Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

září27

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Černá Pavla I. PSKN P165 4 87 71 56 187,33 214
2. Rácová Julie Xbowling club P165 4 85 60 51 168,67 196
3. Beštová Kateřina expert King Pins P190 3 78 61 46 186,48 185
4. Straková Irena Strike Řevnice 4 94 41 31 187,27 166
5. Brychová Eliška BC Bowlingzone P190 2 83 79 177,56 162
6. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 4 63 54 28 166,45 145
7. Janočková Krystyna P190 5 60 52 32 167,06 144
8. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 5 53 33 32 175,78 118
9. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. P190 2 88 27 175,94 115
10. Sovová Alena Notaxo, z.s. P190 2 77 37 171,25 114
11. Sýkorová Andrea P190 2 84 24 168,50 108
12. Sopková Irena P165 3 76 19 11 164,61 106
13. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 5 41 34 30 161,24 105
14. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 2 71 27 171,58 98
15. Černíková Karolína expert King Pins P190 2 58 37 163,33 95
16. Krummerová Eliška ProBowling Hustopeče 1 93 189,17 93
17. Málková Lenka P165 4 50 26 16 158,50 92
18. Stulíková Dagmar P190 4 39 37 14 175,23 90
19. Klusáčková Dana Bowlingový spolek Jadran 2 52 35 87
20. Lébrová Jana Car Citon Olomouc P190 2 56 29 172,07 85
21. Fojtíková Ivana 1 84 183,17 84
22. Nosková Jitka Xbowling club P190 3 36 35 10 162,28 81
23. Závladská Svatava BK KLÍŠE P190 3 33 29 17 168,75 79
24. Culková Olga P165 2 60 19 159,80 79
25. Prokopová Dagmar P190 2 49 25 161,57 74
26. Otec Hanzlovská Petra Bowling Rokycany 1 72 177,00 72
27. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 7 28 22 22 155,70 72
28. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 2 59 11 162,58 70
29. Vojtěchová Markéta Xbowling club P190 1 68 175,50 68
30. Mazalová Andrea BC Bowlingzone P190 1 67 175,00 67
31. Bočanová Ivana P165 4 24 22 20 157,00 66
32. Hrazdírová Lucie ProBowling Hustopeče P190 2 47 18 172,20 65
33. Meluzinová Adéla BC Bowlingzone P165 2 48 17 157,67 65
34. Brokešová Anna P190 3 36 12 11 160,00 59
35. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 2 31 24 186,86 55
36. Schönová Jana P165 4 21 17 15 152,35 53
37. Orságová Jana P165 2 42 10 52
38. Vaněčková Dagmar P190 3 21 15 13 167,38 49
39. Ondrejcová Lucie P165 2 27 22 49
40. Kudelová Iveta P165 1 48 48
41. Filušová Anna P165 2 34 12 152,75 46
42. Žáčková Pavla JKM bowling P165 4 22 12 10 150,44 44
43. Sovová Ivana - JČ P190 2 30 13 150,18 43
44. Palečková Martina BDR P190 1 42 164,67 42
45. Lacigová Lenka P165 1 41 183,00 41
46. Kroulová Ludmila P165 1 41 41
47. Pankivová Božena P190 1 40 178,91 40
48. Zapletalová Jiřina P165 2 30 10 161,29 40
49. Dvořáková Dagmar P165 1 38 38
50. Maléřová Pavlína P190 1 37 162,83 37
51. Brokešová Annabel BC Bowlingzone P165 3 22 15 156,86 37
52. Breindlová Anna BK KLÍŠE P190 2 28 8 159,50 36
53. Mazurová Eva P165 1 35 35
54. Zelinková Irena P165 1 34 162,00 34
55. Korytářová Bohdana P190 1 32 32
56. Brokešová Viktorie BC Bowlingzone P165 2 20 11 160,33 31
57. Krejchová Věra P190 1 31 159,63 31
58. Iwazawa Ema JKM bowling P190 1 29 158,83 29
59. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 2 17 12 158,07 29
60. Frýbortová Marie BC Tábor P190 1 27 182,00 27
61. Matochová Jaroslava P190 1 27 27
62. Martínková Naďěžda P165 1 26 26
63. Fisková Kristýna P165 2 18 6 120,25 24
64. Simonová Helena P165 1 22 22
65. Rejžková Štěpánka P165 2 11 10 21
Převorová Monika P190 1 21 21
Kauerová Romana P165 1 21 21
68. Žeravová Vlasta P190 1 20 154,63 20
69. Hůrská Andrea P165 1 20 20
Nová Leona P165 1 20 20
Hanzlová Aneta P165 1 20 20
Valíčková Beata P165 1 20 20
73. Pláničková Zdenka BK KLÍŠE P165 1 19 158,57 19
74. Doubravová Květoslava P165 1 19 19
Pavlíková Kateřina P165 1 19 19
Capilová Dagmar P165 1 19 19
77. Germanová Lenka P165 1 18 162,63 18
78. Hejdučková Kateřina st. P190 1 18 159,88 18
79. Hrušková Libuše P190 1 18 152,60 18
80. Kubíčková Jana P165 1 18 18
81. Dvořáková Magdalena P165 1 17 155,38 17
82. Blažková Lenka P165 3 12 3 2 139,50 17
83. Podlahová Šárka Bowling Hluboká P165 1 17 138,00 17
84. Hipmannová Jindřiška P165 1 17 17
Vlachovičová Sylvie P165 1 17 17
Krupicová Petra P165 1 17 17
Hermanová Marie P165 1 17 17
88. Klepáček Mašková Yvona P190 1 16 16
Mičkalová Kateřina P165 1 16 16
Košatová Renáta P190 1 16 16
Doubravová Anna P165 1 16 16
Hanzlová Iveta P165 1 16 16
93. Líbalová Dagmar P165 1 15 15
Janoutová Adelina P165 1 15 15
Bartošová Marie VČ P190 1 15 15
Bujnochová Alena P165 1 15 15
97. Navrátilová Karolína P165 3 12 1 1 128,25 14
98. Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P165 1 14 14
Srchová Helena P165 1 14 14
100. Fisková Martina P165 1 13 147,50 13
101. Staňková Veronika P165 1 13 13
Bittalová Anna P165 1 13 13
Kapustová Dagmar P165 1 13 13
Walová Lenka P165 1 13 13
105. Kocmanová Jana P165 1 12 156,67 12
106. Hantlová Marcela P165 1 12 12
Vančíková Renáta P165 1 12 12
108. Soukupová Dana P165 2 8 3 135,42 11
109. Věříšová Lucie P165 1 11 11
110. Brašnová Alena BC Bowlingzone P190 1 10 149,17 10
111. Šulcová Hana P165 4 5 3 2 147,88 10
112. Brůčková Kateřina P190 1 10 146,60 10
113. Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P190 2 10 142,33 10
114. Fufalko Nikola P165 1 10 137,50 10
115. Vlasáková Monika P165 1 10 10
Kalvodová Hedvika P165 1 10 10
Mateašáková Sylva P165 1 10 10
Kafková Danica P165 1 10 10
119. Mohrmannová Marcela P165 1 9 158,17 9
Vítková Adéla ProBowling Hustopeče P165 1 9 158,17 9
121. Bejšovcová Lenka P190 1 9 150,33 9
122. Šimečková Jana P165 1 9 143,25 9
123. Talašová Julie P165 2 5 4 114,00 9
124. Kejřová Jitka P165 1 9 9
Javůrková Alena P165 1 9 9
Weissová Jitka P165 1 9 9
Michalicová Jitka P165 1 9 9
Filová Jana P190 1 9 9
Jakobová Tereza P165 1 9 9
130. Krejčová Danuše P190 1 8 151,83 8
131. Semeráková Monika P190 1 8 147,60 8
132. Lencová Anežka P165 2 8 130,67 8
133. Sněhotová Romana P165 1 8 8
Konvičná Irena P165 1 8 8
Maršálková Vlaďka P165 1 8 8
Lesniaková Miloslava P165 1 8 8
137. Suránová Sára P165 1 7 136,67 7
138. Drbalová Marie P165 1 7 7
Capilová Nela P190 1 7 7
Kastlová Emilie P165 1 7 7
Šebestová Edita P165 1 7 7
142. Dvořáková Lenka BC Bowlingzone P190 1 6 152,25 6
143. Bojanovská Jana P165 1 6 6
Tupá Jana P165 1 6 6
Urbanová Ilona P165 1 6 6
Endersová Alena P165 1 6 6
147. Krejčí Jarmila st. P165 1 5 153,50 5
148. Blahová Františka P165 1 5 5
Malíšková Jana P165 1 5 5
Kučerová Vasilika P165 1 5 5
Vlčková Stanislava P165 1 5 5
152. Tenorová Sabina ProBowling Hustopeče P165 1 4 155,50 4
153. Jančuková Lenka P165 1 4 135,67 4
154. Stuchlíková Martina P165 1 4 4
Lysková Edita P165 1 4 4
Zvonařová Dana P165 1 4 4
Ježková Julia P165 1 4 4
Havelková Vendula P165 1 4 4
Serbusová Marcela P165 1 4 4
Nečasová Linda P165 1 4 4
161. Pavelková Jana P165 1 3 137,00 3
162. Dušková Blanka BC Bowlingzone P165 1 3 124,75 3
163. Šírová Vendula P165 2 2 1 95,83 3
164. Podaná Lucie P165 1 3 3
Kotábová Věra P165 1 3 3
Veselá Marcela P165 1 3 3
Kamenská Marie P165 1 3 3
168. Kubešová Andrea P165 1 2 135,67 2
169. Žáčková Olga P165 1 2 2
Malurková Marie P165 1 2 2
Navrátilová Vladimíra P165 1 2 2
Sýkorová Gabriela P165 1 2 2
173. Mimrová Linda P165 2 1 124,17 1
174. Stanovská Veronika P165 1 1 104,75 1
175. Krečmerová Monika P165 1 1 1
Svobodová Jana P165 1 1 1
Vlasáková Alena P165 1 1 1
Kudelová Lucie P165 1 1 1
Punčochářová Ludmila P165 1 1 1
Urbanová Dagmar P165 1 1 1
Vozdecká Natálie P165 1 1 1

Krátké zprávy

27.09.2022 v 13:57

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj Prestige Tour.

23.09.2022 v 11:40

Zveřejněn mazací model pro 3. turnaj Prestige tour.

11.09.2022 v 19:59

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2022 se stali Ondřej Surán a Rostislav Kala.

10.09.2022 v 19:26

Eliška Krummerová přiváží další medaili z Mistrovství Evropy juniorů ze soutěže Masters.

05.09.2022 v 16:47

Na ME juniorů máme první medaile. Andrea Mazalová a Eliška Krummerová vybojovaly na EUROPEAN YOUTH CHAMPIONSHIPS ve dvojicích bronzové medaile.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 2. turnaje Prestige Tour 2022/23

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kat. P190 - 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Haxa Adam
ProBowling Hustopeče
Haxa Adam

Haxa Adam

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165 - 2. turnaj Prestige Tour 2022/23

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Jarovský Albert
bez klubové příslušnosti
Jarovský Albert

Jarovský Albert

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/