Bodovací žebříček, ročník 2019 - 2020

duben8

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Schön Viktor st. Family S P165 6 99 46 33 174,69 178
2. Bora František P165 3 80 31 25 155,77 136
3. Javůrek Pavel P165 6 55 40 31 182,36 126
4. Černíková Karolína BK Klíše P165 4 52 36 32 163,73 120
5. Kotjužanský Jiří Kvadrofolio P165 4 83 19 15 180,66 117
6. Křížek Martin 1. BKS cen. Děčín P165 3 46 38 27 203,43 111
7. Brázda Bohumil P165 4 59 32 17 169,41 108
8. Schönová Jana Family S P165 6 66 27 15 161,24 108
9. Parkan Miloš P165 3 67 22 17 167,10 106
10. Prokopová Dagmar P165 4 42 35 28 159,51 105
11. Homola Ladislav BC Most P165 3 39 33 32 167,58 104
12. Prokop Zdeněk P165 3 49 36 15 167,52 100
13. Iwazawa Ema Radava SC P165 1 98 148,18 98
14. Weber Martin P165 1 97 179,78 97
15. Štafa Pavel P165 2 81 14 170,13 95
16. Diviš Pavel Matrixx Praha P165 3 36 29 26 193,50 91
17. Nečas František Semtamstrike P165 2 73 17 176,76 90
18. Rejžková Štěpánka P165 1 90 150,21 90
19. Sáček Zdeněk P165 1 89 162,27 89
20. Makovec Jaromír P165 3 36 30 23 89
21. Nováková Iva Poděbradští tygři P165 3 38 27 23 157,52 88
22. Vlasák Tomáš Rabbits Praha P165 1 87 197,18 87
23. Košata Ondřej P165 2 67 19 181,40 86
24. Černíková Michaela Xbowling club P165 4 39 23 21 151,50 83
25. Weberová Jana P165 1 82 167,55 82
26. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 6 28 28 23 137,88 79
27. Dutka Miroslav P165 3 37 24 17 160,67 78
28. Kočka Jan P165 2 53 24 152,18 77
29. Čapek Patrik P165 1 75 149,94 75
30. Dvornáková Táňa P165 1 72 148,35 72
31. Kalvodová Hedvika P165 1 71 147,06 71
32. Jindřišek Milan Bowlingzone Pardubice P165 3 37 26 5 154,35 68
33. Fabian Martin P165 1 65 136,71 65
34. Guič Boris Pitch a Ball P165 3 30 25 9 170,69 64
35. Petr Vrba P165 1 63 182,64 63
36. Musil Matěj P165 3 31 17 13 161,31 61
37. Urbánek Jan P165 1 61 140,55 61
38. Kafka Pavel Panda Team P165 2 39 21 60
39. Korecký Michal P165 8 22 22 14 159,08 58
40. Loněk Daniel P165 2 47 11 149,18 58
41. Eliáš Petr st. JČ P165 4 29 15 13 172,63 57
42. Hrnčíř Luděk P165 1 57 160,00 57
43. Schütz Petr P165 1 55 168,00 55
44. Borovec Jiří P165 6 23 15 13 155,38 51
45. Herman Jan P165 1 51 152,18 51
46. Nejezchleba Daniel Bowlingjunior Plzeň P165 3 30 18 3 148,00 51
47. Vokurka Jaroslav P165 3 26 15 9 151,88 50
48. Saturka Vlastimil P165 1 50 50
49. Vojáček Lukáš P165 1 49 152,45 49
50. Sekowski Roderick Radava SC P165 2 45 4 150,00 49
51. Černý Pavel Mandragora P165 3 25 22 166,77 47
52. Bočanová Ivana SBL Lucerna P165 3 28 14 5 163,50 47
53. Haxa Martin P165 1 47 47
54. Sova Petr ml. P165 3 22 12 12 172,17 46
55. Ruml David P165 3 42 2 1 184,10 45
56. Trojek Ondřej P165 2 36 9 154,00 45
57. Štefánik Zdeno P165 1 44 188,86 44
58. Šmejkalová Ivana P165 2 36 8 148,50 44
59. Vlček Josef P165 2 31 13 146,89 44
60. Konečný David P165 1 44 44
61. Klimeš Vladimír P165 1 43 144,06 43
62. Běhal Jaroslav Olympia Wellness P165 3 26 12 4 171,79 42
63. Kassas Abdul BK Klíše P165 2 24 18 166,27 42
64. Šípková Jana Elephant B.T P165 6 15 14 13 151,33 42
65. Sopková Irena P165 2 22 19 148,39 41
66. Dufková Veronika P165 1 41 41
67. Marko Ondřej P165 2 22 18 161,50 40
68. Ježková Jana P165 1 40 106,65 40
69. Škrla Jakub P165 1 39 39
70. Martinez Didak P165 1 38 105,71 38
71. Urbánek František P165 1 38 38
72. Pláničková Zdenka BK Klíše P165 2 19 16 156,55 35
73. Richter Miroslav Big Lebowski abides P165 2 19 15 164,22 34
74. Staněk Miroslav P165 1 34 34
Holinková Naďa P165 2 24 10 34
76. Šnajderová Martina P165 1 33 33
Kadeřábková Veronika P165 1 33 33
Horák Alois P165 1 33 33
79. Horák Jaromír VČ P165 3 20 9 3 157,73 32
80. Bílek Ondřej P165 1 32 32
81. Valkovič Miroslav P165 1 31 172,75 31
82. Martiška Robert P165 2 17 14 165,33 31
83. Musil Stanislav P165 1 31 31
84. Pisinger Miroslav P165 1 30 165,38 30
85. Větrovský Jaromír Rabbits Praha P165 3 18 6 6 158,08 30
86. Stukalo Albina P165 1 30 30
87. Antalík Ivan P165 2 18 11 158,25 29
88. Šebestová Edita P165 1 29 29
89. Tokarev Dmitry P165 2 18 10 160,50 28
90. Ondráčková Iva P165 3 16 6 6 138,25 28
91. Brix Jan P165 1 28 28
Orság Karel P165 1 28 28
Malíček Dušan Rudé koule P165 1 28 28
94. Fufalko Mykola P165 2 18 9 180,67 27
95. Hanzlová Iveta P165 1 27 27
Pavlis Pavel P165 1 27 27
97. Urbanová Věra P165 1 26 26
Weissová Jitka P165 2 18 8 26
Zemanová Olga P165 1 26 26
100. Žilka Jan P165 1 25 157,75 25
101. Hotová Zuzana Tuneláři Brno P165 1 25 25
Mottl Jan P165 3 12 8 5 25
Weiss Petr P165 2 19 6 25
104. Vrzal Pavel Tajfun P165 3 12 10 2 182,10 24
105. Tejkl Martin P165 1 24 144,75 24
106. Vávra Lukáš P165 1 24 24
107. Hron Pavel P165 2 15 8 163,00 23
108. Stodůlka Ladislav P165 1 23 23
Musilová Erika P165 1 23 23
Baláková Jana P165 1 23 23
Kafková Danica Panda Team P165 1 23 23
Paclík Vladimír P165 1 23 23
113. Hřebík Lumír STRIKE P165 1 22 176,00 22
114. Svoboda Milan P165 2 15 7 156,50 22
115. Faitová Iveta P165 1 22 149,71 22
116. Hanzalová Helena P165 1 22 22
Mikloška Marek P165 1 22 22
118. Žák Jan P165 2 14 7 167,94 21
119. Harvánek Petr P165 2 16 5 143,50 21
120. Modlák Lukáš P165 1 21 21
Kaprálek Petr P165 1 21 21
Pavelka Petr P165 1 21 21
Juráčková Mína Radava SC P165 1 21 21
Zapletalová Jiřina Haná BC P165 1 21 21
125. Mrviš Dušan P165 2 10 10 154,75 20
126. Trojan Josef P165 1 20 20
Líbalová Dagmar P165 1 20 20
Vodehnal Jindřich P165 1 20 20
Kotlant Tomáš P165 1 20 20
Kováčik Robert P165 1 20 20
131. Šulcová Hana P165 3 11 5 3 135,75 19
132. Dostál Ladislav P165 1 19 19
Janů Pavel MSCBL Děčín P165 1 19 19
Pryček Jiří P165 1 19 19
Slezáková Jaroslava P165 1 19 19
136. Toman Pavel P165 1 18 159,00 18
137. Mohamed Sherif P165 1 18 18
Prekop Michal P165 1 18 18
Kubátko Vlastimil P165 1 18 18
140. Vojtíšek Erik BC Žlábek P165 1 17 147,83 17
141. Králová Lucie P165 1 17 118,33 17
142. Vlasák Jan BC Budějce P165 1 17 17
Cihelka Radek P165 1 17 17
Sněhotová Romana P165 1 17 17
Ludvík František VČ P165 1 17 17
Kukačka Martin P165 1 17 17
147. Mňačko Matyáš Radava SC P165 1 16 168,17 16
148. Kalous Roman P165 1 16 166,67 16
149. Fuchsa Vlastimil P165 2 12 4 150,60 16
150. Buchta Miroslav P165 1 16 16
Smolař Petr P165 1 16 16
Pešina Miroslav P165 1 16 16
153. Samek Karel P165 1 15 162,39 15
154. Paukert Tomáš P165 1 15 161,67 15
155. Straka Marek P165 2 15 159,33 15
156. Kadlecová Jaroslava P165 2 11 4 156,28 15
157. Mičkalová Kateřina P165 1 15 15
Drha Jan P165 2 12 3 15
Cihelka Jan P165 1 15 15
Knap Miroslav ml. Tacl Letohrad P165 1 15 15
Vais Patrik Blansko P165 1 15 15
162. Semeráková Monika P165 2 14 160,50 14
163. Havlík Jiří ml. P165 1 14 151,17 14
164. Vičarová Helena P165 1 14 14
Rybová Eva P165 2 7 7 14
Přibyl David P165 1 14 14
Kotáb Jiří P165 1 14 14
168. Eliáš Petr VČ P165 1 13 158,00 13
169. Matějka Petr P165 2 7 6 142,00 13
170. Štěch Michal P165 2 12 1 141,80 13
171. Schelle Harald Maxbowling P165 3 8 4 1 133,50 13
172. Hrazdírová Lenka P165 1 13 13
Pospíšil Jan ml. P165 1 13 13
Capilová Dagmar P165 1 13 13
Mach Josef P165 1 13 13
Fink Zdeněk P165 1 13 13
Homolová Milada P165 1 13 13
178. Podolák Jan P165 1 12 168,50 12
179. Poprocký Michal Kelímci P165 1 12 159,33 12
180. Talašová Julie P165 1 12 12
Drha Luděk P165 2 6 6 12
Nedoma Martin P165 1 12 12
Hrobský Zdeněk P165 1 12 12
184. Varhaníček Pavel Kelímci P165 1 11 162,67 11
185. Navrátil Marek ml. Xbowling club P165 1 11 160,17 11
186. Valo Karel P165 2 6 5 146,75 11
187. Marek Jakub P165 5 4 4 3 139,00 11
188. Sovová Ivana - JČ P165 2 9 2 130,50 11
189. Petráček Pavel Oušťáci z Radavy P165 1 11 128,80 11
190. Elstnerová Naďa P165 1 11 11
Kučera Jiří BAJAKAP team P165 1 11 11
Enders Walter Seniorbowling CZ P165 1 11 11
Orságová Jana P165 1 11 11
Vlasáková Monika Strikeland Chomutov P165 1 11 11
Sejkora Miroslav P165 1 11 11
Lejsková Eliška P165 1 11 11
197. Malurek Václav P165 1 10 162,33 10
198. Míka Adam Bowlingjunior Plzeň P165 1 10 151,75 10
199. Síč Petr P165 1 10 140,60 10
200. Kozman Jaroslav P165 2 8 2 137,00 10
201. Čopian Štefan Tacl Letohrad P165 1 10 10
Rojíková Jana Radava SC P165 1 10 10
Lacina Jaroslav P165 1 10 10
Heligrová Hana P165 1 10 10
205. Drážný Michal P165 1 9 170,00 9
206. Křepelka Aleš P165 1 9 155,60 9
207. Tětková Lenka P165 1 9 152,33 9
208. Sladký Aleš P165 1 9 149,25 9
209. Košatová Hana P165 1 9 137,75 9
210. Jukl Šimon P165 2 7 2 124,00 9
211. Kučera Zdeněk UBT Kyje P165 1 9 9
Nahodilová Iveta P165 1 9 9
Chmela Lukáš P165 1 9 9
Lančová Petra P165 1 9 9
Nová Leona P165 1 9 9
Žebro Martin P165 1 9 9
217. Manhart Petr Tajfun P165 1 8 174,83 8
218. Dvořáková Lenka Bowlingzone Pardubice P165 1 8 165,00 8
219. Čikeš Milan P165 1 8 148,00 8
220. Simonová Helena P165 1 8 147,60 8
221. Bartůšková Eva P165 2 6 2 143,06 8
222. Mareš Michal BC Tábor P165 2 6 2 130,70 8
223. Roudná Hana P165 2 4 4 129,25 8
224. Hrazdíra Petr P165 1 8 8
Pavlíček Vladimír P165 1 8 8
226. Malíšková Jana P165 1 7 7
Váňová Jindřiška P165 1 7 7
Müllerová Markéta P165 1 7 7
Hájek Jiří P165 1 7 7
Vítovec David Bowlingjunior Plzeň P165 1 7 7
231. Dohnálek Stanislav Bowlingzone Pardubice P165 1 6 155,00 6
232. Kaplan Milan P165 1 6 152,75 6
233. Brychová Eliška Bowlingzone Pardubice P165 1 6 140,83 6
234. Baborská Dana P165 1 6 6
Roučková Denisa P165 1 6 6
Jarolík Jan ml. P165 1 6 6
Paclík Radomil P165 1 6 6
Ščerbová Alena P165 1 6 6
Pavlíček Svatopluk P165 1 6 6
240. Kubíčková Jana KPKO Kladno P165 2 5 157,72 5
241. Doležel Oldřich P165 1 5 139,00 5
242. Rechtoriková Eva P165 2 3 2 134,00 5
243. Jukl Ladislav P165 2 4 1 121,25 5
244. Trešlová Jitka P165 1 5 5
Vacková Petra P165 1 5 5
Zajíček Pavel P165 1 5 5
Navrátil Marek P165 1 5 5
Formanová Hana Beyk Bowling P165 1 5 5
Sedláková Gabriela P165 1 5 5
250. Neumann Václav Xbowling club P165 1 4 165,25 4
251. Havlík Jiří Oušťáci z Radavy P165 1 4 135,80 4
252. Štěrba Marek Blansko P165 1 4 4
Kamenská Marie P165 1 4 4
Vaníčková Kristýna P165 1 4 4
Chrdlová Adéla P165 1 4 4
David Zdeněk P165 1 4 4
Šilar Miroslav Henry Gril P165 1 4 4
258. Štefl Radek P165 1 3 164,75 3
259. Kocůr Jaroslav P165 1 3 144,25 3
260. Matejiček Štefan P165 1 3 133,00 3
261. Kuntová Zuzana P165 1 3 129,00 3
262. Kvasničková Zuzana P165 2 2 1 3
Jindřich Bohumil P165 1 3 3
Blažková Lenka P165 1 3 3
Haxová Martina P165 1 3 3
Preisner Jan P165 1 3 3
Chrdlová Renata P165 1 3 3
Dorňáková Irena P165 1 3 3
269. Kytlica Jaromír P165 1 2 133,75 2
270. Míka Miroslav P165 1 2 125,25 2
271. Hricová Kateřina P165 1 2 111,00 2
272. Ondráčková Ema P165 2 1 1 2
Hubertová Žaneta P165 1 2 2
Doubravová Květa P165 1 2 2
Bohunek Jan P165 1 2 2
Kohoutková Magda P165 1 2 2
Nejezchlebová Jitka P165 1 2 2
Trtílek Martin P165 1 2 2
Baborský Milan BC Hluboká P165 1 2 2
Palan Ivo P165 1 2 2
Matoušková Hana P165 1 2 2
282. Kadlec Miroslav P165 1 1 152,00 1
283. Nechvátal Stanislav P165 1 1 150,00 1
284. Adamec Petr Senioři SBL P165 1 1 132,25 1
285. Talaš Kristián P165 1 1 89,75 1
286. Pospíšilová Daniela P165 1 1 51,33 1
287. Košata Kryštof P165 1 1 47,75 1
288. Haxa Adam ProBowling P165 1 1 1
Kmínek Aleš P165 1 1 1
Preisner Jakub P165 1 1 1
Nečasová Linda P165 1 1 1
Beránek Martin P165 1 1 1
Vrzal David Xbowling club P165 1 1 1
Vodička Jiří P165 1 1 1
295. Bodanský Jan BK ČVUT P165 1 0 167,13 0
296. Prošek Michal P165 1 0 163,67 0
297. Karbusický Zbyněk P165 1 0 163,25 0
298. Cvrček Jaromír P165 1 0 156,67 0
299. Dlouhý Vladimír P165 1 0 153,67 0
300. Rychter Antonín P165 1 0 152,58 0
301. Pipek Aleš P165 1 0 145,92 0
302. Rychterová Anna P165 1 0 145,83 0
303. Toman Michal P165 1 0 143,67 0
304. Menclová Otýlie P165 1 0 142,17 0
305. Teame Christian Xbowling club P165 1 0 135,83 0
306. Sýkora Jakub P165 1 0 135,50 0
307. Schön Adam P165 1 0 135,33 0
308. Ottlová Jana P165 1 0 128,50 0
309. Kaanová Barbora P165 1 0 128,17 0
310. Drahokoupil Petr P165 1 0 113,67 0

Krátké zprávy

12.03.2020 v 23:05

ČBA odkládá s okamžitou platností všechny jí pořádané bowlingové soutěže a ligy a to až do odvolání nouzového stavu.

12.03.2020 v 10:57

Zpráva Sportovně technické komise ČBA: Juniorská regionální mistrovství se odkládají.

10.03.2020 v 12:58

Zpráva Sportovně technické komise ČBA: MČR seniorských dvojic odloženo.

05.03.2020 v 09:55

Otevřena "obsazovačka" na 9. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Pardubicích.

01.03.2020 v 15:13

Sledujte ON-LINE výsledky a průběžné pořadí PRESTIGE 8, první hry se již zapisují.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 8. turnaje Prestige 2019-2020

Valošek Tomáš
Jadran Frýdek Místek
Valošek Tomáš

Valošek Tomáš

Jadran Frýdek Místek

2. místo, 8. turnaj Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

3. místo, 8. turnaj Prestige 2019-2020

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 8. turnaj Prestige 2019-2020

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior, 8. turnaj Prestige 2019-2020

Varhaníček Pavel
Kelímci
Varhaníček Pavel

Varhaníček Pavel

Kelímci

Nejlepší hráč kategorie P165, 8. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS