Prestige Tour

Datum konání: 3. dubna 2022 - 4. dubna 2022 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Vondráček Adam
Telefon:
725 828 477
Email:
info@bowlingzone.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Prestige tour 2021-2022
Články:
PRESTIGE tour 7. turnaj
Rekapitulace Prestige Tour po 7. turnaji

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Lorenc Jaroslav 209 258 216 223 210 256 228,67 100
2. Straková Irena[+8] 256 215 210 210 189 206 214,33 99
3. Kotrla Ondřej 256 229 211 190 171 213 211,67 98
4. Uher Jaroslav 235 191 214 229 231 167 211,17 97
5. Barak David 193 223 194 248 191 204 208,83 96
6. Horáček Petr 231 237 211 150 234 187 208,33 95
7. Rác Václav 215 199 218 220 158 224 205,67 94
8. Minář Zdeněk 220 214 238 207 150 196 204,17 93
9. Škrabal Marek 203 187 214 199 172 235 201,67 92
10. Vacek Tomáš 180 246 197 193 200 193 201,50 91
11. Kordulík Václav ml. 160 177 213 193 215 245 200,50 90
12. Hindrák Jiří 167 227 180 203 192 226 199,17 89
13. Janošcová Kateřina[+8] 182 189 234 211 181 195 198,67 88
14. Vondráček Adam 167 178 222 180 213 232 198,67 87
15. Černá Pavla[+8] 197 236 195 155 185 219 197,83 86
16. Jenšovský Roman 235 173 193 189 179 217 197,67 85
17. Beštová Kateřina[+8] 211 164 233 177 230 163 196,33 84
18. Haxa Martin 222 180 191 210 185 189 196,17 83
19. Hejdučková Kateřina ml.[+8] 143 212 174 216 206 215 194,33 82
20. Mňačko Matyáš 193 181 193 176 186 225 192,33 81
21. Hrazdírová Lucie[+8] 209 202 177 160 207 196 191,83 80
22. Colon Josef 188 179 195 172 169 247 191,67 79
23. Prekop Ondřej 152 163 237 165 225 206 191,33 78
24. Seidl Daniel 167 173 179 211 200 215 190,83 77
25. Žáčková Pavla[+8] 185 170 202 234 162 188 190,17 76
26. Liebich Tomáš 194 150 162 233 202 197 189,67 75
27. Mojka David 191 156 213 173 168 234 189,17 74
28. Vondráčková Linda[+8] 223 177 208 163 198 164 188,83 73
29. Krummerová Eliška[+8] 168 172 207 189 201 185 187,00 72
30. Vacík Matěj 214 190 173 172 187 184 186,67 71
31. Matějka Antonín 167 203 173 180 175 221 186,50 70
32. Lang David 178 185 190 170 171 221 185,83 69
33. Uher Radovan 206 145 267 166 154 173 185,17 68
34. Vojkovský Matěj 166 185 209 183 173 195 185,17 67
35. Brokeš Milan 153 167 191 207 179 198 182,50 66
36. Jirků Ladislav 179 152 192 179 200 193 182,50 65
37. Otec Hanzlovská Petra[+8] 178 197 144 214 188 173 182,33 64
38. Harašta Jiří 213 193 159 183 189 154 181,83 63
39. Vlachovič Jakub 136 215 210 173 192 163 181,50 62
40. Štefková Eva[+8] 179 140 194 203 182 191 181,50 61
41. Šimánek Ladislav 204 154 184 190 177 176 180,83 60
42. Fidra Jan 162 192 213 201 148 164 180,00 59
43. Jarovský Albert 189 182 162 179 183 179 179,00 58
44. Malcová Gabriela[+8] 166 155 192 231 166 162 178,67 57
45. Palečková Martina[+8] 212 193 152 152 193 169 178,50 56
46. Teame Habtegabriel 172 167 162 189 190 191 178,50 55
47. Lébrová Jana[+8] 192 182 170 192 206 128 178,33 54
48. Kunc Oto 193 169 177 163 188 180 178,33 53
49. Málková Lenka[+8] 175 167 191 180 146 209 178,00 52
50. Semerák Stanislav 188 191 175 136 189 189 178,00 51
51. Liebichová Fantová Ingrid[+8] 195 155 166 151 209 191 177,83 50
52. Nosková Jitka[+8] 176 134 180 166 195 213 177,33 49
53. Malec Jaromír st. 192 234 159 157 183 136 176,83 48
54. Mareš Michal 180 178 200 143 210 150 176,83 47
55. Fojtíková Ivana[+8] 167 164 172 190 185 182 176,67 46
56. Maléřová Pavlína[+8] 140 152 218 198 144 207 176,50 45
57. Brokeš František st. 173 159 188 154 180 203 176,17 44
58. Květenský Vítězslav 178 190 201 182 172 127 175,00 43
59. Mlynář Marek 162 155 198 167 185 181 174,67 42
60. Sovová Alena[+8] 178 200 153 163 192 160 174,33 41
61. Konečný Pavel 173 177 180 165 166 185 174,33 40
62. Prokopová Dagmar[+8] 174 149 184 199 176 160 173,67 39
63. Vacek Jaroslav 167 215 128 181 162 187 173,33 38
64. Nosek Richard 209 165 161 160 184 161 173,33 37
65. Marek Luboš 154 156 199 222 139 168 173,00 36
66. Brychová Eliška[+8] 145 157 206 181 166 181 172,67 35
67. Sýkorová Andrea[+8] 179 174 155 175 164 188 172,50 34
68. Brokešová Annabel[+8] 184 185 139 167 164 192 171,83 33
69. Hasoň Jiří 178 169 162 173 193 155 171,67 32
70. Hoschna Jan 155 146 189 188 181 170 171,50 31
71. Lexová Sophie[+8] 180 180 179 187 116 187 171,50 30
72. Mihulka Josef 157 175 175 158 181 176 170,33 29
73. König Antonín 162 125 156 223 187 167 170,00 28
74. Koumar Miroslav 167 164 194 145 179 170 169,83 27
75. Kovařík Dušan 175 138 199 187 146 168 168,83 26
76. Turina Jaroslav 168 162 178 176 169 158 168,50 25
77. Vojtěchová Markéta[+8] 177 147 181 158 154 193 168,33 24
78. Adamec Petr 202 169 126 163 170 179 168,17 23
79. Vrážel Jiří st. 185 202 187 160 131 143 168,00 22
80. Vlček Josef 180 159 213 125 170 156 167,17 21
81. Vopička Karel 153 158 178 176 171 167 167,17 20
82. Bejdl René 151 181 178 179 182 131 167,00 19
83. Pitaš Vladimír 183 143 178 128 201 166 166,50 18
84. Brašnová Alena[+8] 212 178 146 164 169 129 166,33 17
85. Stojanov Jakub 118 179 149 211 172 169 166,33 16
86. Šimůnek Pavel st. 155 165 145 189 173 171 166,33 15
87. Lakomý Jan 158 147 200 158 173 158 165,67 14
88. Soukup Libor 166 173 144 168 147 193 165,17 13
89. Kvasničková Zuzana[+8] 157 145 167 156 210 144 163,17 12
90. Paleček Petr 178 162 142 164 164 166 162,67 11
91. Sedláček Jakub 202 158 118 155 171 166 161,67 10
92. Bail Šimon 136 148 139 160 198 179 160,00 9
93. Zapletal Jaroslav 145 153 190 148 134 188 159,67 8
94. Meluzinová Adéla[+8] 159 166 110 167 162 190 159,00 7
95. Haxa Adam 151 168 156 159 129 188 158,50 6
96. Víšek Petr 146 155 155 158 165 160 156,50 5
97. Brokešová Anna[+8] 148 135 138 150 207 156 155,67 4
98. Paclík Vladimír 156 124 145 180 138 188 155,17 3
99. Hrazdíra Jan 136 149 190 140 182 130 154,50 2
100. Hasoň Jakub 166 139 128 201 132 160 154,33 1
101. Stupka Jan 131 147 145 185 150 159 152,83 0
102. Štícha Bohumil 119 177 150 163 156 148 152,17 0
103. Slezák Luboš 161 191 124 141 147 143 151,17 0
104. Macke Matyáš 183 157 138 121 127 178 150,67 0
105. Chrpa Jindřich 146 167 145 134 147 154 148,83 0
106. Brokešová Viktorie[+8] 167 131 126 180 142 144 148,33 0
107. Muránsky Daniel 148 130 149 131 160 168 147,67 0
108. Paclík Radomil 155 132 136 145 145 169 147,00 0
109. Blabolilová Martina[+8] 152 166 165 116 114 164 146,17 0
110. Engelman Stanislav 135 151 168 124 151 143 145,33 0
111. Procházka Lukáš 149 144 122 149 141 153 143,00 0
112. Sekowská Beatrica[+8] 118 133 128 166 148 163 142,67 0
113. Rácová Julie[+8] 184 136 138 145 142 101 141,00 0
114. Jiránek Filip 177 127 125 133 129 155 141,00 0
115. Marek Jakub 104 158 153 130 172 117 139,00 0
116. Škrabánek Oskar 130 141 179 119 137 115 136,83 0
117. Jindřišek Milan 136 114 140 154 122 130 132,67 0
118. Peroutka Václav 174 136 94 142 131 115 132,00 0
119. Vavrla Zdeněk 102 116 106 167 120 146 126,17 0

Krátké zprávy

22.11.2022 v 09:33

Rozšířena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour o nedělní hrací rundu od 16.00 hod.

20.11.2022 v 19:20

Mistry ČR v seniorské kategorii 50 až 57 let se stali Jiří Uhlíř a Ivana Fojtíková.

20.11.2022 v 11:15

Mistry ČR v seniorské kategorii 58 až 64 let se stali Albert Jarovský a Blanka Hanusíková.

20.11.2022 v 11:15

Mistry ČR v seniorské kategorii 65 let a více se stali Josef Colon a Dagmar Prokopová.

15.11.2022 v 13:38

Otevřena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour.

Galerie

Minář Zdeněk
ProBowling Hustopeče
Minář Zdeněk

Minář Zdeněk

ProBowling Hustopeče

Vítěz 5. turnaje Prestige Tour 2022/23

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Horáček Petr
Strike Řevnice
Horáček Petr

Horáček Petr

Strike Řevnice

Nejlepší hráč kat. P190 - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Hindrák Jiří
BC Bowlingzone
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

BC Bowlingzone

Nejlepší senior - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Sedláček Jakub
ProBowling Hustopeče
Sedláček Jakub

Sedláček Jakub

ProBowling Hustopeče

Nejlepší junior, 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Palas Martin
bez klubové příslušnosti
Palas Martin

Palas Martin

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 - 5. turnaj Prestige Tour 2022/23

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Mazalová Andrea
BC Bowlingzone
Mazalová Andrea

Mazalová Andrea

BC Bowlingzone

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/