PRESTIGE tour, 3. turnaj

Konečné výsledky

.

(aktualizováno 21.9.2020) Tradičně se turnaje série PRESTIGE TOUR dohrávají až v pondělí, nejinak tomu bylo i nyní. Pardubické centrum vrátilo laťku účasti a zájmu přes 100 hráčů, do centra Bowlingzone přijelo celkem 107 účastníků.

V dnešní dohrávce třetího turnaje Prestige zazářil Jiří Hindrák a do úplného konce bojoval o celkové vítězství. Povedlo se. O tři kuželky přeskočil vedoucího Lukáše Jelínka a s 1225 body a průměrem 204,17 na velmi těžkém mazání zvítězil.

Lukáš Jelínek se tentokrát musí spokojit s 1222 body, průměrem 203,67 a druhým místem. Za umístění si vybojoval 3000,- Kč, finanční odměna 2000,- Kč za třetí místo náleží Lindě Vondráčkové (1193 bodů). Té náleží ještě dres pro nejlepšího hráče výkonnostní kategorie P190. Dres pro nejlepšího hráče výkonnostní kategorie P165 poputuje za Karolínou Černíkovou (30. místo).

Nejvyšší nához celého turnaje zahrál Roman Jenšovský 259, mezi ženami byla v této disciplíně nejlepší Irena Straková, měla jen o kuželku méně (258).

Konečné výsledky a pořadí s označením hráčských kategorii >> zde.

.

Po prvním hracím dni třetího turnaje z letošní série Prestige tour 2020/21 je v čele junior Lukáš Jelínek. Jako jediný zahrál na těžkém mazání průměr přes 200, vede s 1222 body a průměrem 203,67.

Druhá v průběžném pořadí je s 1193 body, zatím celkově nejlepší žena, Linda Vondráčková (nejlepší hráč v kategorii P190 ). Na třetím je s 1189 body Jan Macek. Nejlepší hráč v kategorii P165 je na 19. místě Karolína Černíková (1085 bodů).

Výsledky z prvního hracího dne >> zde.

Prestige končí zítra poslední hrací rundou od 17 hodin.

.

Třetí turnaj série PRESTIGE tour se hraje ve dnech 20. a 21. září 2020 v centru Bowlingzone Pardubice.

- odkaz na průběžné výsledky >> zde

- odkaz na nedělní livestream z YouTube kanálu ČBA >> zde

- mazací model >> zde

Přílohy

PRESTIGE 20 03 VÝSLEDKY

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Hindrák Jiří 212 189 216 184 224 200 204,17 100
2. Jelínek Lukáš 233 217 238 176 170 188 203,67 99
3. Vondráčková Linda 183 165 190 189 245 173 190,83 98
4. Macek Jan 183 219 157 238 204 188 198,17 97
5. Klein David 210 223 156 168 226 203 197,67 96
6. Stromšíková Anna 180 178 211 222 192 150 188,83 95
7. Teame Habtegabriel 155 160 207 234 235 179 195,00 94
8. Turina Jaroslav 193 162 204 228 194 187 194,67 93
9. König Antonín 204 230 206 168 164 195 194,50 92
10. Lorenc Jaroslav 221 182 203 173 200 186 194,17 91
11. Bočan Josef 202 211 193 186 177 190 193,17 90
12. Mlynář Ondřej 167 190 167 232 192 211 193,17 89
13. Křesťan Miroslav 166 232 180 201 150 215 190,67 88
14. Šimánek Ladislav 168 200 191 143 202 233 189,50 87
15. Barak David 191 173 142 175 218 221 186,67 86
16. Straková Irena 258 167 141 159 169 175 178,17 85
17. Fojtíková Ivana 212 160 209 182 146 158 177,83 84
18. Liebich Tomáš 180 180 177 215 164 198 185,67 83
19. Hejdučková Kateřina ml. 148 188 253 167 155 154 177,50 82
20. Sovová Alena 144 183 182 166 227 159 176,83 81
21. Beštová Kateřina 177 149 150 204 198 180 176,33 80
22. Nosková Jitka 158 146 189 213 168 175 174,83 79
23. Vacek Tomáš 138 185 180 223 178 190 182,33 78
24. Janošcová Kateřina 205 151 127 176 182 205 174,33 77
25. Görg Martin 183 189 175 205 188 153 182,17 76
26. Stulíková Dagmar 147 129 156 216 179 215 173,67 75
27. Nosek Richard 213 175 161 190 165 185 181,50 74
28. Jirků Ladislav 177 159 166 201 201 183 181,17 73
29. Švec Ladislav 162 177 182 190 186 189 181,00 72
30. Černíková Karolína 184 166 159 204 164 160 172,83 71
31. Mihulka Josef 166 187 194 178 165 192 180,33 70
32. Krummerová Eliška 167 178 175 163 183 167 172,17 69
33. Škrabal Marek 188 203 176 218 121 168 179,00 68
34. Jarovský Albert 164 205 163 162 181 192 177,83 67
35. Matějka Antonín 200 216 190 146 148 164 177,33 66
36. Mach Libor 227 174 147 176 178 162 177,33 65
37. Minář Zdeněk 193 212 176 162 160 161 177,33 64
38. Tříska Jan 185 155 222 169 174 157 177,00 63
39. Homola Lukáš 183 173 179 152 204 170 176,83 62
40. Jenšovský Roman 179 174 141 259 158 148 176,50 61
41. Lébrová Jana 161 165 171 175 178 158 168,00 60
42. Drábek Aleš 144 163 173 158 214 201 175,50 59
43. John Jiří VČ 176 207 205 190 151 122 175,17 58
44. Hanusíková Blanka 162 129 160 193 195 162 166,83 57
45. Vondráček Adam 174 166 187 179 162 175 173,83 56
46. Hoschna Jan 173 150 190 177 181 170 173,50 55
47. Brychová Eliška 140 153 151 199 179 170 165,33 54
48. Kunc Oto 141 200 163 178 159 198 173,17 53
49. Maléřová Pavlína 177 176 161 166 148 159 164,50 52
50. Kinc Denis 148 136 211 135 246 158 172,33 51
51. Hanušová Dana 128 179 196 140 172 171 164,33 50
52. Mička Daniel 176 126 188 188 173 182 172,17 49
53. Colon Josef 180 181 162 159 180 171 172,17 48
54. Květenský Vítězslav 150 184 181 168 187 161 171,83 47
55. Jindřišek Milan 178 139 203 180 176 150 171,00 46
56. Grunda Daniel 181 187 153 144 189 172 171,00 45
57. Brokeš Milan 175 197 167 152 187 146 170,67 44
58. Vopička Karel 169 119 190 173 168 204 170,50 43
59. Strejcová Tereza 162 113 164 187 160 188 162,33 42
60. Liebichová Fantová Ingrid 180 154 158 146 156 178 162,00 41
61. Poprocký Michal 178 162 154 181 178 166 169,83 40
62. Fidra Jan 140 169 233 165 151 156 169,00 39
63. Štefková Eva 159 149 148 152 180 175 160,50 38
64. Čermák Pavel 142 165 166 195 182 155 167,50 37
65. Bejdl René 174 190 168 146 179 148 167,50 36
66. Mazalová Andrea 156 179 143 151 160 167 159,33 35
67. Horáček Petr 148 171 214 180 135 154 167,00 34
68. Brokešová Viktorie 112 179 178 154 187 139 158,17 33
69. Pitaš Vladimír 102 200 161 178 168 187 166,00 32
70. Nejezchleba Stanislav 162 166 188 138 171 169 165,67 31
71. Seidl Daniel 161 143 177 167 204 141 165,50 30
72. Vojkovský Matěj 155 168 202 156 131 180 165,33 29
73. Pankivová Božena 213 148 155 122 162 138 156,33 28
74. Lang David 195 165 148 169 139 167 163,83 27
75. Rác Václav 169 140 162 180 160 170 163,50 26
76. Prokopová Dagmar 105 171 150 181 157 166 155,00 25
77. Vlachovič Jakub 171 185 132 185 158 137 161,33 24
78. Hasník Vít 169 155 163 114 189 177 161,17 23
79. Sýkorová Andrea 169 165 159 140 125 160 153,00 22
80. Fleischmann Jan st. 158 130 128 169 163 213 160,17 21
81. Bílek Miroslav 165 135 144 166 142 207 159,83 20
82. Ježek Jan ml. 184 173 154 165 147 134 159,50 19
83. Vavrla Zdeněk 142 182 129 177 157 170 159,50 18
84. Vrážel Jiří st. 160 155 118 199 156 166 159,00 17
85. Dufková Veronika 148 134 201 141 160 121 150,83 16
86. Brokeš František st. 183 157 126 147 179 159 158,50 15
87. Brokešová Anna 122 136 159 182 147 138 147,33 14
88. Mareš Michal 148 151 120 159 179 173 155,00 13
89. Černíková Michaela 123 170 122 153 138 175 146,83 12
90. Hrazdíra Jan 131 129 137 235 138 153 153,83 11
91. Hladíková Marie 148 163 117 149 155 143 145,83 10
92. Hejdučková Kateřina st. 127 163 123 149 133 177 145,33 9
93. Prekop Ondřej 170 155 163 136 173 121 153,00 8
94. Matoušková Hana 163 121 183 124 140 137 144,67 7
95. Sedláček Jakub 167 135 183 136 160 133 152,33 6
96. Suchánková Miloslava 114 182 140 123 138 165 143,67 5
97. Hrazdírová Lucie 165 146 143 159 110 135 143,00 4
98. Lencová Anežka 125 165 107 129 165 159 141,67 3
99. Palečková Martina 120 137 160 152 119 153 140,17 2
100. Šimůnek Pavel st. 168 127 131 142 163 146 146,17 1
101. Brokešová Annabel 124 135 142 108 177 142 138,00 0
102. Soukupová Dana 141 161 103 151 136 133 137,50 0
103. Stulík Jiří 181 150 118 128 154 135 144,33 0
104. Dohnálek Stanislav 119 151 128 144 172 150 144,00 0
105. Černík Vojtěch 131 138 137 166 142 138 142,00 0
106. Paleček Petr 146 110 92 142 154 204 141,33 0
107. Štícha Bohumil 131 161 133 137 122 129 135,50 0

Dnes se hraje

Prestige tour
Best Bowling Zličín

Krátké zprávy

10.06.2021 v 09:22

Sobotní Juniorská extraliga se hraje na místních "house" modelech.

06.06.2021 v 19:38

Mistry ČR dvojic v kategorii mixů za rok 2020 se stali Jaroslav Lorenc a Kateřina Hejdučková.

05.06.2021 v 20:17

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů za rok 2020 se stali Jan Macek a Lukáš Jelínek.

05.06.2021 v 20:16

Mistryněmi ČR dvojic v kategorii žen pro rok 2020 se staly Eva Burianová a Jitka Nosková

03.06.2021 v 07:32

Zveřejněn orientační časový plán a mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Macek Jan
Xbowling club
Macek Jan

Macek Jan

Xbowling club

1. místo na 4. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kotrla Ondřej
ProBowling Hustopeče
Kotrla Ondřej

Kotrla Ondřej

ProBowling Hustopeče

2. místo na 4. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kinc Denis
BC Bowlingzone
Kinc Denis

Kinc Denis

BC Bowlingzone

3. místo na 4. turnaji Prestige Tour 2020/21

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Nejlepší junior na 4. turnaji Prestige Tour 2020/21

Beštová Kateřina
expert King Pins
Beštová Kateřina

Beštová Kateřina

expert King Pins

Nejlepší žena na 4. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kotrla Ondřej
ProBowling Hustopeče
Kotrla Ondřej

Kotrla Ondřej

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165, 4. turnaji Prestige Tour 2020/21

Škrabal Marek
bez klubové příslušnosti
Škrabal Marek

Škrabal Marek

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P190, 4. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kala Rostislav
Seniorbowling CZ
Kala Rostislav

Kala Rostislav

Seniorbowling CZ

Nejlepší senior na 4. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura