Bodovací žebříček, ročník 2019 - 2020

květen30

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Straková Irena Strike Řevnice P190 4 92 87 75 192,81 254
2. Černík Vojtěch Xbowling club P190 3 98 81 66 186,58 245
3. Vacík Matěj Bowlingjunior Plzeň P190 3 94 67 63 192,81 224
4. Colon Josef P190 9 96 71 46 182,89 213
5. Matějka Antonín P190 7 95 63 43 188,06 201
6. Liebich Tomáš Xbowling club P190 3 89 69 42 195,36 200
7. Černá Pavla I. PSKN P190 3 84 76 37 187,23 197
8. Mazalová Andrea BC Bowlingzone P190 3 84 62 50 175,04 196
9. Kvasnička Ondřej BT Notaxo P190 4 83 82 30 193,03 195
10. Malec Jaromír st. BT Notaxo P190 3 77 64 31 186,96 172
11. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 3 79 48 37 174,40 164
12. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 4 72 68 24 173,42 164
13. Malcová Gabriela P190 4 97 32 28 175,86 157
14. Nejezchleba Stanislav P190 3 58 49 42 183,71 149
15. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 4 57 52 39 172,21 148
16. Staněk Libor P190 3 93 27 27 188,94 147
17. Michal Ondřej BC Falk P190 3 71 61 14 188,16 146
18. Stulíková Dagmar P190 4 58 49 36 185,00 143
19. Horáček Petr P190 2 73 69 187,80 142
20. Sovová Alena P190 5 52 46 44 172,92 142
21. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 5 62 50 26 170,60 138
22. Klein David P190 2 88 49 194,96 137
23. Kunc Oto P190 6 75 43 18 173,37 136
24. Jirsa Miloš P190 3 60 47 29 169,68 136
25. Šimánek Ladislav BT Notaxo P190 2 80 55 192,50 135
26. Heligr Štěpán BK StrikeLand Junior P190 3 46 46 42 199,50 134
27. Bula Martin P190 3 50 43 37 183,00 130
28. Čižinský Jaroslav P190 3 57 37 35 183,32 129
29. Stulík Jiří Seniorbowling CZ P190 3 49 47 31 190,60 127
30. Kordulík Václav ml. P190 3 47 46 34 181,14 127
31. Lakomý Jan P190 3 82 32 13 178,50 127
32. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 2 97 28 178,33 125
33. Jarovský Albert P190 4 48 42 32 187,71 122
34. Krňáková Šárka BC Klíše P190 3 85 24 12 161,08 121
35. Polívka Dalibor BC Tábor P190 3 78 25 17 180,62 120
36. Ondráček Bohuslav P190 6 45 40 35 178,76 120
37. Horňák Vladimír Maxbowling P190 3 53 40 26 171,06 119
38. Sýkorová Andrea P190 3 55 39 25 165,61 119
39. Hasník Vít P190 3 77 28 13 186,14 118
40. Vohryzka Jaromír I. PSKN P190 2 61 56 186,75 117
41. Čížek Daniel Xbowling club P190 3 59 56 2 178,21 117
42. Mráček Petr P190 2 91 24 201,08 115
43. Šimůnek Pavel st. P190 3 65 33 14 172,28 112
44. Vojkovský Matěj Bowland Olomouc P190 3 57 35 18 186,50 110
45. Butal Jaroslav st. P190 4 54 39 15 175,75 108
46. Slezák Luboš Strike Řevnice P190 4 40 39 29 165,27 108
47. Kopřiva Milan P190 2 74 33 182,38 107
48. Seidl Daniel Tacl Letohrad P190 2 84 19 189,92 103
49. Hejdučková Kateřina st. P190 2 71 31 178,83 102
50. Dědič Dalibor BK Zíchov pukls P190 2 66 36 174,27 102
51. Turina Jaroslav BC Bowlingzone P190 1 98 206,67 98
52. Zach Petr st. P190 5 37 31 28 177,13 96
53. Závladská Svatava BC Klíše P190 2 48 45 187,00 93
54. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. P190 2 81 12 181,47 93
55. Havlíček Zdeněk st. P190 4 41 28 24 171,59 93
56. Šípek Karel P190 3 38 33 21 164,67 92
57. Strejcová Tereza P190 2 68 23 166,13 91
58. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 4 34 30 27 161,10 91
59. Teame Habtegabriel Xbowling club P190 1 89 198,33 89
60. Mička Daniel Strike Řevnice P190 1 88 216,90 88
61. Fojtíková Ivana P190 2 58 30 173,67 88
62. Palas Martin P190 3 47 31 9 178,67 87
63. Rain David BT Notaxo P190 2 70 16 189,85 86
64. Vojtěchová Markéta Xbowling club P190 1 86 187,17 86
65. Russ Martin P190 2 54 30 84
66. Kober Ivan P190 4 35 33 14 154,00 82
67. Motyka Milan P190 2 51 30 181,70 81
68. König Antonín Car Citon Olomouc P190 1 79 193,00 79
69. Roučka Lukáš P190 2 44 33 166,71 77
70. Valošek Tomáš Bowlingový spolek Jadran P190 1 76 190,00 76
71. Bobek Vlastimil Seniorbowling CZ P190 3 53 15 8 175,61 76
72. Šteffek Milan st. P190 2 42 32 190,00 74
73. Závladský Dušan BC Klíše P190 2 44 28 181,14 72
74. Mára Zdeněk P190 2 45 25 172,33 70
75. Pankivová Božena P190 1 69 178,50 69
76. Bařina Václav P190 3 38 19 12 174,80 69
77. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P190 2 38 31 168,63 69
78. Tětek Petr Bowling Hluboká P190 2 46 22 170,00 68
79. Fleischmann Jan st. Seniorbowling CZ P190 1 67 189,89 67
80. Grunda Aleš P190 1 66 184,00 66
81. Gurgul Lukáš BC Rabbits Praha P190 2 38 28 66
82. Zlesák Ivan BC Klíše P190 2 35 30 180,86 65
83. Krubert Emil P190 2 32 28 170,83 60
84. Vácha Petr P190 5 21 20 19 150,71 60
85. Krčma Milan st. P190 1 60 60
86. Jungmann Jiří P190 1 59 59
87. Rábek Erik BC Budějce P190 2 29 29 177,45 58
88. Honomichlová Martina Bowlingjunior Plzeň P190 2 54 4 156,50 58
89. Gabrhelová Markéta P190 1 58 58
Dvořáček David P190 2 32 26 58
91. Paračka Andrej P190 3 36 15 6 173,29 57
92. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 29 27 198,50 56
93. Frydrych Tomáš P190 3 36 10 10 169,20 56
94. Nahodil Antonín P190 2 48 8 164,25 56
95. Málková Lenka P190 2 34 22 56
96. Barnet Milan P190 2 29 26 193,92 55
97. Hoschna Jan P190 2 49 6 168,75 55
98. Ševčík Vlastimil BC Klíše P190 2 27 26 178,18 53
99. Breindlová Anna BC Klíše P190 2 43 10 173,10 53
100. Mrkvičková Lenka P190 2 30 23 171,42 53
101. Merva Vladimír P190 1 53 53
Kolařík Jaroslav P190 1 53 53
103. Skokanová Milada P190 1 52 52
Mareš Stanley P190 1 52 52
105. Staněk František P190 3 21 18 12 179,17 51
106. Pospíšilová Jitka P190 2 26 25 173,00 51
107. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P190 4 20 17 14 151,13 51
108. Jelínek Petr st. JČ P190 2 30 20 182,36 50
109. Bittersmann Milan Strike Řevnice P190 2 34 16 170,00 50
110. Lencová Anežka P190 2 29 21 154,83 50
111. Hanzl Zbyněk P190 1 50 50
Štekrt Zdeněk P190 1 50 50
113. Biskupová Martina P190 2 28 21 176,57 49
114. Kaňka Jan P190 1 49 49
115. Bílek Miroslav P190 1 48 177,17 48
116. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 1 48 167,50 48
117. Čuřík Matyáš P190 1 48 48
Holoubek Miroslav P190 1 48 48
119. Maňásek Jaroslav P190 1 47 47
120. Ulička Antonín P190 2 25 21 168,80 46
121. Nevyjel Jiří P190 3 19 18 9 162,00 46
122. Kadeřábek Martin P190 1 46 46
123. Frýbort Otakar BC Tábor P190 2 25 20 190,13 45
124. Bednarz Andrzej CNC Produkt Ostrava P190 2 34 11 183,50 45
125. Klečka Jiří P190 1 45 177,83 45
126. Nádvorník Pavel P190 3 20 16 9 175,18 45
127. Jarolík Jan P190 1 45 45
Plešingerová Jana Seniorbowling CZ P190 2 29 16 45
129. Pospíšil Jan st. P190 2 27 17 173,43 44
130. Kubík František P190 2 28 16 168,36 44
131. Maléřová Pavlína SK Skivelo P190 1 44 165,33 44
132. Kučaba Miroslav BC Klíše P190 2 39 5 143,75 44
133. Chovanec Marek P190 1 44 44
134. Vopička Karel Strike Řevnice P190 1 43 173,00 43
135. Svačinová Ivana P190 2 24 18 166,57 42
136. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 1 42 165,00 42
137. Ondrejec Petr P190 1 42 42
138. Forman Jiří P190 2 24 17 165,57 41
139. Palečková Martina P190 1 41 164,00 41
140. Balcarová Zdeňka P190 2 35 6 154,13 41
141. Hřivna Patrik P190 1 41 41
Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P190 2 30 11 41
143. Balcar Zdeněk P190 2 26 14 176,33 40
144. Vavrla Zdeněk P190 1 40 171,83 40
145. Filuš Jan P190 2 28 12 154,50 40
146. Bulová Eliška P190 2 27 13 147,25 40
147. Kříž Martin Wawe House Gang P190 1 40 40
Kolář Jan ml. BC BLACK RIDERS, o.s. P190 1 40 40
149. Kováč Ondřej BC Tábor P190 1 39 171,50 39
150. Janiga Oldřich P190 1 39 39
151. Hejbal Martin JČ P190 2 25 13 170,29 38
152. Bukovjan Radek BC Budějce P190 3 24 7 7 165,25 38
153. Pagiela Aleksandra P190 1 38 38
154. Leiske Petr P190 2 31 6 163,40 37
155. Blažek Lubomír P190 1 37 37
Cienciala Jakub P190 1 37 37
157. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 2 23 13 179,91 36
158. Ozimý Stanislav P190 1 36 36
Stabik Artur P190 1 36 36
Capil Radomír P190 1 36 36
161. Vacek Pavel BT Pitch a Ball P190 1 35 179,00 35
162. Kotrbatý Jiří P190 2 20 15 178,14 35
163. Vaněček Jindřich P190 2 24 11 175,00 35
164. Mudrák Jiří Erik P190 1 35 171,00 35
165. Starý Pavel - JČ P190 2 19 16 162,09 35
166. Blaha Tomáš P190 1 35 35
Malenda Richard P190 1 35 35
168. Bejšovec Jaroslav P190 2 20 14 183,67 34
169. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 1 34 169,58 34
170. Spilka František BC Tábor P190 2 24 10 165,83 34
171. Tichý Radek P190 1 34 34
172. Vaněčková Dagmar P190 1 33 176,00 33
173. Brokeš František st. P190 1 33 170,00 33
Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 1 33 170,00 33
Sádlík Vojtěch st. SaHaRi Ovčín P190 2 28 5 170,00 33
176. Mičkal Jaroslav P190 1 33 33
177. Kvasnička Pavel P190 1 32 32
Šmelcer Ladislav P190 1 32 32
179. Košatová Renáta P190 1 31 189,71 31
180. Plánička Vojtěch BC Klíše P190 1 31 175,27 31
181. Vodák Viktor P190 2 17 14 171,33 31
182. Bešík Josef st. Seniorbowling CZ P190 2 19 12 149,50 31
183. Kunt Luboš ml. P190 1 31 31
Kubát Tomáš P190 1 31 31
Blažek Lukáš P190 1 31 31
186. Šimůnek Daniel P190 1 30 170,67 30
187. Krummerová Eliška Tacl Letohrad P190 1 30 161,00 30
188. Bittala Petr Seniorbowling CZ P190 1 30 30
Kurka Jiří P190 1 30 30
190. Havlín Petr P190 1 29 177,17 29
191. Sova Petr st. P190 3 22 5 2 170,57 29
192. Kouba Václav P190 2 20 9 144,75 29
193. Šimková Dana PH P190 1 29 29
Irglová Jana P190 1 29 29
195. Vlasák Aleš P190 1 28 173,00 28
196. Křesťan Miroslav P190 1 28 168,83 28
197. Kudelová Iveta P190 2 20 8 163,10 28
198. Švácha Jan P190 1 27 185,86 27
199. Stašová Eva P190 1 27 185,75 27
200. Olarescu Jana P190 1 27 182,83 27
201. Klusáčková Dana Bowlingový spolek Jadran P190 1 26 180,00 26
202. Plas Michal P190 1 26 167,71 26
203. Hrazdírová Lucie Bowling Blansko, z.s. P190 1 26 160,00 26
204. Hrušková Libuše P190 1 26 26
Brichta Vladimír P190 1 26 26
Chrdle Michal P190 1 26 26
207. Janošec Miroslav ml. SK Skivelo P190 1 25 167,00 25
208. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ P190 2 13 12 157,83 25
209. Mottl Karel P190 2 17 8 153,00 25
210. Kváča Václav P190 1 25 25
Orálek Radek P190 1 25 25
212. Heřmánková Blanka BC Tábor P190 1 24 180,50 24
213. Janusz Radim P190 1 24 174,25 24
214. Zářecký Vlastimil P190 1 24 166,17 24
215. Bezděk Václav P190 1 24 24
216. Ryznik Martin P190 1 23 183,00 23
217. Dvořáček David P190 1 23 23
Tomeček Zdeněk P190 1 23 23
Vrba Petr PH P190 1 23 23
Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 1 23 23
221. Bejšovcová Lenka P190 1 22 170,38 22
222. Hypius Martin P190 1 22 167,00 22
223. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 1 22 165,17 22
224. Hora Jiří P190 1 22 152,17 22
225. Nováček Josef Bowling Hluboká P190 1 22 22
Roth Jan P190 1 22 22
Kokurowski Zygmund P190 1 22 22
228. Volčko Vladimír BC Tábor P190 1 21 193,38 21
229. Lysek Petr P190 1 21 165,75 21
230. Doubrava Jan P190 1 21 165,33 21
231. Spilková Helena P190 2 19 2 141,75 21
232. Tvrzický Milan BC Budějce P190 2 19 2 141,00 21
233. Nováčková Iveta BC Budějce P190 1 21 21
Klimeš Josef P190 1 21 21
235. Staněk David P190 1 20 156,83 20
236. Culková Olga P190 1 20 154,50 20
237. Javorský Luboš P190 1 20 20
Korytářová Bohdana P190 1 20 20
239. Horník Gustav P190 1 19 194,50 19
240. Strachota Jan P190 2 10 9 172,17 19
241. Bartošová Marie VČ P190 1 19 19
242. Kordulík Václav st. P190 1 18 173,00 18
243. Váňa Antonín P190 1 18 18
Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 1 18 18
Severová Jana Tacl Letohrad P190 1 18 18
Hajná Daniela P190 1 18 18
Klepáček Mašková Yvona P190 1 18 18
248. Koráb Pavel Tacl Letohrad P190 1 17 176,83 17
249. Nováková Ivana - SM P190 1 17 168,88 17
250. Hollman Petr P190 2 10 6 161,38 16
251. Krauskopf Josef Bowling Hluboká P190 1 16 16
Janeček Václav P190 1 16 16
Treml Tomáš P190 1 16 16
Příleský Miroslav P190 1 16 16
255. Čermák František BC Tábor P190 1 15 183,33 15
256. Barinec Petr P190 1 15 182,88 15
257. Klapal Jaroslav Tacl Letohrad P190 1 15 173,67 15
258. Sova Petr Všenorští křižáci P190 1 15 167,00 15
259. Korynta Jan P190 2 12 3 162,25 15
260. Klusáček Jiří Bowlingový spolek Jadran P190 1 15 161,75 15
261. Sihelník Josef P190 1 15 159,00 15
262. Janočková Krystyna P190 1 15 15
Obrusník Lukáš P190 1 15 15
Růžička Karel P190 1 15 15
Mach František P190 1 15 15
266. Novák Josef P190 1 14 181,00 14
267. Kubíková Dana P190 1 14 14
268. Svoboda Marcel P190 1 13 167,50 13
269. Germanová Lenka P190 1 13 145,83 13
270. Bejdl René P190 1 13 13
Vestfál Petr P190 1 13 13
272. Kužílek Jiří P190 1 12 168,50 12
273. Šteffková Monika P190 1 12 146,75 12
274. Benna Daniel P190 1 12 12
Brabec Petr P190 1 12 12
Minnakhmetov Kamil P190 1 12 12
277. Sršeň Marcel P190 1 11 169,40 11
278. Drážný Ivo P190 1 11 11
Medo Jaromír P190 1 11 11
280. Marek Luboš P190 1 10 176,00 10
281. Vávra Miloš P190 1 10 168,40 10
282. Pouzar Rudolf P190 1 10 10
Převorová Monika P190 1 10 10
284. Rzidký Jaroslav P190 1 9 178,83 9
285. Seidl Michal P190 1 9 161,83 9
286. Veselý Filip P190 1 9 9
287. Drahokoupil Jiří P190 1 8 163,25 8
288. Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P190 1 8 8
Bárta Ladislav P190 1 8 8
Capilová Nela P190 1 8 8
291. Kostka Martin P190 1 7 159,75 7
292. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 1 7 158,67 7
293. Kvasničková Daniela P190 1 7 7
Hermanová Lucie P190 1 7 7
295. Skýpala Radek P190 1 6 6
Trča Pavel Bowling Hluboká P190 1 6 6
Novotný Petr SČ P190 1 6 6
298. Novák Radek P190 1 5 163,83 5
299. Engelman Stanislav P190 1 5 159,25 5
300. Paleček Petr P190 1 5 147,33 5
301. Knap Miroslav st. P190 1 5 5
302. Schober Michal P190 1 4 4
303. Uher Dušan P190 1 3 150,33 3
304. Denk Zdeněk P190 1 3 3
305. Maňásková Petra P190 1 2 2
Kracík Miroslav P190 1 2 2
307. Stupka Jan P190 1 1 145,25 1
308. Barkman Radek P190 1 0 124,17 0

Krátké zprávy

13.05.2020 v 12:40

V současné době probíhají synchronizační práce na hráčské databázi, web dočasně může zobrazovat chyby v registračních číslech a klubové příslušnosti.

07.05.2020 v 08:08

Extraliga bude pokračovat dalším kolem 7. června, celostátní finále bude 5-6. září.

07.05.2020 v 08:03

Základní skupiny STORM Juniorské bowlingové Extraligy ukončeny, celostátní finále bude 30. srpna.

12.03.2020 v 23:05

ČBA odkládá s okamžitou platností všechny jí pořádané bowlingové soutěže a ligy a to až do odvolání nouzového stavu.

12.03.2020 v 10:57

Zpráva Sportovně technické komise ČBA: Juniorská regionální mistrovství se odkládají.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz turnajové série Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

3. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Nejlepší žena turnajové série Prestige 2019-2020

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Nejlepší hráčka kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
bez klubové příslušnosti
Poprocký Michal

Poprocký Michal

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS