Bodovací žebříček, ročník 2019 - 2020

květen30

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Colon Josef P190 4 88 87 39 192,80 214
2. Jelínek Lukáš Xbowling club 2 100 100 241,73 200
3. Lorenc Jaroslav expert King Pins 2 98 98 234,33 196
4. Straková Irena Strike Řevnice P190 3 82 72 40 191,00 194
5. Görg Martin BC Bowlingzone 3 89 66 37 200,20 192
6. Plechata Tomáš expert King Pins 2 99 92 216,72 191
7. Rác Václav Xbowling club 3 78 76 36 195,71 190
8. Matějka Antonín P190 4 84 54 38 190,64 176
9. Homola Lukáš BC Most 2 93 77 196,50 170
10. Vrážel Jiří st. S-centrum Děčín 2 97 64 208,33 161
11. Vohryzka Jaromír I. PSKN P190 3 79 69 12 194,60 160
12. Mach Libor 2 88 70 203,22 158
13. Čermák Pavel expert King Pins 2 96 61 204,44 157
14. Beštová Kateřina expert King Pins 2 81 74 192,40 155
15. Švec Ladislav BT Notaxo 2 90 59 202,40 149
16. Petáková Anna expert King Pins 2 89 54 188,25 143
17. Michal Ondřej BC Falk P190 2 94 46 199,83 140
18. Liebich Tomáš Xbowling club P190 2 78 60 191,50 138
19. Černík Vojtěch Xbowling club P190 2 91 45 192,67 136
20. Sovová Alena P190 4 57 57 21 177,82 135
21. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 3 49 42 37 170,05 128
22. Kvasnička Ondřej BT Notaxo P190 3 85 29 11 192,92 125
23. Mazalová Andrea BC Bowlingzone P190 2 73 50 175,50 123
24. Nováková Iva P165 2 93 29 179,13 122
25. Sýkorová Andrea P190 2 81 39 172,39 120
26. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 3 70 30 18 177,45 118
27. Stulíková Dagmar P190 2 73 44 175,33 117
28. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 2 68 43 170,86 111
29. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. 2 66 44 197,95 110
30. Štafa Pavel P165 2 82 23 183,88 105
31. Rain David BT Notaxo P190 3 39 34 31 188,47 104
32. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 2 63 41 182,77 104
33. Šimánek Ladislav BT Notaxo P190 2 95 8 187,75 103
34. Valošek Tomáš Bowlingový spolek Jadran P190 1 99 227,83 99
35. Kunc Oto P190 4 67 16 15 167,36 98
36. Uher Jaroslav ProBowling Hustopeče 1 97 213,33 97
37. Horáček Petr P190 2 60 37 176,11 97
38. Kinc Denis BC Bowlingzone 1 96 213,17 96
39. Robertson Thomas BT Notaxo 1 95 227,33 95
40. Paračka Andrej P190 3 64 16 15 196,50 95
41. Vacík Matěj Bowlingjunior Plzeň P190 2 62 33 177,25 95
42. Fojtíková Ivana P190 1 94 197,17 94
43. Černá Pavla I. PSKN P190 3 53 27 14 168,17 94
44. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 1 92 191,13 92
45. Schönová Jana P165 3 65 14 13 164,74 92
46. Barak David ProBowling Hustopeče P165 1 91 202,00 91
47. Kováč Ondřej BC Tábor P190 1 90 201,67 90
48. Závladská Svatava BC Klíše P190 2 52 38 174,83 90
49. Malec Jaromír st. BT Notaxo P190 2 86 3 194,47 89
50. Nejezchleba Stanislav P190 2 67 22 184,50 89
51. Sovová Ivana - JČ P165 3 48 23 17 168,74 88
52. Bočan Josef 1 87 198,50 87
53. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 1 86 190,50 86
54. Lang David Car Citon Olomouc 1 85 198,50 85
55. Zvěřinová Lenka 1 84 190,50 84
56. Jirsa Miloš P190 3 42 25 17 173,46 84
57. Uher Radovan ProBowling Hustopeče 1 83 197,67 83
58. Stříbrný Vladimír BK Jablonec P190 1 83 196,00 83
59. Závladský Dušan BC Klíše P190 2 44 39 177,00 83
60. Marek Jakub P165 3 47 27 9 164,06 83
61. Šimůnek Pavel st. P190 1 80 195,08 80
62. Heřmánková Blanka BC Tábor P190 1 80 186,33 80
63. König Antonín Car Citon Olomouc P190 1 79 194,17 79
64. Seidl Daniel Tacl Letohrad P190 1 77 193,33 77
65. Bobek Vlastimil Seniorbowling CZ P190 3 37 21 19 173,39 77
66. Vojtěchová Markéta Xbowling club P190 1 76 184,67 76
67. Hladík Karel ProBowling Hustopeče 1 75 192,17 75
68. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P190 1 75 179,89 75
69. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 1 74 185,33 74
70. Butal Jaroslav st. P190 3 59 14 1 167,67 74
71. Čižinský Jaroslav P190 2 71 2 176,23 73
72. Polívka Dalibor BC Tábor P190 2 49 24 176,11 73
73. Kříž Martin Wawe House Gang P190 2 49 24 165,00 73
74. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 1 72 180,67 72
75. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 3 40 19 13 168,33 72
76. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 1 71 179,83 71
77. Kolařík Jaroslav P190 2 52 18 162,33 70
78. Tětek Petr Bowling Hluboká P190 1 69 183,13 69
79. Hasník Vít P190 1 68 185,50 68
80. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 1 65 183,50 65
81. Schön Viktor st. P165 3 56 8 1 158,55 65
82. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 1 63 182,33 63
83. Nosková Jitka Strike Řevnice P190 1 62 174,33 62
84. Barkman Radek P190 1 61 180,17 61
85. Sova Petr ml. P165 2 43 18 169,14 61
86. Staněk Libor P190 2 55 4 172,29 59
87. Víšek Petr BK Jablonec P165 1 58 185,00 58
88. Varhaníček Pavel P165 1 58 181,67 58
89. Leiske Petr P190 2 34 24 177,08 58
90. Dvořáček David P190 2 41 17 58
Krčma Milan st. P190 1 58 58
92. Brandejský Karel 1 57 57
93. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 1 56 172,83 56
94. Černíková Michaela Xbowling club P165 2 33 23 159,83 56
95. Mohamed Sherif P165 1 56 56
96. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 1 55 180,67 55
97. Gabrhelová Markéta P190 1 55 55
98. Sopková Irena P165 2 41 13 166,22 54
99. Podrabský David Bowling Blansko, z.s. P190 1 54 54
100. Křesťan Miroslav P190 1 53 179,67 53
101. Nahodil Antonín P190 1 53 53
Hanzl Zbyněk P190 1 53 53
103. Knap Miroslav ml. Tacl Letohrad P165 1 52 179,33 52
104. Černíková Karolína BC Klíše P165 2 35 17 157,22 52
105. Kordulík Václav ml. P190 1 52 52
106. Teame Habtegabriel Xbowling club P190 1 51 190,17 51
107. Typolt Pavel P190 2 32 19 182,17 51
108. Konečný Pavel Tacl Letohrad P190 1 51 179,17 51
109. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P190 3 31 11 9 161,21 51
110. Bednařík Matěj P190 1 51 51
Ševčík Vlastimil BC Klíše P190 1 51 51
112. Krummerová Eliška Tacl Letohrad P190 1 50 170,83 50
113. Klepáček Adolf 1 50 50
Jarolík Jan P190 1 50 50
115. Heligr Štěpán BK StrikeLand Junior P190 1 49 49
116. Vondráček Adam BC Bowlingzone 1 48 176,33 48
117. Kopřiva Milan P190 2 25 23 162,46 48
118. Hurt Zdeněk P165 1 48 48
Šípek Karel P190 1 48 48
120. Lakomý Jan P190 1 47 175,50 47
121. Zlesák Ivan BC Klíše P190 1 47 47
Haxa Martin P165 1 47 47
123. Klečka Jiří P190 1 46 179,58 46
124. Kadeřábek Martin P190 1 46 46
Křížek Martin S-centrum Děčín P165 1 46 46
126. Bejdl René P190 1 45 176,33 45
127. Pour Oldřich P190 1 45 45
Konečný David P165 1 45 45
129. Harašta Jiří P190 1 44 174,50 44
130. Saturka Vlastimil P165 1 44 44
Kotjužanský Jiří P165 2 34 10 44
132. Hrazdírová Lucie Bowling Blansko, z.s. P190 1 43 166,33 43
133. Novák Miroslav P165 1 43 43
Hradil Vavřinec Xbowling club P190 1 43 43
135. Palečková Martina P190 1 42 166,00 42
136. Strejcová Tereza P190 2 26 16 157,33 42
137. Sihelník Josef P190 1 42 42
Paciorek Roman P190 1 42 42
Gurgul Lukáš BC Rabbits Praha P190 1 42 42
140. Sedláček Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 1 41 172,00 41
141. Vrzal Pavel P165 2 26 15 164,69 41
142. Urbánek Jan P165 2 29 12 158,80 41
143. Skokanová Milada P190 1 41 41
Diviš Pavel P165 1 41 41
145. Brokeš František st. P190 1 40 171,83 40
146. Chrpa Jindřich I. PSKN P165 2 28 12 160,08 40
147. Breindlová Anna BC Klíše P190 1 40 40
Kovařík Dušan 2 36 4 40
Číhal Petr P165 1 40 40
Kaňka Jan P190 1 40 40
151. Paleček Petr P190 1 39 171,50 39
152. Čuřík Matyáš P190 1 39 39
153. Motyka Milan P190 1 38 171,00 38
154. Parkan Miloš P165 1 38 168,83 38
155. Mareš Stanley P190 1 38 38
Blažek Lubomír P190 1 38 38
157. Malcová Gabriela P190 2 20 17 175,70 37
158. Sova Petr st. P190 3 19 15 3 164,96 37
159. Dyková Ludmila P165 2 25 12 37
Ozimý Stanislav P190 1 37 37
Valder Sabina P190 1 37 37
162. Skalický Pavel 1 36 184,33 36
163. Maléřová Pavlína SK Skivelo P190 1 36 161,00 36
164. Stulík Jiří Seniorbowling CZ P190 1 36 36
Šebestová Edita P165 1 36 36
166. Košatová Renáta P190 1 35 181,00 35
167. Javůrek Pavel P165 2 26 9 179,25 35
168. Brokeš Milan P190 1 35 168,00 35
169. Chládková Hana P190 2 27 8 146,00 35
170. Kučaba Miroslav BC Klíše P190 1 35 35
Štekrt Zdeněk P190 1 35 35
Urbánek František P165 1 35 35
173. Staněk František P190 2 18 16 188,67 34
174. Nádvorník Pavel P190 2 19 15 168,17 34
175. Erben Roman Xbowling club 1 34 167,67 34
176. Ondráček Bohuslav P190 1 34 34
Mikloška Marek P165 1 34 34
178. Bittersmann Milan Strike Řevnice P190 1 33 182,29 33
179. Bílek Miroslav P190 2 27 6 162,50 33
180. Palas Martin P190 1 33 33
Slavík Jiří P165 1 33 33
Plánička Vojtěch BC Klíše P190 1 33 33
Kunt Luboš st. P190 1 33 33
184. Sobotka David P190 1 32 167,67 32
185. Pryček Jiří P165 1 32 32
Žák Jan P165 1 32 32
Musil Matěj P165 1 32 32
188. Čikeš Milan P165 2 21 10 167,50 31
189. Štěrba Michal Bowling Blansko, z.s. P165 1 31 167,33 31
190. Staněk David P190 1 31 167,17 31
191. Veselý Zdeněk P165 2 31 141,33 31
192. Frýbortová Marie BC Tábor P190 1 31 31
Horňák Vladimír Maxbowling P190 1 31 31
194. Prokop Zdeněk P165 1 30 162,83 30
195. Hejdučková Kateřina st. P190 1 30 159,33 30
196. Gabrhel Martin P165 1 30 30
Volčko Vladimír BC Tábor P190 1 30 30
Kassas Abdul BC Klíše P165 1 30 30
Obrusník Lukáš P190 1 30 30
200. Bukovjan Radek BC Budějce P190 2 22 7 174,47 29
201. Bula Martin P190 2 21 8 141,50 29
202. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ P190 1 29 29
Zemanová Olga P165 1 29 29
Klepáček Mašková Yvona P190 1 29 29
Makovec Jaromír P165 1 29 29
206. Drábek Aleš BT Pitch a Ball 1 28 197,00 28
207. Jarovský Albert P190 1 28 194,33 28
208. Mihulka Josef P165 1 28 166,33 28
209. Brázda Bohumil P165 2 22 6 151,30 28
210. Janeček Václav P190 1 28 28
Švanda Michal P165 1 28 28
Barnet Milan P190 1 28 28
Hradilová Daniela Bowlingjunior Plzeň P165 1 28 28
214. Jukl Šimon P165 1 27 168,88 27
215. Hřebík Lumír Strike Řevnice P165 1 27 160,29 27
216. Pláničková Zdenka BC Klíše P165 1 27 27
Holoubek Miroslav P190 1 27 27
Frýbort Otakar BC Tábor P190 1 27 27
219. Jelínek Petr st. JČ P190 1 26 172,33 26
220. Dědič Dalibor BK Zíchov pukls P190 1 26 169,00 26
221. Ondrejec Petr P190 1 26 26
Roučka Lukáš P190 1 26 26
Kropík Jaroslav P165 1 26 26
Šudák Milan P165 1 26 26
225. Kober Ivan P190 1 25 192,67 25
226. Koukal Jiří P165 1 25 165,75 25
227. Poprocký Michal P165 1 25 165,00 25
228. Korecký Michal P165 2 22 3 155,80 25
229. Vrba Petr PH P190 2 16 9 25
Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior 1 25 25
Libenský Tomáš P165 1 25 25
Bejšovec Jaroslav P190 1 25 25
233. Kolář Jan ml. BC BLACK RIDERS, o.s. P190 1 24 231,25 24
234. Eliáš Petr st. JČ P165 2 13 11 172,67 24
235. Nevyjel Jiří P190 1 24 169,08 24
236. Žáček Jan P165 1 24 168,33 24
237. Květoň Jiří BC Klíše P165 1 24 24
Běhal Jaroslav P165 1 24 24
Vrtěnová Renáta P165 1 24 24
240. Plas Michal P190 1 23 199,75 23
241. Kurka Jiří P190 1 23 23
Kouba Václav P190 1 23 23
Kadlecová Jaroslava P165 1 23 23
Kadeřábková Veronika P165 1 23 23
245. Kolařík Jan P190 1 22 162,83 22
246. Boháč Martin P165 2 15 7 156,40 22
247. Lencová Anežka P190 3 12 10 152,50 22
248. Pisinger Miroslav P165 1 22 22
Vybíral Jiří P165 1 22 22
Vokurka Jaroslav P165 1 22 22
Klofáčová Kateřina I. PSKN 1 22 22
252. Javorský Luboš P190 1 21 185,00 21
253. Guič Boris BT Pitch a Ball P165 1 21 181,50 21
254. Zářecký Vlastimil P190 1 21 162,67 21
255. Jiras František P165 1 21 159,67 21
256. Převorová Monika P190 1 21 21
Líbalová Dagmar P165 1 21 21
Horník Gustav P190 1 21 21
259. Mračko Tomáš P165 1 20 198,83 20
260. Orálek Radek P190 1 20 187,11 20
261. Flieger David BC Klíše P165 1 20 171,00 20
262. Vondráček Šimon BC Bowlingzone P165 1 20 162,50 20
263. Jukl Ladislav P165 1 20 159,50 20
264. Antalík Ivan P165 2 19 1 158,69 20
265. Králová Lucie P165 1 20 122,50 20
266. Růžička Karel P190 1 20 20
Hanzlová Iveta P165 1 20 20
Spilka František BC Tábor P190 1 20 20
Šimková Dana PH P190 1 20 20
Vodák Viktor P190 1 20 20
271. Trča Pavel Bowling Hluboká P190 1 19 187,67 19
272. Havlík Jiří P165 1 19 165,50 19
273. Kubík František P190 1 19 19
Halama Miroslav P165 1 19 19
Slováček Pavel P165 1 19 19
Krupica Jan P165 1 19 19
277. Havlíček Zdeněk st. P190 1 18 173,00 18
278. Vaněček Jindřich P190 1 18 172,50 18
279. Marouš Martin I. PSKN P165 1 18 164,83 18
280. Janočková Krystyna P190 2 14 4 155,67 18
281. Brychová Eliška BC Bowlingzone P165 2 13 5 149,42 18
282. Vávra Miloš P190 1 18 18
Borovec Jiří P165 1 18 18
Spilková Helena P190 1 18 18
Hampl Martin P165 1 18 18
Špulák František P165 1 18 18
287. Pospíšilová Jitka P190 1 17 166,58 17
288. Germanová Lenka P190 1 17 157,83 17
289. Sůva Jan I. PSKN P165 2 16 1 153,00 17
290. Petráček Pavel P165 1 17 144,00 17
291. Valder Tomáš P165 1 17 17
Šípková Jana P165 1 17 17
Hořejší Líba P165 1 17 17
Mrkvičková Lenka P190 1 17 17
295. Rábek Erik BC Budějce P190 1 16 180,00 16
296. Švácha Jan P190 1 16 170,75 16
297. Paukert Tomáš P165 1 16 158,17 16
298. Valo Karel P165 2 11 5 147,30 16
299. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 2 13 3 146,08 16
300. Kadlec Miroslav P165 1 16 16
Haxa Adam ProBowling Hustopeče P165 1 16 16
Lacina Jaroslav P165 2 11 5 16
Šarišský Jakub 1 16 16
Forman Jiří P190 1 16 16
305. Pospíšil Jan ml. JČ BC Budějce 1 15 184,83 15
306. Vojkovský Matěj Bowland Olomouc P190 1 15 160,50 15
307. Tětková Lenka Bowling Hluboká P165 1 15 156,83 15
308. Kocián Jiří P165 1 15 15
Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P190 1 15 15
Zmatlík Václav P190 1 15 15
Severová Jana Tacl Letohrad P190 1 15 15
312. Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 1 14 181,44 14
313. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 1 14 176,70 14
314. Marek Luboš P190 1 14 166,50 14
315. Kostka Martin P190 1 14 162,50 14
316. Mudrák Jiří Erik P190 1 14 160,33 14
317. Hrnčíř Luděk P165 1 14 160,00 14
318. Matoušková Hana P165 3 7 5 2 140,22 14
319. Šilar Miroslav Henry grill P165 1 14 14
Novotná Hana P165 1 14 14
Buchta Miroslav P165 1 14 14
322. Minnakhmetov Kamil P190 1 13 168,89 13
323. Novotná Michaela P165 1 13 119,60 13
324. Sejkora Miroslav P165 1 13 13
Hlušková Mária P165 2 11 2 13
Burda Daniel P165 1 13 13
Samek Milan P165 1 13 13
Hrdina Vladimír P165 1 13 13
Strnadová Kateřina P165 1 13 13
330. Tvrzický Milan BC Budějce P190 1 12 171,67 12
331. Žáček Bohumil P165 1 12 166,17 12
332. Buben Ondřej P165 1 12 159,80 12
333. Dutka Miroslav P165 1 12 157,33 12
334. Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká P165 1 12 150,67 12
335. Žáčková Pavla Xbowling club P165 2 10 2 141,50 12
336. Hermanová Květa P165 2 11 1 140,20 12
337. Ovčáček Petr P165 1 12 12
Sádlík Vojtěch st. SaHaRi Ovčín P190 1 12 12
Musil Petr P165 1 12 12
340. Hollman Petr P190 1 11 169,67 11
341. Janů Pavel P165 1 11 162,00 11
342. Homola Ladislav BC Most P165 1 11 157,33 11
343. Síč Petr P165 1 11 146,40 11
344. Horák Jaromír VČ P165 2 7 4 136,60 11
345. Zapletal Jaroslav P165 1 11 11
Štícha Bohumil P190 1 11 11
347. Krauskopf Josef Bowling Hluboká P190 1 10 178,89 10
348. Pospíšil Jan st. P190 1 10 166,67 10
349. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 1 10 165,00 10
350. Hron Pavel P165 2 7 3 156,85 10
351. Tenorová Sabina ProBowling Hustopeče P165 1 10 146,83 10
352. Kozman Jaroslav P165 1 10 135,00 10
353. Vacek Pavel PH P165 1 10 10
Mrviš Dušan P165 1 10 10
Krupicová Petra P165 1 10 10
Bartošová Marie VČ P190 1 10 10
357. Pouzar Rudolf P190 1 9 165,67 9
358. Křepelka Aleš P165 1 9 161,20 9
359. Daněk František P165 1 9 155,33 9
360. Malurek Václav P165 1 9 154,33 9
361. Bárta Richard P165 1 9 9
Javůrek Jiří P165 1 9 9
Hajná Daniela P190 1 9 9
Kučera Martin - STČ P165 1 9 9
Roučková Denisa P165 1 9 9
366. Klimeš Josef P190 1 8 164,00 8
367. Simonová Helena P165 1 8 152,20 8
368. Prekop Michal P165 2 5 3 151,40 8
369. Biskupová Martina P190 1 8 147,70 8
370. Navrátil Marek P165 1 8 8
Novotný Petr SČ P190 1 8 8
Appeltauerová Eva Tacl Letohrad P190 1 8 8
Mahdal Milan P165 1 8 8
Král Jiří P165 1 8 8
Filipová Milena BC Tábor 1 8 8
376. Henzl Petr SKB Boskovice P165 1 7 154,00 7
377. Kukačka Martin P165 1 7 131,25 7
378. Krynická Drahomíra P165 2 6 1 127,67 7
379. Strachota Jan P190 1 7 7
Žebro Martin P165 1 7 7
Kučera Zdeněk P165 1 7 7
Šebístek Miloslav P165 1 7 7
Wohner Tomáš P165 1 7 7
Bradáč Lubomír P165 1 7 7
385. Denk Zdeněk P190 1 6 165,89 6
386. Keken Zoltán P165 1 6 154,25 6
387. Slezák Luboš Strike Řevnice P190 1 6 154,17 6
388. Dubovský Jakub P165 1 6 151,33 6
389. Kalous Roman P165 1 6 150,40 6
390. Němec Josef P165 1 6 6
Vodehnal Jindřich P165 1 6 6
Bulová Eliška P190 1 6 6
Bradáčová Dana P165 1 6 6
Vohryzková Dáša I. PSKN P165 1 6 6
395. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 1 5 200,20 5
396. Hejbal Martin JČ P190 1 5 169,00 5
397. German Robert P165 1 5 146,00 5
398. Matějka Petr P165 2 3 2 137,60 5
399. Stupka Jan P190 1 5 129,75 5
400. Štěch Michal P165 1 5 129,20 5
401. Kumšta David P190 1 5 5
Ondráčková Iva P165 1 5 5
Musilová Erika P165 1 5 5
404. Čoupek Alex ProBowling Hustopeče P165 1 4 148,50 4
405. Dostál Ladislav P165 1 4 145,40 4
406. Harvánek Petr P165 1 4 144,50 4
407. Janovský Zdeněk P165 1 4 125,50 4
408. Bartůšková Eva P165 1 4 4
Schelle Harald Maxbowling P165 1 4 4
Serbusová Marcela P165 1 4 4
Šelle Radim P165 1 4 4
412. Kopřiva Adam Bowling Blansko, z.s. P165 1 3 147,67 3
413. Martínek Vít P165 1 3 3
Kocůr Jaroslav P165 1 3 3
Navrátilová Vlaďka P165 1 3 3
Němečková Veronika P165 1 3 3
Kučerová Vasilika P165 1 3 3
418. Vestfál Petr P190 1 2 153,80 2
419. Ulička Antonín P190 1 2 147,17 2
420. Starý Pavel - JČ P190 1 2 146,75 2
421. Šup Ivan P165 1 2 2
Chotěnovská Anna P165 1 2 2
Nováková Jana P165 1 2 2
Chmela Lukáš P165 1 2 2
Kuntová Zuzana P165 1 2 2
426. Vondráková Miroslava P165 1 1 116,25 1
427. Kolman Lukáš P165 1 1 1
Sovtysik Nadiia P165 1 1 1
Holý Milan P165 1 1 1
Ondráčková Ema P165 1 1 1
Kamenská Marie P165 1 1 1
Appeltauer Jiří P165 1 1 1
433. Stojanov Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 1 0 146,50 0
434. Vais Patrik Bowling Blansko, z.s. P165 1 0 145,33 0
435. Mareš Michal BC Tábor P165 1 0 144,50 0
436. Vopička Karel Strike Řevnice P190 1 0 143,83 0
437. Hoschna Jan P190 1 0 143,17 0
438. Láník Igor SKB Boskovice P165 1 0 135,00 0
439. Štěrba Marek Bowling Blansko, z.s. P165 1 0 132,67 0
440. Brokešová Viktorie BC Bowlingzone P165 1 0 126,33 0
441. Kopřiva Daniel Bowling Blansko, z.s. P165 1 0 125,50 0
442. Musilová Erike P165 1 0 101,00 0

Krátké zprávy

13.05.2020 v 12:40

V současné době probíhají synchronizační práce na hráčské databázi, web dočasně může zobrazovat chyby v registračních číslech a klubové příslušnosti.

07.05.2020 v 08:08

Extraliga bude pokračovat dalším kolem 7. června, celostátní finále bude 5-6. září.

07.05.2020 v 08:03

Základní skupiny STORM Juniorské bowlingové Extraligy ukončeny, celostátní finále bude 30. srpna.

12.03.2020 v 23:05

ČBA odkládá s okamžitou platností všechny jí pořádané bowlingové soutěže a ligy a to až do odvolání nouzového stavu.

12.03.2020 v 10:57

Zpráva Sportovně technické komise ČBA: Juniorská regionální mistrovství se odkládají.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz turnajové série Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

3. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Nejlepší žena turnajové série Prestige 2019-2020

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Nejlepší hráčka kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
bez klubové příslušnosti
Poprocký Michal

Poprocký Michal

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS