Bodovací žebříček, ročník 2019 - 2020

červen6

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. 4 69 52 33 204,84 154
2. Straková Irena Strike Řevnice P190 4 58 57 34 188,64 149
3. Colon Josef P190 5 64 44 33 190,06 141
4. Kolář Jan ml. BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 58 45 37 212,50 140
5. Bočan Josef 3 62 52 21 189,60 135
6. Kober Ivan P190 3 60 34 26 193,33 120
7. Kassas Abdul BC Klíše P165 3 47 42 29 177,17 118
8. Matějka Antonín P190 3 55 35 24 197,71 114
9. Paračka Andrej P190 4 51 37 26 180,71 114
10. Vlček Josef P165 3 50 49 15 173,00 114
11. Horňák Vladimír Maxbowling P190 2 68 45 186,10 113
12. Jarovský Albert P190 4 61 26 22 177,80 109
13. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 2 76 30 206,94 106
14. Ondráček Bohuslav P190 4 51 42 13 152,75 106
15. Šípek Karel P190 3 46 33 19 181,25 98
16. Vácha Jiří P190 2 60 35 185,90 95
17. Křížek Martin S-centrum Děčín P165 2 59 36 95
18. Krubert Emil P190 2 53 35 205,63 88
19. Horáček Petr P190 2 51 35 174,61 86
20. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 4 43 27 16 172,62 86
21. Pisinger Miroslav P165 2 59 26 173,17 85
22. Lorenc Jaroslav expert King Pins 1 81 221,60 81
23. Drábek Aleš BT Pitch a Ball 2 61 20 190,65 81
24. Havlíček Zdeněk st. P190 3 38 37 6 167,10 81
25. Krňák Pavel BC Klíše 1 80 197,75 80
26. Rechtorik Libor 3 44 20 16 173,00 80
27. Mazalová Andrea BC Bowlingzone P190 1 79 188,90 79
28. Vrážel Jiří st. S-centrum Děčín 2 57 22 180,17 79
29. Slezák Luboš Strike Řevnice P190 3 38 31 10 176,43 79
30. Jelínek Lukáš Xbowling club 1 78 213,00 78
31. Švec Ladislav BT Notaxo 1 77 200,56 77
32. Klepáček Adolf 2 54 23 178,00 77
33. Schön Viktor st. P165 3 46 25 6 150,50 77
34. Vlk Jakub Xbowling club P190 1 75 194,90 75
35. Uhlíř Jiří st. BC Bowlingzone 1 74 202,70 74
36. Včeliš Michal 1 73 206,50 73
37. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. P190 1 72 194,30 72
38. Čermák Pavel expert King Pins 1 71 203,70 71
39. Vaněčková Dagmar P190 2 48 23 185,33 71
40. Butal Jaroslav st. P190 3 33 21 17 184,86 71
41. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 1 70 186,80 70
42. Dutka Miroslav P165 4 40 18 11 174,25 69
43. Janovský Michal BC BLACK RIDERS, o.s. 2 38 30 234,13 68
44. Korecký Michal P165 5 32 22 14 164,47 68
45. Mička Daniel Strike Řevnice P190 1 67 203,10 67
46. Klepáček Mašková Yvona P190 2 34 33 171,00 67
47. Flieger David BC Klíše P165 1 66 187,10 66
48. Bejdl René P190 2 49 17 66
49. Čižinský Jaroslav P190 1 65 195,20 65
50. Plešingerová Jana Seniorbowling CZ P190 3 32 22 11 169,43 65
51. Vrtiška Pavel P190 2 36 28 186,17 64
52. Homola Lukáš BC Most 1 63 203,40 63
53. Michal Ondřej BC Falk P190 3 32 19 12 194,78 63
54. Kukačka Martin P165 3 41 17 5 159,75 63
55. Javůrek Pavel P165 2 32 30 211,33 62
56. Liebich Tomáš Xbowling club P190 1 62 196,50 62
57. Kouba Václav P190 2 47 15 166,00 62
58. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P190 4 23 21 17 166,15 61
59. Bočanová Ivana P165 3 43 11 7 161,50 61
60. Semeráková Monika P165 2 56 5 61
61. Rác Václav Xbowling club 2 35 25 198,15 60
62. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 2 50 9 168,10 59
63. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 2 46 13 164,38 59
64. Balcarová Zdeňka P190 2 34 24 170,83 58
65. Jirsa Miloš P190 2 40 18 165,54 58
66. Culek Jiří P165 1 57 185,00 57
67. Čikeš Milan P165 3 26 17 14 177,50 57
68. Beštová Kateřina expert King Pins 1 56 186,67 56
69. Ševčík Vlastimil BC Klíše P190 1 56 56
70. Fleischmann Jan st. Seniorbowling CZ P190 1 55 185,67 55
71. Závladská Svatava BC Klíše P190 1 55 55
72. Černík Vojtěch Xbowling club P190 1 54 185,00 54
73. Košatová Renáta P190 2 27 27 182,00 54
74. Chrdle Michal P190 1 54 54
75. Šimůnek Pavel st. P190 1 53 184,50 53
76. Eliáš Petr st. JČ P165 3 20 19 14 181,60 53
77. Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior 1 53 53
78. Stulíková Dagmar P190 1 52 52
79. Plánička Vojtěch BC Klíše P190 1 50 50
80. Marek Luboš P190 2 31 18 173,33 49
81. Pour Oldřich P190 1 49 49
82. Urbánek Jan P165 1 48 176,83 48
83. Šulcová Hana P165 2 39 9 144,75 48
84. Heligr Petr 1 48 48
85. Sovová Alena P190 2 41 6 171,50 47
86. Borovec Jiří P165 3 27 10 10 160,00 47
87. Kubík František ml. BK StrikeLand Junior P190 1 47 47
88. Lencová Anežka P190 2 25 21 46
89. Maňásek Jaroslav P190 1 45 45
90. Mrkvičková Lenka P190 2 25 19 200,88 44
91. Maléřová Pavlína SK Skivelo P190 1 44 172,50 44
92. Vrzal Pavel P165 2 24 19 195,71 43
93. Kunc Oto P190 3 27 13 3 158,44 43
94. Hasník Vít P190 2 25 18 43
Kordulík Václav ml. P190 1 43 43
96. Vácha Petr P190 2 29 13 185,50 42
97. Černíková Michaela Xbowling club P165 1 42 169,83 42
98. Breindlová Anna BC Klíše P190 1 41 41
99. Horník Gustav P190 2 24 16 185,88 40
100. Pláničková Zdenka BC Klíše P165 1 40 40
101. Mach Libor 1 39 189,33 39
102. Vokurka Jaroslav P165 1 39 39
103. Kvasnička Ondřej BT Notaxo P190 2 21 17 179,43 38
104. Šmejkalová Ivana P165 1 38 38
105. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 22 15 189,50 37
106. Svoboda Milan P165 1 37 37
107. Ivanciv Petr BC BLACK RIDERS, o.s. 1 36 211,75 36
108. Čepelák Jan BC Most 1 36 211,00 36
109. Vacek Pavel BT Pitch a Ball P190 1 36 184,50 36
110. Spilka František BC Tábor P190 2 20 16 183,00 36
111. Spilková Helena P190 2 23 13 161,67 36
112. Rechtoriková Eva P165 2 23 12 145,50 35
113. Skalický Pavel 1 35 35
114. Bílek Tomáš BC Tábor P190 1 34 219,71 34
115. Bejšovec Jaroslav P190 2 29 5 171,67 34
116. Jenšovský Roman P165 1 34 34
Bula Martin P190 1 34 34
118. Malec Jaromír st. BT Notaxo P190 2 26 7 180,50 33
119. Malcová Gabriela P190 1 33 33
Gaber Ralf P165 1 33 33
121. Ruml David P165 2 20 12 202,17 32
122. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 1 32 177,00 32
123. Kadlecová Jaroslava P165 2 18 14 158,67 32
124. Schönová Jana P165 2 28 4 145,67 32
125. Filuš Jan P190 1 32 32
Janočková Krystyna P190 2 16 16 32
Kučaba Miroslav BC Klíše P190 1 32 32
128. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 1 31 179,43 31
129. Balcar Zdeněk P190 2 18 13 161,00 31
130. Šimeček Jan P165 1 31 31
Musil Matěj P165 1 31 31
Kvasnička Pavel P190 1 31 31
Kafka Pavel P165 2 17 14 31
Sopková Irena P165 1 31 31
135. Rain David BT Notaxo P190 1 30 195,71 30
136. Frýbort Otakar BC Tábor P190 2 18 12 183,50 30
137. Polívka Dalibor BC Tábor P190 2 21 9 176,17 30
138. Sýkorová Andrea P190 1 30 167,42 30
139. Kubík František P190 1 30 30
Bařina Václav P190 1 30 30
141. Šimůnek Daniel P190 1 29 174,67 29
142. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 1 29 164,50 29
143. Mračko Tomáš P165 1 29 29
Stulík Jiří Seniorbowling CZ P190 1 29 29
Lakomý Jan P190 1 29 29
146. Gürtler Tomáš BC Bowlingzone P190 1 28 192,17 28
147. Šimánek Ladislav BT Notaxo P190 1 28 183,33 28
148. Hřebík Lumír Strike Řevnice P165 1 28 178,71 28
149. Drážný Ivo P190 1 28 28
Barnet Milan P190 1 28 28
Květoň Jiří BC Klíše P165 1 28 28
Hřivna Patrik P190 1 28 28
153. Seidl Daniel Tacl Letohrad P190 1 27 198,17 27
154. Vojkovský Matěj Bowland Olomouc P190 1 27 27
Šmelcer Ladislav P190 1 27 27
Treml Tomáš P190 1 27 27
Lebeda Pavel P190 1 27 27
158. Brokešová Anna P190 1 26 162,50 26
159. Olarescu Jana P190 1 26 26
Kenton George P165 1 26 26
Tichý Radek P190 1 26 26
Závladský Dušan BC Klíše P190 1 26 26
163. Turina Jaroslav BC Bowlingzone P190 1 25 185,00 25
164. Pospíšil Jan ml. JČ BC Budějce 1 25 180,36 25
165. Míková Kateřina P165 1 25 162,67 25
166. Strejcová Tereza P190 1 25 162,17 25
167. Sádlík Vojtěch st. SaHaRi Ovčín P190 1 25 25
Kadlečík Libor P165 1 25 25
Heligr Štěpán BK StrikeLand Junior P190 1 25 25
170. Čermák František BC Tábor P190 1 24 215,25 24
171. Nevyjel Jiří P190 1 24 185,00 24
172. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 1 24 178,38 24
173. Kunt Luboš st. P190 2 22 2 174,25 24
174. Nováková Iva P165 1 24 161,33 24
175. Zajíček Pavel P165 1 24 24
Hübst Vladimír BC Klíše P190 1 24 24
Hájek Jiří P165 1 24 24
Horák Alois P165 1 24 24
Orálek Martin 1 24 24
180. Jelínek Petr st. JČ P190 1 23 194,14 23
181. Fufalko Mykola P165 1 23 191,00 23
182. Janovský Zdeněk P165 1 23 169,00 23
183. Schůt Ladislav P190 1 23 165,25 23
184. Mičkal Jaroslav P190 1 23 23
Cihelka Jan P165 1 23 23
Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 1 23 23
187. Keken Zoltán P165 1 22 177,91 22
188. Bešík Josef st. Seniorbowling CZ P190 1 22 156,13 22
189. Kelnar Aleš P165 1 22 22
Váňa Antonín P190 1 22 22
Weiss Petr P165 1 22 22
Semerák Stanislav BT Notaxo P190 1 22 22
Forman Jiří P190 1 22 22
194. Mlynka Michal BC Bowlingzone P190 1 21 183,00 21
195. Biskupová Martina P190 1 21 172,57 21
196. Egert Jiří BC Rabbits Praha P190 1 21 159,67 21
197. Zlesák Ivan BC Klíše P190 1 21 21
Vala Kamil P165 1 21 21
Vávrová Marie P165 1 21 21
Trojek Ondřej P165 1 21 21
201. Vávra Miloš P190 1 20 188,67 20
202. Typolt Pavel P190 1 20 180,75 20
203. Sova Petr Všenorští křižáci P190 1 20 175,50 20
204. Brokeš František st. P190 1 20 154,63 20
205. Šarišský Jakub 1 20 20
Šteffková Monika P190 1 20 20
Frydrych Tomáš P190 1 20 20
Pořízková Žaneta P165 1 20 20
Palan Ivo P165 1 20 20
210. Vondráček Adam BC Bowlingzone 1 19 178,88 19
211. Rábek Erik BC Budějce P190 1 19 177,27 19
212. Valo Karel P165 1 19 164,14 19
213. Králová Lucie P165 1 19 124,83 19
214. Ondráčková Iva P165 3 9 8 2 120,25 19
215. Kafková Danica P165 2 16 3 19
Staněk Miroslav P165 1 19 19
Filušová Anna P165 1 19 19
Kovařík Dušan 1 19 19
Bulová Eliška P190 1 19 19
Kvasničková Daniela P190 1 19 19
221. Starý Pavel - JČ P190 1 18 175,00 18
222. Žák Jan P165 2 11 7 168,50 18
223. Prekop Ondřej BC Bowlingzone P165 1 18 162,88 18
224. Krňáková Šárka BC Klíše P190 1 18 158,17 18
225. Vrba Petr PH P190 1 18 18
Žáček Bohumil P165 1 18 18
Hejdučková Kateřina st. P190 1 18 18
Roučka Lukáš P190 1 18 18
229. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 1 17 174,38 17
230. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 1 17 171,00 17
231. Honomichlová Martina Bowlingjunior Plzeň P190 1 17 159,17 17
232. Matějka Petr P165 1 17 158,67 17
233. Leskovjanský Martin P165 1 17 17
Kowalczyk Petr P165 1 17 17
Romfeld Aleš P165 1 17 17
236. Martinec Václav P190 1 16 185,17 16
237. Fleischmann Jan ml. P190 1 16 165,83 16
238. Štefl Radek P165 1 16 164,25 16
239. Pospíšilová Jitka P190 1 16 156,45 16
240. Krepindl Martin P165 2 11 5 150,25 16
241. Holubička Jiří P165 1 16 16
Vávra Lukáš P165 1 16 16
Vágner Karel P165 1 16 16
244. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče 1 15 202,92 15
245. Drahokoupil Jiří P190 1 15 173,00 15
246. Paukert Tomáš P165 1 15 157,50 15
247. Jindřišek Milan BC Bowlingzone P165 1 15 149,75 15
248. Strnadová Kateřina P165 1 15 15
Chlouba Ondřej P190 1 15 15
Handl Daniel P165 1 15 15
Chotěnovská Anna P165 1 15 15
Kratochvíl Karel P165 1 15 15
253. Sova Petr ml. P165 1 14 189,86 14
254. Žáčková Pavla Xbowling club P165 1 14 154,71 14
255. Prokopová Dagmar P165 1 14 153,00 14
256. Síč Petr P165 1 14 147,50 14
257. Dvořáček David P190 1 14 14
Ryška Jiří P165 1 14 14
Fojtíková Ivana P190 1 14 14
Kocůr Jaroslav P165 1 14 14
261. Dvořák Tomáš P190 1 13 177,50 13
262. Staněk Libor P190 1 13 169,43 13
263. Štícha Bohumil P190 2 8 5 155,50 13
264. Culková Olga P190 1 13 155,33 13
Simonová Helena P165 1 13 155,33 13
266. Lacina Jaroslav P165 1 13 13
Lex Vladimír P165 1 13 13
Capil Radomír P190 1 13 13
Balog Atila P190 1 13 13
270. Kinc Denis BC Bowlingzone 1 12 176,67 12
271. Vaněček Jindřich P190 1 12 174,43 12
272. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ P190 2 9 3 155,67 12
273. Marek Jakub P165 2 11 1 143,40 12
274. Petráček Pavel P165 1 12 138,20 12
275. Fisek Roman P165 1 12 12
Nová Leona P165 1 12 12
Petrásková Ivana P165 1 12 12
Holinková Naďa P165 1 12 12
Blaha Tomáš P190 1 12 12
Kotjužanský Jiří P165 1 12 12
281. Strachota Jan P190 2 8 3 174,50 11
282. Jukl Ladislav P165 1 11 162,57 11
283. Chaloupková Alena P165 1 11 162,50 11
284. Štěch Michal P165 1 11 138,00 11
285. Brokešová Annabel BC Bowlingzone P165 1 11 137,67 11
286. Šípková Jana P165 3 5 4 2 134,50 11
287. Zmatlík Václav P190 1 11 11
Faitová Iveta P165 1 11 11
Lex Jakub P165 1 11 11
Krusberský Ladislav P190 1 11 11
291. Bittersmann Milan Strike Řevnice P190 1 10 181,00 10
292. Staněk František P190 1 10 165,40 10
293. Kocmanová Jana P165 1 10 159,33 10
294. Jukl Šimon P165 1 10 158,86 10
295. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone P165 1 10 146,33 10
296. Štafa Pavel P165 1 10 10
Maňásková Petra P190 1 10 10
Treml Lukáš P165 1 10 10
Samel Vítězslav P165 1 10 10
Nedoma Martin P165 1 10 10
Kučera Zdeněk P165 1 10 10
302. Parkan Miloš P165 1 9 170,00 9
303. Šilar Miroslav Henry grill P165 1 9 169,00 9
304. Pospíšil Jan st. P190 1 9 167,29 9
305. Fiala Václav Seniorbowling CZ P165 2 5 4 152,33 9
306. Černíková Karolína BC Klíše P165 1 9 150,83 9
307. Košatová Hana P165 2 8 1 118,00 9
308. Kmínek Aleš P165 1 9 9
Běhal Jaroslav P165 1 9 9
Kaštovský Dušan P165 1 9 9
Musil Bohumil P165 1 9 9
Mičkalová Kateřina P165 1 9 9
313. Kopřiva Milan P190 1 8 172,25 8
314. Lank Ivan st. BC Bowlingzone P190 1 8 162,50 8
315. Kolman Lukáš P165 2 6 2 160,83 8
316. Sovová Ivana - JČ P165 1 8 155,71 8
317. Eliáš Petr VČ P165 1 8 147,40 8
318. Lakomý Rostislav P165 1 8 8
Hermanová Marie P165 1 8 8
Kučera Martin - STČ P165 1 8 8
Palas Martin P190 1 8 8
322. Sejkora Miroslav P165 1 7 164,00 7
323. Guič Boris BT Pitch a Ball P165 1 7 163,50 7
324. Málková Lenka P190 1 7 156,00 7
325. Sova Petr st. P190 1 7 154,43 7
326. Hargašová Nikola Bowland Olomouc P165 1 7 129,83 7
327. Capilová Dagmar P165 1 7 7
Král Jiří P165 1 7 7
Bartůšková Eva P165 1 7 7
Schelle Harald Maxbowling P165 1 7 7
Benna Daniel P190 1 7 7
Mottl Karel P190 1 7 7
Matoušková Hana P165 2 6 1 7
334. Nádvorník Pavel P190 1 6 165,80 6
335. Kostka Martin P190 1 6 165,50 6
336. Vondráček Šimon BC Bowlingzone P165 1 6 155,00 6
337. Vondráková Miroslava P165 1 6 134,00 6
338. Roučková Denisa P165 1 6 6
Weissová Jitka P165 1 6 6
Zelený Petr P165 1 6 6
Nachtigal Marek P165 1 6 6
Malurek Václav P165 1 6 6
343. Bobek Vlastimil Seniorbowling CZ P190 1 5 163,50 5
344. Brokeš Milan P190 1 5 158,00 5
345. Barna Michal P165 1 5 144,00 5
346. Šimečková Jana P165 1 5 5
Capilová Nela P190 1 5 5
348. Svačinová Ivana P190 1 4 155,25 4
Dvořáková Lenka BC Bowlingzone P165 1 4 155,25 4
350. Korynta Jan P190 1 4 154,00 4
351. Fuchsa Vlastimil P165 1 4 148,00 4
352. Petroš Čestmír P165 1 4 4
Kumšta David P190 1 4 4
Ďaďo Ján P165 1 4 4
Kvasničková Zuzana P165 1 4 4
Kučerová Vasilika P165 1 4 4
Stodůlka Ladislav P165 1 4 4
358. Tejkl Martin P165 1 3 153,75 3
359. Míka Adam Bowlingjunior Plzeň P165 1 3 150,67 3
360. Leiske Petr P190 1 3 148,50 3
361. Marko Ondřej P165 1 3 139,80 3
362. Vaníčková Kristýna P165 1 3 126,50 3
363. Pavlis Pavel P165 1 3 3
Mrviš Dušan P165 1 3 3
Pryček Jiří P165 1 3 3
Cejpková Radka P165 1 3 3
Kapusta Michal P165 1 3 3
368. Kalous Roman P165 1 2 150,60 2
369. Brázda Bohumil P165 1 2 144,75 2
370. Míka Miroslav BC Falk P165 1 2 144,17 2
371. Daněk František P165 1 2 144,00 2
372. Brokešová Viktorie BC Bowlingzone P165 1 2 143,25 2
373. Dorňáková Irena P165 1 2 2
Šumberová Ivana P165 1 2 2
Kassas Shaza P165 1 2 2
Kracík Miroslav P190 1 2 2
Jafarov Kamran P165 1 2 2
378. Mrkvička Tomáš P190 1 1 160,50 1
379. Hron Pavel P165 1 1 146,00 1
380. Havlík Jiří P165 1 1 134,00 1
381. Vondráček Robin BC Bowlingzone P165 1 1 129,50 1
382. Menclová Otýlie P165 1 1 127,17 1
383. Kuntová Zuzana P165 1 1 1
Malurková Marie P165 1 1 1
Sovtysik Nadiia P165 1 1 1
Ondráčková Ema P165 1 1 1
Chrdlová Adéla P165 1 1 1
Kapustová Dagmar P165 1 1 1

Krátké zprávy

22.06.2020 v 12:31

Vydány propozice PRESTIGE Tour 2020 - 2021 a otevřena obsazovačka na 1. turnaj.

19.06.2020 v 09:39

Zveřejněny mazací modely na EXTRALIGU.

19.06.2020 v 00:04

Zveřejněna ANKETA o nejlepší hráče sezony 2019 - 2020.

12.06.2020 v 07:02

Vyhodnocen a zveřejněn Bodovací žebříček za květen, vítězí Jan Kolář

13.05.2020 v 12:40

V současné době probíhají synchronizační práce na hráčské databázi, web dočasně může zobrazovat chyby v registračních číslech a klubové příslušnosti.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz turnajové série Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

3. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Nejlepší žena turnajové série Prestige 2019-2020

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Nejlepší hráčka kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
bez klubové příslušnosti
Poprocký Michal

Poprocký Michal

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS