Bodovací žebříček, ročník 2020 - 2021

listop28

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Kotrla Ondřej ProBowling Hustopeče P165 2 99 65 205,67 164
2. Minář Zdeněk ProBowling Hustopeče P165 2 88 21 182,83 109
3. Brychová Eliška BC Bowlingzone P165 2 79 28 174,25 107
4. Stulík Jiří P165 3 41 34 32 171,50 107
5. Mareš Michal BC Tábor P165 3 38 25 19 171,19 82
6. Vlček Josef P165 8 30 29 14 161,08 73
7. Vacek Jaroslav Bowling Hluboká P165 2 63 7 169,20 70
8. Brokešová Viktorie BC Bowlingzone P165 2 69 163,25 69
9. Navrátil Marek ml. Xbowling club P165 2 38 23 61
10. Mňačko Matyáš JKM bowling P165 2 35 25 169,83 60
11. Brokešová Annabel BC Bowlingzone P165 2 57 3 161,33 60
12. Urban Tomáš PCE P165 1 54 182,83 54
13. Mračko Tomáš Notaxo, z.s. P165 2 29 25 175,20 54
14. Bajgarová Anna st. P165 2 26 25 51
15. Malíček Dušan P165 1 49 49
16. Henzl Petr SKB Boskovice P165 2 37 11 164,00 48
17. Brandejský Karel P165 1 48 48
18. Kříž Martin Wawe House Gang P165 1 46 46
19. Vavrla Zdeněk P165 2 40 5 165,17 45
20. Krupica Jan P165 1 45 45
21. Schönová Jana P165 3 19 18 6 161,73 43
22. Fufalko Kolja P165 1 43 43
23. Korecký Michal P165 5 19 15 8 152,32 42
24. Winklerová Sára ProBowling Hustopeče P165 1 42 42
25. Bočanová Ivana P165 2 21 20 161,60 41
26. Bílek Miroslav P165 3 22 10 9 160,67 41
27. Hájek Jiří PH P165 2 27 13 164,33 40
28. Pařil Pavel P165 1 40 40
29. Smilowski Daniel P165 1 39 39
Vybíral Jiří P165 1 39 39
31. Bittalová Anna P165 1 37 37
32. Horník Gustav P165 2 19 17 187,11 36
33. Lencová Anežka P165 4 16 10 10 148,06 36
34. Škrla Jakub P165 1 36 36
35. Frýbort Otakar BC Tábor P165 2 20 15 189,11 35
36. Havelka Timon ProBowling Hustopeče P165 1 35 35
37. Saturka Vlastimil P165 1 34 34
Jung Jindřich P165 1 34 34
39. Kubát Tomáš P165 1 33 33
Haxa Adam ProBowling Hustopeče P165 1 33 33
41. Rambousek Kamil P165 1 32 32
42. Paclík Vladimír P165 1 31 174,50 31
43. Nejezchleba Daniel P165 1 31 166,33 31
44. Motyka Vlastimil P165 1 31 31
Aubrecht Jaroslav P165 1 31 31
46. Hřebík Lumír Strike Řevnice P165 1 30 176,20 30
47. Stabik Artur P165 1 30 30
48. Hrazdíra Jan Bowling Blansko, z.s. P165 2 29 157,42 29
49. Milerski Roman P165 1 29 29
Blaška Štěpán P165 1 29 29
Pavlovič Josef P165 1 29 29
52. Jiránek Filip Xbowling club P165 2 28 157,58 28
53. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 3 16 6 6 146,55 28
54. Bojko Lubomír ml. P165 1 28 28
Mazuch Petr P165 1 28 28
56. Spilka František BC Tábor P165 2 17 10 174,44 27
57. Stojanov Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 3 19 6 2 156,00 27
58. Číhal Petr P165 1 27 27
Faitová Iveta P165 1 27 27
Kowalski Zbyszek P165 1 27 27
Trojan Josef P165 1 27 27
62. Leiske Petr P165 1 26 174,40 26
63. Ježek Jan ml. Bowlingový spolek Jadran P165 1 26 26
Růžička Karel P165 1 26 26
Jungmann Jiří P165 1 26 26
66. Vrtiška Pavel P165 1 25 25
Musilová Anna ProBowling Hustopeče P165 1 25 25
Enders Richard P165 1 25 25
69. Křížek Martin S-centrum Děčín P165 1 24 24
Martinková Naděžda P165 1 24 24
71. Bula Martin P165 2 13 10 159,80 23
72. Filušová Anna P165 1 23 23
Šudák Milan P165 1 23 23
74. John Jiří P165 1 22 172,50 22
75. Štefl Radomír P165 1 22 171,75 22
76. Rácová Julie Xbowling club P165 2 20 2 155,00 22
77. Málková Lenka JKM bowling P165 2 19 3 131,50 22
78. Kubík František P165 1 22 22
Růžičková Mirka P165 2 14 8 22
Lacina Jaroslav P165 1 22 22
Maťaťa Marcel P165 1 22 22
Mikloška Marek P165 1 22 22
83. Mottl Jan P165 1 21 147,38 21
84. Tenorová Sabina ProBowling Hustopeče P165 1 21 21
Pašek Radim TJ Třinecké železárny P165 1 21 21
Kričinská Lenka P165 2 11 10 21
Bejšovec Jaroslav P165 1 21 21
88. Kafka Pavel P165 1 20 20
Čulák Roman P165 1 20 20
Papaj Michal P165 2 13 7 20
Meluzinová Adéla ProBowling Hustopeče P165 1 20 20
Kocůr Jaroslav P165 1 20 20
Malenda Richard P165 1 20 20
Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P165 1 20 20
95. Mottl Karel P165 2 14 5 164,00 19
96. Kubátko Vlastimil P165 1 19 19
97. Ruml David P165 2 14 4 192,89 18
98. Vondráček Šimon BC Bowlingzone P165 1 18 178,63 18
99. Bojdová Nathalie ProBowling Hustopeče P165 1 18 163,33 18
100. Brázda Bohumil P165 2 11 7 148,80 18
101. Korynta Jan P165 1 18 18
Převorová Monika P165 1 18 18
Šelle Radim P165 2 12 6 18
Chlouba Ondřej P165 1 18 18
105. Bukovjan Radek BC Budějce P165 1 17 181,67 17
106. Žák Jan P165 2 9 8 163,33 17
107. Černíková Michaela Xbowling club P165 1 17 151,83 17
108. Zapletal Jaroslav Fénix Inspiro P165 1 17 17
Kukačka Martin P165 1 17 17
Valíček Petr P165 1 17 17
Weingart Jan P165 1 17 17
112. Čermák František BC Tábor P165 1 16 182,67 16
113. Kadlecová Jaroslava P165 2 9 7 177,22 16
114. Marek Jakub P165 3 15 1 140,70 16
115. Vlachovičová Sylvie P165 1 16 16
Švanda Michal P165 1 16 16
Vokurka Jaroslav P165 1 16 16
118. Vítek Miroslav P165 1 15 156,89 15
119. Vlachovič Josef P165 1 15 15
Hladík Tomáš P165 1 15 15
Enders Walter P165 1 15 15
Holoubek Miroslav P165 1 15 15
Sněhotová Romana P165 1 15 15
Šanca Zdeněk P165 2 10 5 15
Sádlík Vojtěch st. SaHaRi Ovčín P165 1 15 15
126. Hollman Petr P165 2 10 4 172,36 14
127. Handl Daniel P165 1 14 14
Navrátil Rostislav P165 1 14 14
Dufková Veronika BDR P165 1 14 14
130. Sova Petr ml. P165 1 13 181,67 13
131. Pawlik Dalibor P165 1 13 13
Kučera Milan JM P165 1 13 13
Kovařík Václav P165 1 13 13
Holubička Jiří P165 1 13 13
Trojek Ondřej P165 1 13 13
136. Mojka David JKM bowling P165 2 12 151,17 12
137. Breiova Anna P165 1 12 12
Mrviš Dušan P165 1 12 12
Fiala Václav P165 1 12 12
Filuš Jan ml. P165 1 12 12
Vaníčková Kristýna P165 1 12 12
Klimeš David P165 2 9 3 12
Pořízková Žaneta P165 1 12 12
144. Filipová Milena BC Tábor P165 1 11 11
Kubíková Dana P165 1 11 11
Skokanová Milada P165 1 11 11
Pryček Jiří P165 1 11 11
148. Paleček Petr P165 2 10 151,08 10
149. Krňáková Šárka BK KLÍŠE P165 2 10 147,75 10
150. Černý Zdenek P165 1 10 10
Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P165 1 10 10
152. Homola Ladislav BC Most P165 1 9 155,33 9
153. Holinková Naďa P165 2 8 1 131,75 9
154. Běhal Jaroslav P165 1 9 9
Kafková Danica P165 1 9 9
Veselá Marcela P165 1 9 9
Tenorová Renata P165 1 9 9
Zmijková Radka P165 1 9 9
Valder Sabina P165 1 9 9
Žáček Jan P165 1 9 9
161. Homolka Jiří P165 1 8 161,67 8
162. Keken Zoltán P165 1 8 159,14 8
163. Bartůšková Eva P165 1 8 156,00 8
Štícha Bohumil P165 1 8 156,00 8
165. Soukupová Dana P165 2 8 142,09 8
166. Kamenská Marie P165 1 8 8
Vávra Lukáš P165 1 8 8
Talašová Julie P165 1 8 8
Musilová Erika P165 1 8 8
Smilowski Česlav P165 1 8 8
Kubešová Andrea P165 1 8 8
172. Dvořáková Lenka BC Bowlingzone P165 1 7 183,83 7
173. Šulcová Hana P165 1 7 151,00 7
174. Fait Roman P165 1 7 7
Němcová Denisa BDR P165 1 7 7
Žáček Bohumil P165 1 7 7
Valíčková Beata P165 1 7 7
Suránová Sára P165 2 5 2 7
Zezulová Pavla P165 1 7 7
180. Weiss Petr P165 1 6 155,75 6
181. Jirák Radek P165 1 6 128,00 6
182. Schelle Harald Maxbowling P165 1 6 6
Winkler Tomáš P165 1 6 6
Tureček Ivo P165 1 6 6
Včeliš Jaroslav P165 1 6 6
Chlopčík Jiří P165 1 6 6
187. Přibyl Miroslav P165 1 5 106,00 5
188. Kropík Jaroslav P165 1 5 5
Cwik Petr P165 1 5 5
Kapustová Dagmar P165 1 5 5
Valo Karel P165 1 5 5
Divácký Petr P165 1 5 5
Talaš Kristián P165 1 5 5
194. Hron Pavel P165 1 4 149,00 4
195. Schön Viktor st. P165 1 4 142,83 4
196. Míková Kateřina P165 1 4 139,50 4
197. Vacek Pavel PH P165 1 4 4
Papaj Míťa P165 1 4 4
Radil Jiří JM P165 1 4 4
Burda Petr P165 1 4 4
Rechtoriková Eva P165 1 4 4
Fait David P165 1 4 4
Buchta Miroslav P165 1 4 4
204. Žáčková Pavla JKM bowling P165 2 3 143,83 3
205. Weissová Jitka P165 1 3 143,25 3
206. Matoušková Hana P165 3 2 1 132,00 3
207. Dubovský Jakub P165 1 3 3
Valík Petr P165 1 3 3
Fait Lukáš P165 1 3 3
Kadlečík Libor P165 1 3 3
Navrátilová Karolína P165 1 3 3
Navrátilová Vlaďka P165 1 3 3
Krywda Rudolf P165 1 3 3
Pavlis Pavel P165 1 3 3
215. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone P165 1 2 136,50 2
216. Glezgo Nelya P165 1 2 2
Valder Tomáš P165 1 2 2
Hovůrková Linda P165 1 2 2
Tišnovská Eva P165 2 1 1 2
Chloubová Adéla P165 1 2 2
Haxová Kateřina ProBowling Hustopeče P165 1 2 2
Szilasi Tomáš P165 1 2 2
Bojanovská Jana P165 1 2 2
224. Kolman Lukáš P165 1 1 146,11 1
225. Vondráček Robin BC Bowlingzone P165 1 1 130,75 1
226. Housková Petra P165 1 1 121,00 1
227. Janovský Zdeněk P165 1 1 105,60 1
228. Zmijka Filip Bowlingový spolek Jadran P165 1 1 1
Chrdlová Adéla P165 1 1 1
Winklerová Radmila P165 1 1 1
Chloubová Barbora P165 1 1 1
Rejžková Štěpánka P165 1 1 1
Hermanová Marie P165 1 1 1
234. Jindřišek Milan BC Bowlingzone P165 1 0 152,00 0
235. Muránsky Daniel Xbowling club P165 2 0 136,58 0
236. Macke Matyáš JKM bowling P165 1 0 135,00 0
237. Sekowská Beatrica JKM bowling P165 2 0 120,17 0
238. Škrabánek Oskar JKM bowling P165 1 0 111,00 0

Krátké zprávy

26.11.2021 v 13:21

Další bronzové medaile veze z MS Dubai seniorský tým 50+, který hrál ve složení Hindrák, Vrážel, Teame, Šimánek.

25.11.2021 v 15:47

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojoval tým ve složení Matějka, Colon, Mihulka, Květenský bronzové medaile.

23.11.2021 v 09:57

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojovala Dáša Stulíková s Annou Brokešovou bronzové medaile v soutěži dvojic

18.11.2021 v 08:56

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Brně.

12.11.2021 v 08:42

STK zveřejnila mazací model na 3. turnaj Prestige a MČR juniorských dvojic.

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2021/22

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena, nejlepší juniorka - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Vojtěchová Markéta
Xbowling club
Vojtěchová Markéta

Vojtěchová Markéta

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2021/22

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská