PRESTIGE Tour

Datum konání: 19. března 2023 - 20. března 2023 Místo: Xbowling Prosek Duo

Informace k turnaje

Kontakt:
Nosková Jitka
Telefon:
775 343 883
Email:
jitka.nosk@gmail.com
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Prestige tour 2022-2023
Články:
Prestige Tour, 9. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Jelínek Lukáš 259 215 277 279 201 189 236,67 100
2. Trojek Ondřej 226 232 279 266 192 208 233,83 99
3. Rác Václav 228 205 207 194 192 234 210,00 98
4. Seidl Michal 204 186 213 231 216 208 209,67 97
5. Horáček Petr 233 181 245 180 166 210 202,50 96
6. Matějka Antonín 225 202 194 203 206 177 201,17 95
7. Mareš Michal 196 235 197 208 197 171 200,67 94
8. Kordulík Václav ml. 150 246 235 196 191 183 200,17 93
9. Prekop Ondřej 193 188 234 184 202 191 198,67 92
10. Lébrová Jana[+8] 170 208 195 221 216 176 197,67 91
11. Vacík Matěj 220 196 168 211 157 227 196,50 90
12. Straková Irena[+8] 187 156 218 243 194 179 196,17 89
13. Demuth Filip 219 172 218 183 190 185 194,50 88
14. Jiránek Filip 210 177 193 186 223 170 193,17 87
15. Prokopová Dagmar[+8] 217 228 200 130 169 186 188,33 86
16. Klepáček Adolf 154 202 159 186 213 215 188,17 85
17. Fidra Jan 191 139 209 231 182 168 186,67 84
18. Marešová Jana[+8] 144 182 219 187 200 184 186,00 83
19. Lorenc Jaroslav 210 197 169 204 155 178 185,50 82
20. Rácová Julie[+8] 190 210 166 159 171 211 184,50 81
21. Colon Josef 205 189 152 156 192 212 184,33 80
22. Škrabal Marek 236 148 164 159 188 210 184,17 79
23. Mazalová Andrea[+8] 168 240 150 191 195 160 184,00 78
24. Žáčková Pavla[+8] 174 170 193 229 164 170 183,33 77
25. Klein David 168 196 181 160 174 221 183,33 76
26. Iwazawa Ema[+8] 232 125 177 203 199 162 183,00 75
27. Vopička Karel 157 198 169 188 178 208 183,00 74
28. Haxa Adam 165 192 233 150 163 188 181,83 73
29. Čižinský Jaroslav 189 191 246 142 162 160 181,67 72
30. Malec Jaromír st. 206 178 166 168 193 179 181,67 71
31. Hrazdírová Lucie[+8] 176 156 210 175 189 182 181,33 70
32. Haxa Martin 213 212 214 134 159 155 181,17 69
33. Lexová Sophie[+8] 167 181 181 197 174 186 181,00 68
34. Teame Habtegabriel 154 177 202 191 192 168 180,67 67
35. Černá Pavla[+8] 187 167 188 139 231 161 178,83 66
36. Brázda Bohumil 208 160 201 148 211 140 178,00 65
37. Vojkovský Matěj 275 172 160 165 148 147 177,83 64
38. Jarovský Albert 171 170 158 195 201 172 177,83 63
39. Malcová Gabriela[+8] 164 175 167 200 165 192 177,17 62
40. Mojka David 194 151 155 181 192 190 177,17 61
41. Janošcová Kateřina[+8] 180 192 195 155 154 186 177,00 60
42. Komárek Šimon 189 205 175 166 141 182 176,33 59
43. Jirků Ladislav 139 202 193 197 177 149 176,17 58
44. Blaška Štěpán 169 208 194 159 168 155 175,50 57
45. Jeníček Jan 169 179 167 207 174 157 175,50 56
46. Janočková Krystyna[+8] 163 191 154 194 172 172 174,33 55
47. Gurgul Lukáš 217 187 150 166 160 162 173,67 54
48. Michal Ondřej 170 161 177 198 187 149 173,67 53
49. Kurka Ondřej 226 161 158 148 145 203 173,50 52
50. Štěpánek Martin 159 172 168 192 156 194 173,50 51
51. Kváča Václav 190 200 147 202 151 150 173,33 50
52. Soukup Libor 184 134 206 179 180 153 172,67 49
53. Kvasnička Pavel 146 144 211 147 193 189 171,67 48
54. Květenský Vítězslav 170 165 160 172 170 185 170,33 47
55. Brokešová Anna[+8] 188 166 196 144 141 183 169,67 46
56. Sýkorová Andrea[+8] 171 181 183 145 158 178 169,33 45
57. Pekár Petr 158 162 167 216 161 150 169,00 44
58. Kurka Kamil 144 145 192 116 205 211 168,83 43
59. Hoschna Jan 151 145 207 153 151 206 168,83 42
60. Čepelák Jan 177 133 134 176 211 178 168,17 41
61. Marek Jakub 168 141 200 165 155 179 168,00 40
62. Brokešová Viktorie[+8] 177 157 170 145 169 190 168,00 39
63. Honomichlová Martina[+8] 153 186 186 159 165 159 168,00 38
64. Vlček Josef 203 156 180 122 190 155 167,67 37
65. Sovová Alena[+8] 155 188 156 165 195 147 167,67 36
66. Brokešová Annabel[+8] 181 154 177 144 157 192 167,50 35
67. Málková Lenka[+8] 161 133 189 172 157 190 167,00 34
68. Palas Martin 159 192 170 153 194 124 165,33 33
69. Beštová Kateřina[+8] 158 224 151 192 128 136 164,83 32
70. Štefková Eva[+8] 176 163 184 143 158 164 164,67 31
71. Láslo Jiří 167 183 136 227 166 97 162,67 30
72. Šimůnek Pavel st. 130 139 183 197 188 135 162,00 29
73. Makovec Jaromír 151 158 174 131 195 158 161,17 28
74. Muránsky Daniel 184 193 155 147 114 173 161,00 27
75. Kvasničková Zuzana[+8] 118 154 172 212 158 151 160,83 26
76. Liebichová Fantová Ingrid[+8] 146 149 153 139 181 195 160,50 25
77. Filuš Jan ml. 154 140 161 201 179 126 160,17 24
78. Kovařík Dušan 173 208 168 138 134 139 160,00 23
79. Hypius Martin 141 142 169 131 177 200 160,00 22
80. Lencová Anežka[+8] 141 156 146 173 154 173 157,17 21
81. Paclík Vladimír 173 132 139 165 157 173 156,50 20
82. Dočkalová Tina[+8] 173 135 152 146 171 161 156,33 19
83. Lakomý Jan 159 133 172 173 138 156 155,17 18
84. Kašpar Jiří 179 136 155 137 130 189 154,33 17
85. Brokeš František st. 120 157 168 191 135 152 153,83 16
86. Matoušková Hana[+8] 136 136 157 206 148 139 153,67 15
87. Marek Luboš 141 131 136 144 185 171 151,33 14
88. Adamec Petr 138 172 159 142 147 145 150,50 13
89. Štěpánek Michal 159 127 169 145 156 145 150,17 12
90. Harašta Jiří 139 130 181 143 154 151 149,67 11
91. Šponerová Kateřina[+8] 154 136 177 152 166 113 149,67 10
92. Rozporka Radek 167 139 180 106 147 149 148,00 9
93. Paclík Radomil 97 164 146 160 158 163 148,00 8
94. Gürtler Tomáš 174 137 127 154 147 139 146,33 7
95. Novák Jakub 146 116 141 180 179 114 146,00 6
96. Stulíková Dagmar[+8] 136 150 154 155 130 145 145,00 5
97. Vavrla Zdeněk 160 157 180 142 116 113 144,67 4
98. Chalupa Jan 146 142 114 131 190 131 142,33 3
99. Limburský Gabriel 128 178 106 186 124 131 142,17 2
100. Štícha Bohumil 124 148 140 144 133 159 141,33 1
101. Lukaševič Pavel 121 116 137 160 127 167 138,00 0
102. Vacek Pavel 106 159 134 120 138 139 132,67 0
103. Barták Tomáš 126 117 110 113 116 107 114,83 0

Krátké zprávy

14.02.2024 v 09:07

Ve čtvrtek 15.2. v 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na březnový turnaj PRESTIGE.

26.01.2024 v 22:29

Lukáš Jelínek vybojoval v Světovém poháru juniorů do 21 let bronzovou medaili.

14.01.2024 v 14:45

Obsazovačka na únorový turnaj PRESTIGE bude otevřena v úterý 16.1. v 20.oo hod.

14.12.2023 v 08:51

Sobotní Baráž pro MČR 5 čl. družstev ZRUŠENA. Hrací den MČR pro přihlášená družstva začíná místo 13.oo hod. již v 11.oo hod.

11.12.2023 v 14:34

V úterý 12.prosince bude v 18.oo hod. otevřena obsazovačka na lednový turnaj PRESTIGE.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 8. turnaje Prestige Tour 2023/24

Capilová Nela
Xbowling club
Capilová Nela

Capilová Nela

Xbowling club

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190 - 8. turnaj Prestige Tour 2023/24

Benna Sebastián
ProBowling Hustopeče
Benna Sebastián

Benna Sebastián

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165 - 8. turnaj Prestige Tour 2023/24

Komárek Šimon
ProBowling Hustopeče
Komárek Šimon

Komárek Šimon

ProBowling Hustopeče

Nejlepší junior - 8. turnaj Prestige Tour 2023/24

Hindrák Jiří
expert King Pins
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

expert King Pins

Nejlepší senior - 8. turnaj Prestige Tour 2023/24

Mojka David
JKM bowling
Mojka David

Mojka David

JKM bowling

Nejlepší junior - 7. turnaj Prestige Tour 2023/24

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/