Český Seniorský Pohár

Datum konání: 28. srpna 2021 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Seniorbowling CZ
Telefon:
604 243 977
Email:
seniorbowling@seniorbowling.cz
Web:
https://www.seniorbowling.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
Český Seniorský Pohár
Články:
Český Seniorský Pohár, 2. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Surán Ondřej 216 213 246 191 200 234 220 203 256 219,89
2. Fleischmann Jan st. 205 239 209 237 205 162 222 188 224 210,11
3. Stulík Jiří 183 246 200 206 264 207 183 178 247 212,67
4. Lébrová Jana 170 170 180 173 223 216 171 268 192 195,89
5. Kolář Jan st. 180 236 248 224 190 213 221 217 189 213,11
6. Vrážel Jiří st. 154 210 190 258 233 213 203 204 213 208,67
7. Colon Josef 227 202 167 184 167 234 179 224 205 198,78
8. Pitaš Vladimír 202 156 167 188 205 145 181 193 188 180,56
9. Bittersmann Milan 171 152 184 193 221 235 191 202 209 195,33
10. Rathouský Tomáš 187 192 200 134 176 146 202 204 155 177,33
11. Poprocký Michal 212 187 150 164 128 236 210 179 176 182,44
12. Frýbort Otakar 169 201 195 167 193 168 225 193 165 186,22
13. Frýbortová Marie 196 151 181 203 178 202 159 223 158 183,44
14. Šilar Miroslav 179 203 169 185 178 227 166 234 190 192,33
15. Nosek Richard 178 203 194 160 229 189 180 194 190 190,78
16. Morávek Jaroslav 192 188 224 180 183 210 185 171 222 195,00
17. Stulíková Dagmar 194 165 223 182 155 191 156 213 163 182,44
18. Hindrák Jiří 214 198 247 238 227 198 201 181 170 208,22
19. Brokeš František st. 184 175 162 210 153 197 125 210 206 180,22
20. Matějka Antonín 146 181 222 215 142 204 191 181 180 184,67
21. Janočková Krystyna 157 203 205 193 215 204 168 146 203 188,22
22. Brokešová Anna 190 123 166 184 152 159 179 178 158 165,44
23. Havlíček Zdeněk st. 200 202 211 201 150 200 132 162 206 184,89
24. Zach Petr st. 135 195 223 190 182 204 184 157 221 187,89
25. Kunc Oto 152 138 180 212 210 173 215 160 156 177,33
26. Lencová Anežka 157 177 181 195 194 179 148 202 158 176,78
27. Nejezchleba Stanislav 234 159 167 180 204 184 156 169 171 180,44
28. Čermák František 195 201 169 199 214 203 146 179 195 189,00
29. Suchánková Miloslava 174 163 180 162 164 208 144 157 190 171,33
30. Butal Jaroslav st. 225 194 180 214 214 202 167 189 144 192,11
31. Koráb Pavel 279 159 173 184 199 157 184 147 191 185,89
32. Vlček Josef 190 213 202 168 159 167 160 158 170 176,33
33. Bobek Vlastimil 194 172 182 201 171 192 138 202 167 179,89
34. Soukupová Dana 146 183 174 179 158 154 141 146 174 161,67
35. Pleticha Jaroslav st. 187 203 138 182 157 191 165 128 154 167,22
36. Jirsa Miloš 130 202 161 168 165 176 130 125 128 153,89
37. Talaš Vlastimír 157 182 150 179 167 210 174,17
38. Běhal Jaroslav 126 139 196 199 189 192 173,50
39. Dutka Miroslav 160 155 172 144 200 184 169,17
40. Morávková Drahomíra 148 162 135 203 173 200 170,17
41. Zelinková Irena 143 184 156 186 158 170 166,17
42. Florík Petr 149 160 192 149 245 160 175,83
43. Kolářová Hana 147 169 155 185 161 169 164,33
44. Kassas Abdul 161 191 222 169 139 181 177,17
45. Krch Miroslav 188 166 190 156 192 157 174,83
46. Adamec Petr 172 184 161 165 162 166 168,33
47. Soukup Libor 155 224 181 145 164 168 172,83
48. Zelinka Jiří 156 222 169 173 123 148 165,17
49. Vavrla Zdeněk 146 190 179 157 168 171 168,50
50. Endersová Alena 176 167 132 121 164 137 149,50
51. Zapletalová Jiřina 150 174 149 185 155 145 159,67
52. Kučera Josef 193 159 174 198 115 122 160,17
53. Matoušková Hana 184 168 171 182 115 148 161,33
54. Egert Jiří 159 155 116 173 160 176 156,50
55. Žák Jan 149 152 150 161 159 163 155,67
56. Soušek Milan 164 148 178 159 150 123 153,67
57. Čikeš Milan 151 175 159 197 131 156 161,50
58. Velek Stanislav 138 182 189 115 171 137 155,33
59. Enders Walter 142 169 103 103 190 126 138,83
60. Klement Miroslav 127 162 147 125 148 145 142,33
61. Eliáš Petr st. JČ 148 180 125 126 148 146 145,50
62. Bora František 155 127 131 104 133 160 135,00
ReNejezchleba Stanislav 172 170 200 170 207 181 183,33
ReSuchánková Miloslava 147 126 112 136 146 121 131,33
ReLencová Anežka 170 180 170 182 161 140 167,17
ReSoukupová Dana 143 161 103 144 189 128 144,67
ReKunc Oto 167 170 180 184 176 170 174,50
ReZapletalová Jiřina 147 150 146 137 143 145 144,67
ReKrch Miroslav 172 143 145 222 139 171 165,33
ReSurán Ondřej 190 193 177 226 228 210 204,00
ReSoukupová Dana 152 153 169 148 180 146 158,00

Krátké zprávy

15.10.2021 v 13:01

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige

15.10.2021 v 08:13

Storm Juniorská 1.liga (česká část) se hraje v sobotu od 10.00 na místním "house" modelu

Xbowlingu Prosek.

07.10.2021 v 18:25

Pro účast na MČR dvojic bude potřeba dodržovat zákonná protiepidemická opatření (viz. článek).

04.10.2021 v 16:52

Zveřejněny výsledky kvalifikace MČR dvojic 2021.

01.10.2021 v 10:29

Storm Juniorská extraliga se hraje v neděli na místních "house" modelech.

Galerie

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - září

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - září

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - září

Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - září

Meluzinová Adéla
ProBowling Hustopeče
Meluzinová Adéla

Meluzinová Adéla

ProBowling Hustopeče

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - září

Fufalko Mykola
bez klubové příslušnosti
Fufalko Mykola

Fufalko Mykola

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - září

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura