Bodovací žebříček, ročník 2020 - 2021

listop28

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Jelínek Lukáš Xbowling club 3 99 97 51 210,54 247
2. Barak David ProBowling Hustopeče 3 95 77 51 204,33 223
3. Kinc Denis BC Bowlingzone 3 98 97 26 212,72 221
4. Mach Libor P190 3 84 72 45 192,09 201
5. Macek Jan Xbowling club 2 100 95 223,08 195
6. Vrážel Jiří st. SKBC Račice 4 71 71 41 188,23 183
7. Görg Martin BC Bowlingzone 2 98 82 204,42 180
8. Bočan Josef P190 4 87 62 30 183,24 179
9. Vojkovský Matěj ProBowling Hustopeče 2 90 85 200,00 175
10. Klein David 2 96 78 201,08 174
11. Vondráček Adam BC Bowlingzone 3 83 56 29 199,35 168
12. Švec Ladislav Xbowling club 3 89 49 28 187,25 166
13. Kotrla Ondřej ProBowling Hustopeče P165 2 99 65 205,67 164
14. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 4 88 52 20 192,10 160
15. Colon Josef P190 7 58 58 44 174,56 160
16. Uher Jaroslav ProBowling Hustopeče 2 79 78 193,92 157
17. Michal Ondřej BC Falk 2 80 76 193,67 156
18. Seidl Daniel BC Bowlingzone 3 94 50 12 189,22 156
19. Turina Jaroslav BC Bowlingzone 3 83 41 25 193,20 149
20. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 3 65 63 20 187,60 148
21. Matějka Antonín P190 7 61 50 37 182,15 148
22. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 4 85 47 15 185,27 147
23. Nejezchleba Stanislav P190 2 84 59 190,42 143
24. Kala Rostislav 2 87 53 190,67 140
25. Vopička Karel Strike Řevnice P190 2 72 68 189,08 140
26. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče 3 74 50 16 187,83 140
27. Lorenc Jaroslav expert King Pins 2 91 48 211,94 139
28. Hoschna Jan BDR P190 2 89 43 187,83 132
29. Škrabal Marek BDR 4 92 23 17 186,50 132
30. Uher Radovan ProBowling Hustopeče 2 81 49 187,50 130
31. Teame Habtegabriel Xbowling club 2 94 33 202,82 127
32. Šimánek Ladislav Notaxo, z.s. 2 73 48 182,92 121
33. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 67 34 11 175,11 112
34. Homola Lukáš BC Most 2 76 34 191,82 110
35. Minář Zdeněk ProBowling Hustopeče P165 2 88 21 182,83 109
36. Jarovský Albert P190 6 48 37 23 178,58 108
37. Stulík Jiří P165 3 41 34 32 171,50 107
38. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 4 56 26 25 168,42 107
39. Bail Šimon Xbowling club P190 4 64 35 7 170,52 106
40. Černík Vojtěch Xbowling club P190 2 93 12 180,58 105
41. Hasník Vít P190 3 75 21 6 180,25 102
42. Štulc Jan SKBC Račice P190 2 64 37 179,17 101
43. Vlachovič Jakub ProBowling Hustopeče 2 61 38 187,44 99
44. Fleischmann Jan st. P190 2 60 36 177,58 96
45. Brokeš Milan P190 2 57 38 177,83 95
46. Horáček Petr Strike Řevnice P190 3 51 40 4 167,59 95
47. Krňák Pavel BK KLÍŠE 2 55 39 177,33 94
48. Babec Adam JKM bowling P190 2 52 42 177,08 94
49. Liebich Tomáš Xbowling club 2 68 22 184,17 90
50. Javůrek Pavel P190 3 40 23 22 195,13 85
51. Rác Václav Xbowling club 2 60 24 177,00 84
52. Erben Roman Xbowling club 1 82 191,83 82
53. Mareš Michal BC Tábor P165 3 38 25 19 171,19 82
54. Tříska Jan Bowland Olomouc 1 80 190,83 80
55. Bejdl René P190 3 55 16 9 170,00 80
56. Dutka Miroslav P190 5 32 29 19 154,11 80
57. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 2 66 13 174,00 79
58. Mráček Petr JKM bowling 2 62 14 174,67 76
59. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. 5 30 24 21 188,22 75
60. Tabačko Martin BC Bowlingzone P190 1 74 195,00 74
61. Burian Ivan ProBowling Hustopeče P190 2 59 15 172,50 74
62. Vlček Josef P165 8 30 29 14 161,08 73
63. Vacek Jaroslav Bowling Hluboká P165 2 63 7 169,20 70
64. Horňák Vladimír P190 2 37 30 174,10 67
65. Kováč Ondřej BC Budějce P190 2 67 171,00 67
66. Kober Ivan P190 3 36 20 11 167,33 67
67. Drábek Aleš Notaxo, z.s. P190 1 66 185,83 66
68. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 3 26 24 15 169,40 65
69. Beneš Michal P190 2 32 31 63
70. Navrátil Marek ml. Xbowling club P165 2 38 23 61
71. Mňačko Matyáš JKM bowling P165 2 35 25 169,83 60
72. Slezák Luboš Strike Řevnice P190 4 24 18 17 171,10 59
73. Butal Jaroslav st. P190 2 35 24 169,00 59
74. Kunc Oto P190 5 35 13 11 164,78 59
75. Paračka Andrej Strike Řevnice P190 2 35 22 57
76. Urban Tomáš PCE P165 1 54 182,83 54
77. Ondráček Bohuslav P190 2 39 15 181,33 54
78. Mračko Tomáš Notaxo, z.s. P165 2 29 25 175,20 54
79. Kratochvíl Dominik BC Bowlingzone P190 1 53 181,00 53
80. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 3 31 20 162,91 51
81. Malíček Dušan P165 1 49 49
82. Henzl Petr SKB Boskovice P165 2 37 11 164,00 48
83. Brokeš František st. P190 4 28 13 7 162,93 48
84. Brandejský Karel P165 1 48 48
85. Klepáček Adolf P190 2 26 21 185,50 47
86. Haxa Martin P190 1 47 47
87. Čermák Pavel expert King Pins 1 46 197,60 46
88. Kříž Martin Wawe House Gang P165 1 46 46
89. Diviš Pavel P190 2 33 12 186,00 45
90. Vavrla Zdeněk P165 2 40 5 165,17 45
91. Krupica Jan P165 1 45 45
92. Štafa Pavel P190 2 31 13 175,80 44
93. Ďaďo Ján Notaxo, z.s. P190 2 27 17 172,60 44
94. Blažek Lubomír P190 1 44 44
95. Jenšovský Roman P190 1 43 176,17 43
96. Fufalko Kolja P165 1 43 43
97. Typolt Pavel P190 2 32 10 174,31 42
98. Korecký Michal P165 5 19 15 8 152,32 42
99. Bílek Miroslav P165 3 22 10 9 160,67 41
100. Chládek Vlastimil st. P190 1 41 41
Bittala Petr P190 1 41 41
102. Mička Daniel Strike Řevnice P190 1 40 185,50 40
103. Hájek Jiří PH P165 2 27 13 164,33 40
104. Pařil Pavel P165 1 40 40
Lysek Petr P190 1 40 40
106. Šimůnek Pavel st. P190 4 18 13 8 155,37 39
107. Smilowski Daniel P165 1 39 39
Vybíral Jiří P165 1 39 39
109. Borovec Jiří P190 3 16 14 8 162,25 38
110. Russ Martin 1 38 38
Filuš Jan P190 1 38 38
Hurt Zdeněk P190 1 38 38
113. Heligr Petr BK StrikeLand Junior 1 37 37
Chovanec Marek P190 1 37 37
Dufek Miroslav 2 19 18 37
116. Havlíček Zdeněk st. P190 2 27 9 193,25 36
117. Horník Gustav P165 2 19 17 187,11 36
118. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 1 36 170,10 36
119. Vrba Petr PH P190 1 36 36
Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior 1 36 36
Škrla Jakub P165 1 36 36
122. Barnet Milan P190 2 23 12 190,11 35
123. Frýbort Otakar BC Tábor P165 2 20 15 189,11 35
124. Havelka Timon ProBowling Hustopeče P165 1 35 35
Klusáček Jiří Bowlingový spolek Jadran P190 1 35 35
Nahodil Antonín BK StrikeLand Junior P190 1 35 35
Kolář Jan ml. BC BLACK RIDERS, o.s. 1 35 35
128. Bittersmann Milan Strike Řevnice P190 1 34 186,80 34
129. Čikeš Milan P190 1 34 168,67 34
130. Palas Martin P190 1 34 34
Chrdle Michal P190 1 34 34
Saturka Vlastimil P165 1 34 34
Jung Jindřich P165 1 34 34
134. Krch Miroslav BC Tábor P190 2 22 11 173,33 33
135. Kordulík Václav ml. BK StrikeLand Junior 1 33 33
Gurgul Lukáš Xbowling club P190 1 33 33
Kubát Tomáš P165 1 33 33
Haxa Adam ProBowling Hustopeče P165 1 33 33
139. Rambousek Kamil P165 1 32 32
140. Paclík Vladimír P165 1 31 174,50 31
141. Nejezchleba Daniel P165 1 31 166,33 31
142. Motyka Vlastimil P165 1 31 31
Aubrecht Jaroslav P165 1 31 31
Kaňka Jan P190 1 31 31
145. Hřebík Lumír Strike Řevnice P165 1 30 176,20 30
146. Tesař František BC Bowlingzone P190 1 30 174,17 30
147. Dvořáček David P190 1 30 30
Stabik Artur P165 1 30 30
Mohamed Sherif P190 1 30 30
150. Hrazdíra Jan Bowling Blansko, z.s. P165 2 29 157,42 29
151. Milerski Roman P165 1 29 29
Blaška Štěpán P165 1 29 29
Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 1 29 29
Pavlovič Josef P165 1 29 29
155. Gürtler Tomáš JBN Kutná Hora P190 1 28 184,25 28
156. Jiránek Filip Xbowling club P165 2 28 157,58 28
157. Ondrejec Petr 1 28 28
Bojko Lubomír ml. P165 1 28 28
Mazuch Petr P165 1 28 28
160. Zach Petr st. 2 14 13 199,22 27
161. Spilka František BC Tábor P165 2 17 10 174,44 27
162. König Antonín Car Citon Olomouc P190 1 27 173,17 27
163. Vacík Matěj JKM bowling P190 1 27 165,00 27
164. Stojanov Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 3 19 6 2 156,00 27
165. Číhal Petr P165 1 27 27
Kowalski Zbyszek P165 1 27 27
Trojan Josef P165 1 27 27
168. Leiske Petr P165 1 26 174,40 26
169. Prekop Ondřej BC Bowlingzone P190 2 19 7 173,14 26
170. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 2 25 1 153,50 26
171. Ježek Jan ml. Bowlingový spolek Jadran P165 1 26 26
Růžička Karel P165 1 26 26
Jungmann Jiří P165 1 26 26
174. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 2 14 11 162,20 25
175. Kokurowski Zygmunt P190 1 25 25
Vrtiška Pavel P165 1 25 25
Enders Richard P165 1 25 25
178. Kopřiva Milan P190 1 24 164,20 24
179. Křížek Martin S-centrum Děčín P165 1 24 24
Ulička Antonín P190 1 24 24
181. Vacek Pavel BT Pitch a Ball P190 1 23 177,60 23
182. Lang David Car Citon Olomouc 1 23 172,50 23
183. Bula Martin P165 2 13 10 159,80 23
184. Šudák Milan P165 1 23 23
Roučka Lukáš P190 1 23 23
186. Polívka Dalibor BC Tábor P190 2 16 6 189,89 22
187. John Jiří P165 1 22 172,50 22
188. Štefl Radomír P165 1 22 171,75 22
189. Jirsa Miloš P190 1 22 164,40 22
190. Kubík František P165 1 22 22
Lacina Jaroslav P165 1 22 22
Maťaťa Marcel P165 1 22 22
Mikloška Marek P165 1 22 22
194. Jelínek Petr st. JČ P190 2 11 10 177,79 21
195. Dobiáš Michal Notaxo, z.s. P190 1 21 175,17 21
196. Bobek Vlastimil P190 2 12 9 173,93 21
197. Tomášek Petr Tacl Letohrad P190 1 21 164,75 21
198. Mottl Jan P165 1 21 147,38 21
199. Hladík Karel BDR 1 21 21
Fufalko Mykola P190 2 14 7 21
Kotjužanský Jiří P190 1 21 21
Pašek Radim TJ Třinecké železárny P165 1 21 21
Bejšovec Jaroslav P165 1 21 21
204. Klečka Jiří P190 1 20 169,25 20
205. Kafka Pavel P165 1 20 20
Čulák Roman P165 1 20 20
Papaj Michal P165 2 13 7 20
Kocůr Jaroslav P165 1 20 20
Malenda Richard P165 1 20 20
210. Mottl Karel P165 2 14 5 164,00 19
211. Talaš Vlastimír P190 2 19 146,33 19
212. Kubátko Vlastimil P165 1 19 19
213. Ruml David P165 2 14 4 192,89 18
214. Fiala Michal P190 1 18 178,75 18
215. Vondráček Šimon BC Bowlingzone P165 1 18 178,63 18
216. Antalík Ivan P190 1 18 167,78 18
217. Brázda Bohumil P165 2 11 7 148,80 18
218. Korynta Jan P165 1 18 18
Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 1 18 18
Šelle Radim P165 2 12 6 18
Chlouba Ondřej P165 1 18 18
Volčko Vladimír BC Tábor P190 1 18 18
Sobotka David P190 1 18 18
Salášek Václav BDR 1 18 18
225. Bukovjan Radek BC Budějce P165 1 17 181,67 17
226. Šimůnek Daniel P190 1 17 174,00 17
227. Sova Petr Lasco P190 1 17 173,50 17
228. Žák Jan P165 2 9 8 163,33 17
229. Zapletal Jaroslav Fénix Inspiro P165 1 17 17
Kukačka Martin P165 1 17 17
Valíček Petr P165 1 17 17
Weingart Jan P165 1 17 17
Janeček Václav P190 1 17 17
234. Trča Pavel Bowling Hluboká P190 1 16 189,22 16
235. Čermák František BC Tábor P165 1 16 182,67 16
236. Prokop Zdeněk P190 1 16 150,25 16
237. Marek Jakub P165 3 15 1 140,70 16
238. Nemeškal Miloslav BDR P190 1 16 16
Švanda Michal P165 1 16 16
Kozumplík Josef BDR 1 16 16
Vokurka Jaroslav P165 1 16 16
242. Vítek Miroslav P165 1 15 156,89 15
243. Vlachovič Josef P165 1 15 15
Hladík Tomáš P165 1 15 15
Enders Walter P165 1 15 15
Holoubek Miroslav P165 1 15 15
Křížan Jiří P190 1 15 15
Šanca Zdeněk P165 2 10 5 15
Sádlík Vojtěch st. SaHaRi Ovčín P165 1 15 15
Bednařík Matěj P190 1 15 15
251. Hollman Petr P165 2 10 4 172,36 14
252. Kolář František P190 1 14 163,75 14
253. Pospíšil Jan st. P190 2 11 3 163,14 14
254. Handl Daniel P165 1 14 14
Navrátil Rostislav P165 1 14 14
Glezgo Štefan BC Rabbits Praha P190 1 14 14
257. Sova Petr ml. P165 1 13 181,67 13
258. Pawlik Dalibor P165 1 13 13
Kučera Milan JM P165 1 13 13
Kovařík Václav P165 1 13 13
Holubička Jiří P165 1 13 13
Trojek Ondřej P165 1 13 13
263. Klimeš Josef P190 1 12 161,33 12
264. Starý Pavel - JČ P190 2 7 5 156,57 12
265. Germář Milan P190 1 12 156,00 12
266. Mojka David JKM bowling P165 2 12 151,17 12
267. Nečas František P190 1 12 12
Mrviš Dušan P165 1 12 12
Fiala Václav P165 1 12 12
Filuš Jan ml. P165 1 12 12
Škorvánek Kamil BDR P190 1 12 12
Klimeš David P165 2 9 3 12
273. Eliáš Petr st. JČ P190 2 6 5 178,44 11
274. Krauskopf Josef Bowling Hluboká P190 1 11 172,11 11
275. Horák Ladislav Bowland Olomouc P190 1 11 11
Šípek Karel P190 1 11 11
Pryček Jiří P165 1 11 11
Kowalczyk Petr P190 1 11 11
279. Staněk Libor P190 1 10 164,89 10
280. Paleček Petr P165 2 10 151,08 10
281. Černý Zdenek P165 1 10 10
Tichý Radek P190 1 10 10
283. Drahokoupil Jiří P190 1 9 166,57 9
284. Parkan Miloš P190 1 9 166,50 9
285. Homola Ladislav BC Most P165 1 9 155,33 9
286. Běhal Jaroslav P165 1 9 9
Žáček Jan P165 1 9 9
288. Vaněček Jindřich P190 1 8 175,57 8
289. Homolka Jiří P165 1 8 161,67 8
290. Keken Zoltán P165 1 8 159,14 8
291. Štícha Bohumil P165 1 8 156,00 8
292. Vávra Lukáš P165 1 8 8
Smilowski Česlav P165 1 8 8
294. Fait Roman P165 1 7 7
Samek Milan P190 1 7 7
Žáček Bohumil P165 1 7 7
297. Dvořák Roman BC Bowlingzone P190 1 6 189,33 6
298. Rathouský Tomáš P190 2 3 3 176,11 6
299. Nevyjel Jiří P190 1 6 170,00 6
300. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 2 5 1 161,86 6
301. Weiss Petr P165 1 6 155,75 6
302. Jirák Radek P165 1 6 128,00 6
303. Schelle Harald Maxbowling P165 1 6 6
Winkler Tomáš P165 1 6 6
Tureček Ivo P165 1 6 6
Včeliš Jaroslav P165 1 6 6
Chlopčík Jiří P165 1 6 6
308. Guič Boris BT Pitch a Ball P190 1 5 149,00 5
309. Přibyl Miroslav P165 1 5 106,00 5
310. Kropík Jaroslav P165 1 5 5
Cwik Petr P165 1 5 5
Valo Karel P165 1 5 5
Divácký Petr P165 1 5 5
Obrusník Lukáš P190 1 5 5
Talaš Kristián P165 1 5 5
316. Koumar Miroslav BC Bowlingzone P190 1 4 168,10 4
317. Hron Pavel P165 1 4 149,00 4
318. Schön Viktor st. P165 1 4 142,83 4
319. Vacek Pavel PH P165 1 4 4
Papaj Míťa P165 1 4 4
Kunt Luboš st. 1 4 4
Radil Jiří JM P165 1 4 4
Burda Petr P165 1 4 4
Fait David P165 1 4 4
Matera Lubomír P190 1 4 4
Buchta Miroslav P165 1 4 4
327. Turina Tomáš P190 1 3 157,50 3
328. Denk Zdeněk P190 1 3 146,80 3
329. Dubovský Jakub P165 1 3 3
Valík Petr P165 1 3 3
Fait Lukáš P165 1 3 3
Kadlečík Libor P165 1 3 3
Krywda Rudolf P165 1 3 3
Pavlis Pavel P165 1 3 3
335. Mrkvička Tomáš P190 1 2 182,67 2
336. Vestfál Petr P190 1 2 142,80 2
337. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone P165 1 2 136,50 2
338. Valder Tomáš P165 1 2 2
Szilasi Tomáš P165 1 2 2
340. Kolman Lukáš P165 1 1 146,11 1
341. Javorský Luboš P190 1 1 142,80 1
342. Vondráček Robin BC Bowlingzone P165 1 1 130,75 1
343. Janovský Zdeněk P165 1 1 105,60 1
344. Zmijka Filip Bowlingový spolek Jadran P165 1 1 1
Kumšta David P190 1 1 1
346. Jindřišek Milan BC Bowlingzone P165 1 0 152,00 0
347. Muránsky Daniel Xbowling club P165 2 0 136,58 0
348. Macke Matyáš JKM bowling P165 1 0 135,00 0
349. Škrabánek Oskar JKM bowling P165 1 0 111,00 0

Krátké zprávy

26.11.2021 v 13:21

Další bronzové medaile veze z MS Dubai seniorský tým 50+, který hrál ve složení Hindrák, Vrážel, Teame, Šimánek.

25.11.2021 v 15:47

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojoval tým ve složení Matějka, Colon, Mihulka, Květenský bronzové medaile.

23.11.2021 v 09:57

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojovala Dáša Stulíková s Annou Brokešovou bronzové medaile v soutěži dvojic

18.11.2021 v 08:56

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Brně.

12.11.2021 v 08:42

STK zveřejnila mazací model na 3. turnaj Prestige a MČR juniorských dvojic.

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2021/22

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena, nejlepší juniorka - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Vojtěchová Markéta
Xbowling club
Vojtěchová Markéta

Vojtěchová Markéta

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2021/22

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská