Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

srpen12

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Colon Josef P190 13 97 90 79 196,50 266
2. Kordulík Václav ml. BK StrikeLand Junior P190 4 93 90 68 202,61 251
3. Prekop Ondřej BC Bowlingzone P190 3 92 78 78 191,88 248
4. Rác Václav Xbowling club P190 5 94 72 72 198,74 238
5. Beštová Kateřina expert King Pins P190 4 95 84 55 192,66 234
6. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 5 91 79 62 195,81 232
7. Liebich Tomáš Xbowling club P190 3 77 77 75 195,81 229
8. Vacík Matěj JKM bowling P190 4 78 71 71 194,73 220
9. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 4 88 84 46 181,45 218
10. Haxa Martin ProBowling Hustopeče P190 4 87 83 41 194,43 211
11. Jarovský Albert P190 10 86 66 58 188,30 210
12. Hrazdírová Lucie ProBowling Hustopeče P190 3 98 80 11 185,39 189
13. Horáček Petr Strike Řevnice P190 5 95 49 43 184,20 187
14. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 5 67 64 50 175,66 181
15. Kunc Oto P190 4 83 53 44 176,37 180
16. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. P190 4 85 61 24 203,91 170
17. Škrabal Marek BDR P190 4 92 72 2 186,71 166
18. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 4 82 60 23 182,32 165
19. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. P190 4 58 57 49 170,39 164
20. Sýkorová Andrea P190 3 74 48 34 167,75 156
21. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 3 74 61 17 171,75 152
22. Matějka Antonín Strike Řevnice P190 4 70 42 36 176,65 148
23. Čermák Pavel expert King Pins P190 2 75 70 205,77 145
24. Vrážel Jiří st. SKBC Račice P190 5 55 46 43 179,88 144
25. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 4 65 38 37 174,33 140
26. Mička Daniel Strike Řevnice P190 2 89 49 197,28 138
27. Hasník Vít P190 4 71 35 30 186,61 136
28. Nosková Jitka Xbowling club P190 4 53 49 32 167,58 134
29. Prokopová Dagmar P190 4 76 39 19 166,88 134
30. Jenšovský Roman P190 3 85 27 21 183,83 133
31. Brychová Eliška BC Bowlingzone P190 4 71 35 26 173,59 132
32. Procházka Aleš JČ Bowling Hluboká P190 3 73 38 19 177,50 130
33. Harašta Jiří P190 3 63 36 29 184,00 128
34. Kovařík Dušan P190 3 63 37 26 190,14 126
35. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 3 73 35 18 179,30 126
36. Janočková Krystyna P190 6 69 34 23 168,95 126
37. Sovová Alena Notaxo, z.s. P190 4 59 41 26 168,33 126
38. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 5 47 44 29 167,71 120
39. Palečková Martina BDR P190 2 61 56 173,50 117
40. Konečný Pavel Tacl Letohrad P190 2 76 40 182,00 116
41. Krch Miroslav BC Tábor P190 4 65 31 20 170,64 116
42. Mihulka Josef P190 2 84 29 182,83 113
43. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 4 48 43 22 175,56 113
44. König Antonín Car Citon Olomouc P190 2 83 28 182,33 111
45. Šarišský Jakub P190 3 87 19 5 176,07 111
46. Hoschna Jan BDR P190 5 41 36 31 184,58 108
47. Vopička Karel Strike Řevnice P190 2 88 20 183,00 108
48. Stulíková Dagmar P190 3 44 36 28 172,19 108
49. Brokešová Anna P190 5 52 34 20 168,23 106
50. Krňák Pavel BK KLÍŠE P190 2 65 40 186,31 105
51. Koumar Miroslav BC Bowlingzone P190 3 60 27 17 185,50 104
52. Závladská Svatava BK KLÍŠE P190 3 40 36 28 177,50 104
53. Javůrek Pavel P190 6 63 26 15 168,50 104
54. Šimánek Ladislav Notaxo, z.s. P190 2 60 43 177,92 103
55. Lexová Sophie Bowling Hluboká P190 3 64 30 9 161,56 103
56. Černíková Karolína expert King Pins P190 2 52 51 160,92 103
57. Michal Ondřej BC Falk P190 3 61 22 18 190,71 101
58. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 8 43 29 29 162,59 101
59. Lang David Car Citon Olomouc P190 2 69 31 178,58 100
60. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 5 45 40 14 183,00 99
61. Ulička Antonín P190 3 42 36 19 179,17 97
62. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče P190 2 57 37 219,36 94
63. Gurgul Lukáš Xbowling club P190 3 44 27 23 196,54 94
64. Navrátil Marek ml. Xbowling club P190 4 37 31 25 191,29 93
65. Maléřová Pavlína P190 2 47 45 168,67 92
66. Mazalová Andrea BC Bowlingzone P190 1 91 194,83 91
67. Bail Šimon Xbowling club P190 2 81 9 177,67 90
68. Polívka Dalibor BC Tábor P190 3 59 21 10 171,20 90
69. Lacko Lukáš P190 2 67 23 169,47 90
70. Nádvorník Pavel DDM Kamarád Třemošná P190 4 51 21 17 184,93 89
71. Nejezchleba Stanislav P190 1 88 183,58 88
72. Černík Vojtěch Xbowling club P190 2 48 40 177,92 88
73. Iwazawa Ema JKM bowling P190 2 50 37 168,75 87
74. Lébrová Jana Car Citon Olomouc P190 2 54 32 175,29 86
75. Palas Martin P190 4 30 28 25 194,71 83
76. Mňačko Matyáš JKM bowling P190 1 81 192,33 81
77. Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior P190 2 45 35 200,80 80
78. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 3 59 20 1 184,55 80
79. Sedláček Jakub ProBowling Hustopeče P190 3 65 10 5 173,00 80
80. Vacek Jaroslav Bowling Hluboká P190 3 38 22 20 170,75 80
81. Hasoň Jiří ProBowling Hustopeče P190 3 33 32 14 176,00 79
82. Klusáček Jiří Bowlingový spolek Jadran P190 2 42 36 78
83. Beneš Michal P190 3 36 23 18 190,14 77
84. Sova Petr Lasco P190 2 42 33 176,75 75
85. Čepelák Jan BC Most P190 1 73 189,00 73
86. Mach Libor P190 2 54 19 185,57 73
87. Ondráček Bohuslav P190 4 27 27 18 189,00 72
88. Brandejský Karel ProBowling Hustopeče P190 2 56 13 185,17 69
89. Nečas František P190 2 41 28 160,17 69
90. Vrba Petr PH P190 3 29 27 13 69
91. Brokeš Milan P190 1 66 182,50 66
92. Orság Karel P190 2 50 16 66
93. Novák Josef P190 2 49 16 175,33 65
94. Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 4 44 12 9 170,17 65
95. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 2 39 26 164,08 65
96. Dvořáček David P190 3 33 20 11 64
97. Sovová Ivana - JČ P190 1 62 159,11 62
98. Havelka Michal P190 3 24 22 15 188,71 61
99. Klepáček Adolf P190 2 36 25 174,00 61
100. Vohryzka Jaromír I. PSKN P190 1 60 196,33 60
101. Kubík František P190 2 32 27 187,70 59
102. Pazděra Jaroslav Bowlingový spolek Jadran P190 2 41 18 175,83 59
103. Enders Richard P190 4 20 20 19 160,64 59
104. Rálek Robert P190 2 29 29 192,60 58
105. Hrobský Zdeněk P190 4 28 15 15 144,25 58
106. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 3 18 18 18 161,71 54
107. Baborovský Vladimír P190 2 34 19 170,14 53
108. Fisek Roman P190 2 32 20 194,71 52
109. Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 2 28 24 182,86 52
110. Kučaba Miroslav BK KLÍŠE P190 2 31 21 171,71 52
111. Semerák Stanislav Notaxo, z.s. P190 1 51 178,00 51
112. Malurek Václav P190 2 37 14 171,50 51
113. Novák Daniel P190 2 43 7 160,33 50
114. Fleischmann Jan st. P190 1 48 181,00 48
115. Závladský Dušan BK KLÍŠE P190 2 25 23 180,71 48
116. Indra Martin P190 1 48 48
117. Breindlová Anna BK KLÍŠE P190 2 35 12 167,25 47
118. Staněk Libor P190 2 32 15 163,33 47
119. Zlesák Ivan BK KLÍŠE P190 2 24 22 180,86 46
120. Černý Jiří P190 2 30 16 176,40 46
121. Matera Lubomír P190 2 27 18 177,00 45
122. Typolt Pavel P190 3 18 15 12 174,33 45
123. Hrdlička Vladislav BDR P190 1 45 45
124. Horňák Vladimír P190 2 30 14 160,71 44
125. Veselý Zdeněk P190 1 44 44
126. Jirsa Miloš P190 2 30 13 154,00 43
127. Šenk Petr P190 2 24 19 43
128. Mlynář Marek JBN Kutná Hora P190 1 42 174,67 42
129. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 3 16 14 12 159,00 42
130. Breburda Miroslav BDR P190 1 40 40
Bittala Petr P190 1 40 40
132. Dobiáš Michal Notaxo, z.s. P190 1 39 179,00 39
133. Kičmer Tomáš P190 1 39 39
134. Sršeň Marcel P190 2 19 19 189,83 38
135. Kouba Václav P190 2 25 13 162,33 38
136. Pelc Tomáš P190 2 19 19 38
Paračka Andrej Strike Řevnice P190 2 28 10 38
138. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. P190 1 37 173,33 37
139. Diviš Pavel P190 2 29 8 172,50 37
140. Szotkowski Jaroslav P190 1 37 37
141. Víšek Petr BK Jablonec P190 3 27 5 4 177,74 36
142. Plánička Vojtěch BK KLÍŠE P190 2 34 1 203,20 35
143. Soušek Milan P190 1 35 187,55 35
144. Staněk František P190 2 20 15 185,67 35
145. Kaprálek Petr P190 1 35 35
Russ Martin P190 1 35 35
Nováček Josef Bowling Hluboká P190 1 35 35
148. Váňa Antonín P190 1 34 34
Jung Jindřich P190 2 23 11 34
150. Klečka Jiří P190 1 33 176,50 33
151. Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P190 3 22 9 2 156,00 33
152. Kotjužanský Jiří P190 2 26 6 32
Platoš Antonín P190 1 32 32
Sousedík Rostislav P190 1 32 32
155. Šteffková Monika BC Most P190 1 31 180,10 31
156. Rathouský Tomáš P190 1 31 170,63 31
157. Mikliš Petr st. P190 1 31 31
158. Stříbrný Vladimír BK Jablonec P190 1 30 207,86 30
159. Mrkvička Tomáš P190 1 30 179,25 30
160. Hejdučková Kateřina st. P190 1 30 30
Kober Ivan P190 2 23 7 30
Ježek Jan ml. Bowlingový spolek Jadran P190 1 30 30
Šmelcer Ladislav P190 1 30 30
164. Čermák František BC Tábor P190 1 29 185,00 29
165. Svoboda Marcel P190 2 21 8 168,80 29
166. Zedník Miroslav P190 1 29 29
Bednarz Andrzej CNC Produkt Ostrava P190 1 29 29
168. Eliáš Petr st. JČ P190 1 28 181,25 28
169. Klepáček Mašková Yvona P190 2 17 11 145,17 28
170. Minnakhmetov Kamil P190 1 28 28
Irglová Jana P190 1 28 28
Klus František Bowland Olomouc P190 1 28 28
173. Kratochvíl Dominik BC Bowlingzone P190 1 27 227,63 27
174. Bejšovcová Lenka P190 1 27 158,63 27
175. Krusberský Ladislav P190 1 27 27
Klimeš Josef P190 1 27 27
177. Marešová Jana P190 1 26 162,63 26
178. Roučka Lukáš P190 1 26 26
Jindřich Martin P190 1 26 26
Vančík Bohumil P190 1 26 26
181. Horník Gustav P190 1 25 181,25 25
182. Vodák Viktor P190 2 12 12 171,00 24
183. Vojtěchová Markéta Xbowling club P190 1 24 160,33 24
184. Valter Martin Praha P190 1 24 24
Převorová Monika P190 1 24 24
186. Vlasák Aleš P190 1 23 23
Pořízková Žaneta P190 1 23 23
188. Ruml David P190 1 22 182,17 22
189. Běhal Jaroslav P190 2 12 10 139,40 22
190. Vyhnanovský Martin P190 1 22 22
Brichta Vladimír P190 1 22 22
Šípek Jan P190 1 22 22
193. Tesař František BC Bowlingzone P190 1 21 186,13 21
194. Bařina Václav P190 1 21 183,67 21
195. Skalický Pavel P190 1 21 178,00 21
196. Frýbortová Marie BC Tábor P190 1 21 173,38 21
197. Vokurka Jaroslav P190 2 14 7 160,50 21
198. Stupka Jan P190 3 21 154,76 21
199. Horák Alois P190 1 21 21
Bukovjan Radek BC Budějce P190 1 21 21
201. Dufková Veronika BDR P190 1 20 174,75 20
202. Vaněčková Dagmar P190 2 13 7 162,33 20
203. Pouzar Rudolf P190 1 20 20
204. Maňásek Jaroslav P190 1 19 19
205. Hřebík Lumír Strike Řevnice P190 1 18 153,40 18
206. Matochová Jaroslava P190 1 18 18
Ryška Jiří P190 1 18 18
208. Hypius Martin P190 1 17 190,57 17
209. Zachrová Lenka P190 1 17 171,29 17
210. Chudoba Josef P190 2 14 3 165,10 17
211. Brašnová Alena BC Bowlingzone P190 1 17 158,33 17
212. Tomanec David P190 1 17 17
Janás Jiří P190 1 17 17
Kučera Zdeněk P190 1 17 17
215. Kříž Martin Wawe House Gang P190 1 16 16
Veselý Petr P190 1 16 16
Čermák Jiří st. P190 1 16 16
Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 1 16 16
219. Gürtler Tomáš JBN Kutná Hora P190 1 15 197,00 15
220. Semeráková Monika P190 1 15 141,80 15
221. Štefánik Zdeno P190 1 15 15
Kukačka Martin P190 1 15 15
223. Kalous Roman P190 1 14 167,17 14
224. Janásová Veronika P190 1 14 14
225. Kuželová Lenka P190 1 13 167,29 13
226. Jarovská Romana P190 2 9 4 132,67 13
227. Malenda Richard P190 1 13 13
228. Kvasnička Pavel P190 1 11 176,17 11
229. Bartošová Marie VČ P190 1 11 11
Kafka Pavel P190 1 11 11
231. Štefl Radomír P190 1 10 174,00 10
232. Mlčák František P190 1 10 10
Ozimý Stanislav P190 1 10 10
234. Korytářová Bohdana P190 1 9 9
235. Prokop Zdeněk P190 1 8 168,33 8
236. Forman Jiří P190 1 8 168,25 8
237. Kelnar Aleš P190 1 8 8
238. Schůt Ladislav P190 1 7 171,33 7
239. Pařízek Jaroslav P190 1 7 169,00 7
240. Fiala Michal P190 1 7 159,25 7
241. Vrtiška Pavel P190 1 7 152,75 7
242. Brůčková Kateřina P190 1 7 131,80 7
243. Knap Miroslav st. P190 1 7 7
Capilová Nela P190 1 7 7
Tichý Radek P190 1 7 7
246. Žák Jan P190 1 6 142,50 6
247. Dolog Pavol Tacl Letohrad P190 1 6 6
248. Filová Jana P190 1 4 4
Javůrek Jiří P190 1 4 4
Mráček Petr JKM bowling P190 1 4 4
Kovář Pavel st. P190 1 4 4
252. Paclík Vladimír P190 1 3 155,17 3
253. Dvořáková Lenka BC Bowlingzone P190 1 2 164,25 2
254. Martinec Václav P190 1 2 154,80 2
255. Dvořáček David P190 1 1 1

Krátké zprávy

09.08.2022 v 23:43

Na zářijové MČR seniorských dvojic je rozšířena obsazovačka o 16 míst.

27.07.2022 v 14:22

Otevřena obsazovačka na 2. turnaj Prestige Tour.

27.07.2022 v 01:48

Zveřejněny propozice MČR dvojic seniorů 2022 otevřena obsazovačka.

22.07.2022 v 09:50

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige Tour.

13.07.2022 v 15:02

Zveřejněny propozice pro EXTRALIGA ČBL 2022/23

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2022/23

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena 1. turnaje Prestige Tour 2022/2023

Marešová Jana
bez klubové příslušnosti
Marešová Jana

Marešová Jana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší seniorka - 1. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Rácová Julie
Xbowling club
Rácová Julie

Rácová Julie

Xbowling club

Nejlepší hráčka kategorie P165 - 1. turnaj Prestige Tour 2022/23

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 1. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská
  • Silvernite/