Bodovací žebříček, ročník 2019 - 2020

srpen6

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Colon Josef P190 6 100 65 58 198,65 223
2. Matějka Antonín P190 5 98 60 34 185,12 192
3. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 88 62 33 173,23 183
4. Malec Jaromír st. BT Notaxo P190 5 77 63 37 194,52 177
5. Jarovský Albert P190 4 67 66 36 195,81 169
6. Straková Irena Strike Řevnice P190 4 66 58 45 189,26 169
7. Jelínek Lukáš Xbowling club 2 97 69 213,00 166
8. Stulíková Dagmar P190 3 92 43 30 172,89 165
9. Michal Ondřej BC Falk P190 3 79 55 30 205,70 164
10. Rác Václav Xbowling club 4 63 54 47 189,46 164
11. Mazalová Andrea BC Bowlingzone P190 2 96 68 185,12 164
12. Kunc Oto P190 5 84 61 19 177,77 164
13. Havlíček Zdeněk st. P190 4 93 38 32 187,77 163
14. Beštová Kateřina expert King Pins 2 94 67 195,68 161
15. Lorenc Jaroslav expert King Pins 2 83 70 206,16 153
16. Sovová Alena P190 4 95 36 19 178,23 150
17. Paračka Andrej P190 6 74 43 31 181,18 148
18. Dutka Miroslav P165 4 82 44 20 178,08 146
19. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 5 59 54 28 174,50 141
20. Janovský Michal BC BLACK RIDERS, o.s. 3 64 45 31 222,75 140
21. Slezák Luboš Strike Řevnice P190 4 59 59 20 172,54 138
22. Homola Lukáš BC Most 2 85 51 191,25 136
23. Horáček Petr Strike Řevnice P190 3 47 44 42 171,57 133
24. Malcová Gabriela P190 5 57 43 27 176,48 127
25. Polívka Dalibor BC Tábor P190 4 72 27 25 180,43 124
26. Semerák Stanislav BT Notaxo P190 4 52 51 20 188,52 123
27. Egert Jiří BC Rabbits Praha P190 4 49 37 36 164,40 122
28. Ondráček Bohuslav P190 5 61 34 26 184,92 121
29. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 2 61 57 194,19 118
30. Křížek Martin S-centrum Děčín P165 3 56 35 27 189,36 118
31. Sovová Ivana - JČ P165 4 89 16 13 167,89 118
32. Strejcová Tereza P190 2 73 42 168,93 115
33. Horňák Vladimír Maxbowling P190 3 65 32 17 187,43 114
34. Vacek Pavel BT Pitch a Ball P190 3 49 39 25 185,68 113
35. Bejdl René P190 3 58 34 20 161,00 112
36. Kassas Abdul BC Klíše P165 4 38 37 36 172,55 111
37. Rain David BT Notaxo P190 2 65 42 193,94 107
38. Korecký Michal P165 6 56 26 21 171,66 103
39. Čermák Pavel expert King Pins 2 91 9 188,52 100
40. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 1 99 192,83 99
41. Liebich Tomáš Xbowling club P190 2 60 37 191,64 97
42. Květoň Jiří BC Klíše P165 3 42 29 26 171,82 97
43. Schön Viktor st. P165 6 46 30 21 157,25 97
44. Vlček Josef P165 4 45 27 23 162,25 95
45. Bobek Vlastimil Seniorbowling CZ P190 3 68 14 12 173,52 94
46. Diviš Pavel P165 2 62 31 193,29 93
47. Štafa Pavel P165 3 67 16 10 181,67 93
48. Typolt Pavel P190 3 34 34 24 182,71 92
49. Drábek Aleš BT Pitch a Ball 3 36 31 24 178,65 91
50. Sova Petr st. P190 4 75 8 8 166,50 91
51. Teame Habtegabriel Xbowling club P190 1 90 196,78 90
52. Sihelník Josef P190 2 55 35 191,09 90
53. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. P190 2 71 16 180,53 87
54. Nejezchleba Stanislav P190 1 87 178,00 87
55. Kober Ivan P190 4 52 23 12 173,40 87
56. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 4 35 33 19 165,63 87
57. Macek Jan Xbowling club 1 86 194,67 86
58. Včeliš Jaroslav P165 2 66 19 162,11 85
59. Kordulík Václav ml. P190 2 47 37 220,00 84
60. Javůrek Pavel P165 4 39 35 10 180,60 84
61. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. 4 32 29 22 182,44 83
62. Jirsa Miloš P190 2 48 35 168,12 83
63. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 1 81 174,61 81
64. Robertson Thomas BT Notaxo 1 80 188,13 80
65. Sopková Irena P165 2 69 11 168,19 80
66. Víšek Petr BK Jablonec P165 1 78 179,08 78
67. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P190 3 41 23 13 160,25 77
68. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 1 76 170,89 76
69. Bočan Josef 2 46 29 203,33 75
70. Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior 2 39 36 201,21 75
71. Heligr Petr 2 44 29 226,90 73
72. Kvasnička Ondřej BT Notaxo P190 3 30 28 15 194,62 73
73. Stříbrný Vladimír BK Jablonec P190 2 45 27 199,13 72
74. Staněk Libor P190 4 29 28 15 165,65 72
75. Černíková Karolína BC Klíše P165 2 46 26 157,25 72
76. Nevyjel Jiří P190 4 31 21 19 180,50 71
77. Ďaďo Ján P165 2 39 31 211,71 70
78. Forman Jiří P190 2 46 24 192,30 70
79. Závladská Svatava BC Klíše P190 2 38 32 188,64 70
80. Klečka Jiří P190 1 70 179,89 70
81. Pláničková Zdenka BC Klíše P165 2 44 26 155,73 70
82. Kolář Jan ml. BC BLACK RIDERS, o.s. P190 1 69 69
83. Čížek Daniel Xbowling club P190 2 43 25 192,05 68
84. Roučka Lukáš P190 2 40 28 183,29 68
85. Honomichlová Martina Bowlingjunior Plzeň P190 2 56 12 160,75 68
86. Chrdle Michal P190 1 68 68
87. Borovec Jiří P165 4 31 21 15 188,25 67
88. Kučaba Miroslav BC Klíše P190 2 39 28 172,10 67
89. Vrážel Jiří st. S-centrum Děčín 3 41 23 2 167,25 66
90. Plánička Vojtěch BC Klíše P190 2 34 31 178,18 65
91. Hasník Vít P190 3 24 22 18 194,20 64
92. Černík Vojtěch Xbowling club P190 1 64 184,06 64
93. Sůva Jan I. PSKN P165 1 64 177,33 64
94. Včeliš Michal 2 38 25 184,40 63
95. Maléřová Pavlína SK Skivelo P190 1 63 168,67 63
96. Sýkorová Andrea P190 2 47 16 160,32 63
97. Barák David P165 2 49 13 185,33 62
98. Butal Jaroslav st. P190 2 50 12 185,00 62
99. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 1 62 174,33 62
100. Plešingerová Jana Seniorbowling CZ P190 3 29 19 14 171,00 62
101. Vrtiška Pavel P190 2 54 8 158,25 62
102. Vaněčková Dagmar P190 2 34 27 180,88 61
103. Čižinský Jaroslav P190 1 60 183,00 60
104. Krubert Emil P190 2 38 22 176,33 60
105. Vácha Petr P190 3 28 20 12 167,21 60
106. Pisinger Miroslav P165 2 53 6 174,17 59
107. Kovařík Dušan 2 38 20 178,78 58
108. Lencová Anežka P190 5 24 22 12 146,11 58
109. Semeráková Monika P165 3 29 19 9 158,58 57
110. Chovanec Marek P190 1 57 57
111. Heligr Štěpán BK StrikeLand Junior P190 2 43 13 213,00 56
112. Kubík František ml. BK StrikeLand Junior P190 2 33 23 186,75 56
113. Švec Ladislav BT Notaxo 1 55 185,83 55
114. Fiala Michal P165 2 50 4 154,25 54
115. Bula Martin P190 2 41 12 188,43 53
116. Bail Šimon P165 1 53 185,31 53
117. Maňásek Jaroslav P190 1 53 53
118. Rábek Erik BC Budějce P190 3 22 18 12 190,22 52
119. Skalický Pavel 1 52 184,50 52
120. Hais Petr Radava SC P165 3 25 23 3 157,08 51
121. Balcarová Zdeňka P190 1 51 51
122. Novák Eduard P165 1 50 172,90 50
123. Homola Ladislav BC Most P165 2 44 6 161,17 50
124. Marek Jakub P165 4 28 11 10 158,86 49
125. Balcar Zdeněk P190 1 49 49
126. Mička Daniel Strike Řevnice P190 1 48 183,67 48
127. Pospíšil Jan st. P190 3 20 14 14 180,43 48
128. Vrzal Pavel P165 3 33 9 6 172,80 48
129. Kafková Danica P165 1 48 48
Krčma Milan st. P190 1 48 48
131. Málková Lenka P190 3 32 15 153,13 47
132. Sobotka David P190 1 47 47
133. Stulík Jiří Seniorbowling CZ P190 2 30 16 176,50 46
134. Pospíšilová Jitka P190 3 21 17 8 171,21 46
135. Malíček Dušan P165 1 46 46
136. Čepelák Jan BC Most 1 45 228,86 45
137. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ P190 3 19 15 11 174,14 45
138. Hanzl Zbyněk P190 1 45 45
Kafka Pavel P165 1 45 45
Klimeš Josef P190 2 27 18 45
141. Ruml David P165 2 26 18 191,92 44
142. Nádvorník Pavel P190 3 24 11 9 170,00 44
143. Sova Petr ml. P165 3 23 15 6 164,42 44
144. Mottl Karel P190 2 33 11 163,00 44
145. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 2 36 8 149,83 44
146. Kříž Martin Wawe House Gang P190 1 44 44
147. Klein David P190 2 26 17 201,17 43
148. Kortyš Jiří P190 2 29 14 193,00 43
149. Krňák Pavel BC Klíše 1 43 182,50 43
150. Jelínek Petr st. JČ P190 3 17 15 11 173,78 43
151. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 3 19 18 6 169,94 43
152. Mrviš Dušan P165 2 23 20 162,75 43
153. Appeltauerová Eva Tacl Letohrad P190 3 22 18 3 158,20 43
154. Kubelka Tomáš P190 1 43 43
155. Závladský Dušan BC Klíše P190 2 25 17 174,91 42
156. Bulová Eliška P190 1 42 169,30 42
157. Vaněček Jindřich P190 3 21 12 9 168,00 42
158. Nahodil Antonín P190 1 42 42
Haxa Martin P165 1 42 42
160. Bílek Tomáš BC Tábor P190 1 41 224,71 41
161. Pecháček Vladimír P190 2 40 1 187,64 41
162. Vokrojová Marie BC Falk P190 1 41 176,33 41
163. Krupica Jan P165 1 41 41
Šulcová Hana P165 1 41 41
165. Beneš Michal 1 40 191,00 40
166. Zlesák Ivan BC Klíše P190 2 22 18 185,50 40
167. Staněk František P190 4 16 15 9 182,00 40
168. Guič Boris BT Pitch a Ball P165 2 26 14 174,50 40
169. Hrnčíř Luděk P165 1 40 166,50 40
170. Bočanová Ivana P165 2 25 15 158,33 40
171. Weiss Petr P165 1 40 40
Špulák František P165 1 40 40
173. Fojtíková Ivana P190 2 23 16 187,83 39
174. Bora František P165 1 39 161,50 39
175. Janočková Krystyna P190 3 16 13 10 152,83 39
176. Saturka Vlastimil P165 1 39 39
177. Barnet Milan P190 2 20 18 201,38 38
178. Růžička Karel P190 2 37 1 189,90 38
179. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 21 17 186,75 38
180. Brázda Bohumil P165 2 29 9 166,31 38
181. Brandejský Karel 1 38 38
182. Orálek Martin 1 37 224,00 37
183. Brokeš František st. P190 2 19 18 188,50 37
184. Mach Libor 1 37 187,83 37
185. Svačinová Ivana P190 2 20 17 176,57 37
186. Kopřiva Milan P190 2 24 13 169,40 37
187. Hrdina Vladimír P165 1 37 37
188. Uher Radovan ProBowling Hustopeče 1 36 195,63 36
189. Zach Petr st. P190 2 20 16 190,75 36
190. Vávra Miloš P190 2 22 14 182,92 36
191. Eliáš Petr st. JČ P165 5 13 12 11 171,59 36
192. Černohorský Karol 1 36 36
193. Vojkovský Matěj Bowland Olomouc P190 1 35 207,88 35
194. Žák Jan P165 2 23 12 178,00 35
195. Harvánek Petr P165 1 35 160,50 35
196. Šípek Karel P190 1 35 35
Bednařík Matěj P190 1 35 35
198. Lamich Lukáš P165 1 34 197,75 34
199. Marek Luboš P190 2 20 14 168,60 34
200. Šebestová Edita P165 1 34 34
Sejkora Miroslav P165 2 19 15 34
202. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 1 33 191,63 33
203. Šmejkalová Ivana P165 1 33 175,29 33
204. Bílek Miroslav P190 1 33 173,83 33
205. Šilar Miroslav Henry grill P165 3 14 11 8 165,20 33
206. Kukačka Martin P165 3 24 7 2 148,63 33
207. Libenský Tomáš P165 1 33 33
208. Hřivna Patrik P190 1 32 196,75 32
209. Horník Gustav P190 2 22 10 189,33 32
210. Janovský Zdeněk P165 1 32 182,43 32
211. Bejšovcová Lenka P190 2 22 10 162,38 32
212. Rechtorik Libor 1 32 32
Jungmann Jiří P190 1 32 32
214. Kenton George P165 1 31 182,50 31
215. Klepáček Adolf 1 31 182,17 31
216. Simonová Helena P165 2 21 10 158,20 31
217. Líbalová Dagmar P165 1 31 31
218. Filuš Jan P190 1 30 188,50 30
219. Capil Radomír P190 2 18 12 181,83 30
220. Vohryzka Jaromír I. PSKN P190 1 30 178,50 30
221. Leiske Petr P190 2 18 12 165,00 30
222. Vokurka Jaroslav P165 2 20 10 158,13 30
223. Schönová Jana P165 5 13 9 8 152,41 30
224. Kvasnička Pavel P190 1 30 30
Číhal Petr P165 1 30 30
Minnakhmetov Kamil P190 1 30 30
227. Vala Kamil P165 1 29 179,63 29
228. Biskupová Martina P190 3 13 10 6 158,71 29
229. Ondráčková Iva P165 4 17 6 6 141,63 29
230. Trča Pavel Bowling Hluboká P190 1 29 29
Jarolík Jan P190 1 29 29
232. Hřebík Lumír Strike Řevnice P165 1 28 172,14 28
233. Košatová Renáta P190 2 21 7 164,50 28
234. Ryška Jiří P165 1 28 157,13 28
235. Švanda Michal P165 1 28 28
Bartošová Marie VČ P190 2 15 13 28
Krčma Milan ml. P190 1 28 28
238. Sova Petr Všenorští křižáci P190 1 27 190,63 27
239. Gaber Ralf P165 1 27 182,00 27
240. Svoboda Marcel P190 2 17 10 168,67 27
241. Tichý Radek P190 1 27 27
Breindlová Anna BC Klíše P190 1 27 27
Blažek Lubomír P190 1 27 27
Weissová Jitka P165 1 27 27
245. Kubík František P190 2 15 11 178,75 26
246. Vícha Roman st. P165 1 26 176,00 26
247. Vodák Viktor P190 3 11 11 4 175,50 26
248. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 1 26 26
Janovská Jana P190 1 26 26
Karakevas Statis P165 1 26 26
Slavík Jiří P165 1 26 26
252. Frýbort Otakar BC Tábor P190 2 21 4 189,50 25
253. Mrkvičková Lenka P190 1 25 186,63 25
254. Běhal Jaroslav P165 2 17 8 174,50 25
255. Hejdučková Kateřina st. P190 1 25 172,75 25
256. Starý Pavel - JČ P190 3 16 8 1 168,28 25
257. Spilková Helena P190 2 16 9 165,13 25
258. Šimůnek Pavel st. P190 2 21 4 158,78 25
259. Fuchsa Vlastimil P165 4 12 10 3 152,90 25
260. Holinková Naďa P165 2 18 7 148,33 25
261. Klivický Martin P190 1 25 25
Brokeš Milan P190 1 25 25
Hájek Jiří P165 1 25 25
Mikloška Marek P165 1 25 25
Baborský Milan Bowling Hluboká P165 1 25 25
Labaj Zdeněk P165 1 25 25
Appeltauer Jiří P165 2 23 2 25
268. Jašek Karel PH P190 1 24 197,71 24
269. Bejšovec Jaroslav P190 2 17 7 178,30 24
270. Strachota Jan P190 1 24 178,00 24
271. Martinec Václav P190 3 12 8 4 174,45 24
272. Kostka Martin P190 1 24 174,14 24
273. Bittersmann Milan Strike Řevnice P190 1 24 170,86 24
274. Matoušková Hana P165 4 17 4 3 145,08 24
275. Vaníčková Kristýna P165 2 16 8 144,67 24
276. Žáčková Pavla Xbowling club P165 3 11 11 2 143,56 24
277. Javorský Luboš P190 1 24 24
Mohamed Sherif P165 1 24 24
Helešic Tomáš P190 1 24 24
280. Jašková Milena P190 1 23 180,71 23
281. Grygar Jiří P165 1 23 179,25 23
282. Staněk Miroslav P165 2 17 6 167,67 23
283. Keken Zoltán P165 2 13 10 165,71 23
284. David Zdeněk P165 1 23 23
Latta Lukáš P165 1 23 23
Fuchsová Jana P165 2 19 4 23
Šudák Milan P165 1 23 23
288. Stříbrský Václav Xbowling club P190 1 22 180,00 22
289. Lex Vladimír P165 1 22 178,25 22
290. Šimánek Ladislav BT Notaxo P190 1 22 174,17 22
291. Míková Kateřina P165 2 17 5 150,00 22
292. Šípková Jana P165 2 13 9 147,25 22
293. Chotěnovská Anna P165 2 14 8 142,25 22
294. Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká P165 1 22 22
Liebich František P190 1 22 22
Svoboda Milan P165 1 22 22
Martiška Robert P165 1 22 22
Skokanová Milada P190 1 22 22
Javůrek Jiří P165 2 12 10 22
300. Poprocký Michal P165 1 21 182,14 21
301. Jenšovský Roman P165 1 21 176,50 21
302. Bukovjan Radek BC Budějce P190 2 11 10 168,14 21
303. Štěch Michal P165 1 21 155,33 21
304. Lebeda Pavel P190 1 21 21
Vlasák Aleš P190 1 21 21
Musilová Anna ProBowling Hustopeče P165 1 21 21
Orálek Radek P190 1 21 21
Janošec Petr P165 1 21 21
309. Stromšíková Anna P190 2 11 9 173,33 20
310. Bednarz Andrzej CNC Produkt Ostrava P190 1 20 173,00 20
311. Nováček Josef Bowling Hluboká P190 1 20 172,27 20
312. Havlík Jiří P165 1 20 170,33 20
313. Solař Petr P165 1 20 20
Kočka Jan P165 1 20 20
Vávra Lukáš P165 1 20 20
Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 1 20 20
317. Capilová Nela P190 2 15 4 185,83 19
318. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P190 1 19 176,75 19
319. Flieger David BC Klíše P165 1 19 173,83 19
320. Bařina Václav P190 1 19 169,00 19
321. Spilka František BC Tábor P190 2 14 5 166,83 19
322. Šmelcer Ladislav P190 2 14 5 165,83 19
323. Sršeň Marcel P190 2 14 5 161,00 19
324. Fisek Roman P165 2 10 9 160,50 19
325. Kocůr Jaroslav P165 2 11 8 160,25 19
326. Hron Pavel P165 2 12 7 154,71 19
327. Košatová Hana P165 2 16 3 119,75 19
328. Schelle Harald Maxbowling P165 2 16 3 118,50 19
329. Cihelka Jan P165 1 19 19
Stukalo Albina P165 1 19 19
Šarišský Jakub 1 19 19
Hermanová Lucie P190 1 19 19
Zemanová Olga P165 1 19 19
334. Korynta Jan P190 2 13 5 173,33 18
335. Malurek Václav P165 1 18 171,00 18
336. Štícha Bohumil P190 1 18 165,83 18
337. Síč Petr P165 1 18 161,50 18
338. Kubíková Dana P190 2 13 5 161,00 18
339. Bartůšková Eva P165 2 15 3 156,50 18
340. Antalík Ivan P165 3 11 5 2 155,27 18
341. Kováčová Irena P165 1 18 151,88 18
342. Kotáb Jiří P165 1 18 18
Hrušková Libuše P190 1 18 18
Kadeřábek Martin P190 1 18 18
Maňásková Petra P190 1 18 18
346. Šverma Radek P190 1 17 182,83 17
347. Kratochvíl Karel P165 1 17 170,50 17
348. Klepáček Mašková Yvona P190 1 17 163,83 17
349. Toncar Karel P165 1 17 17
Musil Petr P165 1 17 17
Žáček Jan P165 1 17 17
Bendík Martin P165 1 17 17
Kubíčková Jana P165 1 17 17
Vrba Petr PH P190 1 17 17
355. Koráb Jan Tacl Letohrad 1 16 209,50 16
356. Hejbal Martin JČ P190 1 16 177,29 16
357. Brokešová Anna P190 1 16 167,50 16
358. Filušová Anna P165 1 16 159,50 16
359. Rácová Julie Bowlingjunior Plzeň P165 2 15 1 125,67 16
360. Blaha Tomáš P190 1 16 16
Novák Miroslav JM P165 1 16 16
Rod Radek P165 1 16 16
Kováčik Róbert P165 1 16 16
Wohner Tomáš P165 1 16 16
365. Miklík Petr BC Komwag P190 1 15 189,00 15
366. Holeš Jakub P165 1 15 166,25 15
367. Černíková Michaela Xbowling club P165 1 15 148,67 15
368. Petráček Pavel P165 1 15 147,17 15
369. Matějka Petr P165 3 8 6 1 145,00 15
370. Kadlečík Libor P165 1 15 15
Muránski Daniel P165 1 15 15
Pouzar Rudolf P190 1 15 15
Zmatlík Václav P190 1 15 15
Faitová Iveta P165 1 15 15
Urbánek František P165 1 15 15
376. Boháč Martin P165 1 14 185,00 14
377. Čikeš Milan P165 1 14 177,33 14
378. Kunt Luboš st. P190 2 11 3 174,25 14
379. Hübst Vladimír BC Klíše P190 1 14 173,50 14
380. Kaštovský Dušan P165 1 14 161,25 14
381. Holubička Jiří P165 2 7 7 158,50 14
382. Menclová Otýlie P165 1 14 154,50 14
383. Brychová Eliška BC Bowlingzone P165 1 14 147,67 14
384. Kolář František Radava SC P165 1 14 14
Pavlovič Josef P165 1 14 14
Kvasničková Daniela P190 1 14 14
Procházka Aleš JČ Bowling Hluboká P190 1 14 14
388. Kužílek Jiří P190 1 13 180,33 13
389. Mrkvička Tomáš P190 1 13 177,60 13
390. Pospíšil Jan ml. JČ BC Budějce 2 9 4 163,71 13
391. Kouba Václav P190 1 13 163,00 13
392. Frydrych Tomáš P190 1 13 159,50 13
393. Fleischmann Jan ml. P190 1 13 153,83 13
394. Vičarová Helena P165 1 13 144,00 13
395. Král Jiří P165 1 13 13
Makovec Jaromír P165 1 13 13
Krauskopf Josef Bowling Hluboká P190 1 13 13
Klanica Mojmír P165 1 13 13
Nováková Jana P165 1 13 13
Vybíral Jiří P165 1 13 13
401. Enders Richard P190 1 12 166,50 12
402. Paukert Tomáš P165 2 7 5 157,70 12
403. Šimeček Jan P165 1 12 157,50 12
404. Havlík Jiří ml. P165 1 12 152,00 12
405. Zajíček Pavel P165 1 12 12
Müllerová Markéta P165 1 12 12
Trtílek Martin P165 1 12 12
Pořízková Žaneta P165 1 12 12
Rechtoriková Eva P165 1 12 12
410. Ivanec Ludovít P165 1 11 157,50 11
411. Krepindl Martin P165 2 9 2 127,50 11
412. Korytářová Bohdana P190 1 11 11
Kotjužanský Jiří P165 1 11 11
Tenorová Sabina ProBowling Hustopeče P165 1 11 11
Pavlis Pavel P165 1 11 11
Košata Ondřej P165 1 11 11
417. Barinec Petr P190 1 10 179,50 10
418. Mňačko Matyáš Radava SC P165 1 10 154,50 10
419. Ferens Jaroslav P190 1 10 154,33 10
420. Vágner Karel P165 1 10 153,00 10
421. Kolman Lukáš P165 2 6 4 149,50 10
422. Kocián Jiří P165 1 10 10
Doubrava Jan P190 1 10 10
Dorňáková Irena P165 1 10 10
Krynická Drahomíra P165 1 10 10
Janů Pavel P165 1 10 10
Vávrová Marie P165 1 10 10
428. Šobora Radomír P190 1 9 174,17 9
429. Konečný Pavel Tacl Letohrad P190 1 9 165,50 9
430. Kocmanová Jana P165 1 9 157,00 9
431. Vícha Roman ml. P165 1 9 155,50 9
432. Miklíková Miloslava P190 1 9 142,17 9
433. Capilová Dagmar P165 2 8 1 126,33 9
434. Prekop Michal P165 1 9 9
Kmínek Aleš P165 1 9 9
Drbalová Marie P165 1 9 9
Hollman Petr P190 1 9 9
Vodehnal Jindřich P165 2 6 3 9
Tětek Petr Bowling Hluboká P190 1 9 9
Krupicová Petra P165 1 9 9
441. Hubertová Žaneta P165 1 8 165,33 8
442. Kalous Roman P165 2 6 2 160,20 8
443. Kadlecová Jaroslava P165 1 8 156,70 8
444. Benna Daniel P190 1 8 154,25 8
445. Jukl Ladislav P165 2 4 4 154,21 8
446. Roučková Denisa P165 2 4 4 136,50 8
447. Netušil René P165 1 8 8
Kučera Martin - STČ P165 1 8 8
Blažková Lenka P165 1 8 8
450. Mračko Tomáš P165 1 7 178,83 7
451. Soušek Milan Seniorbowling CZ P190 1 7 172,80 7
452. Jiříček Miroslav P190 1 7 172,33 7
453. Tomanec David P165 1 7 153,25 7
454. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 1 7 153,17 7
455. Eliáš Petr VČ P165 1 7 150,20 7
456. Míka Miroslav BC Falk P165 1 7 148,33 7
457. Zádrapa Libor P165 1 7 7
Kolář Ladislav P165 1 7 7
Černá Klára P165 1 7 7
Palas Martin P190 1 7 7
Neugebauer Milan P165 1 7 7
Homolka Jiří P165 1 7 7
Žáček Bohumil P165 1 7 7
Lacina Jaroslav P165 1 7 7
465. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 1 6 154,00 6
466. Mojžišová Iveta P190 1 6 153,40 6
467. Horák Jaromír VČ P165 3 3 2 1 152,60 6
468. Kelnar Aleš P165 1 6 152,50 6
469. Barna Michal P165 1 6 150,40 6
470. Krňáková Šárka BC Klíše P190 1 6 137,33 6
471. Tětková Lenka Bowling Hluboká P165 1 6 6
Kadeřábková Veronika P165 1 6 6
Straka Marek P165 1 6 6
Handl Daniel P165 1 6 6
Kvasničková Zuzana P165 1 6 6
Dubovský Jakub P165 1 6 6
Klivický Zdeněk P165 1 6 6
Strnadová Kateřina P165 1 6 6
479. Trojek Ondřej P165 2 4 1 165,67 5
480. Švácha Jan P190 1 5 161,60 5
481. Drahokoupil Jiří P190 1 5 158,71 5
482. Lex Jakub P165 1 5 151,25 5
483. Míka Adam Bowlingjunior Plzeň P165 1 5 150,83 5
484. Kleiman Martin P165 1 5 137,83 5
485. Musil Bohumil P165 1 5 137,25 5
486. Ondráčková Ema P165 3 2 2 1 82,75 5
487. Brokešová Annabel BC Bowlingzone P165 1 5 5
Navrátilová Vlaďka P165 1 5 5
Kumšta David P190 1 5 5
Beránek Martin P165 1 5 5
Hořejší Líba P165 1 5 5
Kapusta Michal P165 1 5 5
Pryček Jiří P165 1 5 5
Housková Petra P165 1 5 5
495. Klapal Jaroslav Tacl Letohrad P190 1 4 162,20 4
496. Mojžiš Robert P165 1 4 159,80 4
497. Sádlík Vojtěch st. SaHaRi Ovčín P190 2 2 2 155,00 4
498. Urbánek Jan P165 1 4 147,00 4
499. Cejpková Radka P165 1 4 135,75 4
500. Denk Zdeněk P190 1 4 4
Vojáček Lukáš P165 1 4 4
Chlouba Ondřej P190 1 4 4
Palan Ivo P165 1 4 4
Haxa Adam ProBowling Hustopeče P165 1 4 4
505. Krusberský Ladislav P190 1 3 155,50 3
506. Machálek Vladimír P190 1 3 148,00 3
507. Navrátil Marek ml. Xbowling club P165 1 3 143,33 3
508. Filuš Roman P165 1 3 141,25 3
509. Vondráková Miroslava P165 2 2 1 117,38 3
510. Dvořáček David P190 1 3 3
Stodůlka Ladislav P165 1 3 3
Kotrbatý Jiří P190 1 3 3
Javůrková Naďa P165 1 3 3
Sekowski Roderick Radava SC P165 1 3 3
Baborská Dana P165 1 3 3
Šelle Radim P165 1 3 3
Kracík Miroslav P190 1 3 3
518. Dohnal Karel P165 1 2 140,33 2
519. Petroš Čestmír P165 1 2 139,50 2
520. Holeček Jindřich P165 1 2 121,40 2
521. Soukupová Eliška P165 1 2 86,00 2
522. Kapustová Dagmar P165 1 2 2
Krauskopf Josef ml. Bowling Hluboká P165 1 2 2
Daněk František P165 1 2 2
Doubravová Květa P165 1 2 2
Hlušková Mária P165 1 2 2
Brokešová Viktorie BC Bowlingzone P165 1 2 2
Musilová Erika P165 1 2 2
529. Valo Karel P165 1 1 133,75 1
530. Engelman Stanislav P190 1 1 128,60 1
531. Šimečková Jana P165 1 1 126,75 1
532. Šnajdr Pavel P165 1 1 120,50 1
533. Jukl Šimon P165 1 1 119,75 1
534. Králová Lucie P165 1 1 96,60 1
535. Kuntová Zuzana P165 1 1 1
Chrdlová Adéla P165 1 1 1
Pelikánová Radka P165 1 1 1
Mencel Jiří P165 1 1 1
Buchta Miroslav P165 1 1 1
Sovtysik Nadiia P165 1 1 1

Krátké zprávy

04.08.2020 v 12:20

Vydány propozice na EXTRALIGU.

02.08.2020 v 18:16

Juniorskými Mistry ČR pro rok 2020 se stali Lukáš Jelínek a Lucie Hrazdírová

31.07.2020 v 00:30

Dnes je poslední den, kdy můžete zaslat hlasy do ankety Bowlingový hráč/hráčka, senior/seniorka, junior/juniorka sezony 2019 - 2020.

30.07.2020 v 08:49

Zveřejněn mazací model na juniorské MČR

26.07.2020 v 17:11

Vítězi Celostátního finále P190 se stali Matěj Vojkovský a Linda Vondráčková

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

1. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kala Rostislav
Seniorbowling CZ
Kala Rostislav

Kala Rostislav

Seniorbowling CZ

2. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Hladík Karel
ProBowling Hustopeče
Hladík Karel

Hladík Karel

ProBowling Hustopeče

3. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Prokopová Dagmar
bez klubové příslušnosti
Prokopová Dagmar

Prokopová Dagmar

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2020/21

Krčma Milan ml.
bez klubové příslušnosti
Krčma Milan ml.

Krčma Milan ml.

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS