PRESTIGE Tour

Datum konání: 28. srpna 2022 - 29. srpna 2022 Místo: Bowland Olomouc

Informace k turnaje

Kontakt:
Spáčil Jan
Telefon:
730 892 284
Email:
spacil@bowland-center.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Prestige tour 2022-2023
Články:
Prestige tour, 2. turnaj
Rekapitulace Prestige Tour po 2. turnaji

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Jelínek Lukáš 257 174 224 224 196 236 218,50 100
2. Lorenc Jaroslav 192 213 225 202 237 216 214,17 99
3. Uher Jaroslav 175 214 224 210 158 242 203,83 98
4. Lang David 186 163 231 213 194 236 203,83 97
5. Uher Radovan 176 169 172 267 166 264 202,33 96
6. Talpa Marek 219 159 223 189 214 210 202,33 95
7. Prekop Ondřej 211 193 217 199 224 168 202,00 94
8. Hejdučková Kateřina ml.[+8] 202 200 156 213 179 214 194,00 93
9. Krummerová Eliška[+8] 224 200 193 219 168 159 193,83 92
10. Haxa Adam 149 207 236 193 211 212 201,33 91
11. Jarovský Albert 143 235 192 221 213 192 199,33 90
12. Kotrla Ondřej 203 180 174 220 190 222 198,17 89
13. Vrážel Jiří st. 165 230 169 233 183 202 197,00 88
14. Kinc Denis 145 193 170 186 246 233 195,50 87
15. Seidl Daniel 203 199 166 167 257 178 195,00 86
16. Fojtíková Ivana[+8] 183 164 214 195 194 159 184,83 85
17. Teame Habtegabriel 195 187 223 180 183 185 192,17 84
18. Otec Hanzlovská Petra[+8] 178 148 196 188 237 157 184,00 83
19. Horáček Petr 147 229 207 185 203 176 191,17 82
20. Haxa Martin 177 189 180 217 200 180 190,50 81
21. Marešová Jana[+8] 211 169 212 142 185 174 182,17 80
22. Nosková Jitka[+8] 168 225 158 148 194 194 181,17 79
23. Trojek Ondřej 233 156 177 192 200 175 188,83 78
24. Sedláček Jakub 186 170 183 206 148 237 188,33 77
25. Malec Jaromír st. 172 186 214 172 165 217 187,67 76
26. Rácová Julie[+8] 215 148 184 160 184 184 179,17 75
27. Klein David 212 168 135 200 212 193 186,67 74
28. Colon Josef 166 194 214 162 192 191 186,50 73
29. Surán Ondrej 196 195 175 154 198 201 186,50 72
30. Hladík Karel 181 183 157 209 197 191 186,33 71
31. Minář Zdeněk 249 149 201 181 137 200 186,17 70
32. Vojkovský Matěj 141 134 210 191 248 191 185,83 69
33. Šimánek Ladislav 180 126 161 198 232 216 185,50 68
34. Janošcová Kateřina[+8] 225 174 156 169 209 129 177,00 67
35. Lexová Sophie[+8] 143 183 168 165 193 209 176,83 66
36. Vopička Karel 186 219 182 154 164 201 184,33 65
37. Klepáček Adolf 171 195 183 208 160 189 184,33 64
38. Vacík Matěj 201 186 223 177 148 168 183,83 63
39. Capilová Nela[+8] 200 147 189 171 200 147 175,67 62
40. Fidra Jan 185 177 210 170 177 178 182,83 61
41. Sýkorová Andrea[+8] 157 132 198 171 216 174 174,67 60
42. Hrazdírová Lucie[+8] 175 176 176 177 154 190 174,67 59
43. Kordulík Václav ml. 275 169 143 165 160 178 181,67 58
44. Rác Václav 146 173 205 167 183 215 181,50 57
45. Tichý Tomáš 194 160 212 147 191 184 181,33 56
46. Grunda Daniel 220 159 194 178 158 178 181,17 55
47. Klepáček Mašková Yvona[+8] 169 181 160 176 198 155 173,17 54
48. Straková Irena[+8] 166 200 182 156 165 169 173,00 53
49. Palečková Martina[+8] 164 174 161 163 172 202 172,67 52
50. Brokešová Anna[+8] 182 204 135 191 152 170 172,33 51
51. Sovová Alena[+8] 158 199 198 155 128 193 171,83 50
52. Čepelák Jan 159 199 158 191 202 170 179,83 49
53. Brokešová Viktorie[+8] 157 169 146 219 170 167 171,33 48
54. Lébrová Jana[+8] 171 193 200 174 112 177 171,17 47
55. Konečný Pavel 149 165 198 175 184 201 178,67 46
56. Hoschna Jan 204 193 143 193 143 193 178,17 45
57. Hasník Vít 175 180 161 164 170 215 177,50 44
58. Beštová Kateřina[+8] 144 189 144 151 186 185 166,50 43
59. Vlachovič Jakub 146 189 187 159 183 181 174,17 42
60. Demuth Filip 208 197 170 129 162 177 173,83 41
61. Fufalko Mykola 151 193 172 189 190 148 173,83 40
62. Henzl Petr 218 186 186 145 170 137 173,67 39
63. Paclík Vladimír 181 173 156 203 179 145 172,83 38
64. Stojanov Jakub 173 178 143 189 189 162 172,33 37
65. Hladík Tomáš 175 149 177 165 216 138 170,00 36
66. Komárek Šimon 211 184 152 177 150 146 170,00 35
67. Mihulka Josef 147 155 153 173 211 178 169,50 34
68. Hasoň Jiří 131 145 170 170 188 210 169,00 33
69. Šenk Petr 149 138 186 138 187 214 168,67 32
70. Nejezchleba Stanislav 177 149 144 178 158 205 168,50 31
71. Hindrák Jiří 159 169 196 144 172 169 168,17 30
72. Brokešová Annabel[+8] 154 153 159 132 228 134 160,00 29
73. Švec Ladislav 216 183 143 170 183 113 168,00 28
74. Homola Lukáš 149 177 211 179 163 127 167,67 27
75. Seidl Michal 155 144 164 181 173 184 166,83 26
76. Brokeš František st. 149 197 158 151 215 130 166,67 25
77. Mareš Michal 176 155 157 178 184 150 166,67 24
78. Prokopová Dagmar[+8] 154 140 172 147 169 163 157,50 23
79. Filuš Jan ml. 168 142 157 208 167 148 165,00 22
80. Jirků Ladislav 139 128 156 125 186 255 164,83 21
81. Jenšovský Roman 173 146 163 169 169 167 164,50 20
82. König Antonín 191 145 120 202 173 153 164,00 19
83. Meluzinová Adéla[+8] 140 157 139 177 142 181 156,00 18
84. Stulíková Dagmar[+8] 127 138 147 153 213 155 155,50 17
85. Kurka Kamil 190 192 181 163 134 119 163,17 16
86. Matějka Antonín 147 182 162 143 175 167 162,67 15
87. Kašpar Jiří 138 171 154 161 173 176 162,17 14
88. Šimůnek Pavel st. 159 166 160 146 130 210 161,83 13
89. Liebichová Fantová Ingrid[+8] 175 117 175 140 154 159 153,33 12
90. Hrdlička Vladislav 167 138 178 193 103 185 160,67 11
91. Jiránek Filip 160 156 157 156 139 195 160,50 10
92. Maléřová Pavlína[+8] 140 144 141 147 160 182 152,33 9
93. Harašta Jiří 153 143 172 172 153 166 159,83 8
94. Mata David 149 147 182 194 152 133 159,50 7
95. Krejčí Jarmila ml.[+8] 131 157 197 134 142 147 151,33 6
96. Pitaš Vladimír 145 147 191 149 157 167 159,33 5
97. Malcová Gabriela[+8] 163 141 161 154 117 172 151,33 4
98. Květenský Vítězslav 114 146 142 181 131 236 158,33 3
99. Nejezchleba Daniel 199 116 181 137 153 162 158,00 2
100. Hejdučková Kateřina st.[+8] 109 184 136 138 129 203 149,83 1
101. Piskač Pavel 146 153 171 168 145 163 157,67 0
102. Štefková Eva[+8] 161 170 148 125 148 145 149,50 0
103. Hrazdíra Jan 150 177 141 149 180 141 156,33 0
104. Spáčil Jan ml. 150 168 122 175 180 142 156,17 0
105. Poprocký Michal 149 167 143 173 124 161 152,83 0
106. Fleischmann Jan st. 114 154 161 153 206 121 151,50 0
107. Soukupová Dana[+8] 161 144 114 132 166 127 140,67 0
108. Soukup Libor 145 113 144 180 134 172 148,00 0
109. Kurka Ondřej 114 125 141 211 146 149 147,67 0
110. Gurgul Lukáš 161 142 169 134 122 157 147,50 0
111. Muránsky Daniel 135 135 137 164 165 146 147,00 0
112. Paleček Petr 148 180 124 128 147 154 146,83 0
113. Koumar Miroslav 104 138 155 141 167 175 146,67 0
114. Vlček Josef 152 163 144 141 137 128 144,17 0
115. Zapletalová Jiřina[+8] 163 119 178 131 96 122 134,83 0
116. Lukaševič Pavel 146 126 128 139 138 168 140,83 0
117. Hasoň Jakub 115 161 115 128 206 118 140,50 0
118. Adamec Petr 134 159 154 123 128 142 140,00 0
119. Štícha Bohumil 148 131 129 125 160 140 138,83 0
120. Veselý Zdeněk 129 124 138 128 156 154 138,17 0
121. Vavrla Zdeněk 112 132 143 140 123 156 134,33 0
122. Gruber Lukáš 114 132 152 143 123 105 128,17 0
123. Škrabal Marek 145 215 180,00 0

Krátké zprávy

18.07.2024 v 08:53

Tým chlapců na Mistrovství světa do 21 let obhájil titul pro Českou republiku!

16.07.2024 v 06:31

ESBC Hamburk - Ondrej Surán vybojoval v jednotlivcích zlatou medaili.

15.07.2024 v 09:27

Na Mistrovství světa do 21 let vybojovali bronzové medaile Lukáš Jelínek s Ondřejem Trojkem v soutěži dvojic.

06.07.2024 v 01:38

Obsazovačka na 1. turnaj Prestige 2024/25 bude otevřena v sobotu 6. 7. v 17:00. Začíná se 27. července v centru Olympia Bowling Všenory.

02.06.2024 v 21:09

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii mixů stali stali Radek Schindler / Ivana Fojtíková.

Galerie

Trojek Ondřej
Xbowling club
Trojek Ondřej

Trojek Ondřej

Xbowling club

Vítěz 10. turnaje Prestige Tour 2023/24

Iwazawa Ema
JKM bowling
Iwazawa Ema

Iwazawa Ema

JKM bowling

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Muránsky Daniel
Xbowling club
Muránsky Daniel

Muránsky Daniel

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Klepáček Adolf
bez klubové příslušnosti
Klepáček Adolf

Klepáček Adolf

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/