Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

září27

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Slezák Luboš Strike Řevnice P165 5 89 56 25 177,36 170
2. Šimůnek Pavel st. P165 3 74 64 21 182,74 159
3. Zapletal Jaroslav ProBowling Hustopeče P165 3 74 38 23 193,93 135
4. Jiránek Filip Xbowling club P165 4 45 45 44 175,96 134
5. Korecký Michal P165 6 81 26 22 164,62 129
6. Havlíček Zdeněk st. P165 4 78 27 22 179,92 127
7. Mojka David JKM bowling P165 2 77 41 189,60 118
8. Štafa Pavel P165 3 66 42 8 175,70 116
9. Jelínek Jan SvČ P165 3 40 32 32 189,10 104
10. Sůva Jan I. PSKN P165 2 57 43 187,75 100
11. Butal Jaroslav st. P165 4 45 43 11 173,86 99
12. Brokeš František st. P165 5 42 32 21 176,26 95
13. Bobek Vlastimil P165 3 40 33 22 167,41 95
14. Lakomý Jan P165 1 73 185,00 73
15. Marek Luboš P165 3 38 19 14 167,83 71
16. Lysek Petr P165 2 40 28 68
17. Jiřiště Vlastimil P165 2 36 30 193,90 66
18. Adamec Petr P165 2 43 23 172,83 66
19. Vlček Josef P165 7 23 23 16 155,29 62
20. Marek Jakub P165 6 29 18 12 153,22 59
21. Křížek Martin S-centrum Děčín P165 2 36 21 196,14 57
22. Bucha Radovan P165 2 34 23 57
23. Borovec Jiří P165 4 33 17 6 181,50 56
24. Leiske Petr P165 2 31 25 160,73 56
25. Molnar Septimiu Claudiu P165 4 28 18 10 155,76 56
26. Ondrejec Petr P165 2 31 22 53
27. Kocián Jiří P165 2 33 18 180,82 51
28. Kassas Abdulkader BK KLÍŠE P165 3 26 18 7 172,08 51
29. Filuš Jan P165 2 28 22 171,13 50
30. Kudela Michal P165 1 50 50
Rambousek Kamil P165 2 43 7 50
32. Horák Ladislav Bowland Olomouc P165 2 25 24 49
33. Janeček Václav P165 3 23 15 10 182,14 48
34. Havelka Timon ProBowling Hustopeče P165 2 42 5 166,33 47
35. Sova Petr st. P165 2 27 19 158,47 46
36. Tureček Ivo P165 2 27 18 168,64 45
37. Fufalko Mykola P165 1 44 194,27 44
38. Stulík Jiří P165 3 35 8 158,40 43
39. Hanzl Zbyněk P165 1 43 43
40. Zach Petr st. P165 2 21 21 166,40 42
41. Egert Jiří BC Rabbits Praha P165 1 41 167,67 41
42. Sobotka David P165 1 41 41
43. Urban Jaroslav P165 1 40 40
44. Pavelka Marek P165 1 39 182,73 39
45. Henzl Petr SKB Boskovice P165 1 39 39
46. Mračko Tomáš Notaxo, z.s. P165 2 25 13 170,20 38
47. Filuš Jan ml. P165 2 22 16 165,63 38
48. Parkan Miloš P165 2 34 4 155,20 38
49. Kutáč Vladimír P165 2 24 13 163,83 37
50. Saturka Vlastimil P165 1 37 37
Kokurowski Zygmunt P165 1 37 37
Kubátko Vlastimil P165 2 25 12 37
53. Kocůr Jaroslav P165 2 20 16 159,00 36
54. Hradil Jiří P165 1 36 36
Lacina Jaroslav P165 2 30 6 36
56. Škorvánek Kamil BDR P165 1 35 191,73 35
57. Velek Stanislav P165 2 19 16 171,29 35
58. Mareš Michal Bowling Hluboká P165 2 26 9 156,53 35
59. Boháč Martin P165 2 23 12 35
Trojek Ondřej Xbowling club P165 1 35 35
61. Bora František P165 2 24 10 153,83 34
62. Růžička Karel P165 1 34 34
Netušil René P165 1 34 34
64. Kunc Tomáš P165 1 33 168,67 33
65. Motyka Vlastimil P165 1 33 33
Hurt Zdeněk P165 1 33 33
67. Krauskopf Josef Bowling Hluboká P165 1 32 176,44 32
68. Hošek Petr I. PSKN P165 1 32 169,67 32
69. Brázda Bohumil P165 2 27 5 166,56 32
70. Šlégr Patrik P165 1 32 159,50 32
71. Čuřík Matyáš P165 1 32 32
Bojko Lubomír ml. P165 1 32 32
Dovhun Dušan P165 1 32 32
74. Řezníček Jan P165 2 16 15 160,00 31
75. Toman Michal P165 1 31 31
Sheriff Mohamed P165 1 31 31
Krywda Rudolf P165 1 31 31
78. Krubert Emil P165 2 17 13 189,00 30
79. Jiřiště Vít P165 1 30 177,60 30
80. Šlajs Vlastimil P165 1 30 166,89 30
81. Dutka Miroslav P165 2 26 4 153,00 30
82. Hladík Ladislav P165 1 30 30
Šnábl Martin P165 1 30 30
Smolon Bohumír P165 1 30 30
85. Antalík Ivan P165 1 29 166,00 29
86. Vrzal David Xbowling club P165 1 29 161,60 29
87. Valíček Petr P165 2 19 9 162,00 28
88. Talaš Vlastimír P165 2 21 7 157,75 28
89. Hadra Ivan P165 1 28 28
90. Bešík Josef st. P165 1 27 174,25 27
91. Filip Ladislav P165 1 27 27
Prokop Tomáš P165 1 27 27
93. Mrviš Dušan P165 2 17 9 169,86 26
94. Štícha Bohumil P165 2 26 159,25 26
95. Schön Viktor st. P165 4 13 9 4 145,41 26
96. Proser Martin P165 1 26 26
Machala Miroslav P165 1 26 26
Smilowski Česlav P165 1 26 26
99. Novotný Jan JČ P165 1 25 155,11 25
100. Jiránek Miroslav P165 1 25 25
Trávníček Zdeněk P165 1 25 25
102. Blažek Lubomír P165 1 24 175,13 24
103. Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká P165 1 24 160,00 24
104. Muránsky Daniel Xbowling club P165 2 24 152,17 24
105. Hladík Josef P165 1 24 24
Trojan Josef P165 2 12 12 24
107. Barkman Radek P165 1 23 176,63 23
108. Dolanský Stanislav P165 1 23 168,88 23
109. Paleček Petr P165 1 23 164,33 23
110. Sýkora Michal P165 1 23 153,22 23
111. Nový Stanislav P165 1 23 23
Šudák Milan P165 1 23 23
Maťaťa Marcel P165 1 23 23
Šípek Karel P165 1 23 23
115. Laciga Tomáš P165 1 22 170,88 22
116. Hrazdíra Jan ProBowling Hustopeče P165 2 17 5 167,77 22
117. Holubička Jiří P165 2 12 10 159,00 22
118. Kičmer Vojtěch Bowlingový spolek Jadran P165 1 22 22
Malíček Dušan P165 1 22 22
120. Romfeld Aleš P165 1 21 170,38 21
121. Pryček Jiří P165 1 21 170,13 21
122. Šulér Roman P165 1 21 21
Klanica David P165 1 21 21
Krupica Jan P165 1 21 21
Kudela Lukáš P165 1 21 21
Krušberský Ladislav P165 1 21 21
127. Frýbort Otakar BC Tábor P165 1 20 166,75 20
128. Kašpar Jiří P165 2 14 6 166,50 20
129. Homolka Jiří P165 1 20 148,22 20
130. Kurka Kamil P165 1 19 167,63 19
131. Doležal Jiří P165 1 19 153,20 19
132. Pašek Radim TJ Třinecké železárny P165 1 19 19
Konečný David P165 1 19 19
134. Macke Matyáš JKM bowling P165 1 18 162,00 18
135. Mudrák Jiří Erik P165 1 18 18
Toman Pavel P165 1 18 18
Handl Daniel P165 1 18 18
Žáček Bohumil P165 1 18 18
139. Mužík Jaroslav P165 1 16 168,50 16
140. Javorský Luboš P165 1 16 161,60 16
141. Vlach Zdeněk P165 1 16 16
Turek Karel P165 1 16 16
Makovec Jaromír P165 1 16 16
Vacek Pavel P165 2 13 3 16
Kaplan Milan P165 2 11 5 16
146. Dajč Tomáš P165 1 15 181,14 15
147. Ivanec Ludovít P165 1 15 164,00 15
148. Dohnálek Pavel st. BC Bowlingzone P165 1 15 163,83 15
149. Plas Michal P165 1 15 160,83 15
150. Sojka Petr P165 1 15 159,40 15
151. Bílek Miroslav P165 1 15 158,83 15
152. Chrpa Jindřich I. PSKN P165 2 11 4 141,58 15
153. Smilowski Daniel P165 1 15 15
Žalud Petr P165 1 15 15
Švejda Jaroslav P165 1 15 15
Dvořák Jaroslav SM Bowlingový spolek Jadran P165 1 15 15
157. Komárek Šimon ProBowling Hustopeče P165 1 14 175,00 14
158. Kurka Ondřej P165 1 14 169,50 14
159. Jeník Jakub P165 1 14 137,00 14
160. Míka Miroslav BC Falk P165 2 12 2 134,83 14
161. Ježek Daniel P165 1 14 14
Růžička Pavel P165 1 14 14
Zářecký Vlastimil P165 1 14 14
Chládek Jiří P165 1 14 14
165. Filuš Roman P165 1 13 164,00 13
166. Kleiman Martin P165 2 7 6 155,22 13
167. Jiřiště Miroslav P165 1 13 13
Zahrádka Michael P165 1 13 13
Loněk Daniel P165 1 13 13
Solař Petr P165 1 13 13
171. Urbánek František P165 1 12 152,17 12
172. Šelle Radim P165 1 12 12
Písecký Ladislav P165 1 12 12
174. Navrátil Lukáš P165 1 11 174,29 11
175. Šimeček Jan P165 1 11 154,50 11
176. Hájek Jiří PH P165 1 11 11
Konečný Rostislav P165 1 11 11
Martinovský Jakub P165 1 11 11
Růžička Petr P165 1 11 11
Milerski Roman P165 1 11 11
Soukup Michal BB P165 1 11 11
182. Židek Michal P165 1 10 154,00 10
183. Řebík Jakub Bowling Hluboká P165 1 10 143,80 10
184. Bárta Richard P165 1 10 10
Sekerka Jaroslav P165 1 10 10
Hojovec Adam P165 1 10 10
187. Hrnčíř Luděk P165 2 9 163,00 9
188. Horáček Petr SČ P165 1 9 154,50 9
189. Denk Zdeněk P165 1 9 145,80 9
190. Spilka František BC Tábor P165 2 8 1 140,78 9
191. Šrámek Radovan P165 1 9 9
Martinez Fernandez Diego P165 1 9 9
Jindřich Bohumil P165 1 9 9
194. Benna Daniel P165 1 8 150,75 8
195. Zajíc Jiří P165 1 8 8
Vlachovič Josef P165 1 8 8
Paclík Radomil P165 1 8 8
198. Švácha Jan P165 1 7 157,17 7
199. Marouš Martin I. PSKN P165 1 7 151,67 7
200. Melcr Šimon P165 1 7 147,83 7
201. Teame Christian Xbowling club P165 2 4 3 147,73 7
202. Vágner Karel P165 1 7 147,00 7
203. Dobřichovský Václav P165 1 7 7
Štěch Michal P165 1 7 7
Korynta Jan P165 1 7 7
Raev Samuel Bowlingový spolek Jadran P165 1 7 7
207. Osička Antonín P165 1 6 152,00 6
208. Fiala Václav P165 1 6 139,67 6
209. Petrovský Erich P165 1 6 138,50 6
210. Křižka Filip CNC Produkt Ostrava P165 1 6 6
Ožana Roman P165 1 6 6
Jelínek Zdeněk P165 1 6 6
Felcman Roman P165 1 6 6
Jindřich Radek P165 1 6 6
215. Průša David BC Bowlingzone P165 1 5 159,00 5
216. Míka Jan BC Falk P165 1 5 147,83 5
217. Vojtíšek Erik P165 1 5 140,83 5
218. Sova Petr ml. P165 1 5 140,00 5
219. Kolman Lukáš P165 1 5 137,67 5
220. Schelle Harald Maxbowling P165 1 5 125,00 5
221. Mottl Jan P165 2 3 2 123,00 5
222. Kostka Pavel P165 1 5 5
Plašil Tomáš P165 1 5 5
Pavlíček Svatopluk P165 1 5 5
Hojovec David P165 1 5 5
226. Mlynář Eduard P165 1 4 137,17 4
227. Kurka Adam P165 1 4 134,50 4
228. Přibyl Miroslav P165 1 4 131,80 4
229. Janovský Zdeněk P165 2 2 2 131,45 4
230. Hladík Oliver ProBowling Hustopeče P165 1 4 4
Samek Karel P165 1 4 4
Enders Walter P165 1 4 4
Weiss Petr P165 1 4 4
Vodehnal Jindřich P165 1 4 4
235. Mottl Karel P165 1 3 153,50 3
236. Kopřiva Milan P165 1 3 137,67 3
237. Jirák Radek P165 1 3 119,80 3
238. Talaš Kristián P165 1 3 100,00 3
239. Mikloška Marek P165 1 3 3
Pravda Miroslav P165 1 3 3
Neugebauer Milan P165 1 3 3
Cwik Petr P165 1 3 3
243. Stojanov Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 1 2 158,50 2
244. Bejdl René P165 1 2 143,50 2
245. Kumšta David P165 1 2 137,00 2
246. Čikeš Milan P165 1 2 123,20 2
247. Vlček Jiří P165 1 2 116,25 2
248. Květoň Martin P165 1 2 70,50 2
249. Tagaj Daniel P165 1 2 2
Očadlík Miroslav P165 1 2 2
Klacek Jaroslav P165 1 2 2
Marko Ondřej P165 1 2 2
Vozdecký Lukáš Xbowling club P165 1 2 2
254. Růžička Jaroslav ProBowling Hustopeče P165 1 1 153,83 1
255. Lůža Pavel P165 1 1 131,50 1
256. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone P165 1 1 123,00 1
257. Doležal Jakub BC Tábor P165 1 1 102,80 1
258. Květoň Jiří ml. P165 1 1 59,50 1
259. Resler Daniel P165 1 1 1
Halama Miroslav P165 1 1 1
Buchta Miroslav P165 1 1 1
262. Vavrla Zdeněk P165 1 0 152,17 0
263. Engelman Stanislav P165 1 0 144,00 0
264. Blaška Štěpán Xbowling club P165 1 0 138,20 0
265. Škrabánek Oskar JKM bowling P165 1 0 136,33 0

Krátké zprávy

27.09.2022 v 13:57

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj Prestige Tour.

23.09.2022 v 11:40

Zveřejněn mazací model pro 3. turnaj Prestige tour.

11.09.2022 v 19:59

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2022 se stali Ondřej Surán a Rostislav Kala.

10.09.2022 v 19:26

Eliška Krummerová přiváží další medaili z Mistrovství Evropy juniorů ze soutěže Masters.

05.09.2022 v 16:47

Na ME juniorů máme první medaile. Andrea Mazalová a Eliška Krummerová vybojovaly na EUROPEAN YOUTH CHAMPIONSHIPS ve dvojicích bronzové medaile.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 2. turnaje Prestige Tour 2022/23

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kat. P190 - 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Haxa Adam
ProBowling Hustopeče
Haxa Adam

Haxa Adam

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165 - 2. turnaj Prestige Tour 2022/23

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Jarovský Albert
bez klubové příslušnosti
Jarovský Albert

Jarovský Albert

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/