POPO series2500

Datum konání: 1. dubna 2023 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
POPO series2500
Články:
POPO series2500, 5. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Vacek Tomáš 183 182 222 184 233 215 200 221 183 244 181 278 210,50 81
2. Rác Václav 268 227 227 222 168 207 255 231 205 223,33 80
3. Černá Pavla 198 279 217 258 202 231 196 202 214 221,89 79
4. Sýkorová Andrea 188 196 220 161 134 233 196 193 193 188 203 205 192,50 78
5. Jelínek Lukáš 202 204 212 236 236 278 233 215 180 221,78 77
6. Málková Lenka 199 138 159 174 220 160 234 192 201 175 211 187 187,50 76
7. Procházka Aleš JČ 184 266 214 214 225 186 180 225 211 211,67 75
8. Straková Irena 205 279 193 188 205 202 176 215 200 207,00 74
9. Marešová Jana 169 227 166 200 204 163 184 227 174 210 181 199 192,00 73
10. Vacík Matěj 182 245 237 186 235 218 243 170 199 212,78 72
11. Colon Josef 223 221 179 193 151 163 201 202 191 202 213 167 192,17 71
12. Vlček Josef 139 159 234 145 225 224 220 154 144 162 172 215 182,75 70
13. Prokopová Dagmar 169 203 156 225 162 183 237 143 144 188 181 174 180,42 69
14. Trojek Ondřej 217 263 178 267 188 224 150 244 186 213,00 68
15. Květenský Vítězslav 181 202 180 170 179 209 186 169 227 189 180 156 185,67 67
16. Teame Habtegabriel 193 175 177 180 214 223 180 198 193 181 161 225 191,67 66
17. Michal Ondřej 223 186 245 234 203 192 172 163 225 204,78 65
18. Čermák Pavel st. 235 265 233 178 182 175 164 200 182 201,56 64
19. Šimůnek Pavel st. 158 161 207 180 242 195 201 200 179 190 163 165 186,75 63
20. Suchánek Jan 180 169 161 189 169 192 170 224 192 160 174 157 178,08 62
21. Kolář Jan st. 210 227 223 224 213 169 161 169 198 199,33 61
22. Beštová Kateřina 187 181 163 290 229 245 159 130 215 199,89 60
23. Matějka Antonín 209 163 198 193 173 210 208 193 153 171 181 159 184,25 59
24. Makovec Jaromír 202 180 217 151 193 153 193 153 193 168 161 144 175,67 58
25. Liebichová Fantová Ingrid 227 185 182 215 171 174 192,33 57
26. Palas Martin 165 157 194 137 231 184 185 174 187 179,33 56
27. Enders Richard 196 223 200 178 167 181 177 170 182 186,00 55
28. Polívka Dalibor 198 223 191 168 212 170 169 162 196 187,67 54
29. Kunc Oto 199 175 168 195 167 171 168 154 166 173,67 53
30. Nádvorník Pavel 154 233 167 180 157 171 174 178 192 178,44 52
31. Krňák Pavel 182 155 289 203 152 181 174 182 166 187,11 51
32. Čekal Filip 170 202 191 188 163 194 161 146 146 173,44 50
33. Hoschna Jan 145 220 189 147 190 220 151 149 189 177,78 49
34. Marek Jakub 225 173 179 172 180 189 161 149 125 172,56 48
35. Molnar Septimiu Claudiu 191 202 171 224 174 174 142 161 137 175,11 47
36. Jirků Ladislav 214 189 212 165 189 188 131 169 120 175,22 46
37. Mička Daniel 190 213 201 211 179 191 197,50 45
38. Klofáčová Kateřina 169 165 157 178 223 188 180,00 44
39. Vohryzka Jaromír 191 237 151 189 185 184 189,50 43
40. Kopřiva Milan 194 172 146 190 178 172 175,33 42
41. Bejdl René 216 176 198 134 176 175 179,17 41
42. Novák Jakub 187 183 154 165 190 177 176,00 40
43. Mazalová Andrea 118 192 201 158 211 202 180,33 39
44. Stulíková Dagmar 182 128 170 175 212 172 173,17 38
45. Štulc Jan 145 188 203 148 172 209 177,50 37
46. Janošcová Kateřina 166 158 156 164 216 215 179,17 36
47. Vojtíšek Erik 173 222 186 144 143 157 170,83 35
48. Butal Jaroslav st. 181 192 171 190 173 157 177,33 34
49. Leiske Petr 165 166 157 200 172 167 171,17 33
50. Hošek Petr 148 179 150 181 200 168 171,00 32
51. Černík Vojtěch 190 155 204 150 187 172 176,33 31
52. Stříbrný Vladimír 152 165 189 183 161 165 169,17 30
53. Krch Miroslav 169 156 184 156 193 175 172,17 29
54. Slavíková Kateřina 179 188 170 145 149 147 163,00 28
55. Nečas František 128 168 160 197 149 172 162,33 27
56. Černíková Karolína 154 165 181 147 150 168 160,83 26
57. Kvasničková Zuzana 180 166 153 136 173 157 160,83 25
58. Soukup Libor 150 154 167 187 164 182 167,33 24
59. Marval Jiří 149 210 171 166 148 112 159,33 23
60. Honomichlová Martina 128 135 194 168 160 169 159,00 22
61. Sova Petr st. 142 214 184 118 169 152 163,17 21
62. Chrpa Jindřich 146 177 178 147 157 139 157,33 20
63. Kolářová Hana 157 162 149 159 138 178 157,17 19
64. Schön Viktor st. 152 165 156 127 155 187 157,00 18
65. Marek Luboš 160 188 148 147 162 168 162,17 17
66. Suchánková Miloslava 157 161 166 134 172 143 155,50 16
67. Sovová Ivana - JČ 159 156 205 118 125 165 154,67 15
68. Marouš Martin 170 148 137 149 156 160 153,33 14
69. Culková Olga 175 151 145 167 148 129 152,50 13
70. Homola Ladislav 151 168 128 162 112 190 151,83 12
71. Schönová Jana 157 168 146 136 167 137 151,83 11
72. Slezák Luboš 126 153 200 162 161 132 155,67 10
73. Brázda Bohumil 197 137 153 119 154 197 159,50 9
74. Bílek Miroslav 152 138 169 147 170 138 152,33 8
75. Mach Libor 153 168 155 178 159 167 163,33 7
76. Kouba Václav 100 115 163 190 171 148 147,83 6
77. Culek Jiří 152 144 146 117 167 144 145,00 5
78. Matoušková Hana 102 143 135 143 149 179 141,83 4
79. Koppová Martina 141 126 138 172 136 124 139,50 3
80. Míka Miroslav 155 126 146 117 130 127 133,50 2
81. Březina Karel 84 132 106 109 137 139 117,83 1
ReRác Václav 159 220 225 236 226 247 218,83
ReKolář Jan st. 203 201 192 165 186 190 189,50
ReTrojek Ondřej 203 171 193 155 207 205 189,00
ReBeštová Kateřina 154 119 166 226 199 224 181,33
ReJirků Ladislav 179 173 195 171 199 164 180,17
ReČerník Vojtěch 196 149 177 159 174 195 175,00
ReMakovec Jaromír 186 187 164 155 181 171 174,00
ReMolnar Septimiu Claudiu 168 165 189 159 207 153 173,50
ReKunc Oto 165 175 128 202 197 172 173,17
ReMálková Lenka 162 197 157 158 169 186 171,50
ReKrch Miroslav 149 163 169 195 158 182 169,33
ReButal Jaroslav st. 168 186 135 171 172 169 166,83
ReButal Jaroslav st. 178 145 189 173 133 166 164,00
ReVlček Josef 167 163 158 166 181 137 162,00
ReČerníková Karolína 144 188 129 188 166 149 160,67
ReKolářová Hana 114 148 178 143 150 138 145,17

Krátké zprávy

14.05.2024 v 00:30

Zveřejněny rozdělení do hracích rund a časový harmonogram Mistrovství České republiky jednotlivců 2024.

09.05.2024 v 10:03

Zveřejněny mazací modely pro finále ČBL, baráž o finále a baráž o Extraligu 2024/25.

03.05.2024 v 07:50

Zveřejněn mazacím model a rozdělení do skupin pro Finále SBL.

22.04.2024 v 19:35

Do článku o Mistrovství České republiky juniorů přidány časový harmonogram a rozdělení do rund.

02.04.2024 v 22:54

Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.

Galerie

Trojek Ondřej
Xbowling club
Trojek Ondřej

Trojek Ondřej

Xbowling club

Vítěz 10. turnaje Prestige Tour 2023/24

Iwazawa Ema
JKM bowling
Iwazawa Ema

Iwazawa Ema

JKM bowling

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Muránsky Daniel
Xbowling club
Muránsky Daniel

Muránsky Daniel

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Klepáček Adolf
bez klubové příslušnosti
Klepáček Adolf

Klepáček Adolf

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/