Rekapitulace Prestige Tour po 2. turnaji

Druhý turnaj série Prestige Tour 2022/2023 se uskutečnil na centru Bowland v olomoucké Šantovce. Stejně jako již v minulé sezóně najdete žebříčky Prestige Tour najdete přímo stránkách. Žebříčky najdete zde.

I v druhém turnaji této sezóny zvítězil Lukáš Jelínek (Xbowling club) s 1311 body a s průměrem 218,5. Připisuje si tak na své konto 150 bodů do žebříčku Prestige a získává také finanční odměnu 5.000,- Kč. Dalších 130 bodů do žebříčku a tři tisíce korun za druhé místo vybojoval s náhozem 1285 a průměrem 214,17 Jaroslav Lorenc (expert King Pins). Třetí místo, 115 bodů do žebříčku a odměnu ve výši 2000 Kč vybojoval Jaroslav Uher (ProBowling) s 1223 body.

Mimo vítěze jsou ve vedlejších kategoriích doplněni do galerie nejlepších hráčů 8. turnaje Prestige Tour:

- nejlepší žena a nejlépe umístěná hráčka výkonnostní kategorie P190, Kateřina Hejdučková (celkové 8. místo)

- nejlépe umístěný hráč výkonnostní kategorie P165, Adam Haxa (celkové 10. místo)

- nejlépe umístěný junior, Ondřej Prekop (celkové 7. místo)

- nejlépe umístěný senior, Albert Jarovský (celkové 11. místo)

- Výsledky a komentáře 2. turnaje Prestige Tour najdete zde.

.

V jednotlivých turnajích Prestige Tour 2021/2022 se bojuje o body do žebříčků, které určují postupy nejen na MČR jednotlivců 2022, ale též na Celostátní finále kategorií P165 a P190.

- V celoročním pořadí v kategorii mužů vede Lukáš Jelínek, druhý je zatím Jaroslav Lorenc a třetí Radovan Uher.

- V kategorii žen je ve vedení Eliška Krummerová, na druhém místě je Jana Marešová a třetí je Kateřina Hejdučková.

- Nejlepšími hráči v kategorii P190 jsou Albert Jarovský a Jana Marešová.

- Nejlepšími hráči v kategorii P165 jsou Adam Haxa a Julie Rácová.

- Stálé pozornosti se těší též seniorské a juniorské žebříčky, které naleznete také na odkazu níže.

- Archiv článků a výsledků odehraných turnajů letošní série PRESTIGE Tour 2022/23 naleznete zde.

- Celoroční žebříčky najdete zde.

POZOR – v online celoročních žebříčcích Prestige 2022/2023 zde na webu jsou celoroční žebříčky pro kategorie juniorů a seniorů zobrazovány ještě dle loňských propozic.

Na úpravě počítání žebříčků podle letošních propozic, tj. oddělené bodování seniorů a juniorů pracujeme.

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Jelínek Lukáš 257 174 224 224 196 236 218,50 100
2. Lorenc Jaroslav 192 213 225 202 237 216 214,17 99
3. Uher Jaroslav 175 214 224 210 158 242 203,83 98
4. Lang David 186 163 231 213 194 236 203,83 97
5. Uher Radovan 176 169 172 267 166 264 202,33 96
6. Talpa Marek 219 159 223 189 214 210 202,33 95
7. Prekop Ondřej 211 193 217 199 224 168 202,00 94
8. Hejdučková Kateřina ml.[+8] 210 208 164 221 187 222 202,00 93
9. Krummerová Eliška[+8] 232 208 201 227 176 167 201,83 92
10. Haxa Adam 149 207 236 193 211 212 201,33 91
11. Jarovský Albert 143 235 192 221 213 192 199,33 90
12. Kotrla Ondřej 203 180 174 220 190 222 198,17 89
13. Vrážel Jiří st. 165 230 169 233 183 202 197,00 88
14. Kinc Denis 145 193 170 186 246 233 195,50 87
15. Seidl Daniel 203 199 166 167 257 178 195,00 86
16. Fojtíková Ivana[+8] 191 172 222 203 202 167 192,83 85
17. Teame Habtegabriel 195 187 223 180 183 185 192,17 84
18. Otec Hanzlovská Petra[+8] 186 156 204 196 245 165 192,00 83
19. Horáček Petr 147 229 207 185 203 176 191,17 82
20. Haxa Martin 177 189 180 217 200 180 190,50 81
21. Marešová Jana[+8] 219 177 220 150 193 182 190,17 80
22. Nosková Jitka[+8] 176 233 166 156 202 202 189,17 79
23. Trojek Ondřej 233 156 177 192 200 175 188,83 78
24. Sedláček Jakub 186 170 183 206 148 237 188,33 77
25. Malec Jaromír st. 172 186 214 172 165 217 187,67 76
26. Rácová Julie[+8] 223 156 192 168 192 192 187,17 75
27. Klein David 212 168 135 200 212 193 186,67 74
28. Colon Josef 166 194 214 162 192 191 186,50 73
29. Surán Ondrej 196 195 175 154 198 201 186,50 72
30. Hladík Karel 181 183 157 209 197 191 186,33 71
31. Minář Zdeněk 249 149 201 181 137 200 186,17 70
32. Vojkovský Matěj 141 134 210 191 248 191 185,83 69
33. Šimánek Ladislav 180 126 161 198 232 216 185,50 68
34. Janošcová Kateřina[+8] 233 182 164 177 217 137 185,00 67
35. Lexová Sophie[+8] 151 191 176 173 201 217 184,83 66
36. Vopička Karel 186 219 182 154 164 201 184,33 65
37. Klepáček Adolf 171 195 183 208 160 189 184,33 64
38. Vacík Matěj 201 186 223 177 148 168 183,83 63
39. Capilová Nela[+8] 208 155 197 179 208 155 183,67 62
40. Fidra Jan 185 177 210 170 177 178 182,83 61
41. Sýkorová Andrea[+8] 165 140 206 179 224 182 182,67 60
42. Hrazdírová Lucie[+8] 183 184 184 185 162 198 182,67 59
43. Kordulík Václav ml. 275 169 143 165 160 178 181,67 58
44. Rác Václav 146 173 205 167 183 215 181,50 57
45. Tichý Tomáš 194 160 212 147 191 184 181,33 56
46. Grunda Daniel 220 159 194 178 158 178 181,17 55
47. Klepáček Mašková Yvona[+8] 177 189 168 184 206 163 181,17 54
48. Straková Irena[+8] 174 208 190 164 173 177 181,00 53
49. Palečková Martina[+8] 172 182 169 171 180 210 180,67 52
50. Brokešová Anna[+8] 190 212 143 199 160 178 180,33 51
51. Sovová Alena[+8] 166 207 206 163 136 201 179,83 50
52. Čepelák Jan 159 199 158 191 202 170 179,83 49
53. Brokešová Viktorie[+8] 165 177 154 227 178 175 179,33 48
54. Lébrová Jana[+8] 179 201 208 182 120 185 179,17 47
55. Konečný Pavel 149 165 198 175 184 201 178,67 46
56. Hoschna Jan 204 193 143 193 143 193 178,17 45
57. Hasník Vít 175 180 161 164 170 215 177,50 44
58. Beštová Kateřina[+8] 152 197 152 159 194 193 174,50 43
59. Vlachovič Jakub 146 189 187 159 183 181 174,17 42
60. Demuth Filip 208 197 170 129 162 177 173,83 41
61. Fufalko Mykola 151 193 172 189 190 148 173,83 40
62. Henzl Petr 218 186 186 145 170 137 173,67 39
63. Paclík Vladimír 181 173 156 203 179 145 172,83 38
64. Stojanov Jakub 173 178 143 189 189 162 172,33 37
65. Hladík Tomáš 175 149 177 165 216 138 170,00 36
66. Komárek Šimon 211 184 152 177 150 146 170,00 35
67. Mihulka Josef 147 155 153 173 211 178 169,50 34
68. Hasoň Jiří 131 145 170 170 188 210 169,00 33
69. Šenk Petr 149 138 186 138 187 214 168,67 32
70. Nejezchleba Stanislav 177 149 144 178 158 205 168,50 31
71. Hindrák Jiří 159 169 196 144 172 169 168,17 30
72. Brokešová Annabel[+8] 162 161 167 140 236 142 168,00 29
73. Švec Ladislav 216 183 143 170 183 113 168,00 28
74. Homola Lukáš 149 177 211 179 163 127 167,67 27
75. Seidl Michal 155 144 164 181 173 184 166,83 26
76. Brokeš František st. 149 197 158 151 215 130 166,67 25
77. Mareš Michal 176 155 157 178 184 150 166,67 24
78. Prokopová Dagmar[+8] 162 148 180 155 177 171 165,50 23
79. Filuš Jan ml. 168 142 157 208 167 148 165,00 22
80. Jirků Ladislav 139 128 156 125 186 255 164,83 21
81. Jenšovský Roman 173 146 163 169 169 167 164,50 20
82. König Antonín 191 145 120 202 173 153 164,00 19
83. Meluzinová Adéla[+8] 148 165 147 185 150 189 164,00 18
84. Stulíková Dagmar[+8] 135 146 155 161 221 163 163,50 17
85. Kurka Kamil 190 192 181 163 134 119 163,17 16
86. Matějka Antonín 147 182 162 143 175 167 162,67 15
87. Kašpar Jiří 138 171 154 161 173 176 162,17 14
88. Šimůnek Pavel st. 159 166 160 146 130 210 161,83 13
89. Liebichová Fantová Ingrid[+8] 183 125 183 148 162 167 161,33 12
90. Hrdlička Vladislav 167 138 178 193 103 185 160,67 11
91. Jiránek Filip 160 156 157 156 139 195 160,50 10
92. Maléřová Pavlína[+8] 148 152 149 155 168 190 160,33 9
93. Harašta Jiří 153 143 172 172 153 166 159,83 8
94. Mata David 149 147 182 194 152 133 159,50 7
95. Krejčí Jarmila ml.[+8] 139 165 205 142 150 155 159,33 6
96. Pitaš Vladimír 145 147 191 149 157 167 159,33 5
97. Malcová Gabriela[+8] 171 149 169 162 125 180 159,33 4
98. Květenský Vítězslav 114 146 142 181 131 236 158,33 3
99. Nejezchleba Daniel 199 116 181 137 153 162 158,00 2
100. Hejdučková Kateřina st.[+8] 117 192 144 146 137 211 157,83 1
101. Piskač Pavel 146 153 171 168 145 163 157,67 0
102. Štefková Eva[+8] 169 178 156 133 156 153 157,50 0
103. Hrazdíra Jan 150 177 141 149 180 141 156,33 0
104. Spáčil Jan ml. 150 168 122 175 180 142 156,17 0
105. Poprocký Michal 149 167 143 173 124 161 152,83 0
106. Fleischmann Jan st. 114 154 161 153 206 121 151,50 0
107. Soukupová Dana[+8] 169 152 122 140 174 135 148,67 0
108. Soukup Libor 145 113 144 180 134 172 148,00 0
109. Kurka Ondřej 114 125 141 211 146 149 147,67 0
110. Gurgul Lukáš 161 142 169 134 122 157 147,50 0
111. Muránsky Daniel 135 135 137 164 165 146 147,00 0
112. Paleček Petr 148 180 124 128 147 154 146,83 0
113. Koumar Miroslav 104 138 155 141 167 175 146,67 0
114. Vlček Josef 152 163 144 141 137 128 144,17 0
115. Zapletalová Jiřina[+8] 171 127 186 139 104 130 142,83 0
116. Lukaševič Pavel 146 126 128 139 138 168 140,83 0
117. Hasoň Jakub 115 161 115 128 206 118 140,50 0
118. Adamec Petr 134 159 154 123 128 142 140,00 0
119. Štícha Bohumil 148 131 129 125 160 140 138,83 0
120. Veselý Zdeněk 129 124 138 128 156 154 138,17 0
121. Vavrla Zdeněk 112 132 143 140 123 156 134,33 0
122. Gruber Lukáš 114 132 152 143 123 105 128,17 0
123. Škrabal Marek 145 215 180,00 0

Krátké zprávy

22.11.2022 v 09:33

Rozšířena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour o nedělní hrací rundu od 16.00 hod.

20.11.2022 v 19:20

Mistry ČR v seniorské kategorii 50 až 57 let se stali Jiří Uhlíř a Ivana Fojtíková.

20.11.2022 v 11:15

Mistry ČR v seniorské kategorii 58 až 64 let se stali Albert Jarovský a Blanka Hanusíková.

20.11.2022 v 11:15

Mistry ČR v seniorské kategorii 65 let a více se stali Josef Colon a Dagmar Prokopová.

15.11.2022 v 13:38

Otevřena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour.

Galerie

Minář Zdeněk
ProBowling Hustopeče
Minář Zdeněk

Minář Zdeněk

ProBowling Hustopeče

Vítěz 5. turnaje Prestige Tour 2022/23

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Horáček Petr
Strike Řevnice
Horáček Petr

Horáček Petr

Strike Řevnice

Nejlepší hráč kat. P190 - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Hindrák Jiří
BC Bowlingzone
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

BC Bowlingzone

Nejlepší senior - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Sedláček Jakub
ProBowling Hustopeče
Sedláček Jakub

Sedláček Jakub

ProBowling Hustopeče

Nejlepší junior, 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Palas Martin
bez klubové příslušnosti
Palas Martin

Palas Martin

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 - 5. turnaj Prestige Tour 2022/23

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Mazalová Andrea
BC Bowlingzone
Mazalová Andrea

Mazalová Andrea

BC Bowlingzone

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/