Prestige Tour, 5. turnaj

(akt. 15. 11.) V pořadí již 5. turnaj tohoto ročníku je za námi a serie Prestgie tour poznává svého druhého vítěze. Tím se stal Zdeněk Minář, který jako jediný hranici 1300 bodů a vyhrává s celkovým součtem 1319. Na druhém místě se umístil Radovan Uher (1276) a na třetím místě Ondřej Trojek (1253).

V kategorii P190 se na celkovém 5. místě nejlépe umístil Petr Horáček. Nejlepší ženou byla Ivana Fojtíková na 11. místě. ejlepším junirem se stal Jakub Sedláček na 7. místě. Mezi seniory se nejvíce na 6. místě dařilo Jiřímu Hindrákovi a v kategorii P165 byl nejlepší Martin Palas na 48. místě.

.

V neděli a v pondělí se na centru Best Bowling Zličín uskuteční 5. turnaj Prestige Tour a již nyní máme jistotu, že poprvé v tomto ročníku poznáme i jiného vítěze než Lukáše Jelínka, protože ten je momentálně s celou mužskou reprezentací na Světovém poháru v Austrálii.

Mazací model naleznete v příloze.

Tradičně se na celý nedělní program budete moci podívat živě na našem YouTube kanálu, stream naleznete zde.

Výsledky on-line naleznete zde

Příloha

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Minář Zdeněk 186 214 241 225 214 239 219,83 100
2. Uher Radovan 242 224 214 194 225 177 212,67 99
3. Trojek Ondřej 182 204 205 212 203 247 208,83 98
4. Rác Václav 221 225 247 140 223 187 207,17 97
5. Horáček Petr 196 224 193 222 176 225 206,00 96
6. Hindrák Jiří 182 178 233 231 202 208 205,67 95
7. Sedláček Jakub 202 183 222 195 171 223 199,33 94
8. Kordulík Václav ml. 205 246 199 177 201 161 198,17 93
9. Mňačko Matyáš 156 235 235 170 191 194 196,83 92
10. Vojkovský Matěj 218 172 185 233 216 153 196,17 91
11. Fojtíková Ivana[+8] 174 187 189 190 191 241 195,33 90
12. Seidl Daniel 227 204 199 181 200 159 195,00 89
13. Vrážel Jiří st. 207 196 175 203 190 186 192,83 88
14. Málková Lenka[+8] 167 204 208 168 219 190 192,67 87
15. Surán Ondrej 200 144 212 177 195 224 192,00 86
16. Beštová Kateřina[+8] 163 235 207 212 158 176 191,83 85
17. Fufalko Mykola 233 172 217 178 154 190 190,67 84
18. Haxa Martin 165 185 165 211 223 193 190,33 83
19. Marešová Jana[+8] 183 213 197 187 178 184 190,33 82
20. Michal Ondřej 184 183 123 191 279 178 189,67 81
21. Mareš Michal 179 230 131 194 176 228 189,67 80
22. Klepáček Adolf 172 178 226 182 214 163 189,17 79
23. Hasoň Jiří 149 158 178 200 257 189 188,50 78
24. Kotrla Ondřej 192 230 183 213 169 141 188,00 77
25. Hrazdírová Lucie[+8] 155 206 200 217 177 169 187,33 76
26. Teame Habtegabriel 183 190 212 162 176 200 187,17 75
27. Seidl Michal 203 183 180 185 170 202 187,17 74
28. Straková Irena[+8] 197 156 162 204 183 217 186,50 73
29. Jenšovský Roman 180 181 235 191 167 163 186,17 72
30. Vacík Matěj 172 211 178 182 191 183 186,17 71
31. Stulíková Dagmar[+8] 155 242 184 184 169 179 185,50 70
32. Sýkorová Andrea[+8] 197 201 180 177 189 165 184,83 69
33. Honomichlová Martina[+8] 189 180 174 192 208 162 184,17 68
34. Pekár Petr 130 255 152 151 211 204 183,83 67
35. Nejezchleba Stanislav 182 167 190 191 173 200 183,83 66
36. Mazalová Andrea[+8] 189 173 172 207 198 157 182,67 65
37. Lang David 192 203 164 156 179 201 182,50 64
38. Colon Josef 244 177 149 190 169 161 181,67 63
39. Iwazawa Ema[+8] 216 200 182 158 169 164 181,50 62
40. Klein David 147 222 206 170 171 172 181,33 61
41. Nejezchleba Daniel 183 149 209 210 155 181 181,17 60
42. Matějka Antonín 148 188 213 171 165 201 181,00 59
43. Janočková Krystyna[+8] 159 160 155 202 232 176 180,67 58
44. Komárek Šimon 160 180 171 178 191 203 180,50 57
45. Sovová Alena[+8] 144 169 200 187 179 201 180,00 56
46. Jeníček Jan 222 189 174 172 166 155 179,67 55
47. Mojka David 134 183 197 195 171 193 178,83 54
48. Palas Martin 197 179 168 165 194 167 178,33 53
49. Škrabal Marek 196 149 171 174 165 214 178,17 52
50. Prokopová Dagmar[+8] 144 176 187 168 197 196 178,00 51
51. Gurgul Lukáš 162 180 155 176 194 193 176,67 50
52. Homola Lukáš 147 177 160 193 170 210 176,17 49
53. Jirků Ladislav 182 171 205 151 169 178 176,00 48
54. Otec Hanzlovská Petra[+8] 192 184 174 205 167 133 175,83 47
55. Mička Daniel 214 170 179 182 157 150 175,33 46
56. Liebichová Fantová Ingrid[+8] 205 155 170 190 165 166 175,17 45
57. Rácová Julie[+8] 212 127 205 172 132 202 175,00 44
58. Švec Ladislav 160 174 179 194 147 195 174,83 43
59. Fidra Jan 169 188 160 187 178 166 174,67 42
60. Štulc Jan 209 157 162 154 212 152 174,33 41
61. Bail Šimon 189 191 171 152 159 179 173,50 40
62. Prekop Ondřej 172 126 196 200 169 177 173,33 39
63. Jiránek Filip 185 112 189 164 162 227 173,17 38
64. Brychová Eliška[+8] 138 170 175 190 185 181 173,17 37
65. Paleček Petr 191 160 179 141 222 145 173,00 36
66. Hrazdíra Jan 159 212 170 176 148 157 170,33 35
67. Hoschna Jan 142 175 158 153 167 226 170,17 34
68. Květenský Vítězslav 196 139 189 191 159 146 170,00 33
69. Štícha Bohumil 193 184 160 158 176 149 170,00 32
70. Mihulka Josef 184 144 170 177 177 168 170,00 31
71. Černá Pavla[+8] 163 173 169 165 173 173 169,33 30
72. Teame Christian 172 123 173 155 252 140 169,17 29
73. Jarovský Albert 157 216 173 123 177 169 169,17 28
74. Vojtěchová Markéta[+8] 125 217 184 179 152 157 169,00 27
75. Kašpar Jiří 135 171 178 156 211 163 169,00 26
76. Lakomý Jan 164 135 171 158 203 177 168,00 25
77. Matoušková Hana[+8] 194 169 170 161 160 151 167,50 24
78. Šimůnek Pavel st. 179 137 179 166 144 191 166,00 23
79. Kovařík Dušan 180 165 194 169 145 134 164,50 22
80. Žáčková Pavla[+8] 172 161 188 140 160 166 164,50 21
81. Haxa Adam 136 153 139 179 172 207 164,33 20
82. Breburda Miroslav 163 185 145 166 172 154 164,17 19
83. Malcová Gabriela[+8] 160 167 153 165 178 162 164,17 18
84. Vopička Karel 148 152 159 162 192 170 163,83 17
85. Mráček Petr 144 154 177 167 155 179 162,67 16
86. Kurka Kamil 173 182 186 150 146 136 162,17 15
87. Kvasnička Pavel 176 154 171 134 157 180 162,00 14
88. Meluzinová Adéla[+8] 167 121 155 167 188 170 161,33 13
89. Blaška Štěpán 150 156 181 141 164 169 160,17 12
90. Nosek Richard 174 141 165 166 168 146 160,00 11
91. Hasoň Jakub 127 166 171 179 155 145 157,17 10
92. Adamec Petr 174 134 161 130 191 151 156,83 9
93. Palečková Martina[+8] 127 152 163 187 152 155 156,00 8
94. Škrabánek Oskar 122 148 156 190 187 130 155,50 7
95. Dočkalová Tina[+8] 167 126 176 158 120 184 155,17 6
96. Bora František 160 171 149 150 127 165 153,67 5
97. Kvasničková Zuzana[+8] 148 184 152 133 160 136 152,17 4
98. Kurka Ondřej 157 161 164 153 149 124 151,33 3
99. Paclík Vladimír 164 187 117 123 159 155 150,83 2
100. Láslo Jiří 113 187 169 152 142 140 150,50 1
101. Filuš Jan ml. 111 142 178 175 158 139 150,50 0
102. Brokeš František st. 164 151 141 137 129 173 149,17 0
103. Vlček Josef 141 129 144 180 149 147 148,33 0
104. Paclík Radomil 140 168 127 159 177 119 148,33 0
105. Stojanov Jakub 130 165 141 139 177 128 146,67 0
106. Sekowská Beatrica[+8] 186 136 154 146 105 140 144,50 0
107. Hradil Vavřinec 133 172 125 146 153 137 144,33 0
108. Lukaševič Pavel 124 151 110 153 148 176 143,67 0
109. Brokešová Anna[+8] 118 120 153 137 178 154 143,33 0
110. Muránsky Daniel 148 116 138 162 109 180 142,17 0
111. Javůrek Pavel 119 145 138 113 169 157 140,17 0
112. Soukup Libor 143 128 120 154 138 138 136,83 0
113. Lencová Anežka[+8] 138 121 128 127 112 156 130,33 0
114. Soukupová Dana[+8] 150 130 95 125,00 0

Krátké zprávy

22.11.2022 v 09:33

Rozšířena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour o nedělní hrací rundu od 16.00 hod.

20.11.2022 v 19:20

Mistry ČR v seniorské kategorii 50 až 57 let se stali Jiří Uhlíř a Ivana Fojtíková.

20.11.2022 v 11:15

Mistry ČR v seniorské kategorii 58 až 64 let se stali Albert Jarovský a Blanka Hanusíková.

20.11.2022 v 11:15

Mistry ČR v seniorské kategorii 65 let a více se stali Josef Colon a Dagmar Prokopová.

15.11.2022 v 13:38

Otevřena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour.

Galerie

Minář Zdeněk
ProBowling Hustopeče
Minář Zdeněk

Minář Zdeněk

ProBowling Hustopeče

Vítěz 5. turnaje Prestige Tour 2022/23

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Horáček Petr
Strike Řevnice
Horáček Petr

Horáček Petr

Strike Řevnice

Nejlepší hráč kat. P190 - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Hindrák Jiří
BC Bowlingzone
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

BC Bowlingzone

Nejlepší senior - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Sedláček Jakub
ProBowling Hustopeče
Sedláček Jakub

Sedláček Jakub

ProBowling Hustopeče

Nejlepší junior, 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Palas Martin
bez klubové příslušnosti
Palas Martin

Palas Martin

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 - 5. turnaj Prestige Tour 2022/23

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Mazalová Andrea
BC Bowlingzone
Mazalová Andrea

Mazalová Andrea

BC Bowlingzone

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/