PRESTIGE Tour

Datum konání: 24. července 2022 - 25. července 2022 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Nosková Jitka
Telefon:
775 343 883
Email:
jitka.nosk@gmail.com
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Prestige tour 2022-2023
Články:
Prestige Tour, 1, turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Jelínek Lukáš 237 237 249 278 258 279 256,33 90
2. Škrabal Marek 212 209 211 246 207 268 225,50 89
3. Lorenc Jaroslav 228 226 202 226 204 234 220,00 88
4. Vojkovský Matěj 255 213 203 216 223 193 217,17 87
5. Čepelák Jan 254 246 174 203 225 200 217,00 86
6. Erben Roman 212 186 230 225 210 211 212,33 85
7. Krummerová Eliška[+8] 201 253 229 187 193 201 210,67 84
8. Prekop Ondřej 211 205 231 205 170 234 209,33 83
9. Marešová Jana[+8] 179 210 204 210 235 211 208,17 82
10. Vacík Matěj 209 181 242 212 189 189 203,67 81
11. Uher Radovan 163 229 242 196 190 201 203,50 80
12. Mareš Michal 196 192 180 195 264 193 203,33 79
13. Švec Ladislav 233 235 195 187 171 189 201,67 78
14. Horáček Petr 237 237 181 185 209 157 201,00 77
15. Nejezchleba Stanislav 139 195 234 218 225 192 200,50 76
16. Liebichová Fantová Ingrid[+8] 199 197 222 177 177 220 198,67 75
17. Colon Josef 245 193 172 136 238 189 195,50 74
18. Jarovský Albert 198 187 172 212 204 197 195,00 73
19. Sovová Alena[+8] 163 212 204 190 192 209 195,00 72
20. Iwazawa Ema[+8] 192 215 167 179 203 211 194,50 71
21. Malec Jaromír st. 211 171 226 168 208 176 193,33 70
22. Brychová Eliška[+8] 156 210 202 214 198 171 191,83 69
23. Straková Irena[+8] 182 185 153 171 220 233 190,67 68
24. Vacek Tomáš 201 202 165 191 182 202 190,50 67
25. Lébrová Jana[+8] 202 169 179 200 211 180 190,17 66
26. Mička Daniel 209 203 168 193 176 189 189,67 65
27. Málková Lenka[+8] 199 212 158 193 180 184 187,67 64
28. Rác Václav 154 194 241 194 168 174 187,50 63
29. Seidl Michal 227 154 222 164 176 181 187,33 62
30. Sýkorová Andrea[+8] 166 200 150 180 216 212 187,33 61
31. Hejdučková Kateřina ml.[+8] 174 179 189 203 178 201 187,33 60
32. Mazalová Andrea[+8] 189 211 192 189 163 178 187,00 59
33. Homola Lukáš 192 225 157 170 204 171 186,50 58
34. Teame Habtegabriel 169 158 193 183 169 235 184,50 57
35. Mojka David 202 161 170 209 170 192 184,00 56
36. Zapletal Jaroslav 168 161 148 185 191 245 183,00 55
37. Bail Šimon 202 178 211 176 167 163 182,83 54
38. Vrážel Jiří st. 178 195 172 169 189 192 182,50 53
39. Prokopová Dagmar[+8] 190 183 221 190 147 162 182,17 52
40. Brokeš Milan 159 213 222 147 191 153 180,83 51
41. Vopička Karel 176 175 174 160 210 187 180,33 50
42. Šimůnek Pavel st. 174 156 162 213 182 192 179,83 49
43. Brokeš František st. 184 174 199 164 173 181 179,17 48
44. Gurgul Lukáš 175 168 200 149 190 187 178,17 47
45. Surán Ondřej 151 224 137 177 180 196 177,50 46
46. Demuth Filip 220 164 199 170 158 151 177,00 45
47. Rácová Julie[+8] 176 200 181 172 162 168 176,50 44
48. Jirků Ladislav 187 163 175 199 162 172 176,33 43
49. Matějka Antonín 194 137 182 199 161 179 175,33 42
50. Malcová Gabriela[+8] 190 197 174 176 170 140 174,50 41
51. Kovařík Dušan 162 209 143 161 198 172 174,17 40
52. Haxa Martin 191 148 182 155 196 169 173,50 39
53. Teame Christian 175 140 202 175 170 177 173,17 38
54. Komárek Šimon 169 157 168 170 186 187 172,83 37
55. Haxa Adam 154 145 223 184 194 131 171,83 36
56. Pekár Petr 169 177 186 168 135 190 170,83 35
57. Brokešová Viktorie[+8] 165 185 158 173 165 179 170,83 34
58. Černíková Karolína[+8] 226 146 136 188 179 141 169,33 33
59. Sůva Jan 184 180 149 161 193 146 168,83 32
60. Kvasničková Zuzana[+8] 158 172 167 153 153 209 168,67 31
61. Žáčková Pavla[+8] 191 138 178 181 159 165 168,67 30
62. Javůrek Pavel 184 136 138 171 169 211 168,17 29
63. Lexová Sophie[+8] 174 167 142 170 173 183 168,17 28
64. Fufalko Mykola 180 199 152 156 187 132 167,67 27
65. Janočková Krystyna[+8] 178 173 176 145 155 178 167,50 26
66. Brokešová Annabel[+8] 134 178 206 174 125 187 167,33 25
67. Brokešová Anna[+8] 151 163 186 153 185 166 167,33 24
68. Soukup Libor 147 136 202 148 171 199 167,17 23
69. Kašpar Jiří 157 131 170 191 174 178 166,83 22
70. Stulíková Dagmar[+8] 150 158 196 148 160 170 163,67 21
71. Adamec Petr 193 131 169 151 171 155 161,67 20
72. Spáčil Jan ml. 128 178 193 128 131 207 160,83 19
73. Stupka Jan 145 179 163 161 137 180 160,83 18
74. Vlček Josef 139 147 167 169 165 176 160,50 17
75. Lakomý Jan 191 173 150 141 157 144 159,33 16
76. Marek Jakub 192 184 154 105 146 174 159,17 15
77. Soukupová Dana[+8] 145 148 209 136 153 156 157,83 14
78. Engelman Stanislav 175 163 179 152 147 124 156,67 13
79. Chrpa Jindřich 136 147 163 201 139 150 156,00 12
80. Kober Ivan 149 167 166 144 165 144 155,83 11
81. Jiránek Filip 162 167 114 149 183 145 153,33 10
82. Lencová Anežka[+8] 142 134 145 171 159 169 153,33 9
83. Štícha Bohumil 165 125 158 174 138 159 153,17 8
84. Matoušková Hana[+8] 167 146 161 151 172 121 153,00 7
85. Marek Luboš 131 164 159 134 158 170 152,67 6
86. Hrnčíř Luděk 106 168 124 129 200 171 149,67 5
87. Květenský Vítězslav 116 155 170 162 158 136 149,50 4
88. Dajč Tomáš 138 133 140 152 163 154 146,67 3
89. Piskač Pavel 123 170 144 148 129 130 140,67 2
90. Mimrová Linda[+8] 100 111 185 184 109 135 137,33 1

Krátké zprávy

27.09.2022 v 13:57

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj Prestige Tour.

23.09.2022 v 11:40

Zveřejněn mazací model pro 3. turnaj Prestige tour.

11.09.2022 v 19:59

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2022 se stali Ondřej Surán a Rostislav Kala.

10.09.2022 v 19:26

Eliška Krummerová přiváží další medaili z Mistrovství Evropy juniorů ze soutěže Masters.

05.09.2022 v 16:47

Na ME juniorů máme první medaile. Andrea Mazalová a Eliška Krummerová vybojovaly na EUROPEAN YOUTH CHAMPIONSHIPS ve dvojicích bronzové medaile.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 2. turnaje Prestige Tour 2022/23

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kat. P190 - 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Haxa Adam
ProBowling Hustopeče
Haxa Adam

Haxa Adam

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165 - 2. turnaj Prestige Tour 2022/23

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Jarovský Albert
bez klubové příslušnosti
Jarovský Albert

Jarovský Albert

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/