Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

listop28

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Brokeš František st. P165 4 68 23 16 166,30 107
2. Havlíček Zdeněk st. P165 4 43 34 14 179,94 91
3. Šimůnek Pavel st. P165 2 58 30 177,52 88
4. Mareš Michal BC Tábor P165 2 51 34 169,27 85
5. Bobek Vlastimil P165 2 70 13 164,56 83
6. Kassas Abdul BK KLÍŠE P165 4 32 23 21 156,69 76
7. Štafa Pavel P165 3 37 24 10 161,53 71
8. Svák David Bowland Olomouc P165 4 37 17 16 195,82 70
9. Sova Petr st. P165 2 57 12 183,21 69
10. Parkan Miloš P165 1 67 178,67 67
11. Henzl Petr SKB Boskovice P165 2 43 20 177,17 63
12. Sova Petr ml. P165 1 61 164,61 61
13. Kocůr Jaroslav P165 2 37 21 158,00 58
14. Brázda Bohumil P165 2 29 26 169,80 55
15. Marek Jakub P165 2 31 19 153,52 50
16. Chrdle Michal P165 1 50 50
17. Harvánek Petr P165 1 48 159,00 48
18. Muránsky Daniel Xbowling club P165 1 47 154,44 47
19. Holubička Jiří P165 2 26 20 153,71 46
20. Leiske Petr P165 2 32 13 163,73 45
21. Stulík Jiří P165 2 31 13 151,50 44
22. Vlček Josef P165 2 41 1 138,50 42
23. Talaš Vlastimír P165 2 27 12 145,00 39
24. Škorvánek Kamil BDR P165 2 20 19 39
25. Egert Jiří BC Rabbits Praha P165 1 38 153,17 38
26. Kordulík Václav st. P165 1 38 152,80 38
27. Korecký Michal P165 3 17 12 9 151,09 38
28. Křížek Martin S-centrum Děčín P165 1 38 38
29. Bittersmann Milan Strike Řevnice P165 2 30 7 166,78 37
30. Mračko Tomáš Notaxo, z.s. P165 1 36 185,80 36
31. Fufalko Kolja P165 1 36 36
32. Fufalko Mykola P165 3 20 8 7 158,87 35
33. Čuřík Matyáš P165 1 33 33
34. Guič Boris BT Pitch a Ball P165 1 32 184,00 32
35. Dufek Miroslav P165 2 19 13 32
36. Schön Viktor st. P165 2 28 3 147,27 31
37. Hais Petr JKM bowling P165 1 31 31
38. Matere Lubomír P165 1 30 30
39. Velek Stanislav P165 2 22 7 187,25 29
40. Adamec Petr P165 1 29 171,17 29
41. Včeliš Jaroslav P165 1 29 29
Sobotka David P165 1 29 29
43. Lůža Pavel P165 2 18 10 28
Jungmann Jiří P165 1 28 28
45. Borovec Jiří P165 3 14 11 2 138,25 27
46. Trojek Ondřej P165 1 27 27
Krupica Jan P165 1 27 27
48. Mrviš Dušan P165 2 18 8 154,00 26
49. Saturka Vlastimil P165 1 26 26
Slavík Marek FLOI DOI P165 1 26 26
51. Homola Ladislav BC Most P165 1 25 162,50 25
52. Pryček Jiří P165 2 18 7 25
Malíček Dušan P165 1 25 25
54. Kopřiva Milan P165 1 24 173,20 24
55. Kocián Jiří P165 1 24 24
56. Štícha Bohumil P165 2 16 7 146,50 23
57. Dutka Miroslav P165 2 13 10 137,75 23
58. Hrnčíř Luděk P165 1 23 23
Blažek Lubomír P165 1 23 23
Radil Jiří JM P165 2 14 9 23
61. Slezák Luboš Strike Řevnice P165 1 22 22
Šelle Radim P165 3 9 8 5 22
63. Sůva Jan I. PSKN P165 1 21 155,00 21
64. Handl Daniel P165 1 21 21
65. Gregor Tomáš Lasco P165 1 19 152,83 19
66. Weiss Petr P165 1 19 19
Švanda Michal P165 1 19 19
68. Bejdl René P165 1 18 186,33 18
69. Zach Petr st. P165 1 17 176,44 17
70. Pospíšil Jan st. P165 1 17 167,29 17
71. Růžička Karel P165 1 17 161,75 17
72. Hasil David P165 1 17 17
Haxa Adam ProBowling Hustopeče P165 1 17 17
74. Mottl Karel P165 1 16 16
Zajíček Pavel P165 1 16 16
Šudák Milan P165 1 16 16
77. Schelle Harald Maxbowling P165 2 8 7 115,50 15
78. Sejkora Miroslav P165 1 15 15
Makovec Jaromír P165 1 15 15
Mikloška Marek P165 1 15 15
81. Grunda Aleš P165 1 14 161,17 14
82. Blaška Štěpán P165 1 14 14
Kracík Miroslav P165 1 14 14
84. Milerski Roman P165 1 13 13
Valder Tomáš P165 2 7 6 13
Šípek Karel P165 1 13 13
Fait Roman P165 1 13 13
Číhal Petr P165 1 13 13
89. Frýbort Otakar BC Tábor P165 1 12 169,22 12
90. Vavrla Zdeněk P165 1 12 159,00 12
91. Chrpa Jindřich I. PSKN P165 1 12 148,50 12
92. Jindřišek Milan BC Bowlingzone P165 1 12 139,08 12
93. Jelínek Jan P165 1 12 12
Hlubuček Libor P165 1 12 12
95. Antalík Ivan P165 1 11 197,44 11
96. Spilka František BC Tábor P165 1 11 175,33 11
97. Tomášek Petr Tacl Letohrad P165 1 11 160,00 11
98. Peter Hugo S P165 1 11 11
Kokurowski Zygmunt P165 1 11 11
Mottl Jan P165 1 11 11
101. Smékal Oldřich P165 1 10 188,00 10
102. Bednařík Matěj P165 1 10 10
Smolon Bohumír P165 1 10 10
Hájek Jiří PH P165 1 10 10
105. Šilar Miroslav Henry grill P165 2 5 4 148,17 9
106. Trojan Josef P165 1 9 9
Enders Walter P165 1 9 9
Papaj Michal ml. P165 2 6 3 9
Kovařík Václav P165 1 9 9
Kubátko Vlastimil P165 1 9 9
111. Homolka Jiří P165 1 8 186,56 8
112. Korynta Jan P165 2 6 2 151,20 8
113. Paleček Petr P165 1 8 147,17 8
114. Děrgl Marek P165 1 8 8
115. Maťaťa Marcel P165 1 7 7
Klimeš David P165 2 4 3 7
117. Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká P165 1 6 179,33 6
118. Vondráček Robin BC Bowlingzone P165 1 6 145,00 6
119. Chlouba Ondřej P165 1 6 123,75 6
120. Zelinka Jiří P165 1 6 6
Žáček Bohumil P165 1 6 6
Burda Petr P165 1 6 6
Pavlis Pavel P165 1 6 6
Vacek Pavel PH P165 1 6 6
125. Vítek Miroslav P165 1 5 179,78 5
126. Štarnovský Marek P165 1 5 169,75 5
127. Kotlant Tomáš P165 1 5 151,00 5
128. Germář Milan P165 1 5 146,33 5
129. Paclík Radomil P165 1 5 143,33 5
130. Hron Pavel P165 1 5 139,86 5
131. Rambousek Kamil P165 1 5 5
Vrzal David Xbowling club P165 1 5 5
Cieslar Radek P165 1 5 5
134. Denk Zdeněk P165 1 4 172,89 4
135. Osička Antonín P165 1 4 167,38 4
136. Hrazdíra Jan Bowling Blansko, z.s. P165 1 4 142,00 4
137. Kapusta Michal P165 1 4 4
Valíček Petr P165 1 4 4
Dubovský Jakub P165 1 4 4
Dvořáček Ladislav P165 1 4 4
Marek Luboš P165 1 4 4
Bradáč Lubomír P165 2 2 2 4
143. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone P165 1 3 153,83 3
144. Míka Miroslav BC Falk P165 1 3 126,00 3
145. Janovský Zdeněk P165 2 2 1 125,36 3
146. Talaš Kristián P165 2 2 1 73,75 3
147. Valo Karel P165 1 3 3
Beran David P165 1 3 3
Togner Jiří P165 1 3 3
150. Spáčil Jan ml. Bowland Olomouc P165 1 2 141,75 2
151. Přibyl Miroslav P165 1 2 139,22 2
152. Šereš Ladislav P165 1 2 137,14 2
153. Láník Igor SKB Boskovice P165 1 2 134,17 2
154. Horák Jaromír VČ P165 1 2 2
155. Spáčil Josef Bowland Olomouc P165 1 1 109,38 1
156. Buriánek Ivan P165 1 1 1
Drbal Milan P165 1 1 1
Neugebauer Milan P165 1 1 1
Beran Daniel P165 1 1 1
Šilhavý Patrik Bowling Rokycany P165 1 1 1

Krátké zprávy

26.11.2021 v 13:21

Další bronzové medaile veze z MS Dubai seniorský tým 50+, který hrál ve složení Hindrák, Vrážel, Teame, Šimánek.

25.11.2021 v 15:47

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojoval tým ve složení Matějka, Colon, Mihulka, Květenský bronzové medaile.

23.11.2021 v 09:57

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojovala Dáša Stulíková s Annou Brokešovou bronzové medaile v soutěži dvojic

18.11.2021 v 08:56

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Brně.

12.11.2021 v 08:42

STK zveřejnila mazací model na 3. turnaj Prestige a MČR juniorských dvojic.

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2021/22

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena, nejlepší juniorka - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Vojtěchová Markéta
Xbowling club
Vojtěchová Markéta

Vojtěchová Markéta

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2021/22

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská