Rekapitulace Prestige Tour po 8. turnaji

Osmý turnaj série Prestige Tour 2022/2023 se uskutečnil na centru Bowling Brno za účasti 113 hráčů. Stejně jako již v minulé sezóně najdete žebříčky Prestige Tour najdete přímo stránkách. Žebříčky najdete zde.

V osmém turnaji této sezóny pošesté zvítězil Lukáš Jelínek (Xbowling club) s 1400 body, průměrem 233,33. Připisuje si na své konto 150 bodů do žebříčku Prestige a získává také finanční odměnu 5.000,- Kč. Dalších 130 bodů do žebříčku a tři tisíce korun za druhé místo vybojoval s náhozem 1334 a průměrem 222,33 Ondřej Trojek (Xbowling club). Třetí místo, 115 bodů do žebříčku a odměnu ve výši 2000 Kč vybojoval Jaroslav Lorenc (expert King Pins) s 1323 body.

Mimo vítěze jsou ve vedlejších kategoriích doplněni do galerie nejlepších hráčů 8. turnaje Prestige Tour:

- nejlepší hráč kategorie P190, Jiří Hasoň (celkové 6. místo)

- nejlepší žena a seniorka, Ingrid Liebichová (celkové 8. místo)

- nejlépe umístěný junior, Ondřej Prekop (celkové 5. místo)

- nejlépe umístěný hráč výkonnostní kategorie P165, Adam Haxa (celkové 47. místo)

- Výsledky a komentáře 8. turnaje Prestige Tour najdete zde.

.

V jednotlivých turnajích Prestige Tour 2022/2023 se bojuje o body do žebříčků, které určují postupy nejen na MČR jednotlivců 2023, ale též na Celostátní finále kategorií P165 a P190.

- V celoročním pořadí v kategorii mužů vede Lukáš Jelínek, druhý je zatím Jaroslav Lorenc a třetí Ondřej Prekop.

- V kategorii žen je ve vedení Ivana Fojtíková, na druhém místě je Andrea Mazalová a třetí je Ema Iwazawa.

- Nejlepšími hráči v kategorii P190 jsou Josef Colon a Ivana Fojtíková.

- Nejlepšími hráči v kategorii P165 jsou Adam Haxa a Julie Rácová.

- Stálé pozornosti se těší též seniorské a juniorské žebříčky, které naleznete také na odkazu níže.

- Archiv článků a výsledků odehraných turnajů letošní série PRESTIGE Tour 2022/23 naleznete zde.

- Celoroční žebříčky najdete zde.

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Jelínek Lukáš 224 245 248 201 225 257 233,33 100
2. Trojek Ondřej 179 232 207 203 278 235 222,33 99
3. Lorenc Jaroslav 225 234 192 221 227 224 220,50 98
4. Minář Zdeněk 202 215 208 192 237 222 212,67 97
5. Prekop Ondřej 215 201 234 191 203 230 212,33 96
6. Hasoň Jiří 194 195 213 212 213 246 212,17 95
7. Seidl Michal 213 214 246 189 208 198 211,33 94
8. Liebichová Fantová Ingrid[+8] 215 191 197 208 203 218 205,33 93
9. Colon Josef 226 226 184 170 205 212 203,83 92
10. Hladík Karel 224 236 179 205 161 200 200,83 91
11. Hindrák Jiří 170 161 197 269 186 219 200,33 90
12. Škrabal Marek 237 167 222 161 212 201 200,00 89
13. Vojkovský Matěj 173 210 193 195 203 224 199,67 88
14. Iwazawa Ema[+8] 164 194 246 198 213 174 198,17 87
15. Beštová Kateřina[+8] 177 154 231 227 227 173 198,17 86
16. Sedláček Jakub 257 169 185 208 203 162 197,33 85
17. Hejdučková Kateřina ml.[+8] 178 179 245 190 197 190 196,50 84
18. Hoschna Jan 159 186 211 173 202 235 194,33 83
19. Uher Jaroslav 183 241 192 200 198 143 192,83 82
20. Palečková Martina[+8] 169 153 213 202 218 199 192,33 81
21. Kordulík Václav ml. 190 175 162 184 219 215 190,83 80
22. Mňačko Matyáš 204 167 184 205 183 202 190,83 79
23. Hrazdírová Lucie[+8] 162 156 181 201 243 198 190,17 78
24. Jiránek Filip 192 182 153 227 209 175 189,67 77
25. Vacík Matěj 180 194 172 216 237 137 189,33 76
26. Teame Habtegabriel 202 189 180 215 178 170 189,00 75
27. Jeníček Jan 156 186 245 197 165 182 188,50 74
28. Brokešová Annabel[+8] 206 158 229 205 146 184 188,00 73
29. Komárek Šimon 193 206 182 191 168 187 187,83 72
30. Uher Radovan 194 183 180 202 167 201 187,83 71
31. Homola Lukáš 216 172 175 185 201 170 186,50 70
32. Horáček Petr 162 201 156 162 253 182 186,00 69
33. Spáčil Jan ml. 170 158 171 191 236 187 185,50 68
34. Matějka Antonín 177 224 209 139 159 204 185,33 67
35. Lébrová Jana[+8] 183 192 158 176 203 193 184,17 66
36. Klepáček Adolf 174 204 163 177 203 182 183,83 65
37. Stulíková Dagmar[+8] 217 138 172 180 186 206 183,17 64
38. Černá Pavla[+8] 202 189 168 208 169 161 182,83 63
39. Kváča Václav 191 199 191 200 156 160 182,83 62
40. Fidra Jan 170 177 212 166 191 179 182,50 61
41. Vacek Tomáš 199 164 238 170 165 157 182,17 60
42. Hrazdíra Jan 142 234 197 173 169 178 182,17 59
43. Fojtíková Ivana[+8] 197 223 174 164 186 149 182,17 58
44. Jarovský Albert 140 177 169 211 201 191 181,50 57
45. Žáčková Pavla[+8] 221 181 169 140 181 196 181,33 56
46. Klein David 165 158 219 172 149 224 181,17 55
47. Haxa Adam 138 188 147 213 203 194 180,50 54
48. Adamec Petr 181 164 193 176 191 177 180,33 53
49. Mojka David 160 169 177 166 234 173 179,83 52
50. Lang David 198 166 200 161 176 178 179,83 51
51. Málková Lenka[+8] 181 151 176 187 187 197 179,83 50
52. Straková Irena[+8] 180 163 197 172 213 153 179,67 49
53. Lakomý Jan 177 195 200 164 169 172 179,50 48
54. Paleček Petr 137 134 217 210 176 200 179,00 47
55. Seidl Daniel 133 197 171 241 141 189 178,67 46
56. Konečný Pavel 161 179 184 189 210 149 178,67 45
57. Marešová Jana[+8] 180 136 199 191 208 157 178,50 44
58. Kašpar Jiří 169 192 157 175 191 183 177,83 43
59. Soukup Libor 163 159 186 224 186 147 177,50 42
60. Harašta Jiří 158 187 177 161 209 172 177,33 41
61. Brychová Eliška[+8] 199 175 176 149 168 195 177,00 40
62. Jenšovský Roman 176 190 159 225 128 183 176,83 39
63. Vrážel Jiří st. 165 164 247 168 159 157 176,67 38
64. Jirků Ladislav 135 197 132 239 183 174 176,67 37
65. Havelka Timon 174 169 155 163 196 194 175,17 36
66. Brokeš Milan 165 158 230 143 203 149 174,67 35
67. Riebel Ota 177 170 180 171 150 200 174,67 34
68. Rácová Julie[+8] 141 163 170 190 184 199 174,50 33
69. Haxa Martin 210 194 155 155 145 182 173,50 32
70. Vohryzka Jaromír 169 162 191 184 173 160 173,17 31
71. Kvasničková Zuzana[+8] 172 176 185 166 155 182 172,67 30
72. Prokopová Dagmar[+8] 152 185 185 170 207 135 172,33 29
73. Kvasnička Pavel 148 167 225 142 161 189 172,00 28
74. Gurgul Lukáš 145 180 198 170 178 161 172,00 27
75. Štefková Eva[+8] 166 165 174 156 195 176 172,00 26
76. Sovová Alena[+8] 179 164 201 205 142 137 171,33 25
77. Janošcová Kateřina[+8] 200 138 177 169 156 187 171,17 24
78. Dočkalová Tina[+8] 222 153 143 182 166 154 170,00 23
79. Květenský Vítězslav 152 188 201 159 193 127 170,00 22
80. Kotrla Ondřej 166 147 170 169 200 168 170,00 21
81. Mareš Michal 155 198 180 164 167 156 170,00 20
82. Paclík Vladimír 167 179 140 178 181 174 169,83 19
83. Štěpánek Martin 181 167 168 174 198 130 169,67 18
84. Janočková Krystyna[+8] 152 143 201 139 211 166 168,67 17
85. Rác Václav 213 186 179 148 133 151 168,33 16
86. Hasoň Jakub 185 160 165 141 168 191 168,33 15
87. Kurka Ondřej 213 142 130 191 162 168 167,67 14
88. Kovařík Dušan 168 196 170 146 171 152 167,17 13
89. Muránsky Daniel 218 151 180 116 174 162 166,83 12
90. Brokeš František st. 193 146 200 160 156 145 166,67 11
91. Vopička Karel 132 179 176 162 199 147 165,83 10
92. Průša David 146 158 186 146 182 173 165,17 9
93. Filuš Jan ml. 178 153 193 146 140 177 164,50 8
94. Brokešová Viktorie[+8] 136 147 178 174 186 159 163,33 7
95. Nosek Richard 171 172 130 189 145 172 163,17 6
96. Koumar Miroslav 157 127 187 155 167 184 162,83 5
97. Čižinský Jaroslav 148 146 188 163 187 140 162,00 4
98. Blaška Štěpán 147 188 123 221 157 129 160,83 3
99. Šimůnek Pavel st. 176 195 175 118 140 160 160,67 2
100. Brokešová Anna[+8] 155 182 173 148 163 143 160,67 1
101. Lukaševič Pavel 143 160 188 149 154 146 156,67 0
102. Šilar Miroslav 140 185 144 151 165 151 156,00 0
103. Novák Jakub 178 133 184 132 141 166 155,67 0
104. Fufalko Mykola 172 149 151 133 141 186 155,33 0
105. Štícha Bohumil 161 160 145 130 160 164 153,33 0
106. Slezák Luboš 126 180 188 149 143 118 150,67 0
107. Stojanov Jakub 159 166 137 136 164 140 150,33 0
108. Paclík Radomil 136 181 123 115 162 159 146,00 0
109. Chrpa Jindřich 166 118 147 140 170 123 144,00 0
110. Bora František 117 168 126 152 144 120 137,83 0
111. Láslo Jiří 154 95 145 114 120 196 137,33 0
112. Matoušková Hana[+8] 140 138 99 142 139 157 135,83 0
113. Vavrla Zdeněk 117 118 125 127 102 118 117,83 0

Krátké zprávy

14.02.2024 v 09:07

Ve čtvrtek 15.2. v 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na březnový turnaj PRESTIGE.

26.01.2024 v 22:29

Lukáš Jelínek vybojoval v Světovém poháru juniorů do 21 let bronzovou medaili.

14.01.2024 v 14:45

Obsazovačka na únorový turnaj PRESTIGE bude otevřena v úterý 16.1. v 20.oo hod.

14.12.2023 v 08:51

Sobotní Baráž pro MČR 5 čl. družstev ZRUŠENA. Hrací den MČR pro přihlášená družstva začíná místo 13.oo hod. již v 11.oo hod.

11.12.2023 v 14:34

V úterý 12.prosince bude v 18.oo hod. otevřena obsazovačka na lednový turnaj PRESTIGE.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 8. turnaje Prestige Tour 2023/24

Capilová Nela
Xbowling club
Capilová Nela

Capilová Nela

Xbowling club

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190 - 8. turnaj Prestige Tour 2023/24

Benna Sebastián
ProBowling Hustopeče
Benna Sebastián

Benna Sebastián

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165 - 8. turnaj Prestige Tour 2023/24

Komárek Šimon
ProBowling Hustopeče
Komárek Šimon

Komárek Šimon

ProBowling Hustopeče

Nejlepší junior - 8. turnaj Prestige Tour 2023/24

Hindrák Jiří
expert King Pins
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

expert King Pins

Nejlepší senior - 8. turnaj Prestige Tour 2023/24

Mojka David
JKM bowling
Mojka David

Mojka David

JKM bowling

Nejlepší junior - 7. turnaj Prestige Tour 2023/24

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/