Bodovací žebříček, ročník 2019 - 2020

únor19

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Homola Lukáš BC Most 3 92 82 34 209,24 208
2. Rain David BT Notaxo P190 4 97 77 30 198,93 204
3. Čížek Daniel Xbowling club P190 3 87 80 35 200,16 202
4. Michal Ondřej BC Falk P190 2 93 86 209,78 179
5. Nejezchleba Stanislav P190 4 75 63 34 190,90 172
6. Čermák Pavel expert King Pins 3 78 62 16 200,58 156
7. Švec Ladislav BT Notaxo 2 98 43 197,33 141
8. Mach Libor Semtamstrike 3 72 56 11 178,70 139
9. Krňák Pavel BK Klíše 2 83 55 199,00 138
10. Malec Jaromír st. BT Notaxo P190 2 85 49 193,50 134
11. Liebich Tomáš Xbowling club P190 2 84 45 200,39 129
12. Rác Václav Xbowling club 3 61 39 29 188,37 129
13. Nosek Richard Black Riders P190 2 85 43 193,93 128
14. Paračka Andrej Big Lebowski abides P190 4 51 41 34 190,93 126
15. Kinc Denis Bowlingzone Pardubice 2 91 30 209,58 121
16. Hasník Vít BC Holešov P190 3 76 21 21 183,33 118
17. Colon Josef P190 8 40 38 36 193,40 114
18. Květenský Vítězslav STRIKE P190 4 69 22 21 174,17 112
19. Pitaš Vladimír Bowlingzone Pardubice P190 2 79 28 187,96 107
20. Černík Vojtěch Xbowling club P190 3 51 31 19 179,58 101
21. Tříska Jan Bowland Olomouc 1 100 208,33 100
22. Hladík Karel ProBowling 1 99 206,33 99
23. Matějka Antonín P190 5 39 31 29 173,08 99
24. Hindrák Jiří Bowlingzone Pardubice 2 73 25 188,07 98
25. Nahodil Antonín P190 2 50 46 217,40 96
26. Kolář Jan st. Black Riders 2 60 36 198,07 96
27. Seidl Daniel Tacl Letohrad P190 1 96 197,83 96
28. Závladský Dušan BK Klíše P190 3 41 33 22 179,88 96
29. Vopička Karel STRIKE P190 1 95 193,50 95
30. Bešík Josef st. Seniorbowling CZ P190 2 76 19 181,06 95
31. Schön Viktor st. Family S P165 4 39 32 24 163,15 95
32. Vondráček Adam Bowlingzone Pardubice 2 65 29 207,33 94
33. Bobek Vlastimil BC Budějce P190 3 65 25 4 185,75 94
34. Turina Jaroslav Bowlingzone Pardubice P190 2 81 13 181,50 94
35. Kordulík Václav ml. P190 2 49 44 226,80 93
36. Butal Jaroslav st. P190 5 44 30 19 174,38 93
37. Jirsa Miloš P190 5 45 27 20 162,82 92
38. Šimánek Ladislav BT Notaxo P190 1 90 188,67 90
39. Poprocký Michal Kelímci P165 3 61 22 6 173,33 89
40. Görg Martin Bowlingzone Pardubice 2 53 36 173,00 89
41. Valošek Tomáš Jadran Frýdek Místek P190 1 88 188,17 88
42. Křížek Martin 1. BKS cen. Děčín P165 2 44 42 198,43 86
43. Diviš Pavel Matrixx Praha P165 2 43 42 213,50 85
44. Soukup Libor Zíchov Pukls P190 2 67 18 186,00 85
45. Čikeš Milan P165 3 64 13 8 178,85 85
46. Kunc Oto P190 5 57 14 14 164,22 85
47. König Antonín Car Citon Olomouc P190 1 84 186,67 84
48. Jelínek Lukáš Xbowling club 1 83 186,33 83
49. Kassas Abdul BK Klíše P165 3 37 29 17 171,72 83
50. Lorenc Jaroslav expert King Pins 1 81 221,89 81
51. Heligr Štěpán Strikeland Junior P190 2 43 38 207,80 81
52. Jindřišek Milan Bowlingzone Pardubice P165 2 66 15 164,44 81
53. Heligr Ondřej Strikeland Junior 2 45 35 200,50 80
54. Kováč Ondřej BC Tábor P190 1 80 184,83 80
55. Robertson Thomas BT Notaxo 1 78 211,25 78
56. Šimůnek Pavel st. P190 2 54 23 176,21 77
57. Vrážel Jiří st. 1. BKS cen. Děčín 2 47 28 192,91 75
58. Vohryzka Jaromír 1. PSKN Praha P190 1 75 180,50 75
59. Musil Matěj P165 2 39 36 164,43 75
60. Gurgul Lukáš Xbowling club P190 2 40 34 74
61. Homola Ladislav BC Most P165 5 26 25 22 166,09 73
62. Flieger David BK Klíše P165 2 58 13 183,08 71
63. Ondráček Bohuslav KPKO Kladno P190 4 31 26 14 182,00 71
64. Vojkovský Matěj Bowland Olomouc P190 1 71 177,67 71
65. Polívka Dalibor BC Tábor P190 4 26 24 20 179,42 70
66. Ševčík Vlastimil BK Klíše P190 2 38 31 202,00 69
67. Šípek Karel Elephant B.T P190 2 37 32 193,00 69
68. Synek Aleš STRIKE 2 37 32 187,63 69
69. Varhaníček Pavel Kelímci P165 2 38 31 178,00 69
70. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 1 69 177,17 69
71. Brázda Bohumil P165 4 37 23 9 155,80 69
72. Dvořáček David P190 2 38 31 69
73. Uhlíř Jiří ml. BC Tábor P190 1 68 176,67 68
74. Hoschna Jan OKO Křesťan P190 2 46 22 176,17 68
75. Slezák Luboš STRIKE P190 3 37 19 12 169,05 68
76. Včeliš Michal 2 41 26 223,33 67
77. Motyka Milan Kelímci P190 1 66 176,50 66
78. Javůrek Pavel P165 3 30 28 8 165,63 66
79. Roth Jan P190 2 33 32 65
80. Mička Daniel STRIKE P190 2 48 15 191,80 63
81. Prokop Zdeněk P165 2 36 27 164,68 63
82. Forman Jiří P190 2 35 27 178,29 62
83. Antalík Ivan P165 3 38 21 2 162,10 61
84. Klečka Jiří P190 1 59 178,07 59
85. Kober Ivan P190 3 35 17 6 182,83 58
86. Ulička Antonín P190 1 58 173,83 58
87. Parkan Miloš P165 3 34 22 2 161,76 58
88. Staněk Libor P190 4 29 15 14 160,97 58
89. Uher Radovan ProBowling 2 34 23 172,86 57
90. Horňák Vladimír P190 2 28 28 175,29 56
91. Makovec Jaromír P165 2 30 26 56
Janiga Oldřich P190 2 30 26 56
93. Kratochvíl Dominik Bowlingzone Pardubice 2 28 26 178,57 54
94. Havlíček Zdeněk st. Seniorbowling CZ P190 4 23 16 14 189,92 53
95. Štafa Pavel P165 1 53 172,40 53
96. Fidra Jan Bowlingzone Pardubice P190 2 31 21 183,50 52
97. Barinec Petr P190 2 28 24 174,67 52
98. Vácha Petr P190 1 52 173,47 52
99. Lang David Car Citon Olomouc 1 52 172,83 52
100. Horník Gustav P190 2 29 22 200,63 51
101. Jašek Karel PH Semtamstrike P190 2 34 17 186,75 51
102. Vacek Pavel Pitch a Ball P190 2 35 16 179,62 51
103. Vrba Petr PH P190 3 27 16 8 51
104. Hora Jiří P190 1 50 174,56 50
105. Hasoň Jiří Blansko P165 1 50 172,67 50
106. Barak David ProBowling P165 1 48 48
Hradil Vavřinec Xbowling club P190 1 48 48
108. Ruml David P165 2 25 22 201,75 47
109. Fleischmann Jan st. Seniorbowling CZ P190 2 47 177,18 47
110. Krčma Milan st. P190 1 47 47
Kotjužanský Jiří Kvadrofolio P165 3 24 18 5 47
112. Horáček Petr Tajfun P190 1 46 189,00 46
113. Hanzl Zbyněk P190 1 46 46
Šteffek Milan st. P190 1 46 46
115. Barnet Milan P190 2 27 18 192,00 45
116. Martinec Václav P190 2 29 16 186,00 45
117. Eliáš Petr st. JČ P165 5 20 13 12 170,29 45
118. Jarolík Jan P190 1 45 45
119. Mihulka Josef P165 1 44 170,50 44
120. Hrdlička Vladislav ProBowling 1 44 44
121. Staněk František P190 3 19 16 8 182,27 43
122. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ P190 3 21 15 7 172,00 43
123. Líška Mário P165 1 43 43
124. Zach Petr st. P190 3 18 16 8 188,11 42
125. Vokurka Jaroslav P165 2 23 19 155,18 42
126. Sihelník Josef P190 2 33 9 152,38 42
127. Saturka Vlastimil P165 1 42 42
128. Bejšovec Jaroslav P190 2 24 17 189,83 41
129. Chvojka Milan P190 2 21 20 179,29 41
130. Bílek Miroslav Semtamstrike P190 2 24 17 174,15 41
131. Roučka Lukáš P190 2 25 16 174,00 41
132. Škrabal Marek P190 1 41 41
133. Procházka Aleš JČ BC Hluboká P190 2 24 16 188,25 40
134. Sova Petr ml. P165 3 22 17 1 175,62 40
135. Proser Martin P165 1 40 165,60 40
136. Bílek Ondřej P165 1 40 40
137. Sříbrný Vladimír P165 1 39 205,29 39
138. Květoň Jiří BK Klíše P165 2 20 19 168,38 39
139. Ondrejec Petr P190 1 39 39
140. Vaněček Jindřich P190 2 30 8 182,00 38
141. Žák Jan P165 2 28 10 168,50 38
142. Javůrek Jiří P165 2 26 12 163,00 38
143. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 2 30 8 159,60 38
144. Kadeřábek Martin P190 1 38 38
Krubert Emil P190 1 38 38
146. Kopřiva Milan P190 2 20 17 177,31 37
147. Uher Jaroslav ProBowling 1 37 167,50 37
148. Haxa Martin P165 1 37 37
149. Rábek Erik BC Budějce P190 2 31 5 202,25 36
150. Hollman Petr P190 2 29 7 174,42 36
151. Vlček Josef P165 2 25 11 159,17 36
152. Korecký Michal P165 2 21 15 157,57 36
153. Breburda Miroslav P190 1 36 36
Jarovský Albert P190 2 27 9 36
155. Blažek Lubomír P190 1 35 35
Plánička Vojtěch BK Klíše P190 2 25 10 35
Merva Vladimír Semtamstrike P190 1 35 35
158. Kala Rostislav 1 34 203,67 34
159. Kurka Jiří P190 1 34 179,09 34
160. Hron Pavel P165 2 23 11 176,88 34
161. Vodák Viktor Oušťáci z Radavy P190 2 22 12 174,33 34
162. Marek Luboš P190 2 28 6 165,20 34
163. Kříž Martin Wawe House Gang P190 2 27 7 152,00 34
164. Sobotka David P190 1 34 34
Lebeda Pavel P190 1 34 34
166. Orság Karel P165 1 33 198,33 33
167. Brokeš Milan ABB Vidlatá Seč P190 2 18 15 169,94 33
168. Vavrla Zdeněk Krocan.com P190 1 33 166,50 33
169. Kubelka Tomáš P190 1 33 33
Jindřich Martin P190 1 33 33
Šímek Michal P165 1 33 33
172. Frydrych Tomáš Kelímci P190 1 32 195,83 32
173. Nádvorník Pavel P190 2 21 11 176,00 32
174. Hřebík Lumír STRIKE P165 1 32 172,57 32
175. Tětek Petr BC Hluboká P190 2 17 15 165,00 32
176. Šafařík Luděk P190 1 31 176,50 31
177. Kalous Roman P165 2 19 12 174,50 31
178. Brokeš František st. ABB Vidlatá Seč P190 2 22 9 164,22 31
179. Borovec Jiří P165 3 17 11 3 162,00 31
180. Zlesák Ivan BK Klíše P190 1 31 31
Tichý Radek P190 1 31 31
Adam David P165 1 31 31
183. Stulík Jiří Seniorbowling CZ P190 1 30 185,00 30
184. Kubík František P190 2 18 12 168,25 30
185. Červený Rostislav P190 1 30 30
Bula Martin P190 1 30 30
187. Novák Radek P190 1 29 181,25 29
188. Pospíšil Jan st. P190 2 27 2 178,00 29
189. Guič Boris Pitch a Ball P165 2 18 11 172,60 29
190. Sova Petr st. P190 2 17 12 168,27 29
191. Janovský Michal Black Riders 1 29 29
Drážný Michal P165 1 29 29
Pavlíček Svatopluk P165 1 29 29
Buchta Miroslav P165 1 29 29
195. Spilka František BC Tábor P190 2 19 9 187,50 28
196. Pospíšil Jan ml. JČ BC Budějce 1 28 185,13 28
197. Mrviš Dušan P165 2 15 13 154,25 28
198. Nejezchleba Daniel Bowlingjunior Plzeň P165 2 28 151,17 28
199. Dutka Miroslav P165 1 28 28
Malíček Dušan Rudé koule P165 1 28 28
201. Krčma Milan ml. P190 1 27 183,17 27
202. Lank Ivan st. Bowlingzone Pardubice P190 1 27 182,63 27
203. Boháč Martin P165 2 22 5 171,71 27
204. Prekop Ondřej Bowlingzone Pardubice P165 1 27 164,67 27
205. Fuchsa Vlastimil P165 3 17 7 3 164,27 27
206. Pour Oldřich P190 1 27 27
Capil Radomír P190 1 27 27
208. Frýbort Otakar BC Tábor P190 2 15 11 176,83 26
209. Nevyjel Jiří P190 1 26 174,88 26
210. Novák Daniel P190 1 26 167,00 26
211. Svoboda Milan P165 1 26 26
Bočan Josef Bombers 1 26 26
Křížan Jiří P190 1 26 26
Vybíral Jiří P165 1 26 26
215. Sivek Lubomír P165 1 25 162,75 25
216. Běhal Jaroslav Olympia Wellness P165 2 21 4 158,50 25
217. Hurt Zdeněk P165 1 25 25
Bejdl René P190 1 25 25
Jajtner Michal P165 1 25 25
Prekop Michal P165 1 25 25
Ozimý Stanislav P190 2 22 3 25
222. Ryznik Martin P190 1 24 191,17 24
223. Klimeš Josef P190 2 13 11 181,78 24
224. Ferens Jaroslav P190 1 24 171,33 24
225. Zářecký Vlastimil P190 1 24 163,50 24
226. Stupka Jan KRPA P190 3 12 6 6 158,86 24
227. Studený Marek P165 1 24 123,14 24
228. Netušil René Bumtrio P165 1 24 24
Bittersmann Milan P190 1 24 24
Šmelcer Ladislav P190 1 24 24
Včeliš Jaroslav P165 1 24 24
232. Kotrbatý Jiří P190 1 23 186,63 23
233. Doubrava Jan P190 1 23 178,50 23
234. Sádlík Vojtěch st. Sahari Ovčín P190 2 17 6 166,50 23
235. Sůva Jan 1. PSKN Praha P165 1 23 163,00 23
236. Štěch Michal P165 2 15 8 151,50 23
237. Vojáček Lukáš P165 2 17 6 131,25 23
238. Palas Martin P190 1 23 23
Formánek Radovan P165 1 23 23
Krch Miroslav P165 1 23 23
241. Vlasák Aleš Radava SC P190 1 22 177,33 22
242. Starý Pavel - JČ Dragouni P190 1 22 166,75 22
243. Mikloška Marek P165 1 22 22
Klanica Mojmír P165 1 22 22
245. Trča Pavel BC Hluboká P190 1 21 196,56 21
246. Čermák František BC Tábor P190 1 21 189,25 21
247. Richter Miroslav Big Lebowski abides P165 1 21 168,50 21
248. Bora František P165 1 21 154,33 21
249. Vávra Miloš P190 2 18 3 152,00 21
250. Jiránek Miroslav P165 1 21 21
251. Růžička Karel P190 1 20 183,25 20
252. Vacek Tomáš BC Hluboká P190 1 20 179,78 20
253. Bečvář Michal P190 1 20 171,88 20
254. Erben Roman Xbowling club 1 20 161,33 20
255. Havelka Michal P190 2 11 9 146,00 20
256. Klein David P190 1 20 20
Dolog Pavol Tacl Letohrad P165 1 20 20
Obrusník Lukáš P190 1 20 20
Veselý Filip Chmelnice P190 1 20 20
260. Miklík Petr BC Komwag P190 1 19 194,13 19
261. Bárta Ladislav P190 1 19 183,44 19
262. Ďaďo Ján P165 1 19 176,71 19
263. Malurek Václav P165 1 19 174,50 19
264. Košata Ondřej P165 1 19 172,67 19
265. Trojan Josef P165 1 19 19
Helešic Tomáš P190 1 19 19
Mottl Karel P190 1 19 19
Kučera Martin - STČ P165 1 19 19
269. Kvasnička Ondřej BT Notaxo P190 1 18 178,86 18
270. Pouzar Rudolf P190 1 18 178,22 18
271. Eliáš Petr VČ P165 1 18 168,33 18
272. Štefl Radek P165 1 18 165,25 18
273. Kumšta David PhoeniX KH P190 1 18 18
Mičkal Jaroslav P190 1 18 18
Hájek Jiří P165 1 18 18
Šudák Milan P165 1 18 18
277. Musil Stanislav P165 1 17 174,00 17
278. Sejkora Miroslav P165 1 17 17
Kafka Pavel Panda Team P165 1 17 17
280. Orálek Radek P190 1 16 185,33 16
281. Cvrček Jaromír P165 1 16 173,83 16
282. Dvořák Roman Bowlingzone Pardubice P190 1 16 168,38 16
283. Mašlanka Mateusz P165 1 16 165,75 16
284. Bednařík Matěj P190 1 16 16
Loněk Daniel P165 1 16 16
286. Sršeň Marcel P190 1 15 181,83 15
287. Janů Pavel MSCBL Děčín P165 1 15 176,11 15
288. Grygar Jiří P165 1 15 164,50 15
289. Matějka Petr P165 2 14 1 151,83 15
290. Staněk Miroslav P165 1 15 15
Musil Petr Pozdní sběr P165 1 15 15
Mohamed Sherif P165 1 15 15
Klepáček Adolf 1 15 15
294. Sova Petr Všenorští křižáci P190 1 14 207,00 14
295. Švácha Jan KRPA P190 2 13 1 182,44 14
296. Koráb Jan Tacl Letohrad 1 14 178,33 14
297. Schůt Ladislav P190 1 14 163,17 14
298. Czarnik Grzegorz P165 1 14 161,50 14
299. Salaquarda Tadeáš P190 1 14 158,83 14
300. Egert Jiří Rabbits Praha P190 2 9 5 149,50 14
301. Valo Karel P165 2 10 4 148,00 14
302. Buček František P165 1 14 14
Kovařík Dušan UBT Kyje 1 14 14
Holeček Jiří P165 1 14 14
305. Křepelka Aleš P165 1 13 174,33 13
306. Bednarz Andrzej CNC Produkt Ostrava P190 1 13 174,25 13
307. Slach Zbyněk BC Hluboká P190 1 13 173,11 13
308. Heřmánek Jiří P190 1 13 171,17 13
309. Kotáb Jiří P165 1 13 154,50 13
310. Síč Petr P165 1 13 150,50 13
311. Balcar Zdeněk P190 1 13 13
Kučera Zdeněk UBT Kyje P165 1 13 13
Vodehnal Jindřich P165 1 13 13
Šarišský Jakub 1 13 13
Stodůlka Ladislav P165 1 13 13
316. Dostál Luboš Bowling Sauna P165 1 12 184,00 12
317. Soušek Milan Seniorbowling CZ P190 1 12 169,88 12
318. Novák Josef P190 1 12 167,75 12
319. Dědič Dalibor Zíchov Pukls P190 1 12 164,00 12
320. Engelman Stanislav KRPA P190 3 10 2 163,47 12
321. Fiala Václav Seniorbowling CZ P165 2 11 1 142,75 12
322. Vávra Lukáš P165 1 12 12
Kučaba Miroslav BK Klíše P190 1 12 12
Russ Martin P190 1 12 12
325. Koráb Pavel Tacl Letohrad P190 1 11 172,17 11
326. Dohnálek Stanislav Bowlingzone Pardubice P165 1 11 164,17 11
327. Roudný Pavel P190 1 11 162,00 11
328. Lasovský Michal BC Budějce P190 2 9 2 157,00 11
329. Horák Jaromír VČ P165 3 4 4 3 146,80 11
330. Schelle Harald Maxbowling P165 2 6 5 125,63 11
331. Kučera Martin - PH Chmelnice P165 1 11 11
Lacina Jaroslav P165 2 9 2 11
333. Krauskopf Josef BC Hluboká P190 1 10 174,56 10
334. Svoboda Marcel P190 1 10 167,00 10
335. Schober Michal P190 1 10 157,50 10
336. Sýkora Jan Rabbits Praha P190 1 10 156,83 10
337. Barna Michal Oušťáci z Radavy P165 1 10 156,80 10
338. Havlín Petr P190 1 10 151,00 10
339. Ovčáček Petr P165 1 10 10
Růčka Pavel P165 1 10 10
Holubička Jiří P165 1 10 10
Fink Zdeněk P165 1 10 10
Hořejší Líba P165 1 10 10
Pospíšil Jan ml. P165 1 10 10
345. Adamec Miroslav P190 1 9 175,75 9
346. John Jiří VČ P190 1 9 170,17 9
347. Ondráček Rostislav 1 9 169,00 9
348. Pisinger Miroslav P165 1 9 168,25 9
349. Kaplan Milan P165 1 9 153,50 9
350. Vrzal Pavel Tajfun P165 2 8 1 146,00 9
351. Straka Marek P165 1 9 141,00 9
352. Štícha Bohumil P190 1 9 9
Kolařík Jaroslav P190 1 9 9
354. Baborský Milan BC Hluboká P165 1 8 164,44 8
355. Kunt Luboš st. P190 2 6 2 162,25 8
356. Adamec Petr Senioři SBL P165 1 8 147,50 8
357. Beránek Martin P165 1 8 140,75 8
358. Jindřich Radek P165 1 8 8
Bárta Richard P165 1 8 8
Horák Alois P165 1 8 8
361. Machálek Vladimír P190 1 7 169,63 7
362. Javorský Luboš Kůrovci Šumava P190 1 7 167,80 7
363. Jelínek Petr st. JČ P190 1 7 162,50 7
364. Dvořák Tomáš P190 1 7 161,50 7
365. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P190 1 7 153,25 7
366. Tokarev Dmitry P165 1 7 149,50 7
367. Matejiček Štefan P165 1 7 146,50 7
368. Liebich František P190 1 7 7
Platoš Antonín P190 1 7 7
Sáček Zdeněk P165 1 7 7
Jiránek Filip Xbowling club P165 1 7 7
Pryček Jiří P165 1 7 7
373. Denk Zdeněk Kůrovci Šumava P190 1 6 163,80 6
374. Klapal Jaroslav Tacl Letohrad P190 1 6 156,80 6
375. Jukl Ladislav P165 1 6 152,00 6
376. Harvánek Petr P165 1 6 139,83 6
377. Jindřišek Miroslav P165 1 6 6
Král Jiří P165 1 6 6
Wohner Tomáš P165 1 6 6
380. Kaňka Jan P190 1 5 160,00 5
381. Richter Josef P165 1 5 159,00 5
382. Kužílek Jiří P190 1 5 150,60 5
383. Havlík Jiří Oušťáci z Radavy P165 1 5 147,60 5
384. Enders Richard P190 1 5 147,25 5
385. Kytlica Jaromír P165 1 5 145,75 5
386. Jukl Šimon P165 1 5 135,75 5
387. Handl Daniel P165 1 5 5
Chmela Lukáš P165 1 5 5
Kadlec Lukáš P190 1 5 5
Šilar Miroslav Henry Gril P165 1 5 5
391. Šimůnek Daniel P190 1 4 160,00 4
392. Vacík Matěj Bowlingjunior Plzeň P190 1 4 150,00 4
393. Keken Zoltán SBL Lucerna P165 1 4 146,25 4
394. Novák Eduard P165 1 4 138,50 4
395. Petráček Pavel Oušťáci z Radavy P165 1 4 128,40 4
396. Žebro Martin P165 1 4 4
Kocůr Jaroslav P165 1 4 4
Kadlec Miroslav P165 1 4 4
Bartoníček Karel P165 1 4 4
Horyna Radek P165 1 4 4
Kříž Libor P165 1 4 4
402. Gürtler Tomáš Bowlingzone Pardubice P190 1 3 159,50 3
403. Furik Ludvík P190 1 3 157,60 3
404. Strachota Jan P190 1 3 157,00 3
405. Kostka Martin P190 1 3 151,50 3
406. Hřivna Patrik P190 1 3 145,00 3
407. Jarolík Jan ml. P165 1 3 3
Štumpa Zdeněk P165 1 3 3
Jiříček Miroslav P190 1 3 3
410. Uher Dušan Semtamstrike P190 1 2 151,50 2
411. Marek Jakub P165 1 2 147,00 2
412. Chrpa Jindřich 1. PSKN Praha P165 1 2 146,17 2
413. Muzikář Jaromír P165 1 2 139,50 2
414. Míka Adam Bowlingjunior Plzeň P165 1 2 135,50 2
415. Kozman Jaroslav P165 1 2 127,40 2
416. Bohunek Jan P165 1 2 2
Trtílek Martin P165 1 2 2
Soušek Zdeněk P165 1 2 2
Kadlečík Libor P165 1 2 2
Berger Marcel P165 1 2 2
421. Martiška Robert P165 1 1 192,50 1
422. Nechvátal Stanislav P165 1 1 156,50 1
423. Lakomý Jan P190 1 1 145,83 1
424. Janů Pavel ml. P165 1 1 129,20 1
425. Klapal Miroslav P165 1 1 125,60 1
426. Míka Miroslav P165 1 1 123,75 1
427. Talaš Kristián P165 1 1 76,75 1
428. Jindřich Bohumil P165 1 1 1
Hejbal Martin JČ P190 1 1 1
Kolman Lukáš P165 1 1 1
431. Urban Tomáš PCE P165 1 0 134,67 0
432. Stojanov Jakub Blansko P165 1 0 128,50 0
433. Hrazdíra Jan Blansko P165 1 0 126,00 0
434. Hasoň Jakub Blansko P165 1 0 124,17 0

Krátké zprávy

19.02.2020 v 10:03

V menu STK jsou zveřejněny propozice na seniorské MČR dvojic 2020.

18.02.2020 v 16:25

V menu STK jsou zveřejněny propozice na juniorské MČR jednotlivců 2020.

12.02.2020 v 10:18

Otevřena "obsazovačka" na 8. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Brně.

09.02.2020 v 10:47

Sledujte ON-LINE výsledky a průběžné pořadí Prestige 7, první hry se již zapisují.

06.02.2020 v 23:55

Uzavřen Bodovací žebříček za leden, vítězí Irena Straková

Galerie

Turina Jaroslav
Bowlingzone Pardubice
Turina Jaroslav

Turina Jaroslav

Bowlingzone Pardubice

Vítěz 7. turnaje Prestige 2019-2020

Talpa Marek
expert King Pins
Talpa Marek

Talpa Marek

expert King Pins

3. místo na 6. turnaji Prestige 2019-2020

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Nejlepší žena, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

Nejlepší hráč kategorie P190, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Bočan Josef
Bombers
Bočan Josef

Bočan Josef

Bombers

Nejlepší senior, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
Kelímci
Poprocký Michal

Poprocký Michal

Kelímci

Nejlepší hráč kategorie P165, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS