PRESTIGE Tour

Datum konání: 23. července 2023 - 24. července 2023 Místo: Bowland Olomouc

Informace k turnaje

Kontakt:
Spáčil Jan
Telefon:
730 892 284
Email:
spacil@bowland-center.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Prestige tour 2023-2024
Články:
Prestige Tour, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Lang David 257 245 218 212 233 202 227,83 100
2. Prekop Ondřej 180 234 236 231 225 248 225,67 99
3. Trojek Ondřej 209 268 183 237 170 215 213,67 98
4. Uher Jaroslav 257 196 224 229 167 204 212,83 97
5. Mňačko Matyáš 254 236 181 227 186 192 212,67 96
6. Krummerová Eliška[+8] 221 208 218 197 202 229 212,50 95
7. Vojkovský Matěj 201 215 208 256 186 195 210,17 94
8. van Weeren Jord 196 179 203 201 211 266 209,33 93
9. Mareš Michal 197 230 268 196 198 164 208,83 92
10. Minář Zdeněk 234 180 218 172 225 224 208,83 91
11. Seidl Michal 223 183 210 216 216 199 207,83 90
12. Hasoň Jiří 257 201 215 175 207 182 206,17 89
13. Hindrák Jiří 227 247 200 190 217 153 205,67 88
14. Horáček Petr 171 211 203 215 226 203 204,83 87
15. Klein David 172 265 208 212 179 191 204,50 86
16. Sedláček Jakub 235 189 159 279 174 183 203,17 85
17. Haxa Adam 221 188 192 171 192 254 203,00 84
18. Žáčková Pavla[+8] 254 205 221 176 190 168 202,33 83
19. Kotrla Ondřej 216 193 223 182 211 183 201,33 82
20. Zapletal Jaroslav 187 203 216 203 163 230 200,33 81
21. Vacík Matěj 195 235 236 212 150 173 200,17 80
22. Marešová Jana[+8] 181 183 201 190 201 241 199,50 79
23. Zvěřinová Lenka[+8] 201 178 180 210 212 212 198,83 78
24. Kurka Ondřej 223 190 182 225 191 180 198,50 77
25. Homola Lukáš 187 167 202 256 186 191 198,17 76
26. Petáková Anna[+8] 201 198 231 189 182 186 197,83 75
27. Rác Václav 159 214 187 224 206 192 197,00 74
28. Sovová Alena[+8] 199 181 177 198 227 197 196,50 73
29. Kordulík Václav ml. 214 217 198 170 184 191 195,67 72
30. Jiránek Filip 231 220 130 188 183 218 195,00 71
31. Krejčí Jarmila st.[+8] 235 196 167 203 188 172 193,50 70
32. Surán Ondrej 192 188 176 210 218 169 192,17 69
33. Klepáček Adolf 178 201 159 253 201 160 192,00 68
34. Janošcová Kateřina[+8] 199 187 192 208 169 189 190,67 67
35. Haxa Martin 202 216 182 158 173 212 190,50 66
36. Brázda Bohumil 201 190 163 227 205 152 189,67 65
37. Sýkorová Andrea[+8] 186 230 187 169 167 198 189,50 64
38. Vrážel Jiří st. 221 143 157 227 186 203 189,50 63
39. Jirků Ladislav 166 172 215 201 202 181 189,50 62
40. Hasoň Jakub 169 150 219 227 183 187 189,17 61
41. Beštová Kateřina[+8] 225 167 172 186 212 169 188,50 60
42. Fojtíková Ivana[+8] 177 199 211 206 169 169 188,50 59
43. Rácová Julie[+8] 209 221 188 198 158 156 188,33 58
44. Jenšovský Roman 174 186 200 161 248 158 187,83 57
45. Liebich Tomáš 235 181 156 184 154 216 187,67 56
46. Fufalko Mykola 184 152 179 256 189 162 187,00 55
47. Spáčil Jan ml. 241 168 183 193 182 149 186,00 54
48. Kunc Oto 190 191 180 185 205 164 185,83 53
49. Mojka David 153 202 203 165 201 191 185,83 52
50. Hasník Vít 169 203 155 183 214 182 184,33 51
51. Hrazdírová Lucie[+8] 141 183 242 225 165 149 184,17 50
52. Vopička Karel 179 160 192 136 220 216 183,83 49
53. Škrabal Marek 196 177 199 173 172 183 183,33 48
54. Lakomý Jan 160 191 164 202 190 192 183,17 47
55. Kurka Kamil 220 169 187 150 171 199 182,67 46
56. Honomichlová Martina[+8] 180 182 189 186 226 122 180,83 45
57. Otec Hanzlovská Petra[+8] 183 223 159 180 171 161 179,50 44
58. Tichý Tomáš 171 197 169 182 182 175 179,33 43
59. Hoschna Jan 145 182 186 216 141 203 178,83 42
60. Šimůnek Pavel st. 170 198 169 175 205 156 178,83 41
61. Jarovský Albert 172 199 195 193 182 130 178,50 40
62. Blaška Štěpán 187 172 182 192 158 175 177,67 39
63. Brokešová Viktorie[+8] 144 194 168 197 168 192 177,17 38
64. Soukup Libor 182 185 182 188 184 142 177,17 37
65. Kvasnička Pavel 197 161 173 211 152 167 176,83 36
66. Paclík Radomil 170 191 166 184 149 201 176,83 35
67. Kvasničková Zuzana[+8] 192 180 160 188 163 178 176,83 34
68. Fidra Jan 185 230 170 168 134 171 176,33 33
69. Capilová Nela[+8] 200 165 184 169 178 162 176,33 32
70. Marek Jakub 179 132 189 163 234 146 173,83 31
71. Hrazdíra Jan 190 159 153 210 153 178 173,83 30
72. Liebichová Fantová Ingrid[+8] 137 194 166 183 180 181 173,50 29
73. Šenk Petr 147 192 163 146 164 225 172,83 28
74. Dočkalová Tina[+8] 157 177 168 169 155 211 172,83 27
75. Filuš Jan ml. 226 136 130 189 185 170 172,67 26
76. Komárek Šimon 180 172 145 200 171 167 172,50 25
77. Prokopová Dagmar[+8] 181 168 187 168 154 177 172,50 24
78. Pitaš Vladimír 144 178 169 193 148 199 171,83 23
79. Štefková Eva[+8] 166 167 177 165 175 177 171,17 22
80. Málková Lenka[+8] 144 195 183 189 155 155 170,17 21
81. Lébrová Jana[+8] 170 162 166 196 179 147 170,00 20
82. Brokešová Annabel[+8] 198 150 181 167 186 137 169,83 19
83. Průša David 180 154 179 177 195 132 169,50 18
84. Mihulka Josef 184 155 150 190 156 182 169,50 17
85. Štěpánek Martin 158 161 162 121 230 183 169,17 16
86. Květenský Vítězslav 168 117 171 215 149 192 168,67 15
87. Malurek Václav 173 178 148 184 177 145 167,50 14
88. Voral Luboš 174 166 153 183 169 157 167,00 13
89. Capil Radomír 212 152 159 144 157 171 165,83 12
90. Gürtler Tomáš 161 153 150 177 168 180 164,83 11
91. Paclík Vladimír 160 214 147 158 146 154 163,17 10
92. Novák Jakub 154 138 149 177 188 170 162,67 9
93. Matoušková Hana[+8] 164 175 166 163 161 144 162,17 8
94. Otec Jan 171 147 119 146 170 215 161,33 7
95. Varhaníček Pavel 133 151 183 176 136 189 161,33 6
96. Vrzal David 202 162 139 172 143 149 161,17 5
97. Láslo Jiří 136 120 138 183 206 183 161,00 4
98. Bora František 157 193 199 115 139 163 161,00 3
99. Gurgul Lukáš 188 161 127 158 156 171 160,17 2
100. König Antonín 178 154 166 157 134 171 160,00 1
101. Šponerová Kateřina[+8] 156 163 151 128 151 200 158,17 0
102. Barták Tomáš 190 171 175 155 138 117 157,67 0
103. Šilar Miroslav 162 134 133 157 171 177 155,67 0
104. Štícha Bohumil 144 179 147 167 138 153 154,67 0
105. Adamec Petr 156 138 165 155 115 160 148,17 0
106. Marek Luboš 157 148 139 134 174 134 147,67 0
107. Lukaševič Pavel 140 117 149 141 141 195 147,17 0

Dnes se hraje

Mistrovství regionů 2024
Bowling Jadran Frýdek-Místek
Mistrovství regionů 2024
Bowling Jadran Frýdek-Místek
Mistrovství regionů 2024
Xbowling Prosek Duo
Mistrovství regionů 2024
Xbowling Prosek Duo

Zítra se hraje

Mistrovství regionů 2024
Bowling Jadran Frýdek-Místek
Mistrovství regionů 2024
Bowling Jadran Frýdek-Místek
Mistrovství regionů 2024
Xbowling Prosek Duo
Mistrovství regionů 2024
Xbowling Prosek Duo

Krátké zprávy

02.06.2024 v 21:09

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii mixů stali stali Radek Schindler / Ivana Fojtíková.

02.06.2024 v 10:49

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii mužů stali stali Jan Lakomý / Antonín Ulička.

02.06.2024 v 10:47

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii žen stali Dagmar Stulíková / Anežka Lencová.

14.12.2023 v 08:51

11.12.2023 v 14:34

Galerie

Trojek Ondřej
Xbowling club
Trojek Ondřej

Trojek Ondřej

Xbowling club

Vítěz 10. turnaje Prestige Tour 2023/24

Iwazawa Ema
JKM bowling
Iwazawa Ema

Iwazawa Ema

JKM bowling

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Muránsky Daniel
Xbowling club
Muránsky Daniel

Muránsky Daniel

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Klepáček Adolf
bez klubové příslušnosti
Klepáček Adolf

Klepáček Adolf

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/