Bodovací žebříček, ročník 2019 - 2020

srpen18

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Švec Ladislav BT Notaxo 4 80 71 68 204,38 219
2. Rác Václav Bombers 5 91 63 46 198,91 200
3. Tříska Jan Bowland Olomouc 3 85 79 31 221,73 195
4. Uher Radovan RAPI-TEC 3 86 73 23 189,96 182
5. Jelínek Lukáš Xbowling club 2 93 78 236,65 171
6. Homola Lukáš BC Most 3 83 44 43 203,76 170
7. Görg Martin Bowlingzone Pardubice 2 90 76 209,05 166
8. Surán Ondřej RAPI-TEC 4 79 68 17 202,19 164
9. Lorenc Jaroslav expert King Pins 2 92 66 229,40 158
10. Hromek Jiří Sypka Blansko 2 84 66 188,07 150
11. Vojkovský Matěj Bowland Olomouc P190 3 78 53 19 187,65 150
12. Kordulík Václav ml. P190 3 67 47 35 198,14 149
13. Kinc Denis Bowlingzone Pardubice 2 89 59 198,50 148
14. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 3 59 52 34 175,37 145
15. Uher Jaroslav ProBowling 2 77 64 201,08 141
16. Vrážel Jiří 1. BKS cen. Děčín 2 72 69 199,13 141
17. Nejezchleba Stanislav P190 5 62 51 28 189,94 141
18. Strejcová Tereza BSR Poděbrady P190 3 71 62 7 170,68 140
19. Sýkorová Andrea P190 4 56 45 38 172,26 139
20. Lang David Car Citon Olomouc 2 75 63 191,51 138
21. Hindrák Jiří Bowlingzone Pardubice 3 63 47 27 194,25 137
22. Synek Aleš STRIKE 3 87 33 15 186,19 135
23. König Antonín Car Citon Olomouc P190 2 69 66 185,60 135
24. Zvěřinová Lenka 3 81 37 16 180,17 134
25. Mára Zdeněk KPKO Kladno P190 5 53 43 32 175,17 128
26. Květenský Vítězslav STRIKE P190 9 57 36 34 177,48 127
27. Sovová Alena BT Notaxo P190 7 55 55 17 163,82 127
28. Kolář Jan st. Black Riders 7 47 39 39 193,89 125
29. Schön Viktor st. Family S P165 9 60 36 27 164,82 123
30. Hladík Karel RAPI-TEC 2 62 58 188,13 120
31. Mach Libor Semtamstrike 3 50 47 23 186,56 120
32. Heligr Ondřej Strikeland Junior 4 54 34 31 212,81 119
33. Klepáček Mašková Yvona P190 3 44 40 35 173,00 119
34. Ondráček Bohuslav KPKO Kladno P190 9 41 38 37 177,42 116
35. Hrdlička Vladislav RAPI-TEC 2 65 49 184,39 114
36. Chládek Vlastimil st. Sypka Blansko P190 2 64 50 180,08 114
37. Vondráček Adam Bowlingzone Pardubice 2 82 30 207,86 112
38. Janošec Miroslav ml. SK Skivelo P190 2 69 40 183,58 109
39. Pitaš Vladimír Bowlingzone Pardubice P190 3 56 32 21 170,29 109
40. Colon Josef P190 9 43 33 31 197,18 107
41. Klepáček Adolf 3 54 49 4 183,40 107
42. Horáček Petr Tajfun P190 3 48 37 22 175,00 107
43. Kolářová Hana Black Riders P190 7 52 37 18 170,54 107
44. Mička Daniel STRIKE P190 2 64 42 195,16 106
45. Pankivová Božena MBL Mikulov P190 2 60 46 173,58 106
46. Bočan Josef Bombers 4 36 35 32 194,88 103
47. Jarovský Albert P190 5 36 34 31 101
48. Slavíková Kateřina Black Riders P190 4 44 29 27 175,32 100
49. Fidra Jan Bowlingzone Pardubice P190 3 70 19 11 173,28 100
50. Chládková Hana Sypka Blansko P190 2 53 47 160,17 100
51. Slezák Luboš STRIKE P190 7 36 33 30 176,64 99
52. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 2 73 24 175,75 97
53. Beštová Kateřina expert King Pins 2 48 48 186,33 96
54. Rain David BT Notaxo P190 4 41 29 24 197,20 94
55. Vondráčková Linda Bowlingzone Pardubice P190 2 68 26 184,50 94
56. Schönová Jana Family S P165 9 34 32 26 171,06 92
57. Diviš Pavel Matrixx Praha P165 3 34 30 27 219,75 91
58. Čermák Pavel expert King Pins 2 59 32 196,83 91
59. Závladská Svatava BK Klíše P190 4 40 27 24 177,89 91
60. Kunc Oto P190 5 45 27 18 165,81 90
61. Křížek Martin 1. BKS cen. Děčín P165 3 44 29 16 205,86 89
62. Kober Ivan P190 5 42 28 19 194,67 89
63. Kafka Pavel Panda Team P165 4 33 30 26 89
64. Šimánek Ladislav BT Notaxo P190 1 88 207,50 88
65. Matějka Antonín P190 7 33 29 26 182,14 88
66. Korecký Michal P165 10 33 28 27 169,88 88
67. Roučka Lukáš P190 3 35 29 23 184,43 87
68. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 2 57 29 171,94 86
69. Rechtorik Libor Černý koně 3 40 23 22 177,38 85
70. Čížek Daniel Bombers P190 2 75 9 183,56 84
71. Prokop Zdeněk P165 2 54 29 169,80 83
72. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 5 41 22 20 166,87 83
73. Hasníková Martina CNC Produkt Ostrava P190 2 67 15 172,92 82
74. Drábek Aleš Pitch a Ball 2 46 35 176,60 81
75. Sopková Irena P165 4 49 19 13 169,85 81
76. Olarescu Jana Černý koně P190 4 35 25 21 162,50 81
77. Brokešová Anna ABB Vidlatá Seč P190 6 39 27 15 156,28 81
78. Kubík František ml. P190 2 50 30 187,80 80
79. Roudný Pavel P190 4 33 29 18 162,79 80
80. Vacík Matěj Bowlingjunior Plzeň P190 2 67 12 171,67 79
81. Honzík Jakub P165 4 52 15 12 152,83 79
82. Erben Roman Xbowling Team 1 77 196,17 77
83. Turina Jaroslav Bowlingzone Pardubice P190 2 55 22 189,00 77
84. Liebich Tomáš Xbowling club P190 2 50 27 174,39 77
85. Maléřová Pavlína P190 2 42 35 165,00 77
86. Heligr Štěpán Strikeland Junior P190 2 45 32 77
87. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 1 76 184,83 76
88. Homola Ladislav BC Most P165 3 42 22 12 174,00 76
89. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 1 74 192,14 74
90. Heřmánková Blanka BC Tábor P190 1 74 181,67 74
91. Konečný Pavel Tacl Letohrad P190 2 58 16 176,44 74
92. Mazalová Andrea Bowlingzone Pardubice P190 2 51 23 157,83 74
93. Kafková Danica Panda Team P165 4 32 26 15 73
94. Richter Michal Draci Brno 1 72 197,47 72
95. Paračka Andrej Big Lebowski abides P190 6 32 22 18 189,25 72
96. Javůrek Pavel P165 5 32 27 13 186,50 72
97. Vrtiška Pavel P190 4 27 23 22 72
Kvasnička Pavel P190 3 34 20 18 72
99. Kubík František P190 3 37 26 8 194,90 71
100. Kolář František Seniorbowling CZ P190 2 48 23 181,25 71
101. Macek Jan Xbowling Team 1 70 212,22 70
102. Vlachovič Jakub Bowland Olomouc 1 70 190,74 70
103. Parkan Miloš P165 2 65 5 165,68 70
104. Márová Bára KPKO Kladno P190 4 38 24 6 162,33 68
105. Horňák Vladimír Maxbowling P190 3 28 21 18 176,47 67
106. Stříbrský Václav Xbowling club P190 1 65 183,17 65
107. Brokeš Milan ABB Vidlatá Seč P190 4 41 17 7 175,44 65
108. Černá Marta Mandragora P190 2 39 26 155,83 65
109. Stupka Jan KRPA P190 3 37 22 5 167,74 64
110. Marek Jakub P165 3 25 20 19 159,18 64
111. Plešingerová Jana Seniorbowling CZ P190 3 33 16 15 64
Kotjužanský Jiří Kvadrofolio P165 3 28 20 16 64
Musil Matěj P165 2 34 30 64
Stulík Jiří Seniorbowling CZ P190 2 38 26 64
115. Kvasnička Ondřej BT Notaxo P190 3 29 17 16 201,31 62
116. Šípková Jana Elephant B.T P165 6 24 23 15 148,50 62
117. Jedlička Jan Xbowling Team 1 61 204,56 61
118. Kunc Tomáš P190 1 61 195,50 61
119. Vopička Karel STRIKE P190 1 61 179,67 61
120. Šípek Karel Elephant B.T P190 3 29 17 14 193,16 60
121. Mičánek Filip P190 1 60 186,50 60
122. Černíková Michaela Xbowling club P165 2 54 6 165,30 60
123. Krummerová Eliška Tacl Letohrad P190 2 38 22 162,11 60
124. Černý Pavel Mandragora P165 2 53 6 135,33 59
125. Maňásek Jaroslav P190 2 41 18 59
126. Šafařík Luděk P190 1 58 183,42 58
127. Honomichlová Martina DDM Třemošná P190 2 41 17 160,93 58
128. Uhlíř Jiří ml. P190 1 57 178,33 57
129. Brychová Eliška Bowlingzone Pardubice P165 1 56 173,83 56
130. Vrzal Pavel Tajfun P165 5 26 16 13 188,16 55
131. Rábek Erik P190 2 29 26 182,64 55
132. Mrviš Dušan P165 3 31 13 11 158,73 55
133. Kratochvíl Dominik Bowlingzone Pardubice 3 33 20 2 157,44 55
134. Závladský Dušan BK Klíše P190 4 21 18 15 169,86 54
135. Kotrbatý Jiří P190 2 28 25 183,71 53
136. Mottl Karel P190 2 27 26 53
137. Krubert Emil P190 2 36 16 185,17 52
138. Valošek Tomáš Jadran Frýdek Místek P190 1 52 176,17 52
139. Poprocký Michal Kelímci P165 2 27 25 171,21 52
140. Staněk Libor P190 3 21 19 12 168,60 52
141. Vácha Petr P190 9 24 15 13 154,35 52
142. Harašta Jiří Goldfish Bowl P190 1 51 181,44 51
143. Vlk Jakub P190 2 37 14 168,61 51
144. Hrazdírová Lucie Blansko P190 1 51 167,50 51
145. Plánička Vojtěch BK Klíše P190 2 25 25 183,29 50
146. Škorvánek Kamil Vejlupci Brno P165 1 49 179,50 49
147. Paleček Petr P190 2 36 13 160,33 49
148. Černíková Karolína BK Klíše P165 3 21 14 14 156,94 49
149. Lencová Anežka Seniorbowling CZ P190 2 38 11 154,44 49
150. Pospíšilová Jitka P190 2 24 24 183,29 48
151. Palas Martin P190 2 26 22 48
Hübst Vladimír BK Klíše P190 1 48 48
Makovec Jaromír P165 2 25 23 48
154. Kassas Abdul BK Klíše P165 3 24 16 7 171,25 47
155. Kubíková Dana P190 3 29 11 7 164,75 47
156. Brokeš František st. ABB Vidlatá Seč P190 6 17 17 13 158,66 47
157. Bílek Miroslav Semtamstrike P190 3 25 20 1 160,83 46
158. Vaněčková Dagmar P190 3 24 19 3 159,25 46
159. Šmejkalová Ivana P165 2 30 16 157,86 46
160. Fleischmann Jan st. Seniorbowling CZ P190 1 45 211,14 45
161. Křesťan Miroslav Car Citon Olomouc P190 1 45 173,33 45
162. Eliáš Petr JČ P165 4 23 14 8 171,28 45
163. Borovec Jiří P165 7 22 13 10 165,75 45
164. Kouba Václav P190 2 25 20 45
165. Sova Petr P190 3 22 13 9 168,07 44
166. Straková Irena STRIKE P190 1 44 164,83 44
167. Chovanec Marek Elephant B.T P190 2 35 9 44
168. Vavrla Zdeněk Krocan.com P190 1 43 172,17 43
169. Pláničková Zdenka BK Klíše P165 2 23 20 169,73 43
170. Kříž Martin Wawe House Gang P190 1 43 164,07 43
171. Bočanová Ivana SBL Lucerna P165 4 17 16 10 163,75 43
172. Včeliš Michal 2 39 3 195,38 42
173. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 21 21 192,72 42
174. Robertson Tom 1 42 183,78 42
175. Vaněček Jindřich P190 2 26 16 171,86 42
176. John Jiří Trutnov P190 1 42 169,33 42
177. Bešík Josef st. Seniorbowling CZ P190 2 24 18 165,14 42
178. Dutka Miroslav P165 3 19 18 5 158,50 42
179. Klimeš Josef P190 2 22 19 179,00 41
180. Tětek Petr BC Hluboká P190 2 39 2 155,80 41
181. Ondráčková Iva P165 6 16 13 12 150,63 41
182. Vokrojová Marie BC Falk P190 1 40 191,71 40
183. Tvrzický Milan P190 2 21 19 178,14 40
184. Hora Jiří P190 3 21 17 2 171,67 40
185. Ulička Antonín P190 1 40 171,00 40
186. Štafa Pavel P165 4 31 6 3 167,38 40
187. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P190 4 18 13 9 167,29 40
188. Sovová Ivana P165 3 17 13 10 152,13 40
189. Bejšovec Jaroslav P190 2 22 17 203,44 39
190. Polívka Dalibor BC Tábor P190 2 28 11 176,69 39
191. Čoupek Alex P165 1 39 168,91 39
192. Černík Vojtěch BC Most P190 3 20 16 3 164,69 39
193. Vodák Viktor Oušťáci z Radavy P190 2 24 15 39
194. Košatová Renáta P190 2 24 14 177,14 38
195. Kadlecová Jaroslava P165 2 23 15 168,72 38
196. Varhaníček Pavel Kelímci P165 2 26 12 164,30 38
197. Kolář Jan ml. Black Riders P190 1 38 38
198. Frýbort Otakar BC Tábor P190 2 20 16 181,94 36
199. Brázda Bohumil P165 2 19 17 181,29 36
200. Žižlavský Jan P190 1 36 165,83 36
201. Biskupová Martina P190 2 23 13 165,10 36
202. Antalík Ivan P165 3 20 14 2 160,31 36
203. Krčma Milan ml. P190 2 24 12 150,50 36
204. Mračko Tomáš P165 3 14 12 9 188,08 35
205. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 2 18 17 174,91 35
206. Hasník Vít BC Holešov P190 1 35 169,17 35
207. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P190 2 30 5 168,00 35
208. Kala Rostislav 1 34 205,50 34
209. Starý Pavel Dragouni P190 2 20 14 182,27 34
210. Svačinová Ivana P190 2 18 16 175,14 34
211. Marek Jiří VČ P190 1 34 171,83 34
212. Balcarová Zdeňka P190 4 13 11 10 153,25 34
213. Vaníčková Kristýna P165 4 18 12 4 132,13 34
214. Roth Jan P190 2 19 15 34
215. Nahodil Antonín P190 1 33 219,90 33
216. Barnet Milan P190 2 20 13 180,67 33
217. Szkuczik Justyna P165 1 33 170,25 33
218. Egert Jiří Rabbits Praha P190 2 23 10 159,31 33
219. Roučková Denisa P165 3 25 4 4 123,50 33
220. Novák Radek P190 1 32 196,67 32
221. Malcová Gabriela BT Notaxo P190 4 16 9 7 167,45 32
222. Uhlířová Zuzana BC Tábor P190 1 32 160,67 32
223. Holinková Naďa P165 3 28 3 1 32
224. Kurka Jiří P190 1 31 193,64 31
225. Novák Josef P190 1 31 192,50 31
226. Fleischmann Jan ml. P190 1 31 187,29 31
227. Podrabský David Blansko P190 1 31 169,69 31
228. Malec Jaromír ml. BT Notaxo P190 3 15 14 2 169,50 31
229. Staněk František P190 3 26 4 1 160,80 31
230. Nováková Iva BSR Poděbrady P165 1 31 160,17 31
231. Štícha Bohumil P190 2 29 2 156,36 31
232. Roudná Hana P165 4 14 11 6 141,45 31
233. Ivanciv Petr Black Riders 1 31 31
234. Rzidký Jaroslav P190 1 30 190,83 30
235. Fufalko Mykola P165 2 18 12 186,17 30
236. Soukup Libor Zíchov Pukls P190 2 25 5 173,70 30
237. Nosková Jitka Pitch a Ball P190 1 30 160,00 30
238. Černá Pavla 1. PSKN Praha P190 1 30 159,50 30
239. Merva Vladimír Semtamstrike P190 1 30 30
Uhlířová Hana Rabbits Praha P190 2 18 12 30
Mlčák František Free Time P190 1 30 30
242. Sýkora Jan Rabbits Praha P190 1 29 184,43 29
Lasovský Michal BC Budějce P190 2 22 7 184,43 29
244. Krňák Pavel BK Klíše 1 29 178,50 29
245. Hron Pavel P165 2 15 14 169,83 29
246. Mrkvičková Lenka P190 2 18 11 166,56 29
247. Vávra Miloš P190 2 16 13 29
Helešic Tomáš P190 1 29 29
249. Fiala Michal P165 1 28 205,50 28
250. Hradil Vavřinec Bombers P190 1 28 199,20 28
251. Bednarz Andrzej CNC Produkt Ostrava P190 1 28 198,33 28
252. Mlynář Ondřej Xbowling Team 1 28 197,25 28
253. Havlíček Zdeněk st. Seniorbowling CZ P190 2 20 8 190,58 28
254. Boháč Martin P165 3 17 9 2 180,33 28
255. Salaquarda Tadeáš P190 1 28 167,33 28
256. Hoschna Jan OKO Křesťan P190 2 18 10 163,00 28
257. Netušil René Bumtrio P165 1 28 154,83 28
258. Nádvorník Pavel P190 3 13 10 5 153,00 28
259. Horák Alois P165 1 28 28
Hájek Jiří P165 2 20 8 28
Paclík Vladimír P165 1 28 28
262. Horák Jaromír VČ P165 2 14 13 142,83 27
263. Mičkal Jaroslav P190 1 27 27
Knap Miroslav ml. UBT Kyje P165 1 27 27
Holoubek Miroslav P190 1 27 27
Pour Oldřich P190 1 27 27
Petr Vrba P190 2 16 11 27
Procházka Aleš BC Hluboká P190 1 27 27
269. Barinec Petr P190 1 26 177,25 26
270. Šimůnek Pavel P190 2 20 6 155,42 26
271. Fojtíková Ivana P190 1 26 26
272. Koumar Miroslav ABB Vidlatá Seč P190 1 25 184,25 25
273. Kostka Martin P190 1 25 180,86 25
274. Frydrych Tomáš Kelímci P190 1 25 174,25 25
275. Srncová Jana P190 1 25 25
Hanzl Martin P165 1 25 25
Sousedík Rostislav P190 1 25 25
278. Žák Jan P165 2 19 5 166,78 24
279. Prekop Ondřej Bowlingzone Pardubice P165 1 24 166,17 24
280. Krčma Milan st. P190 2 13 11 160,17 24
281. Kudelová Iveta P190 1 24 159,50 24
282. Jukl Ladislav P165 2 21 3 150,91 24
283. Přibyl David P165 1 24 24
Žebro Martin P165 1 24 24
Bartošová Marie P190 2 22 2 24
286. Trča Pavel BC Hluboká P190 1 23 186,00 23
287. Jindřišek Milan Bowlingzone Pardubice P165 1 23 166,50 23
288. Pukl Dušan Sypka Blansko 1 23 162,33 23
289. Bejšovcová Lenka P190 2 13 10 156,78 23
290. Urban Tomáš P165 2 21 2 152,08 23
291. Maňásková Petra P190 2 15 8 23
Jašková Milena Tajfun P190 1 23 23
Křižka Filip CNC Produkt Ostrava P190 1 23 23
294. Sihelník Josef P190 1 22 189,82 22
295. Malurek Václav P165 1 22 174,33 22
296. Pačinková Alena P165 1 22 153,00 22
297. Váňa Antonín P190 1 22 22
Kučera Miloš P165 1 22 22
299. Orság Karel P165 1 21 174,17 21
300. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 1 21 163,00 21
301. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 2 17 4 153,00 21
302. Bora František P165 1 21 151,00 21
303. Kudělková Andrea P190 1 21 21
Nečas František Semtamstrike P190 1 21 21
Šteffek Milan st. P190 1 21 21
Jindřich Martin P190 1 21 21
Pešina Miroslav P165 1 21 21
308. Paukert Tomáš P165 1 20 171,00 20
309. Vacek Tomáš BC Hluboká P190 1 20 166,33 20
310. Sivková Lenka P165 1 20 155,17 20
311. Brašnová Alena P165 1 20 153,38 20
312. Fuchsa Vlastimil P165 3 11 5 4 150,60 20
313. Sova Petr ml. P165 3 9 7 4 150,16 20
314. Roubalík Petr CNC Produkt Ostrava P190 1 20 20
Běhal Jaroslav Olympia Wellness P165 2 10 10 20
Semeráková Monika P165 1 20 20
Bittersmann Milan P190 1 20 20
Hájek Zdeněk P165 1 20 20
Vodehnal Jindřich P165 2 11 9 20
320. Kunt Luboš st. P190 1 19 200,22 19
321. Šejvl Jan P190 1 19 172,38 19
322. Havlík Jiří Oušťáci z Radavy P165 1 19 169,33 19
323. Grunda Aleš Haná BC P190 1 19 164,00 19
324. Leskovjanský Martin P165 1 19 154,00 19
325. Stulíková Dagmar Seniorbowling CZ P190 1 19 19
Bulová Eliška P190 1 19 19
Severová Jana Tacl Letohrad P190 1 19 19
Šarišský Jakub 1 19 19
Kadlečík Libor P165 1 19 19
330. Martinec Václav P190 1 18 184,17 18
331. Engelman Stanislav KRPA P190 1 18 183,14 18
332. Orálek Radek P190 1 18 179,00 18
333. Zach Petr st. P190 2 9 9 176,11 18
334. Hřivna Patrik P190 1 18 172,00 18
335. Prokopová Dagmar P165 1 18 157,38 18
336. Hollman Petr P190 2 10 8 150,50 18
337. Kadlec Miroslav P165 2 10 8 149,83 18
338. Žabka Zdeněk STRIKE 1 18 18
Sejkora Miroslav P165 1 18 18
Vokurka Jaroslav P165 1 18 18
Trojan Josef P165 1 18 18
Košatová Hana P165 3 9 7 2 18
343. Tesař František Bowlingzone Pardubice 1 17 181,13 17
344. Pouzar Rudolf P190 1 17 166,44 17
345. Adamec Petr Senioři SBL P165 1 17 158,17 17
346. Dvořáček David P190 1 17 17
Brichta Vladimír P190 1 17 17
Rechtoriková Eva P165 1 17 17
Forman Jiří P190 1 17 17
Koráb Jan Tacl Letohrad 1 17 17
351. Spilka František BC Tábor P190 1 16 181,89 16
352. Žák Stanislav P190 1 16 176,00 16
353. Chvojka Milan P190 1 16 173,63 16
354. Baborský Milan BC Hluboká P165 1 16 163,89 16
355. Kubátko Vlastimil P165 2 10 6 149,50 16
356. Palečková Martina P190 1 16 148,67 16
357. Brokešová Annabel Bowlingzone Pardubice P165 1 16 138,00 16
358. Kaprálek Petr P165 1 16 16
Kratochvíl Karel st. 1. BKS cen. Děčín P190 1 16 16
360. Lank Ivan st. Bowlingzone Pardubice P190 1 15 179,83 15
361. Tokarev Dmitry P165 1 15 172,17 15
362. Krauskopf Josef BC Hluboká P190 1 15 170,22 15
363. Jelínek Petr st. JČ P190 1 15 168,82 15
364. Simonová Helena P165 1 15 163,83 15
365. Schober Michal P190 1 15 163,50 15
366. Sádlík Vojtěch st. Sahari Ovčín P190 1 15 161,67 15
367. Henzl Petr P165 1 15 153,67 15
368. Křížan Jiří P190 1 15 15
Kordulíková Ivana P165 1 15 15
Šimková Dana PH P190 1 15 15
371. Dvořák Roman Bowlingzone Pardubice P190 1 14 195,83 14
372. Brabec Petr Cowlers P190 2 8 6 175,17 14
373. Kosiec Zbigniew P190 1 14 168,25 14
374. Míková Kateřina P165 1 14 153,83 14
375. Kalous Roman P165 1 14 153,33 14
376. Enders Richard P190 1 14 149,57 14
377. Bezděk Václav P190 1 14 14
Ondráček Rostislav 1 14 14
Strnadová Kateřina P165 1 14 14
Hajná Daniela P190 1 14 14
Kučera Martin P165 1 14 14
Rybová Eva P165 2 10 4 14
Homolová Milada P165 1 14 14
384. Vacek Pavel Pitch a Ball P190 2 9 4 173,20 13
385. Malec Jaromír BT Notaxo P190 2 7 6 172,58 13
386. Míka Miroslav P165 1 13 165,50 13
387. Grygar Jiří P165 1 13 158,00 13
388. Kučera Zdeněk UBT Kyje P165 1 13 13
Volek Pavel P190 1 13 13
Semerák Stanislav BT Notaxo P190 1 13 13
391. Karbusický Zbyněk P165 1 12 179,33 12
392. Spilková Helena P190 1 12 168,33 12
393. Janů Pavel MSCBL Děčín P165 1 12 164,89 12
394. Motyka Milan Kelímci P190 1 12 162,00 12
395. Pospíšil Jan st. P190 2 9 3 153,50 12
396. Matějka Petr P165 2 7 5 144,20 12
397. Havlík Jiří ml. P165 1 12 139,40 12
398. Vlček Josef1 P165 2 10 2 128,83 12
399. Russ Martin P190 1 12 12
Lehovec Radek P165 1 12 12
Pitfield Simon P165 1 12 12
Svoboda Marcel P190 1 12 12
Šmelcer Ladislav P190 1 12 12
Kameníková Mária P190 1 12 12
Vrba Petr P190 1 12 12
406. Adamec Miroslav P190 1 11 169,14 11
407. Nevyjel Jiří P190 1 11 162,33 11
408. David Zdeněk P165 1 11 160,56 11
409. Harvánek Petr P165 1 11 147,67 11
410. Chládek Vlastimil ml. P190 1 11 143,25 11
411. Pindiaková Zdeňka P165 1 11 11
Loněk Daniel P165 1 11 11
Sršeň Marcel P190 1 11 11
Stodůlka Ladislav P165 1 11 11
415. Horník Gustav P190 2 6 4 172,44 10
416. Svoboda Milan P165 1 10 167,50 10
417. Slach Zbyněk BC Hluboká P190 1 10 167,33 10
418. Mohrmann Pavel P190 1 10 166,00 10
419. Butal Jaroslav st. P190 1 10 157,67 10
420. Fiala Václav Seniorbowling CZ P165 2 6 4 151,87 10
421. Svák David Bowland Olomouc P165 1 10 147,33 10
422. Bartůšková Eva P165 2 8 2 128,80 10
423. Brokešová Viktorie Bowlingzone Pardubice P165 1 10 125,20 10
424. Vrzal David Xbowling club P165 3 4 3 3 107,33 10
425. Fink Zdeněk P165 1 10 10
Cihelka Jan P165 1 10 10
Dolog Pavol Tacl Letohrad P165 1 10 10
Waldhauserová Jana P165 1 10 10
429. Juraszek Andrzej P190 1 9 163,50 9
430. Štefl Radek P165 1 9 152,50 9
431. Novotný Jiří st. P165 1 9 144,00 9
432. Štěch Michal P165 2 6 3 122,40 9
433. Šimková Zuzana P165 1 9 9
Obrusník Lukáš P190 1 9 9
Hermanová Marie P190 1 9 9
Šilar Miroslav Henry Gril P165 1 9 9
Bula Martin P190 1 9 9
438. Ruml David P165 2 5 3 190,00 8
439. Dvořák Tomáš P190 1 8 152,67 8
440. Nováková Ivana P190 1 8 151,00 8
441. Faitová Iveta P165 1 8 150,17 8
442. Bárta Ladislav P190 1 8 147,56 8
443. Síč Petr P165 1 8 139,80 8
444. Krňáková Šárka BK Klíše P190 1 8 133,42 8
445. Chládková Lucie P165 1 8 121,58 8
446. Růžička Karel P190 3 6 1 1 108,50 8
447. Ondráčková Ema P165 3 5 2 1 82,75 8
448. Převorová Monika P190 1 8 8
Knap Miroslav P190 1 8 8
Leatt Fiona P165 1 8 8
Pavelka Petr P165 1 8 8
Klapal Jaroslav Tacl Letohrad P190 1 8 8
Šnajdr Pavel Chmelnice P165 2 5 3 8
Zádrapa Libor P165 1 8 8
455. Janovský Michal Black Riders 1 7 174,00 7
456. Hrušková Libuše P190 1 7 166,20 7
457. Lebeda Pavel P190 1 7 164,63 7
458. Šafařík Jakub P190 1 7 163,00 7
459. Trojek Ondřej P165 1 7 158,50 7
460. Gürtler Tomáš Bowlingzone Pardubice P190 1 7 151,33 7
461. Šulcová Hana P165 3 5 1 1 139,50 7
462. Marečková Jitka P165 1 7 129,83 7
463. Kovařík Dušan UBT Kyje 1 7 7
Staněk Miroslav P165 1 7 7
Jašek Karel PH Semtamstrike P190 1 7 7
466. Marvalová Nicol STRIKE P165 1 6 165,17 6
467. Denk Zdeněk Kůrovci Šumava P190 1 6 158,60 6
468. Nejezchleba Daniel P165 1 6 151,83 6
469. Kužílek Jiří P190 1 6 6
Krepindl Martin UBT Kladno P165 1 6 6
Hron Martin Chmelnice P165 1 6 6
Kukačka Martin P165 2 5 1 6
Janočková Krystyna P190 1 6 6
Roušarová Kateřina P165 1 6 6
Housková Petra P165 1 6 6
Kloták David P190 1 6 6
477. Guič Boris Pitch a Ball P165 1 5 170,75 5
478. Korynta Jan Family S P190 1 5 169,33 5
479. Valkovič Miroslav P165 1 5 155,75 5
480. Javorský Luboš Kůrovci Šumava P190 1 5 155,60 5
481. Mašlanka Mateusz P165 1 5 150,75 5
482. Plšek Petr Baráčníci P165 1 5 134,50 5
483. Krynická Drahomíra P165 1 5 5
Kracík Miroslav P190 1 5 5
Liebich František P190 1 5 5
Pavlíček Svatopluk P165 1 5 5
Jindřich Bohumil P165 1 5 5
Sladký Aleš P165 1 5 5
Gurgul Lukáš Xbowling club P190 1 5 5
490. Sivek Lubomír P165 1 4 146,00 4
491. Keken Zoltán SBL Lucerna P165 1 4 144,50 4
492. Baborská Dana P165 1 4 142,40 4
493. Zapletalová Jiřina Haná BC P165 1 4 140,67 4
494. Dvořáková Lenka Bowlingzone Pardubice P165 1 4 136,25 4
495. Havlena Jan UBT Kyje P165 1 4 135,33 4
496. Marko Ondřej P165 2 3 1 131,80 4
497. Rodriguez Monika P165 1 4 125,83 4
498. Košata Štěpán P165 1 4 4
Lacina Jaroslav P165 1 4 4
Sojka Petr P165 1 4 4
Hubertová Žaneta P165 1 4 4
502. Novák Daniel P190 1 3 149,75 3
503. Lakomý Jan P190 1 3 146,33 3
504. Minnakhmetov Kamil P190 1 3 145,80 3
505. Nechvátal Stanislav P165 1 3 140,75 3
506. Čoupek Petr P165 1 3 132,67 3
507. Talaš Kristián P165 1 3 99,00 3
508. Weissová Jitka P165 1 3 3
Hromádková Jitka P165 1 3 3
Nečasová Linda P165 1 3 3
Honzíková Nela P165 1 3 3
Šup Ivan P165 1 3 3
Mottl Jan P165 1 3 3
Krepindlová Kateřina P165 1 3 3
515. Marek Luboš P190 1 2 155,00 2
516. Kaplan Milan P165 1 2 147,25 2
517. Hřebík Lumír STRIKE P165 1 2 142,00 2
518. Láník Igor SBK Boskovice P165 1 2 130,00 2
519. Kuntová Zuzana P165 2 1 1 118,08 2
520. Straka Marek P165 1 2 2
Weiss Petr P165 1 2 2
Dorňáková Irena P165 1 2 2
Jarovská Romana P190 1 2 2
Zykmundová Anna Marie P165 1 2 2
Košata Kryštof P165 1 2 2
Fuchsová Jana P165 1 2 2
Kamenská Marie P165 1 2 2
Šenigl Jaroslav P165 1 2 2
529. Bobek Vlastimil BC Budějce P190 1 1 149,25 1
530. Valo Karel P165 1 1 139,50 1
531. Wojaczek Alina P165 1 1 131,75 1
532. Minnakhmetov Albert BC Hluboká P165 1 1 123,80 1
533. Hanus Ferdinand P165 1 1 122,50 1
534. Musilová Erika P165 1 1 119,33 1
535. Větrovský Jaromír Rabbits Praha P165 1 1 98,00 1
536. Kmínek Aleš P165 1 1 1
Mlčáková Jana P165 1 1 1
Jukl Šimon P165 1 1 1
Paclík Radomil P165 1 1 1
Hricová Kateřina P165 1 1 1
Halama Miroslav P165 1 1 1
Martiška Robert P165 1 1 1

Krátké zprávy

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Vítěz 1. turnaje Prestige 2019-2020
Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins
2. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
3. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Nejlepší hráč kategorie P190, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Nejlepší senior, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Michaela
Xbowling club
Černíková Michaela

Černíková Michaela

Xbowling club
Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige 2019-2020