Český seniorský pohár, 6. turnaj

​S krátkým sportovním se nejlépe vyrovnali Blanka Heřmánková a Jan Kolář st.

7. turnaj ČSP se odehrál v sobotu 27.07.19 a páteční předehrávkou. Turnaj zastihla vlna horkého počasí a tak nebylo ani divu, že se omluvilo pár srdcařů, tlakařů a jiných, co by jim dlouhá cesta mohla zkomplikovat zdraví. Nic proti tomu, zdraví je rozhodně přednější.

Kvalifikaci zvládl nejlépe domácí Jan Kolář st., jenž jako jediný měl průměr přes 200.

Takže jdeme do finále, dnes pro 8 žen a 28 mužů. Jako obvykle rozhodovala třetí hra.

Absolutními vítězi se stala dvojice, která se na této seniorské úrovni ještě nikdy nepotkala: Blanka Heřmánkováa Jan Kolář st. Gratulujeme, úspěch byl zcela zasloužený.

Cenu za nejvyšší nához převzali Anežka Lencová za 244 a Aleš Drábek za 260.

Pořadí v jednotlivých kategoriích:

Muži

50-57

Muži

58-64

Muži

65+

Ženy

50-57

Ženy

58-64

Ženy

65+

Jan Kolář st. Petr Florík Vojtěch Plánička Blanka Heřmánková Marie Frýbortová Alena Endersová
Aleš Drábek Petr Mráček Tomáš Rathouský Jana Lébrová Eva Štefková Dagmar Prokopová
Jiří Hindrák Jiří Vrážel Vladimír Pitaš x x x Anežka Lencová Jana Plešingerová
Absolutní vítěz: Jan Kolář st. Absolutní vítězka: Blanka Heřmánková

Sedmý turnaj Českého Seniorského Poháru se hraje v sobotu 24. srpna 2019 v Pardubicích. Tomuto turnaji se už věnuje další článek na seniorském webu, kde se dozvíte veškeré podrobnosti. TUDY se tam můžete dostat přímo… Mazání v Pardubicích by mělo být opět po těžším Zličíně rekreační.

Kompletní detailní výsledky, komentář a další fotky najdete TADYna seniorském webu.

Milan Soušek, 28.07.2019 lehce po půlnoci

Na fotce vidíme dnešní absolutní vítěze.

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Heřmánková Blanka 162 195 190 166 193 181 171 225 211 188,22
2. Kolář Jan st. 213 231 183 216 149 223 189 202 234 204,44
3. Drábek Aleš 205 204 236 160 154 230 155 264 192 200,00
4. Plánička Vojtěch 166 193 125 147 202 161 180 137 260 174,56
5. Rathouský Tomáš 192 203 171 157 181 153 182 193 186 179,78
6. Florík Petr 140 218 232 193 171 202 187 206 204 194,78
7. Mráček Petr 195 212 215 144 204 176 181 214 193 192,67
8. Frýbortová Marie 174 167 211 155 141 173 188 185 178 174,67
9. Pitaš Vladimír 143 160 188 182 167 194 162 218 166 175,56
10. Hindrák Jiří 189 190 206 170 195 195 200 178 205 192,00
11. Vrážel Jiří 148 215 169 129 161 205 212 222 143 178,22
12. Slezák Luboš 205 140 169 150 166 218 251 140 185 180,44
13. Nejezchleba Stanislav 194 200 155 162 203 173 157 193 184 180,11
14. Soušek Milan 165 172 166 184 179 144 199 149 201 173,22
15. Dedera Vladislav 230 170 161 214 161 241 146 215 196 192,67
16. Nosek Richard 168 165 151 170 226 195 157 212 184 180,89
17. Enders Walter 205 144 124 145 140 145 157 156 192 156,44
18. Endersová Alena 174 159 162 130 155 181 156 199 143 162,11
19. Janoušek Pavel ml. 204 176 211 192 166 236 202 181 173 193,44
20. Křesťan Miroslav 154 232 172 208 190 164 180 170 203 185,89
21. Šolc Miloslav 170 162 191 169 205 211 198 180 146 181,33
22. Poprocký Michal 160 181 168 210 186 156 185 145 184 175,00
23. Pleticha Jaroslav st. 154 202 154 164 166 170 166 178 169 169,22
24. Prokopová Dagmar 194 173 116 159 146 129 155 171 148 154,56
25. Butal Jaroslav st. 141 158 145 164 189 203 155 183 179 168,56
26. Plešingerová Jana 148 196 190 168 155 169 166 177 127 166,22
27. Soukup Libor 141 200 171 181 136 174 200 162 150 168,33
28. Štefková Eva 139 150 151 174 191 173 182 119 173 161,33
29. Lencová Anežka 158 244 137 151 185 183 127 167 161 168,11
30. Kolář František 156 145 170 174 154 180 192 125 122 157,56
31. Bešík Josef st. 159 227 113 125 159 132 149 129 140 148,11
32. Kouba Václav 204 196 149 216 181 169 137 145 156 172,56
33. Polívka Dalibor 175 202 175 171 171 148 143 133 179 166,33
34. Frýbort Otakar 213 109 186 174 201 161 166 134 143 165,22
35. Suchánková Miloslava 156 159 181 168 171 138 128 152 122 152,78
36. Jirků Ladislav 160 160 200 133 186 199 155 132 150 163,89
37. Synek Aleš 202 194 211 225 184 171 197,83
38. Havlíček Zdeněk st. 153 166 192 165 170 177 170,50
39. Stupka Jan 158 158 210 167 217 163 178,83
40. Horák Ludvík 177 149 186 222 153 166 175,50
41. Bora František 176 156 135 207 148 173 165,83
42. Janočková Krystyna 192 140 160 160 175 138 160,83
43. Stulíková Dagmar 159 153 144 162 159 172 158,17
44. Brokešová Anna 137 129 165 157 163 155 151,00
45. Větrovský Jaromír 137 206 114 127 160 182 154,33
46. Brokeš František st. 110 136 139 166 210 181 157,00
47. Lébrová Jana 128 157 148 183 190 143 158,17
48. Kunc Oto 145 169 172 171 154 137 158,00
49. Zmatlík Václav 151 130 119 174 160 170 150,67
50. Jindřišek Milan 167 128 166 137 156 142 149,33
51. Adamec Petr 169 156 146 176 156 149 158,67
52. Štefl Radek 148 174 165 150 153 179 161,50
53. Běhal Jaroslav 138 157 169 142 145 172 153,83
54. Vavrla Zdeněk 179 169 140 160 161 142 158,50
55. Martan Jan 158 135 167 140 181 167 158,00
56. Bejdl René 138 131 145 157 167 209 157,83
57. Čermák František 113 136 156 210 142 176 155,50
58. Kučera Josef 142 204 145 140 132 118 146,83
59. Pláničková Zdenka 115 128 138 132 201 122 139,33
60. Stulík Jiří 149 121 165 142 128 180 147,50
61. Vilkus Jaroslav 152 187 145 128 153 146 151,83
62. Vlček Josef1 113 130 168 154 138 152 142,50
63. Klement Miroslav 134 104 104 145 174 151 135,33
64. Harašta Jiří 139 159 121 125 128 156 138,00
65. Soukupová Dana 126 144 134 108 130 110 125,33
66. Schön Viktor st. 124 107 113 156 144 118 127,00
67. Brašnová Alena 98 130 102 135 142 110 119,50
ReNejezchleba Stanislav 156 158 195 200 177 180 177,67
ReBora František 143 126 146 173 145 148 146,83
ReLencová Anežka 128 161 149 139 147 166 148,33
ReSoukupová Dana 135 147 118 120 116 127,20
ReVětrovský Jaromír 132 136 162 112 148 174 144,00
ReSoušek Milan 172 173 171 159 147 167 164,83
RePitaš Vladimír 160 186 147 201 134 136 160,67
ReNosek Richard 155 149 208 147 179 165 167,17
ReJindřišek Milan 160 156 137 146 156 137 148,67
RePolívka Dalibor 189 124 155 152 164 158 157,00
ReJirků Ladislav 146 177 140 170 149 226 168,00

Krátké zprávy

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Vítěz 1. turnaje Prestige 2019-2020
Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins
2. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
3. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Nejlepší hráč kategorie P190, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Nejlepší senior, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Michaela
Xbowling club
Černíková Michaela

Černíková Michaela

Xbowling club
Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige 2019-2020