8 8
Bárta Richard P165 1 8 8
Čižinská Alena P165 1 8 8
Horák Alois P165 1 8 8
210. Tokarev Dmitry P165 1 7 149,50 7
211. Matejiček Štefan P165 1 7 146,50 7
212. Kuntová Zuzana P165 2 5 2 141,67 7
213. Sáček Zdeněk P165 1 7 7
Jiránek Filip Xbowling club P165 1 7 7
Pryček Jiří P165 1 7 7
Holinková Naďa P165 1 7 7
Vičarová Helena P165 1 7 7
218. Jukl Ladislav P165 1 6 152,00 6
219. Harvánek Petr P165 1 6 139,83 6
220. Jindřišek Miroslav P165 1 6 6
Kafková Danica Panda Team P165 1 6 6
Král Jiří P165 1 6 6
Hozmanová Marcela P165 1 6 6
Wohner Tomáš P165 1 6 6
Pitronová Ivana P165 1 6 6
Housková Petra P165 1 6 6
227. Richter Josef P165 1 5 159,00 5
228. Havlík Jiří Oušťáci z Radavy P165 1 5 147,60 5
229. Kytlica Jaromír P165 1 5 145,75 5
230. Jukl Šimon P165 1 5 135,75 5
231. Handl Daniel P165 1 5 5
Machačová Václava P165 1 5 5
Chmela Lukáš P165 1 5 5
Šulcová Hana P165 1 5 5
Šilar Miroslav Henry Gril P165 1 5 5
Kamenská Marie P165 1 5 5
Virághová Linda P165 1 5 5
238. Keken Zoltán SBL Lucerna P165 1 4 146,25 4
239. Novák Eduard P165 1 4 138,50 4
240. Petráček Pavel Oušťáci z Radavy P165 1 4 128,40 4
241. Roudná Hana P165 1 4 127,50 4
242. Ondráčková Ema P165 2 3 1 90,50 4
243. Vaníčková Kristýna P165 1 4 4
Žebro Martin P165 1 4 4
Kocůr Jaroslav P165 1 4 4
Kadlec Miroslav P165 1 4 4
Bartoníček Karel P165 1 4 4
Horyna Radek P165 1 4 4
Hubertová Žaneta P165 1 4 4
Kříž Libor P165 1 4 4
Krynická Drahomíra P165 1 4 4
Růžičková Anežka P165 1 4 4
253. Kováčová Irena P165 1 3 147,50 3
254. Menclová Otýlie P165 1 3 130,63 3
255. Petrželová Ivana P165 1 3 115,75 3
256. Jarolík Jan ml. P165 1 3 3
Protivová Slávka P165 1 3 3
Štumpa Zdeněk P165 1 3 3
259. Marek Jakub P165 1 2 147,00 2
260. Chrpa Jindřich 1. PSKN Praha P165 1 2 146,17 2
261. Muzikář Jaromír P165 1 2 139,50 2
262. Míka Adam Bowlingjunior Plzeň P165 1 2 135,50 2
Blažková Lenka P165 1 2 135,50 2
264. Kozman Jaroslav P165 1 2 127,40 2
265. Formanová Hana Beyk Bowling P165 1 2 88,25 2
266. Bohunek Jan P165 1 2 2
Trtílek Martin P165 1 2 2
Faitová Iveta P165 1 2 2
Soušek Zdeněk P165 1 2 2
Kadlečík Libor P165 1 2 2
Sychová Dana P165 1 2 2
Berger Marcel P165 1 2 2
273. Martiška Robert P165 1 1 192,50 1
274. Nechvátal Stanislav P165 1 1 156,50 1
275. Janů Pavel ml. P165 1 1 129,20 1
276. Klapal Miroslav P165 1 1 125,60 1
277. Sivková Lenka P165 1 1 124,25 1
278. Míka Miroslav P165 1 1 123,75 1
279. Ježková Jana P165 1 1 106,83 1
280. Novotná Michaela P165 1 1 99,40 1
281. Talaš Kristián P165 1 1 76,75 1
282. Jindřich Bohumil P165 1 1 1
Bergerová Hana P165 1 1 1
Rakoušková Sandra P165 1 1 1
Vašková Lenka P165 1 1 1
Kolman Lukáš P165 1 1 1
Koukolíková Aurélie P165 1 1 1
Němečková Veronika P165 1 1 1
Matoušková Hana P165 1 1 1
290. Urban Tomáš PCE P165 1 0 134,67 0
291. Stojanov Jakub Blansko P165 1 0 128,50 0
292. Hrazdíra Jan Blansko P165 1 0 126,00 0
293. Hasoň Jakub Blansko P165 1 0 124,17 0

Krátké zprávy

19.02.2020 v 10:03

V menu STK jsou zveřejněny propozice na seniorské MČR dvojic 2020.

18.02.2020 v 16:25

V menu STK jsou zveřejněny propozice na juniorské MČR jednotlivců 2020.

12.02.2020 v 10:18

Otevřena "obsazovačka" na 8. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Brně.

09.02.2020 v 10:47

Sledujte ON-LINE výsledky a průběžné pořadí Prestige 7, první hry se již zapisují.

06.02.2020 v 23:55

Uzavřen Bodovací žebříček za leden, vítězí Irena Straková

Galerie

Turina Jaroslav
Bowlingzone Pardubice
Turina Jaroslav

Turina Jaroslav

Bowlingzone Pardubice

Vítěz 7. turnaje Prestige 2019-2020

Talpa Marek
expert King Pins
Talpa Marek

Talpa Marek

expert King Pins

3. místo na 6. turnaji Prestige 2019-2020

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Nejlepší žena, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

Nejlepší hráč kategorie P190, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Bočan Josef
Bombers
Bočan Josef

Bočan Josef

Bombers

Nejlepší senior, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
Kelímci
Poprocký Michal

Poprocký Michal

Kelímci

Nejlepší hráč kategorie P165, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS