Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

listop28

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Colon Josef P190 6 83 79 40 188,07 202
2. Matějka Antonín P190 6 73 45 35 170,69 153
3. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče P190 4 79 37 25 188,52 141
4. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 3 68 64 3 191,42 135
5. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 4 76 33 20 171,41 129
6. Rác Václav Xbowling club P190 2 86 26 189,39 112
7. Liebich Tomáš Xbowling club P190 3 38 38 36 183,71 112
8. Kordulík Václav ml. BK StrikeLand Junior P190 2 71 39 200,63 110
9. Kunc Oto P190 3 81 15 14 178,76 110
10. Beneš Michal P190 3 45 42 21 181,33 108
11. Brokeš František st. P165 4 68 23 16 166,30 107
12. Vondráček Adam BC Bowlingzone 2 76 27 207,92 103
13. Kinc Denis BC Bowlingzone 2 80 21 211,17 101
14. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 2 77 24 207,50 101
15. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. P190 2 75 25 184,22 100
16. Michal Ondřej BC Falk P190 2 63 34 182,67 97
17. Jarovský Albert P190 4 42 36 18 178,55 96
18. Havlíček Zdeněk st. P165 4 43 34 14 179,94 91
19. Škrabal Marek BDR P190 3 55 21 14 183,17 90
20. Šimůnek Pavel st. P165 2 58 30 177,52 88
21. Kováč Ondřej BC Budějce P190 1 85 223,67 85
22. Mareš Michal BC Tábor P165 2 51 34 169,27 85
23. Minář Zdeněk ProBowling Hustopeče 1 84 218,33 84
24. Bobek Vlastimil P165 2 70 13 164,56 83
25. Uher Jaroslav ProBowling Hustopeče 1 82 211,50 82
26. Polívka Dalibor BC Tábor P190 2 69 13 174,79 82
27. Lang David Car Citon Olomouc P190 2 69 12 194,00 81
28. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 2 45 35 170,94 80
29. Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior P190 2 42 37 201,70 79
30. Jelínek Lukáš Xbowling club 1 78 220,00 78
31. Turina Jaroslav BC Bowlingzone 1 78 204,50 78
32. Macek Jan Xbowling club 1 77 202,25 77
33. Hasník Vít P190 2 54 23 183,00 77
34. Kassas Abdul BK KLÍŠE P165 4 32 23 21 156,69 76
35. Görg Martin BC Bowlingzone 1 75 201,17 75
36. Uher Radovan ProBowling Hustopeče 1 74 197,50 74
37. Klečka Jiří P190 1 74 175,60 74
38. Prokop Zdeněk P190 2 63 10 161,83 73
39. Vrážel Jiří st. SKBC Račice P190 1 72 197,00 72
40. Čermák Pavel expert King Pins P190 1 71 187,08 71
41. Štafa Pavel P165 3 37 24 10 161,53 71
42. Svák David Bowland Olomouc P165 4 37 17 16 195,82 70
43. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 2 53 17 187,50 70
44. Sova Petr st. P165 2 57 12 183,21 69
45. Kubík František P190 2 35 34 166,40 69
46. Parkan Miloš P165 1 67 178,67 67
47. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. P190 2 33 33 171,67 66
48. Fleischmann Jan st. P190 1 65 175,78 65
49. Henzl Petr SKB Boskovice P165 2 43 20 177,17 63
50. Kala Rostislav 1 62 188,67 62
51. Horňák Vladimír P190 2 40 22 175,10 62
52. Janovský Michal BC BLACK RIDERS, o.s. 2 37 24 173,43 61
53. Sova Petr ml. P165 1 61 164,61 61
54. Kotrla Ondřej ProBowling Hustopeče 1 60 187,00 60
55. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 2 33 26 187,20 59
56. Šimánek Ladislav Notaxo, z.s. P190 1 59 185,83 59
57. Kváča Václav 1 59 176,78 59
58. Konečný Pavel Tacl Letohrad P190 2 39 19 182,00 58
59. Kocůr Jaroslav P165 2 37 21 158,00 58
60. Plánička Vojtěch BK KLÍŠE P190 2 34 23 165,00 57
61. Navrátil Marek ml. Xbowling club P190 2 33 24 162,50 57
62. Barak David ProBowling Hustopeče 1 56 183,83 56
63. Vokurka Jaroslav P190 2 31 25 164,71 56
64. Forman Jiří P190 2 29 27 155,57 56
65. Brázda Bohumil P165 2 29 26 169,80 55
66. Nahodil Antonín BK StrikeLand Junior 2 39 16 165,75 55
67. Bočan Josef 2 39 15 178,40 54
68. Teame Habtegabriel Xbowling club 1 53 178,44 53
69. Ondráček Bohuslav P190 2 44 9 53
70. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 1 52 182,17 52
71. Tichý Tomáš Bowland Olomouc P190 2 40 11 194,47 51
72. Vopička Karel Strike Řevnice P190 1 51 181,33 51
73. Švec Ladislav Xbowling club P190 1 50 181,17 50
74. Marek Jakub P165 2 31 19 153,52 50
75. Chrdle Michal P165 1 50 50
76. Klein David 1 49 180,50 49
77. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 2 30 19 170,00 49
78. Harvánek Petr P165 1 48 159,00 48
79. Maňásek Jaroslav P190 1 48 48
Paračka Andrej Strike Řevnice P190 2 26 22 48
81. Kolář Jan ml. BC BLACK RIDERS, o.s. 2 27 20 175,71 47
82. Zlesák Ivan BK KLÍŠE P190 2 25 22 159,43 47
83. Muránsky Daniel Xbowling club P165 1 47 154,44 47
84. Diviš Pavel P190 2 28 19 154,00 47
85. Harašta Jiří P190 1 46 178,00 46
86. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 1 46 158,89 46
87. Holubička Jiří P165 2 26 20 153,71 46
88. Kvasnička Pavel P190 1 46 46
89. Fisek Roman P190 2 30 15 167,43 45
90. Leiske Petr P165 2 32 13 163,73 45
91. Kučaba Miroslav BK KLÍŠE P190 2 36 9 137,25 45
92. Janošec Miroslav ml. SK Skivelo P190 1 44 177,33 44
93. Stulík Jiří P165 2 31 13 151,50 44
94. Drábek Aleš Notaxo, z.s. P190 1 43 177,83 43
95. Seidl Daniel BC Bowlingzone 2 35 8 174,58 43
96. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 2 26 16 172,14 42
97. Vlček Josef P165 2 41 1 138,50 42
98. Enders Richard P190 1 41 182,90 41
99. Mička Daniel Strike Řevnice P190 1 41 177,83 41
100. Talaš Vlastimír P165 2 27 12 145,00 39
101. Škorvánek Kamil BDR P165 2 20 19 39
102. Egert Jiří BC Rabbits Praha P165 1 38 153,17 38
103. Kordulík Václav st. P165 1 38 152,80 38
104. Korecký Michal P165 3 17 12 9 151,09 38
105. Křížek Martin S-centrum Děčín P165 1 38 38
Rechtorik Libor P190 1 38 38
107. Bittersmann Milan Strike Řevnice P165 2 30 7 166,78 37
108. Bula Martin P190 2 32 5 131,75 37
109. Mračko Tomáš Notaxo, z.s. P165 1 36 185,80 36
110. Jenšovský Roman P190 1 36 174,33 36
111. Fufalko Kolja P165 1 36 36
112. König Antonín Car Citon Olomouc P190 2 22 13 185,35 35
113. Fufalko Mykola P165 3 20 8 7 158,87 35
114. Haxa Martin P190 1 35 35
115. Javůrek Pavel P190 2 23 11 34
Kříž Martin Wawe House Gang P190 1 34 34
Kober Ivan P190 1 34 34
118. Čuřík Matyáš P165 1 33 33
Pour Oldřich 1 33 33
120. Guič Boris BT Pitch a Ball P165 1 32 184,00 32
121. Brandejský Karel P190 1 32 32
Salášek Václav BDR P190 2 17 15 32
Dufek Miroslav P165 2 19 13 32
Kovařík Dušan P190 1 32 32
125. Heligr Petr BK StrikeLand Junior 1 31 177,30 31
126. Hřebík Lumír Strike Řevnice P190 1 31 167,60 31
127. Závladský Dušan BK KLÍŠE P190 2 17 14 149,50 31
128. Schön Viktor st. P165 2 28 3 147,27 31
129. Hais Petr JKM bowling P165 1 31 31
130. Gurgul Lukáš Xbowling club P190 1 30 30
Matere Lubomír P165 1 30 30
Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 1 30 30
Chovanec Marek 1 30 30
134. Velek Stanislav P165 2 22 7 187,25 29
135. Adamec Petr P165 1 29 171,17 29
136. Jirsa Miloš P190 1 29 156,67 29
137. Včeliš Jaroslav P165 1 29 29
Sobotka David P165 1 29 29
139. Vojkovský Matěj ProBowling Hustopeče 1 28 170,67 28
140. Lůža Pavel P165 2 18 10 28
Jungmann Jiří P165 1 28 28
Roučka Lukáš P190 1 28 28
Ďaďo Ján Notaxo, z.s. P190 1 28 28
144. Borovec Jiří P165 3 14 11 2 138,25 27
145. Trojek Ondřej P165 1 27 27
Krupica Jan P165 1 27 27
Vrtiška Pavel P190 1 27 27
148. Vondráček Šimon BC Bowlingzone P190 1 26 197,38 26
149. Mrviš Dušan P165 2 18 8 154,00 26
150. Saturka Vlastimil P165 1 26 26
Klepáček Adolf P190 1 26 26
Slavík Marek FLOI DOI P165 1 26 26
153. Homola Ladislav BC Most P165 1 25 162,50 25
154. Pryček Jiří P165 2 18 7 25
Palas Martin P190 1 25 25
Malíček Dušan P165 1 25 25
157. Kopřiva Milan P165 1 24 173,20 24
158. Russ Martin P190 1 24 24
Kocián Jiří P165 1 24 24
160. Nečas František P190 2 15 8 151,33 23
161. Štícha Bohumil P165 2 16 7 146,50 23
162. Dutka Miroslav P165 2 13 10 137,75 23
163. Hrnčíř Luděk P165 1 23 23
Blažek Lubomír P165 1 23 23
Radil Jiří JM P165 2 14 9 23
166. Nejezchleba Stanislav P190 1 22 170,20 22
167. Slezák Luboš Strike Řevnice P165 1 22 22
Šelle Radim P165 3 9 8 5 22
Krusberský Ladislav P190 1 22 22
170. Sůva Jan I. PSKN P165 1 21 155,00 21
171. Handl Daniel P165 1 21 21
Ulička Antonín P190 2 13 8 21
173. Koumar Miroslav BC Bowlingzone P190 1 20 184,42 20
174. Hrobský Zdeněk P190 1 20 20
Vrzal Pavel P190 1 20 20
Dvořáček David P190 1 20 20
177. Čermák František BC Tábor P190 1 19 187,78 19
178. Gregor Tomáš Lasco P165 1 19 152,83 19
179. Běhal Jaroslav P190 1 19 19
Weiss Petr P165 1 19 19
Švanda Michal P165 1 19 19
182. Barnet Milan 1 18 192,56 18
183. Bejdl René P165 1 18 186,33 18
184. Vaněček Jindřich P190 1 18 176,86 18
185. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 1 18 154,50 18
186. Váňa Antonín P190 1 18 18
187. Zach Petr st. P165 1 17 176,44 17
188. Pospíšil Jan st. P165 1 17 167,29 17
189. Růžička Karel P165 1 17 161,75 17
190. Mňačko Matyáš JKM bowling P190 1 17 156,33 17
191. Hasil David P165 1 17 17
Haxa Adam ProBowling Hustopeče P165 1 17 17
193. Krch Miroslav BC Tábor P190 1 16 178,67 16
194. Furik Ludvík P190 1 16 177,86 16
195. Mottl Karel P165 1 16 16
Breburda Miroslav BDR P190 1 16 16
Horák Alois P190 1 16 16
Vrba Petr PH P190 1 16 16
Malenda Richard P190 1 16 16
Nádvorník Pavel P190 1 16 16
Zajíček Pavel P165 1 16 16
Šudák Milan P165 1 16 16
203. Minnakhmetov Kamil P190 1 15 214,78 15
204. Gürtler Tomáš JBN Kutná Hora P190 1 15 179,38 15
205. Drahokoupil Jiří P190 1 15 176,86 15
206. Musil Matěj P190 1 15 153,25 15
207. Schelle Harald Maxbowling P165 2 8 7 115,50 15
208. Sejkora Miroslav P165 1 15 15
Makovec Jaromír P165 1 15 15
Bittala Petr P190 1 15 15
Mikloška Marek P165 1 15 15
212. Horník Gustav P190 1 14 196,89 14
213. Rábek Erik BC Budějce P190 1 14 179,29 14
214. Homola Lukáš BC Most 1 14 169,50 14
215. Grunda Aleš P165 1 14 161,17 14
216. Blaška Štěpán P165 1 14 14
Kubát Tomáš P190 1 14 14
Kracík Miroslav P165 1 14 14
219. Trča Pavel Bowling Hluboká P190 1 13 214,78 13
220. Javůrek Jiří P190 1 13 13
Milerski Roman P165 1 13 13
Valder Tomáš P165 2 7 6 13
Šípek Karel P165 1 13 13
Fait Roman P165 1 13 13
Číhal Petr P165 1 13 13
226. Frýbort Otakar BC Tábor P165 1 12 169,22 12
227. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 1 12 168,57 12
228. Vavrla Zdeněk P165 1 12 159,00 12
229. Chrpa Jindřich I. PSKN P165 1 12 148,50 12
230. Jindřišek Milan BC Bowlingzone P165 1 12 139,08 12
231. Staněk František P190 1 12 12
Jelínek Jan P165 1 12 12
Hlubuček Libor P165 1 12 12
Kafka Pavel P190 1 12 12
Kotjužanský Jiří P190 1 12 12
236. Antalík Ivan P165 1 11 197,44 11
237. Spilka František BC Tábor P165 1 11 175,33 11
238. Jelínek Petr st. JČ P190 1 11 168,57 11
239. Tomášek Petr Tacl Letohrad P165 1 11 160,00 11
240. Paclík Vladimír P190 1 11 157,50 11
241. Bail Šimon Xbowling club P190 1 11 156,80 11
242. Peter Hugo S P165 1 11 11
Kokurowski Zygmunt P165 1 11 11
Svoboda Marcel P190 1 11 11
Mottl Jan P165 1 11 11
246. Janů Pavel P190 1 10 210,67 10
247. Smékal Oldřich P165 1 10 188,00 10
248. Bednařík Matěj P165 1 10 10
Smolon Bohumír P165 1 10 10
Vodák Viktor P190 1 10 10
Hájek Jiří PH P165 1 10 10
252. Štěpánek Pavel Haná BC P190 1 9 187,55 9
253. Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 1 9 181,33 9
254. Štefl Radomír P190 1 9 177,00 9
255. Šilar Miroslav Henry grill P165 2 5 4 148,17 9
256. Trojan Josef P165 1 9 9
Enders Walter P165 1 9 9
Papaj Michal ml. P165 2 6 3 9
Kovařík Václav P165 1 9 9
Kubátko Vlastimil P165 1 9 9
261. Homolka Jiří P165 1 8 186,56 8
262. Koukal Drahomír P190 1 8 184,82 8
263. Ruml David P190 1 8 178,33 8
264. Lasovský Michal BC Budějce P190 1 8 169,43 8
265. Korynta Jan P165 2 6 2 151,20 8
266. Paleček Petr P165 1 8 147,17 8
267. Děrgl Marek P165 1 8 8
Capil Radomír P190 1 8 8
Sršeň Marcel P190 1 8 8
270. Nevyjel Jiří P190 1 7 163,71 7
271. Maťaťa Marcel P165 1 7 7
Mičkal Jaroslav P190 1 7 7
Klimeš David P165 2 4 3 7
274. Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká P165 1 6 179,33 6
275. Rathouský Tomáš P190 1 6 162,67 6
276. Černík Vojtěch Xbowling club P190 1 6 153,33 6
277. Tvrzický Milan BC Budějce P190 1 6 150,86 6
278. Vondráček Robin BC Bowlingzone P165 1 6 145,00 6
279. Chlouba Ondřej P165 1 6 123,75 6
280. Zelinka Jiří P165 1 6 6
Žáček Bohumil P165 1 6 6
Burda Petr P165 1 6 6
Pavlis Pavel P165 1 6 6
Vacek Pavel PH P165 1 6 6
285. Vítek Miroslav P165 1 5 179,78 5
286. Štarnovský Marek P165 1 5 169,75 5
287. Žák Jan P190 1 5 161,00 5
288. Vacek Pavel BT Pitch a Ball P190 1 5 159,20 5
289. Kotlant Tomáš P165 1 5 151,00 5
290. Germář Milan P165 1 5 146,33 5
291. Paclík Radomil P165 1 5 143,33 5
292. Hron Pavel P165 1 5 139,86 5
293. Rambousek Kamil P165 1 5 5
Vrzal David Xbowling club P165 1 5 5
Cieslar Radek P165 1 5 5
296. Denk Zdeněk P165 1 4 172,89 4
297. Osička Antonín P165 1 4 167,38 4
298. Hollman Petr P190 1 4 157,29 4
299. Vohryzka Jaromír I. PSKN P190 1 4 153,67 4
300. Hrazdíra Jan Bowling Blansko, z.s. P165 1 4 142,00 4
301. Kapusta Michal P165 1 4 4
Valíček Petr P165 1 4 4
Dubovský Jakub P165 1 4 4
Dvořáček Ladislav P165 1 4 4
Marek Luboš P165 1 4 4
Bradáč Lubomír P165 2 2 2 4
307. Eliáš Petr st. JČ P190 1 3 171,67 3
308. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone P165 1 3 153,83 3
309. Míka Miroslav BC Falk P165 1 3 126,00 3
310. Janovský Zdeněk P165 2 2 1 125,36 3
311. Talaš Kristián P165 2 2 1 73,75 3
312. Valo Karel P165 1 3 3
Beran David P165 1 3 3
Togner Jiří P165 1 3 3
Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 1 3 3
316. Marek Jiří VČ P190 1 2 157,00 2
317. Spáčil Jan ml. Bowland Olomouc P165 1 2 141,75 2
318. Přibyl Miroslav P165 1 2 139,22 2
319. Šereš Ladislav P165 1 2 137,14 2
320. Láník Igor SKB Boskovice P165 1 2 134,17 2
321. Horák Jaromír VČ P165 1 2 2
322. John Jiří VČ P190 1 1 184,75 1
323. Pouzar Rudolf P190 1 1 167,20 1
324. Vacek Jaroslav Bowling Hluboká P190 1 1 162,25 1
325. Starý Pavel - JČ P190 1 1 129,71 1
326. Spáčil Josef Bowland Olomouc P165 1 1 109,38 1
327. Buriánek Ivan P165 1 1 1
Drbal Milan P165 1 1 1
Neugebauer Milan P165 1 1 1
Beran Daniel P165 1 1 1
Šilhavý Patrik Bowling Rokycany P165 1 1 1

Krátké zprávy

26.11.2021 v 13:21

Další bronzové medaile veze z MS Dubai seniorský tým 50+, který hrál ve složení Hindrák, Vrážel, Teame, Šimánek.

25.11.2021 v 15:47

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojoval tým ve složení Matějka, Colon, Mihulka, Květenský bronzové medaile.

23.11.2021 v 09:57

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojovala Dáša Stulíková s Annou Brokešovou bronzové medaile v soutěži dvojic

18.11.2021 v 08:56

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Brně.

12.11.2021 v 08:42

STK zveřejnila mazací model na 3. turnaj Prestige a MČR juniorských dvojic.

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2021/22

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena, nejlepší juniorka - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Vojtěchová Markéta
Xbowling club
Vojtěchová Markéta

Vojtěchová Markéta

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2021/22

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská