Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

září27

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Jiránek Filip Xbowling club P165 4 78 56 50 183,08 184
2. Zapletal Jaroslav ProBowling Hustopeče P165 3 83 41 29 194,20 153
3. Šimůnek Pavel st. P165 4 59 45 30 172,38 134
4. Slezák Luboš Strike Řevnice P165 5 63 47 24 167,00 134
5. Kassas Abdulkader BK KLÍŠE P165 8 53 43 38 165,32 134
6. Bobek Vlastimil P165 3 57 56 7 174,00 120
7. Mojka David JKM bowling P165 2 87 28 189,73 115
8. Havlíček Zdeněk st. P165 5 60 32 19 163,16 111
9. Korecký Michal P165 7 60 26 25 156,58 111
10. Stulík Jiří P165 3 45 31 21 184,00 97
11. Bejdl René P165 3 72 14 11 166,04 97
12. Lysek Petr P165 2 47 42 89
13. Mareš Michal Bowling Hluboká P165 2 48 40 181,67 88
14. Ondrejec Petr P165 3 37 25 23 206,14 85
15. Křížek Martin S-centrum Děčín P165 3 29 27 27 189,06 83
16. Vlček Josef P165 5 30 28 20 146,43 78
17. Marek Jakub P165 4 33 24 19 168,28 76
18. Šípek Karel P165 5 27 24 22 149,80 73
19. Hradil Jiří P165 2 47 19 66
20. Leiske Petr P165 2 50 14 166,64 64
21. Sova Petr st. P165 2 31 30 168,67 61
22. Blaška Štěpán Xbowling club P165 3 27 17 14 189,71 58
23. Krubert Emil P165 2 37 21 58
Horák Ladislav Bowland Olomouc P165 2 35 23 58
25. Schön Viktor st. P165 3 34 20 3 142,82 57
26. Brokeš František st. P165 5 29 15 12 170,83 56
27. Janeček Václav P165 3 29 15 9 185,43 53
28. Makovec Jaromír P165 2 28 22 50
29. Parkan Miloš P165 2 42 7 167,50 49
30. Paleček Petr P165 1 47 181,50 47
31. Vrzal David Xbowling club P165 1 47 171,00 47
32. Kudela Lukáš P165 1 46 46
33. Egert Jiří BC Rabbits Praha P165 1 44 157,25 44
34. Frýbort Otakar BC Tábor P165 2 35 8 167,00 43
35. Bílek Miroslav P165 2 27 16 155,08 43
36. Chrdle Michal P165 2 29 14 43
Machala Miroslav P165 1 43 43
Sobotka David P165 1 43 43
39. Adamec Petr P165 2 28 14 168,17 42
40. Germář Milan P165 2 21 21 42
Malíček Dušan P165 2 30 12 42
42. Čuřík Matyáš P165 3 18 13 8 164,67 39
43. Trojan Josef P165 2 23 16 39
Hanzl Zbyněk P165 1 39 39
45. Molnar Septimiu Claudiu P165 2 20 18 188,75 38
46. Jelínek Jan SvČ P165 2 20 18 167,50 38
47. Dovhun Dušan P165 1 38 38
Filuš Jan ml. P165 1 38 38
49. Růžička Karel P165 2 23 14 194,80 37
50. Kadlečík Libor P165 1 37 37
Maťaťa Marcel P165 1 37 37
52. Butal Jaroslav st. P165 2 25 11 171,33 36
53. Štafa Pavel P165 2 19 17 155,53 36
54. Kutáč Vladimír P165 2 24 12 36
Kokurowski Zygmunt P165 1 36 36
56. Hošek Petr I. PSKN P165 2 23 12 153,58 35
57. Boháč Martin P165 2 18 17 35
Filuš Jan P165 2 21 14 35
Hradil Vavřinec Xbowling club P165 1 35 35
Sheriff Mohamed P165 1 35 35
61. Denk Zdeněk P165 1 34 34
Trojek Ondřej Xbowling club P165 1 34 34
63. Štícha Bohumil P165 2 33 152,50 33
64. Motyka Vlastimil P165 1 33 33
Mikloška Marek P165 1 33 33
66. Sojka Petr P165 1 32 172,00 32
67. Voral Luboš P165 1 32 161,00 32
68. Marek Luboš P165 3 15 10 7 160,82 32
69. Borovec Jiří P165 5 15 10 7 149,25 32
70. Koukal Miroslav P165 1 32 32
Jelínek Jan SM P165 1 32 32
72. Klivický Martin P165 1 31 193,00 31
73. Haxa Adam ProBowling Hustopeče P165 3 22 5 4 156,58 31
74. Bojko Lubomír ml. P165 1 31 31
Kudela Michal P165 1 31 31
76. Vlček Jaroslav BK Liberec P165 1 30 191,83 30
77. Paukert Tomáš P165 2 19 11 172,50 30
78. Kašpar Jiří P165 2 26 4 153,50 30
79. Bešík Josef st. P165 2 16 14 149,36 30
80. Fufalko Mykola P165 1 30 30
Toncar Karel P165 1 30 30
82. Brázda Bohumil P165 2 21 8 164,00 29
83. Kaplan Milan P165 2 24 5 29
Smilowski Daniel P165 1 29 29
Pryček Jiří P165 1 29 29
86. Korynta Jan P165 2 22 6 155,00 28
87. Baborský Milan Bowling Hluboká P165 1 28 28
88. Troják Ondřej P165 1 27 184,17 27
89. Mračko Tomáš Notaxo, z.s. P165 1 27 172,60 27
90. Blažek Lubomír P165 1 27 27
Klanica David P165 1 27 27
Přibyl Miroslav P165 1 27 27
Bendík Martin P165 2 21 6 27
Dvořák Jaroslav SM Bowlingový spolek Jadran P165 1 27 27
95. Horák Samuel ProBowling Hustopeče P165 1 26 183,67 26
96. Samek Karel P165 2 19 7 158,25 26
97. Mottl Karel P165 2 14 12 153,50 26
98. Ježek Daniel P165 1 26 26
Vojáček Lukáš P165 3 14 11 1 26
100. Muránsky Daniel Xbowling club P165 2 25 146,06 25
101. Trávníček Zdeněk P165 1 25 25
Zářecký Vlastimil P165 1 25 25
103. Kleiman Martin P165 1 24 165,40 24
104. Sýkora Michal P165 1 24 24
Handl Daniel P165 1 24 24
Netušil René P165 1 24 24
107. Lakomý Jan P165 1 23 171,83 23
108. Hrazdíra Jan ProBowling Hustopeče P165 2 12 11 168,08 23
109. Felcman Roman P165 2 14 9 148,00 23
110. Švanda Michal P165 1 23 23
Smolon Bohumír P165 1 23 23
Staněk Miroslav P165 1 23 23
113. Riebel Ota ProBowling Hustopeče P165 1 22 180,00 22
114. Slavík Marek FLOI DOI P165 1 22 22
Vacek Pavel P165 2 19 3 22
Valčík Petr P165 1 22 22
Jiřiště Vlastimil P165 1 22 22
118. Síč Petr P165 1 21 167,83 21
119. Lacina Jaroslav P165 3 13 5 3 152,00 21
120. Urban Jaroslav P165 1 21 21
121. Marko Ondřej P165 2 15 5 150,67 20
122. Solař Petr P165 1 20 20
Hájek Jiří PH P165 1 20 20
Čikeš Milan P165 1 20 20
125. Hájek Denis P165 1 19 155,20 19
126. Osička Antonín P165 1 19 19
Antalík Ivan P165 1 19 19
Milerski Roman P165 1 19 19
129. Kumšta David P165 1 18 171,00 18
130. Hasoň Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 2 18 156,58 18
131. Kocůr Jaroslav P165 2 13 5 150,29 18
132. Řezníček Jan P165 1 18 18
Valíček Petr P165 1 18 18
Šudák Milan P165 1 18 18
135. Homolka Jiří P165 1 17 17
Kičmer Vojtěch Bowlingový spolek Jadran P165 1 17 17
Vávra Lukáš P165 1 17 17
Chládek Vlastimil st. P165 1 17 17
Vlachovič Josef P165 1 17 17
140. Petráček Pavel P165 1 16 150,83 16
141. Zuch Petr P165 1 16 150,60 16
142. Mrviš Dušan P165 2 8 8 147,00 16
143. Dutka Miroslav P165 2 11 5 135,00 16
144. Mottl Jan P165 3 10 4 2 118,75 16
145. Tureček Ivo P165 1 16 16
Stodůlka Ladislav P165 1 16 16
Pavlovič Josef P165 2 14 2 16
Turek Karel P165 1 16 16
Smilowski Česlav P165 1 16 16
Rambousek Kamil P165 2 9 7 16
151. Pěnička Karel P165 1 15 150,00 15
152. Šilar Miroslav Henry grill P165 1 15 15
153. Zach Petr st. P165 1 14 170,50 14
154. Březina Marek P165 1 14 149,80 14
155. Horáček Petr SČ P165 2 11 3 142,29 14
156. Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká P165 1 14 14
Toman Pavel P165 1 14 14
Mach František Xbowling Tišnov P165 1 14 14
159. Treml Tomáš P165 1 13 194,25 13
160. Vrabec Zdeněk P165 1 13 148,00 13
161. Jiřiště Vít P165 1 13 13
Pavlis Pavel P165 2 9 4 13
Weiss Petr P165 1 13 13
164. Kopřiva Milan P165 1 12 153,60 12
165. Eliáš Petr VČ P165 1 12 152,60 12
166. Míka Miroslav BC Falk P165 2 6 6 135,33 12
167. Plšek Petr P165 1 12 12
Czarnik Grzegorz P165 1 12 12
Novotný Jan JČ P165 1 12 12
Mudrák Jiří Erik P165 1 12 12
Holubička Jiří P165 1 12 12
172. Vojtíšek Erik P165 1 11 151,33 11
173. Henzl Petr SKB Boskovice P165 1 11 11
Očadlík Miroslav P165 1 11 11
Pavelka Zdeněk P165 2 6 5 11
Javorský Luboš P165 1 11 11
177. Navrátil Lukáš P165 1 10 177,14 10
178. Šatný Radim P165 1 10 166,67 10
179. Průša David BC Bowlingzone P165 1 10 164,17 10
180. Rálek Karel P165 1 10 136,40 10
181. Sova Petr ml. P165 1 10 10
Petroš Čestmír P165 1 10 10
Šnábl Martin P165 1 10 10
Krupica Jan P165 1 10 10
185. Treml Lukáš P165 1 9 175,50 9
186. Bora František P165 1 9 139,33 9
187. Tonev Petr P165 1 9 135,00 9
188. Kocián Jiří P165 1 9 9
Šelle Radim P165 1 9 9
Doležal Jiří P165 1 9 9
Jiránek Miroslav P165 1 9 9
192. Jindřišek Milan BC Bowlingzone P165 1 8 161,33 8
193. Krywda Rudolf P165 1 8 8
Bucha Radovan P165 2 6 2 8
Kubátko Vlastimil P165 2 5 3 8
Jindřich Bohumil P165 1 8 8
Hurt Zdeněk P165 1 8 8
198. Velek Stanislav P165 1 7 159,00 7
199. Včeliš Jaroslav P165 1 7 144,20 7
200. Koudelka Miloš P165 1 7 139,00 7
201. Pašek Radim TJ Třinecké železárny P165 1 7 7
Loněk Daniel P165 1 7 7
Spilka František BC Tábor P165 1 7 7
204. Tokarev Dmitrij P165 1 6 139,50 6
205. Klivický Zdeněk P165 1 6 130,25 6
206. Vodehnal Jindřich P165 1 6 6
Doležal Jakub BC Tábor P165 1 6 6
Schelle Harald Maxbowling P165 1 6 6
Opustil Jakub P165 1 6 6
Vlach Zdeněk P165 1 6 6
Holý Milan P165 2 4 2 6
212. Melcr Šimon P165 1 5 149,67 5
213. Janovský Zdeněk P165 2 4 1 127,09 5
214. Šraitr Vítek P165 1 5 121,75 5
215. Nový Stanislav P165 2 3 2 5
Pavlíček Svatopluk P165 1 5 5
Drážný Michal P165 1 5 5
Želichovský Damián P165 1 5 5
219. Bartoň Petr PH P165 1 4 144,80 4
220. Nejezchleba Daniel P165 1 4 137,83 4
221. Neugebauer Milan P165 1 4 4
Havíř Petr P165 2 3 1 4
Žáček Bohumil P165 1 4 4
Vrzák Michal P165 1 4 4
Jíša Jiří P165 1 4 4
Ožana Roman P165 1 4 4
Enders Walter P165 1 4 4
Jeník Jakub P165 1 4 4
229. Mužík Jaroslav P165 1 3 152,67 3
230. Komárek Šimon ProBowling Hustopeče P165 2 3 152,25 3
231. Paclík Radomil P165 1 3 136,40 3
232. Lajtkep Milan P165 1 3 120,50 3
233. Štěch Michal P165 1 3 3
Bárta František Bowling Hluboká P165 1 3 3
Hockicko Matěj P165 1 3 3
Lipka Miloslav P165 1 3 3
237. Zelinka Pavel P165 2 2 154,80 2
238. Dajč Tomáš P165 1 2 148,25 2
239. Havelka Timon ProBowling Hustopeče P165 1 2 143,67 2
240. Fuchsa Vlastimil P165 1 2 134,00 2
241. Rálek Marek P165 1 2 109,25 2
242. Pata Daniel P165 1 2 77,00 2
243. Kusý Ondřej P165 1 2 2
Martinovský Jakub P165 1 2 2
Halama Miroslav P165 1 2 2
Fencl Radek P165 1 2 2
247. Šatný Kristián Bowlingový spolek Jadran P165 1 1 160,00 1
248. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone P165 1 1 134,50 1
249. Šraitr Štěpán P165 1 1 102,00 1
250. Klacek Jaroslav P165 1 1 1
251. Engelman Stanislav P165 1 0 159,67 0
252. Růžička Jaroslav ProBowling Hustopeče P165 1 0 153,50 0
253. Škrabánek Oskar JKM bowling P165 1 0 147,83 0

Krátké zprávy

27.09.2022 v 13:57

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj Prestige Tour.

23.09.2022 v 11:40

Zveřejněn mazací model pro 3. turnaj Prestige tour.

11.09.2022 v 19:59

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2022 se stali Ondřej Surán a Rostislav Kala.

10.09.2022 v 19:26

Eliška Krummerová přiváží další medaili z Mistrovství Evropy juniorů ze soutěže Masters.

05.09.2022 v 16:47

Na ME juniorů máme první medaile. Andrea Mazalová a Eliška Krummerová vybojovaly na EUROPEAN YOUTH CHAMPIONSHIPS ve dvojicích bronzové medaile.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 2. turnaje Prestige Tour 2022/23

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kat. P190 - 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Haxa Adam
ProBowling Hustopeče
Haxa Adam

Haxa Adam

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165 - 2. turnaj Prestige Tour 2022/23

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Jarovský Albert
bez klubové příslušnosti
Jarovský Albert

Jarovský Albert

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/