Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

listop28

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Colon Josef P190 6 67 43 35 179,42 145
2. Jarovský Albert P190 6 52 44 32 185,96 128
3. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče P190 5 51 46 30 198,04 127
4. Matějka Antonín P190 6 49 40 38 180,74 127
5. Vrážel Jiří st. SKBC Račice P190 3 84 32 6 203,45 122
6. Haxa Martin P190 3 61 44 16 186,83 121
7. Kunc Oto P190 3 57 38 21 183,08 116
8. Uher Jaroslav ProBowling Hustopeče 2 85 25 215,33 110
9. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 3 65 33 12 205,86 110
10. Turina Jaroslav BC Bowlingzone 3 75 17 15 198,10 107
11. Vacík Matěj JKM bowling P190 2 58 46 202,69 104
12. Vlachovič Jakub ProBowling Hustopeče 2 82 21 199,50 103
13. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 44 42 16 206,86 102
14. Uher Radovan ProBowling Hustopeče 2 76 23 193,80 99
15. Fufalko Mykola P165 3 49 28 22 190,75 99
16. Teame Habtegabriel Xbowling club 2 50 41 189,09 91
17. Kotrla Ondřej ProBowling Hustopeče 2 69 22 188,07 91
18. Seidl Daniel BC Bowlingzone 3 56 22 11 181,60 89
19. Hasník Vít P190 3 51 22 14 176,78 87
20. Čižinský Jaroslav P190 2 63 23 192,00 86
21. Ježek Jan ml. Bowlingový spolek Jadran P190 2 60 24 187,67 84
22. Foťko Matěj P165 1 81 206,50 81
23. Vopička Karel Strike Řevnice P190 1 80 204,17 80
24. Vojkovský Matěj ProBowling Hustopeče 1 79 204,17 79
25. Horňák Vladimír P190 3 40 31 8 169,14 79
26. Nahodil Antonín BK StrikeLand Junior 2 43 35 216,80 78
27. König Antonín Car Citon Olomouc P190 1 77 201,33 77
28. Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior P190 2 42 34 212,50 76
29. Diviš Pavel P190 3 34 22 20 183,25 76
30. Orság Karel P190 3 26 25 24 181,79 75
31. Hladík Karel BDR 1 73 197,67 73
32. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 1 71 195,17 71
33. Harašta Jiří P190 1 70 193,83 70
34. Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 2 36 34 172,33 70
35. Nejezchleba Stanislav P190 3 27 24 17 180,74 68
36. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 4 25 22 21 165,64 68
37. Paračka Andrej Strike Řevnice P190 4 30 30 8 159,83 68
38. Rác Václav Xbowling club P190 2 48 19 196,82 67
39. Horáček Petr Strike Řevnice P190 3 36 27 4 180,80 67
40. Brokeš František st. P165 3 31 23 13 178,79 67
41. Ondráček Bohuslav P190 4 28 22 17 170,67 67
42. Bail Šimon Xbowling club P190 3 30 21 16 170,11 67
43. Křížek Martin S-centrum Děčín P165 2 38 28 190,20 66
44. Závladský Dušan BK KLÍŠE P190 2 39 26 187,20 65
45. Prekop Ondřej BC Bowlingzone P190 2 35 29 193,17 64
46. Barak David ProBowling Hustopeče 1 64 190,67 64
47. Zlesák Ivan BK KLÍŠE P190 2 33 31 183,00 64
48. Růžička Karel P165 2 36 27 198,60 63
49. Plánička Vojtěch BK KLÍŠE P190 2 32 31 195,90 63
50. Mihulka Josef P190 1 62 189,83 62
51. Slezák Luboš Strike Řevnice P165 3 25 18 18 169,85 61
52. Kříž Martin Wawe House Gang P190 2 50 10 161,00 60
53. Görg Martin BC Bowlingzone 1 59 187,50 59
54. Kassas Abdul BK KLÍŠE P165 4 37 12 10 165,36 59
55. Henzl Petr SKB Boskovice P165 2 42 16 176,83 58
56. Bočan Josef 2 29 28 183,40 57
57. Mlčák František P190 2 29 27 189,40 56
58. Lakomý Jan P165 1 55 184,83 55
59. Vokurka Jaroslav P190 2 41 13 164,71 54
60. Minář Zdeněk ProBowling Hustopeče 2 27 26 189,13 53
61. Hasoň Jiří Bowling Blansko, z.s. P190 2 47 6 173,42 53
62. Mareš Michal BC Tábor P165 2 30 23 173,13 53
63. Jenšovský Roman P190 2 38 15 162,00 53
64. Jirsa Miloš P190 2 34 18 172,60 52
65. Matera Lubomír P190 2 35 17 171,13 52
66. Javůrek Pavel P190 3 32 17 3 159,56 52
67. Korecký Michal P165 5 22 16 14 158,41 52
68. Vlachovič Lukáš P165 1 52 52
69. Enders Richard P190 2 35 16 175,29 51
70. Hasoň Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 2 45 5 160,67 50
71. Kubík František P190 2 30 19 179,30 49
72. Škrabal Marek BDR P190 2 36 13 174,50 49
73. Vondráček Adam BC Bowlingzone 2 25 23 199,91 48
74. Netušil René P165 1 48 48
75. Mička Daniel Strike Řevnice P190 1 47 209,31 47
76. Bendík Martin P165 1 47 47
77. Brokeš Milan P190 2 39 7 182,00 46
78. Malíček Dušan P165 1 46 46
79. Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 2 23 22 189,86 45
80. Tichý Radek P190 2 23 22 178,25 45
81. Hanzl Zbyněk P165 1 45 45
82. Talaš Vlastimír P165 2 24 20 173,29 44
83. Staněk Miroslav P165 2 26 18 172,81 44
84. Liebich Tomáš Xbowling club P190 1 43 195,75 43
85. Klanica Mojmír P190 2 23 19 173,13 42
86. Velek Stanislav P165 1 42 42
87. Butal Jaroslav st. P165 2 24 17 208,00 41
88. Ruml David P190 2 23 18 190,75 41
89. Hrazdíra Jan Bowling Blansko, z.s. P165 2 23 18 166,46 41
90. Hurt Zdeněk P165 1 41 41
91. Čepelák Jan BC Most P190 1 40 205,00 40
92. Hovězák Rostislav P190 1 40 176,17 40
93. Sedláček Jakub ProBowling Hustopeče P190 2 28 12 169,50 40
94. Kocián Jiří P165 1 40 40
95. Barnet Milan 2 23 16 187,50 39
96. Kober Ivan P190 3 19 12 8 161,00 39
97. Koryčanský Petr P165 1 39 39
98. Stulík Jiří P165 2 23 15 190,14 38
99. Frýbort Otakar BC Tábor P165 2 19 19 180,63 38
100. Lang David Car Citon Olomouc P190 1 38 175,33 38
101. Hradil Jiří P165 1 38 38
102. Mračko Tomáš Notaxo, z.s. P165 1 37 185,60 37
103. Smilowski Daniel P165 1 37 37
104. Kordulík Václav ml. BK StrikeLand Junior P190 1 36 234,00 36
105. Lorenc Jaroslav expert King Pins 1 36 199,20 36
106. Schůt Ladislav P190 2 26 10 165,32 36
107. Sobotka David P165 1 36 36
108. Hřebík Lumír Strike Řevnice P190 1 35 171,40 35
109. Navrátil Marek ml. Xbowling club P190 2 31 4 150,33 35
110. Bittala Petr P190 1 35 35
111. Spilka František BC Tábor P165 2 21 13 198,88 34
112. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 2 21 13 179,15 34
113. Štefl Radomír P190 2 20 14 165,38 34
114. Horák Samuel ProBowling Hustopeče P165 2 33 1 129,00 34
115. Mikloška Marek P165 1 34 34
116. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 1 33 189,80 33
117. Klein David 1 33 172,00 33
118. Kučaba Miroslav BK KLÍŠE P190 2 19 14 162,29 33
119. Klepáček Adolf P190 1 33 33
Kovařík Dušan P190 1 33 33
Kowalski Zbyszek P165 1 33 33
122. Čermák Pavel expert King Pins P190 1 32 200,30 32
123. Vondráček Šimon BC Bowlingzone P190 1 32 181,07 32
124. Sova Petr st. P165 2 17 15 173,06 32
125. Tichý Tomáš Bowland Olomouc P190 1 32 171,67 32
126. Šmelcer Ladislav P190 2 17 15 169,25 32
127. Forman Jiří P190 2 26 6 149,25 32
128. Schön Viktor st. P165 3 15 10 7 138,20 32
129. Russ Martin P190 1 32 32
Černohorský Karol P190 1 32 32
131. Tříska Jan Bowland Olomouc 1 31 216,00 31
132. Krywda Rudolf P165 1 31 31
Zajíček Pavel P165 1 31 31
134. Havlíček Zdeněk st. P165 2 25 5 153,33 30
135. Brázda Bohumil P165 2 27 3 135,00 30
136. Malenda Richard P190 1 30 30
Mohamed Sherif P165 1 30 30
Gurgul Lukáš Xbowling club P190 1 30 30
139. Muránsky Daniel Xbowling club P165 1 29 169,00 29
140. Blažek Lubomír P165 1 29 29
141. Bejšovec Jaroslav 2 21 7 169,50 28
142. Mrviš Dušan P165 2 18 10 153,86 28
143. Laciga Tomáš P165 2 25 3 151,56 28
144. Palas Martin P190 1 28 28
Vybíral Jiří P165 1 28 28
146. Mohrmann Pavel P190 1 27 169,10 27
147. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 1 27 159,60 27
148. Marek Jakub P165 2 19 8 150,18 27
149. Rambousek Kamil P165 1 27 27
Trojek Ondřej P165 1 27 27
151. Mráček Petr JKM bowling P190 1 26 182,70 26
152. Šatný Radim P165 1 26 165,67 26
153. Kocůr Jaroslav P165 2 16 10 160,25 26
154. Maňásek Jaroslav P190 1 26 26
Beneš Michal P190 1 26 26
Milerski Roman P165 1 26 26
157. Čikeš Milan P165 2 14 11 173,17 25
158. Mottl Karel P165 2 23 2 167,63 25
159. Stojanov Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 2 13 12 161,50 25
160. Kokurowski Zygmunt P165 1 25 25
Chrdle Michal P165 1 25 25
162. Kinc Denis BC Bowlingzone 1 24 203,38 24
163. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 1 24 192,89 24
164. Nohavica Karel P190 1 24 178,53 24
165. Borovec Jiří P165 4 12 9 3 169,00 24
166. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 2 18 6 148,20 24
167. Boháč Martin P165 2 15 9 148,00 24
168. Šudák Milan P165 1 24 24
169. Kotjužanský Jiří P190 1 23 23
Kracík Miroslav P165 1 23 23
Krupica Jan P165 1 23 23
172. Klimeš Josef P190 1 22 171,89 22
173. Jindřišek Milan BC Bowlingzone P165 2 15 7 153,57 22
174. Švanda Michal P165 1 22 22
Kubát Tomáš P190 1 22 22
Dvořáček David P190 1 22 22
Volčko Vladimír BC Tábor 1 22 22
178. Váňa Antonín P190 1 21 173,56 21
179. Egert Jiří BC Rabbits Praha P165 1 21 168,67 21
180. Šenk Petr P190 1 21 164,00 21
181. Vacek Pavel BT Pitch a Ball P190 1 21 163,00 21
182. Korynta Jan P165 2 13 8 145,60 21
183. Maťaťa Marcel P165 1 21 21
Saturka Vlastimil P165 1 21 21
Kapusta Michal P165 1 21 21
186. Čermák František BC Tábor P190 1 20 203,75 20
187. Vyhnanovský Martin P190 1 20 183,83 20
188. Frydrych Tomáš Bowland Olomouc P190 1 20 173,13 20
189. Hoschna Jan BDR P190 2 13 7 168,08 20
190. Marek Luboš P165 1 20 163,67 20
191. Čížek Daniel Xbowling club P190 1 20 156,20 20
192. Holubička Jiří P165 2 13 7 153,75 20
193. Kotlant Tomáš P165 1 20 151,09 20
194. Kumšta David P165 1 20 20
Capil Radomír P190 1 20 20
Štafa Pavel P165 1 20 20
Rechtorik Libor P190 1 20 20
Filuš Jan P165 1 20 20
Trojan Josef P165 1 20 20
Solař Petr P165 1 20 20
201. Nechutný Jiří Selichar P165 1 19 182,83 19
202. Haxa Adam ProBowling Hustopeče P165 1 19 170,56 19
203. Florík Petr P190 1 19 168,33 19
204. Krch Miroslav BC Tábor P190 2 10 9 166,17 19
205. Baborský Milan Bowling Hluboká P165 1 19 162,22 19
206. Dutka Miroslav P165 3 11 6 2 146,50 19
207. Amler Zdeněk P165 1 19 19
Kadlečík Libor P165 1 19 19
Smilowski Česlav P165 1 19 19
Kleiman Martin P165 1 19 19
211. Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 1 18 172,44 18
212. Štícha Bohumil P165 1 18 162,50 18
213. Guič Boris BT Pitch a Ball P165 1 18 155,80 18
214. Brix Jan P165 1 18 154,67 18
215. Karbusický Zbyněk P165 2 17 1 134,33 18
216. Blaha Tomáš P190 1 18 18
Pařil Pavel P165 1 18 18
Burda Petr P165 1 18 18
Bula Martin P190 1 18 18
220. Černý Pavel P190 1 17 172,29 17
221. Černík Vojtěch Xbowling club P190 1 17 169,33 17
222. Musil Stanislav P165 1 17 168,83 17
223. Spáčil Jan ml. Bowland Olomouc P165 1 17 162,50 17
224. Blaška Štěpán P165 2 12 5 17
Bojko Lubomír ml. P165 1 17 17
226. Vaněček Jindřich P190 1 16 189,00 16
227. Tesař František BC Bowlingzone P190 1 16 176,50 16
228. Vančík Bohumil P190 1 16 169,92 16
229. Bílek Miroslav P165 1 16 164,33 16
230. Homolka Jiří P165 1 16 164,11 16
231. Jiránek Filip Xbowling club P165 1 16 162,00 16
232. Šindler Roman P165 1 16 154,00 16
233. Hanus Ferdinand BC Bowlingzone P190 1 16 152,00 16
234. Hais Petr JKM bowling P165 1 16 16
Zmijka Filip Bowlingový spolek Jadran P165 1 16 16
Vávra Lukáš P165 1 16 16
Vlček Josef P165 1 16 16
238. Vojáček Lukáš P165 1 15 182,50 15
239. Zach Petr st. P165 1 15 180,63 15
240. Krubert Emil P165 1 15 175,00 15
241. Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká P165 2 10 5 160,50 15
242. Žák Jan P190 2 12 3 156,90 15
243. Hladík Tomáš P165 2 8 7 155,83 15
244. Šlajs Vlastimil P165 1 15 154,89 15
245. Schelle Harald Maxbowling P165 2 9 6 142,25 15
246. Eliáš Petr st. JČ P190 1 15 15
Jung Jindřich P190 1 15 15
248. Bobek Vlastimil P165 1 14 186,57 14
249. Horník Gustav P190 1 14 184,88 14
250. Koumar Miroslav BC Bowlingzone P190 1 14 181,50 14
251. Brandejský Karel P190 1 14 174,00 14
252. Daniš Michal P165 1 14 169,00 14
253. Fiala Michal P190 1 14 167,83 14
254. Minnakhmetov Kamil P190 1 14 162,33 14
255. Polívka Dalibor BC Tábor P190 2 9 5 162,17 14
256. Paclík Vladimír P190 1 14 161,67 14
257. Bittersmann Milan Strike Řevnice P165 1 14 157,80 14
258. Boháč Jiří P165 1 14 142,33 14
259. Cieslar Radek P165 1 14 14
Šípek Karel P165 1 14 14
Holoubek Miroslav P190 1 14 14
Svák David Bowland Olomouc P165 1 14 14
263. Drahokoupil Jiří P190 1 13 184,00 13
264. Varhaníček Pavel Bowland Olomouc P190 1 13 168,69 13
265. Gruncl Josef SK Tyflosport P165 1 13 168,00 13
266. Rathouský Tomáš P190 1 13 166,00 13
267. Sova Petr ml. P165 1 13 163,89 13
268. Vlasák Aleš P190 1 13 158,67 13
269. Vrba Petr PH P190 1 13 13
Vlachovič Josef P165 1 13 13
271. Dobiáš Michal Notaxo, z.s. P190 1 12 169,50 12
272. Pospíšil Jan st. P165 1 12 166,86 12
273. Krauskopf Josef Bowling Hluboká P165 1 12 160,44 12
274. Cvrček Jaromír P165 1 12 151,17 12
275. Tonev Petr P165 1 12 121,96 12
276. Horák Alois P190 1 12 12
Ježek Daniel P165 1 12 12
Pryček Jiří P165 1 12 12
279. Parkan Miloš P165 1 11 171,50 11
280. Vrtiška Pavel P190 1 11 165,00 11
281. Trča Pavel Bowling Hluboká P190 1 11 160,22 11
282. Ulička Antonín P190 1 11 11
Enders Walter P165 1 11 11
Kunt Luboš st. P190 1 11 11
Žáček Bohumil P165 1 11 11
Bednařík Matěj P165 1 11 11
287. Mihalcsak Silvester Bowland Olomouc P190 1 10 166,33 10
288. Havlín Petr P165 1 10 157,33 10
289. Janů Pavel P190 1 10 147,33 10
290. Marinčič Ĺudovít P165 1 10 123,28 10
291. Navrátil Rostislav P165 1 10 10
Mikauš David ProBowling Hustopeče P165 1 10 10
Nečas František P190 1 10 10
Včeliš Jaroslav P165 1 10 10
295. Vacek Jaroslav Bowling Hluboká P190 1 9 172,20 9
296. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 1 9 171,14 9
297. Šatný Kristián Bowlingový spolek Jadran P165 1 9 158,83 9
298. Martiška Robert P165 1 9 148,17 9
299. Šimůnek Pavel st. P165 1 9 147,50 9
300. Germář Milan P165 1 9 141,40 9
301. Běhal Jaroslav P190 1 9 9
Kafka Pavel P190 1 9 9
Dufek Miroslav P165 1 9 9
Plšek Petr P165 1 9 9
305. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 1 8 196,61 8
306. Lasovský Michal BC Budějce P190 1 8 187,00 8
307. Javorský Luboš P165 1 8 168,00 8
308. Klus František Bowland Olomouc P190 1 8 164,93 8
309. Paleček Petr P165 1 8 158,00 8
310. Průša David BC Bowlingzone P165 1 8 157,38 8
311. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone P165 2 6 2 144,50 8
312. Kožená Barbora P165 1 8 141,67 8
313. Sádlík Vojtěch st. SaHaRi Ovčín P190 1 8 8
Mičkal Jaroslav P190 1 8 8
315. Janusz Radim Bowland Olomouc P190 1 7 162,88 7
316. Denk Zdeněk P165 1 7 161,80 7
317. Čuřík Matyáš P165 1 7 155,00 7
318. Lůža Pavel P165 1 7 7
Novák Zdeněk P165 1 7 7
Kubátko Vlastimil P165 1 7 7
321. Starý Pavel - JČ P190 1 6 168,43 6
322. Krusberský Ladislav P190 1 6 161,56 6
323. Dolog Pavol Tacl Letohrad P190 1 6 156,33 6
324. Bukovjan Radek BC Budějce P190 1 6 155,40 6
325. Strachota Jan P165 1 6 153,67 6
326. Doubrava Jan P165 1 6 152,00 6
327. Mottl Jan P165 2 5 1 138,50 6
328. Talaš Kristián P165 2 4 2 91,25 6
329. Pavlis Pavel P165 1 6 6
Togner Jiří P165 1 6 6
Valíček Petr P165 1 6 6
Šelle Radim P165 1 6 6
333. Paclík Radomil P165 1 5 155,67 5
334. Vondráček Robin BC Bowlingzone P165 1 5 150,72 5
335. Havelka Michal P190 1 5 139,20 5
336. Dolinaj Pavel P165 1 5 127,00 5
337. Pašek Radim TJ Třinecké železárny P165 1 5 5
Mrkvička Tomáš P190 1 5 5
Vacek Pavel PH P165 1 5 5
Radil Jiří JM P165 1 5 5
341. Gürtler Tomáš JBN Kutná Hora P190 1 4 167,83 4
342. Kohout Lukáš P165 1 4 152,75 4
343. Vítek Miroslav P165 1 4 145,00 4
344. Harvánek Petr P165 1 4 135,20 4
345. Valo Karel P165 2 3 1 127,20 4
346. Košata Ondřej P165 1 4 121,17 4
347. Hájek Jiří PH P165 1 4 4
Handl Daniel P165 1 4 4
Ježek Bohdan P165 1 4 4
Bárta Richard P165 1 4 4
351. Jelínek Petr st. JČ P190 1 3 165,86 3
352. Bora František P165 1 3 159,42 3
353. Janošec Miroslav ml. SK Skivelo P190 1 3 154,67 3
354. Prokop Zdeněk P190 1 3 150,50 3
355. Staněk Libor P190 1 3 143,20 3
356. Mlynář Eduard P165 1 3 134,17 3
357. Nevařil Michal P165 1 3 3
Cwik Petr P165 1 3 3
Lacina Jaroslav P165 1 3 3
360. Bejdl René P165 1 2 166,83 2
361. Kadlec Lukáš P165 1 2 151,00 2
362. Sova Petr Lasco P190 1 2 143,83 2
363. Typolt Pavel P190 1 2 137,00 2
364. Šlégr Jakub ProBowling Hustopeče P165 1 2 136,00 2
365. Přibyl Miroslav P165 1 2 129,00 2
366. Beránek Martin P165 1 2 120,00 2
367. Hladík Jonáš P165 1 2 2
Zeman Marek P165 1 2 2
Květoň Martin P165 1 2 2
Filuš Jan ml. P165 1 2 2
371. Dospěl Jaromír P165 1 1 173,75 1
372. Šilar Miroslav Henry grill P165 1 1 159,67 1
373. Adamec Petr P165 1 1 147,83 1
374. Klanica David P165 1 1 145,53 1
375. Krauskopf Josef ml. Bowling Hluboká P165 1 1 114,50 1
376. Straka Marek P165 1 1 113,00 1
Kukačka Martin P190 1 1 113,00 1
378. Květoň Jiří ml. P165 1 1 1
Halama Miroslav P165 1 1 1
Kaplan Milan P165 1 1 1
Hladík Oliver ProBowling Hustopeče P165 1 1 1

Krátké zprávy

26.11.2021 v 13:21

Další bronzové medaile veze z MS Dubai seniorský tým 50+, který hrál ve složení Hindrák, Vrážel, Teame, Šimánek.

25.11.2021 v 15:47

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojoval tým ve složení Matějka, Colon, Mihulka, Květenský bronzové medaile.

23.11.2021 v 09:57

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojovala Dáša Stulíková s Annou Brokešovou bronzové medaile v soutěži dvojic

18.11.2021 v 08:56

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Brně.

12.11.2021 v 08:42

STK zveřejnila mazací model na 3. turnaj Prestige a MČR juniorských dvojic.

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2021/22

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena, nejlepší juniorka - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Vojtěchová Markéta
Xbowling club
Vojtěchová Markéta

Vojtěchová Markéta

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2021/22

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská