Bodovací žebříček, ročník 2020 - 2021

říjen18

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Jelínek Lukáš Xbowling club 3 99 97 51 210,54 247
2. Barak David ProBowling Hustopeče 3 95 77 51 204,33 223
3. Kinc Denis BC Bowlingzone 3 98 97 26 212,72 221
4. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 3 86 86 43 189,00 215
5. Beštová Kateřina expert King Pins 3 96 90 27 192,83 213
6. Mach Libor P190 3 84 72 45 192,09 201
7. Macek Jan Xbowling club 2 100 95 223,08 195
8. Otec Hanzlovská Petra Bowling Rokycany 2 100 93 203,67 193
9. Vrážel Jiří st. SKBC Račice 4 71 71 41 188,23 183
10. Görg Martin BC Bowlingzone 2 98 82 204,42 180
11. Bočan Josef P190 4 87 62 30 183,24 179
12. Vojkovský Matěj ProBowling Hustopeče 2 90 85 200,00 175
13. Klein David 2 96 78 201,08 174
14. Vondráček Adam BC Bowlingzone 3 83 56 29 199,35 168
15. Švec Ladislav Xbowling club 3 89 49 28 187,25 166
16. Kotrla Ondřej ProBowling Hustopeče P165 2 99 65 205,67 164
17. Palečková Martina P190 2 91 70 186,33 161
18. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 4 88 52 20 192,10 160
19. Colon Josef P190 7 58 58 44 174,56 160
20. Uher Jaroslav ProBowling Hustopeče 2 79 78 193,92 157
21. Michal Ondřej BC Falk 2 80 76 193,67 156
22. Seidl Daniel BC Bowlingzone 3 94 50 12 189,22 156
23. Stulíková Dagmar P190 3 92 32 31 178,83 155
24. Maléřová Pavlína P190 2 81 73 184,92 154
25. Turina Jaroslav BC Bowlingzone 3 83 41 25 193,20 149
26. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 3 65 63 20 187,60 148
27. Matějka Antonín P190 7 61 50 37 182,15 148
28. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 4 85 47 15 185,27 147
29. Mazalová Andrea BC Bowlingzone P190 3 51 49 45 177,00 145
30. Nejezchleba Stanislav P190 2 84 59 190,42 143
31. Kala Rostislav Seniorbowling CZ 2 87 53 190,67 140
32. Vopička Karel Strike Řevnice P190 2 72 68 189,08 140
33. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče 3 74 50 16 187,83 140
34. Lorenc Jaroslav expert King Pins 2 91 48 211,94 139
35. Hoschna Jan BDR P190 2 89 43 187,83 132
36. Škrabal Marek BDR 4 92 23 17 186,50 132
37. Uher Radovan ProBowling Hustopeče 2 81 49 187,50 130
38. Straková Irena Strike Řevnice P190 5 47 46 36 180,96 129
39. Teame Habtegabriel Xbowling club 2 94 33 202,82 127
40. Šimánek Ladislav Notaxo, z.s. 2 73 48 182,92 121
41. Sýkorová Andrea P190 2 69 44 173,50 113
42. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 3 46 44 23 166,65 113
43. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 67 34 11 175,11 112
44. Homola Lukáš BC Most 2 76 34 191,82 110
45. Minář Zdeněk ProBowling Hustopeče P165 2 88 21 182,83 109
46. Jarovský Albert P190 6 48 37 23 178,58 108
47. Brychová Eliška BC Bowlingzone P165 2 79 28 174,25 107
48. Stulík Jiří Seniorbowling CZ P165 3 41 34 32 171,50 107
49. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 4 56 26 25 168,42 107
50. Bail Šimon Xbowling club P190 4 64 35 7 170,52 106
51. Černík Vojtěch Xbowling club P190 2 93 12 180,58 105
52. Fojtíková Ivana P190 2 54 50 171,00 104
53. Hasník Vít P190 3 75 21 6 180,25 102
54. Štulc Jan SKBC Račice P190 2 64 37 179,17 101
55. Vlachovič Jakub ProBowling Hustopeče 2 61 38 187,44 99
56. Fleischmann Jan st. Seniorbowling CZ P190 2 60 36 177,58 96
57. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 3 39 29 28 166,24 96
58. Brokeš Milan P190 2 57 38 177,83 95
59. Horáček Petr Strike Řevnice P190 3 51 40 4 167,59 95
60. Krňák Pavel BK KLÍŠE 2 55 39 177,33 94
61. Babec Adam JKM bowling P190 2 52 42 177,08 94
62. Iwazawa Ema JKM bowling P190 2 52 42 168,17 94
63. Liebich Tomáš Xbowling club 2 68 22 184,17 90
64. Brokešová Anna Seniorbowling CZ P190 4 47 23 19 158,68 89
65. Sovová Alena Notaxo, z.s. P190 3 45 26 17 165,17 88
66. Javůrek Pavel P190 3 40 23 22 195,13 85
67. Rác Václav Xbowling club 2 60 24 177,00 84
68. Janočková Krystyna P190 3 42 27 15 175,80 84
69. Erben Roman Xbowling club 1 82 191,83 82
70. Mareš Michal BC Tábor P165 3 38 25 19 171,19 82
71. Tříska Jan Bowland Olomouc 1 80 190,83 80
72. Bejdl René P190 3 55 16 9 170,00 80
73. Dutka Miroslav P190 5 32 29 19 154,11 80
74. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 2 66 13 174,00 79
75. Krummerová Eliška ProBowling Hustopeče P190 1 77 187,50 77
76. Mráček Petr JKM bowling 2 62 14 174,67 76
77. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. 5 30 24 21 188,22 75
78. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 1 75 187,17 75
79. Tabačko Martin BC Bowlingzone P190 1 74 195,00 74
80. Burian Ivan ProBowling Hustopeče P190 2 59 15 172,50 74
81. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 5 32 22 19 174,16 73
82. Vlček Josef P165 8 30 29 14 161,08 73
83. Vacek Jaroslav Bowling Hluboká P165 2 63 7 169,20 70
84. Hrazdírová Lucie Bowling Blansko, z.s. P190 2 70 163,92 70
85. Brokešová Viktorie BC Bowlingzone P165 2 69 163,25 69
86. Horňák Vladimír P190 2 37 30 174,10 67
87. Kováč Ondřej BC Budějce P190 2 67 171,00 67
88. Kober Ivan P190 3 36 20 11 167,33 67
89. Drábek Aleš Notaxo, z.s. P190 1 66 185,83 66
90. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 3 26 24 15 169,40 65
91. Beneš Michal P190 2 32 31 63
92. Navrátil Marek ml. Xbowling club P165 2 38 23 61
93. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 4 21 20 19 176,31 60
94. Mňačko Matyáš JKM bowling P165 2 35 25 169,83 60
95. Brokešová Annabel BC Bowlingzone P165 2 57 3 161,33 60
96. Slezák Luboš Strike Řevnice P190 4 24 18 17 171,10 59
97. Butal Jaroslav st. P190 2 35 24 169,00 59
98. Kunc Oto P190 5 35 13 11 164,78 59
99. Paračka Andrej Strike Řevnice P190 2 35 22 57
100. Prokopová Dagmar P190 3 39 10 6 160,78 55
101. Urban Tomáš PCE P165 1 54 182,83 54
102. Ondráček Bohuslav P190 2 39 15 181,33 54
103. Mračko Tomáš Notaxo, z.s. P165 2 29 25 175,20 54
104. Kratochvíl Dominik BC Bowlingzone P190 1 53 181,00 53
105. Klepáček Mašková Yvona P190 2 28 24 165,33 52
106. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 3 31 20 162,91 51
107. Bajgarová Anna st. P165 2 26 25 51
108. Honomichlová Martina Bowlingjunior Plzeň P190 2 36 14 159,17 50
109. Malíček Dušan P165 1 49 49
110. Henzl Petr SKB Boskovice P165 2 37 11 164,00 48
111. Brokeš František st. Seniorbowling CZ P190 4 28 13 7 162,93 48
112. Brandejský Karel P165 1 48 48
113. Klepáček Adolf P190 2 26 21 185,50 47
114. Haxa Martin P190 1 47 47
115. Čermák Pavel expert King Pins 1 46 197,60 46
116. Kříž Martin Wawe House Gang P165 1 46 46
117. Diviš Pavel P190 2 33 12 186,00 45
118. Vavrla Zdeněk P165 2 40 5 165,17 45
119. Krupica Jan P165 1 45 45
120. Štafa Pavel P190 2 31 13 175,80 44
121. Ďaďo Ján Notaxo, z.s. P190 2 27 17 172,60 44
122. Blažek Lubomír P190 1 44 44
123. Jenšovský Roman P190 1 43 176,17 43
124. Schönová Jana P165 3 19 18 6 161,73 43
125. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. P190 2 33 10 160,50 43
126. Fufalko Kolja P165 1 43 43
127. Typolt Pavel P190 2 32 10 174,31 42
128. Korecký Michal P165 5 19 15 8 152,32 42
129. Winklerová Sára ProBowling Hustopeče P165 1 42 42
130. Bočanová Ivana P165 2 21 20 161,60 41
131. Bílek Miroslav P165 3 22 10 9 160,67 41
132. Chládek Vlastimil st. P190 1 41 41
Bittala Petr Seniorbowling CZ P190 1 41 41
134. Mička Daniel Strike Řevnice P190 1 40 185,50 40
135. Hájek Jiří PH P165 2 27 13 164,33 40
136. Pařil Pavel P165 1 40 40
Lysek Petr P190 1 40 40
138. Šimůnek Pavel st. P190 4 18 13 8 155,37 39
139. Smilowski Daniel P165 1 39 39
Vybíral Jiří P165 1 39 39
141. Borovec Jiří P190 3 16 14 8 162,25 38
142. Russ Martin 1 38 38
Filuš Jan P190 1 38 38
Hurt Zdeněk P190 1 38 38
145. Bittalová Anna Seniorbowling CZ P165 1 37 37
Heligr Petr BK StrikeLand Junior 1 37 37
Chovanec Marek P190 1 37 37
Dufek Miroslav 2 19 18 37
149. Havlíček Zdeněk st. P190 2 27 9 193,25 36
150. Horník Gustav P165 2 19 17 187,11 36
151. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 1 36 170,10 36
152. Lencová Anežka P165 4 16 10 10 148,06 36
153. Vrba Petr PH P190 1 36 36
Klusáčková Dana Bowlingový spolek Jadran P190 1 36 36
Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior 1 36 36
Škrla Jakub P165 1 36 36
157. Barnet Milan P190 2 23 12 190,11 35
158. Frýbort Otakar BC Tábor P165 2 20 15 189,11 35
159. Havelka Timon ProBowling Hustopeče P165 1 35 35
Klusáček Jiří Bowlingový spolek Jadran P190 1 35 35
Nahodil Antonín BK StrikeLand Junior P190 1 35 35
Kolář Jan ml. BC BLACK RIDERS, o.s. 1 35 35
163. Bittersmann Milan Strike Řevnice P190 1 34 186,80 34
164. Čikeš Milan P190 1 34 168,67 34
165. Palas Martin P190 1 34 34
Chrdle Michal P190 1 34 34
Saturka Vlastimil P165 1 34 34
Jung Jindřich P165 1 34 34
169. Krch Miroslav BC Tábor P190 2 22 11 173,33 33
170. Nosková Jitka Xbowling club P190 1 33 169,10 33
171. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 1 33 166,83 33
172. Kordulík Václav ml. BK StrikeLand Junior 1 33 33
Gurgul Lukáš Xbowling club P190 1 33 33
Kubát Tomáš P165 1 33 33
Haxa Adam ProBowling Hustopeče P165 1 33 33
176. Líbalová Dagmar P190 1 32 32
Rambousek Kamil P165 1 32 32
178. Paclík Vladimír P165 1 31 174,50 31
179. Nejezchleba Daniel P165 1 31 166,33 31
180. Černíková Karolína expert King Pins P190 3 15 12 4 154,17 31
181. Motyka Vlastimil P165 1 31 31
Aubrecht Jaroslav P165 1 31 31
Kaňka Jan P190 1 31 31
184. Hřebík Lumír Strike Řevnice P165 1 30 176,20 30
185. Tesař František BC Bowlingzone P190 1 30 174,17 30
186. Dvořáček David P190 1 30 30
Stabik Artur P165 1 30 30
Mohamed Sherif P190 1 30 30
189. Hrazdíra Jan Bowling Blansko, z.s. P165 2 29 157,42 29
190. Milerski Roman P165 1 29 29
Blaška Štěpán P165 1 29 29
Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 1 29 29
Pavlovič Josef P165 1 29 29
194. Gürtler Tomáš JBN Kutná Hora P190 1 28 184,25 28
195. Jiránek Filip Xbowling club P165 2 28 157,58 28
196. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 3 16 6 6 146,55 28
197. Ondrejec Petr 1 28 28
Bojko Lubomír ml. P165 1 28 28
Mazuch Petr P165 1 28 28
200. Zach Petr st. 2 14 13 199,22 27
201. Spilka František BC Tábor P165 2 17 10 174,44 27
202. König Antonín Car Citon Olomouc P190 1 27 173,17 27
203. Vacík Matěj JKM bowling P190 1 27 165,00 27
204. Stojanov Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 3 19 6 2 156,00 27
205. Číhal Petr P165 1 27 27
Faitová Iveta P165 1 27 27
Kowalski Zbyszek P165 1 27 27
Trojan Josef P165 1 27 27
209. Leiske Petr P165 1 26 174,40 26
210. Prekop Ondřej BC Bowlingzone P190 2 19 7 173,14 26
211. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 2 25 1 153,50 26
212. Ježek Jan ml. Bowlingový spolek Jadran P165 1 26 26
Růžička Karel P165 1 26 26
Jungmann Jiří P165 1 26 26
215. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 2 14 11 162,20 25
216. Sopková Irena P190 2 23 2 131,20 25
217. Kokurowski Zygmunt P190 1 25 25
Vrtiška Pavel P165 1 25 25
Musilová Anna ProBowling Hustopeče P165 1 25 25
Enders Richard P165 1 25 25
221. Kopřiva Milan P190 1 24 164,20 24
222. Křížek Martin S-centrum Děčín P165 1 24 24
Šimková Dana PH P190 1 24 24
Ulička Antonín P190 1 24 24
Martinková Naděžda P165 1 24 24
226. Vacek Pavel BT Pitch a Ball P190 1 23 177,60 23
227. Lang David Car Citon Olomouc 1 23 172,50 23
228. Bula Martin P165 2 13 10 159,80 23
229. Filušová Anna P165 1 23 23
Šudák Milan P165 1 23 23
Roučka Lukáš P190 1 23 23
232. Polívka Dalibor BC Tábor P190 2 16 6 189,89 22
233. John Jiří P165 1 22 172,50 22
234. Štefl Radomír P165 1 22 171,75 22
235. Jirsa Miloš P190 1 22 164,40 22
236. Rácová Julie Xbowling club P165 2 20 2 155,00 22
237. Málková Lenka JKM bowling P165 2 19 3 131,50 22
238. Kubík František P165 1 22 22
Růžičková Mirka P165 2 14 8 22
Lacina Jaroslav P165 1 22 22
Maťaťa Marcel P165 1 22 22
Mikloška Marek P165 1 22 22
243. Jelínek Petr st. JČ P190 2 11 10 177,79 21
244. Dobiáš Michal Notaxo, z.s. P190 1 21 175,17 21
245. Bobek Vlastimil Seniorbowling CZ P190 2 12 9 173,93 21
246. Tomášek Petr Tacl Letohrad P190 1 21 164,75 21
247. Mottl Jan P165 1 21 147,38 21
248. Tenorová Sabina ProBowling Hustopeče P165 1 21 21
Hladík Karel BDR 1 21 21
Fufalko Mykola P190 2 14 7 21
Kotjužanský Jiří P190 1 21 21
Pašek Radim TJ Třinecké železárny P165 1 21 21
Kričinská Lenka P165 2 11 10 21
Bejšovec Jaroslav P165 1 21 21
255. Klečka Jiří P190 1 20 169,25 20
256. Kafka Pavel P165 1 20 20
Čulák Roman P165 1 20 20
Papaj Michal P165 2 13 7 20
Meluzinová Adéla ProBowling Hustopeče P165 1 20 20
Kocůr Jaroslav P165 1 20 20
Malenda Richard P165 1 20 20
Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P165 1 20 20
263. Mottl Karel P165 2 14 5 164,00 19
264. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P190 2 19 146,33 19
265. Kubátko Vlastimil P165 1 19 19
266. Ruml David P165 2 14 4 192,89 18
267. Fiala Michal P190 1 18 178,75 18
268. Vondráček Šimon BC Bowlingzone P165 1 18 178,63 18
269. Antalík Ivan P190 1 18 167,78 18
270. Bojdová Nathalie ProBowling Hustopeče P165 1 18 163,33 18
271. Brázda Bohumil P165 2 11 7 148,80 18
272. Korynta Jan P165 1 18 18
Převorová Monika P165 1 18 18
Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 1 18 18
Šelle Radim P165 2 12 6 18
Chlouba Ondřej P165 1 18 18
Volčko Vladimír BC Tábor P190 1 18 18
Sobotka David P190 1 18 18
Salášek Václav BDR 1 18 18
280. Bukovjan Radek BC Budějce P165 1 17 181,67 17
281. Šimůnek Daniel P190 1 17 174,00 17
282. Sova Petr Lasco P190 1 17 173,50 17
283. Žák Jan P165 2 9 8 163,33 17
284. Černíková Michaela Xbowling club P165 1 17 151,83 17
285. Zapletal Jaroslav Fénix Inspiro P165 1 17 17
Kukačka Martin P165 1 17 17
Valíček Petr P165 1 17 17
Weingart Jan P165 1 17 17
Endersová Alena Seniorbowling CZ P190 1 17 17
Janeček Václav P190 1 17 17
291. Trča Pavel Bowling Hluboká P190 1 16 189,22 16
292. Čermák František BC Tábor P165 1 16 182,67 16
293. Kadlecová Jaroslava P165 2 9 7 177,22 16
294. Prokop Zdeněk P190 1 16 150,25 16
295. Marek Jakub P165 3 15 1 140,70 16
296. Nemeškal Miloslav BDR P190 1 16 16
Vlachovičová Sylvie P165 1 16 16
Švanda Michal P165 1 16 16
Kozumplík Josef BDR 1 16 16
Vokurka Jaroslav P165 1 16 16
301. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 13 2 183,78 15
302. Pospíšilová Jitka P190 2 13 2 166,86 15
303. Vítek Miroslav P165 1 15 156,89 15
304. Vlachovič Josef P165 1 15 15
Hladík Tomáš P165 1 15 15
Enders Walter Seniorbowling CZ P165 1 15 15
Holoubek Miroslav P165 1 15 15
Křížan Jiří P190 1 15 15
Sněhotová Romana P165 1 15 15
Šanca Zdeněk P165 2 10 5 15
Sádlík Vojtěch st. SaHaRi Ovčín P165 1 15 15
Bednařík Matěj P190 1 15 15
313. Hollman Petr P165 2 10 4 172,36 14
314. Hrušková Libuše P190 1 14 163,78 14
315. Kolář František Seniorbowling CZ P190 1 14 163,75 14
316. Pospíšil Jan st. P190 2 11 3 163,14 14
317. Handl Daniel P165 1 14 14
Navrátil Rostislav P165 1 14 14
Dufková Veronika BDR P165 1 14 14
Glezgo Štefan BC Rabbits Praha P190 1 14 14
321. Sova Petr ml. P165 1 13 181,67 13
322. Biskupová Martina P190 2 7 6 167,07 13
323. Pawlik Dalibor P165 1 13 13
Hojková Irena P190 1 13 13
Kučera Milan JM P165 1 13 13
Kovařík Václav P165 1 13 13
Holubička Jiří P165 1 13 13
Trojek Ondřej P165 1 13 13
329. Klimeš Josef P190 1 12 161,33 12
330. Starý Pavel - JČ P190 2 7 5 156,57 12
331. Germář Milan P190 1 12 156,00 12
332. Mojka David JKM bowling P165 2 12 151,17 12
333. Nečas František P190 1 12 12
Breiová Anna P165 1 12 12
Mrviš Dušan P165 1 12 12
Fiala Václav Seniorbowling CZ P165 1 12 12
Filuš Jan ml. P165 1 12 12
Vaníčková Kristýna P165 1 12 12
Škorvánek Kamil BDR P190 1 12 12
Klimeš David P165 2 9 3 12
Pořízková Žaneta P165 1 12 12
342. Eliáš Petr st. JČ P190 2 6 5 178,44 11
343. Krauskopf Josef Bowling Hluboká P190 1 11 172,11 11
344. Horák Ladislav Bowland Olomouc P190 1 11 11
Filipová Milena BC Tábor P165 1 11 11
Šípek Karel P190 1 11 11
Kubíková Dana P165 1 11 11
Skokanová Milada P165 1 11 11
Pryček Jiří P165 1 11 11
Kowalczyk Petr P190 1 11 11
351. Staněk Libor P190 1 10 164,89 10
352. Paleček Petr P165 2 10 151,08 10
353. Krňáková Šárka BK KLÍŠE P165 2 10 147,75 10
354. Černý Zdenek P165 1 10 10
Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P165 1 10 10
Tichý Radek P190 1 10 10
357. Drahokoupil Jiří P190 1 9 166,57 9
358. Parkan Miloš P190 1 9 166,50 9
359. Homola Ladislav BC Most P165 1 9 155,33 9
360. Holinková Naďa P165 2 8 1 131,75 9
361. Běhal Jaroslav P165 1 9 9
Kafková Danica P165 1 9 9
Veselá Marcela P165 1 9 9
Tenorová Renata P165 1 9 9
Zmijková Radka P165 1 9 9
Valder Sabina P165 1 9 9
Žáček Jan P165 1 9 9
368. Vaněček Jindřich P190 1 8 175,57 8
369. Homolka Jiří P165 1 8 161,67 8
370. Keken Zoltán P165 1 8 159,14 8
371. Bartůšková Eva P165 1 8 156,00 8
Štícha Bohumil P165 1 8 156,00 8
373. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 2 8 142,09 8
374. Kamenská Marie P165 1 8 8
Vávra Lukáš P165 1 8 8
Talašová Julie P165 1 8 8
Musilová Erika P165 1 8 8
Smilowski Česlav P165 1 8 8
Kubešová Andrea P165 1 8 8
380. Dvořáková Lenka BC Bowlingzone P165 1 7 183,83 7
381. Šulcová Hana P165 1 7 151,00 7
382. Fait Roman P165 1 7 7
Plešingerová Jana Seniorbowling CZ P190 1 7 7
Němcová Denisa BDR P165 1 7 7
Samek Milan P190 1 7 7
Žáček Bohumil P165 1 7 7
Valíčková Beata P165 1 7 7
Suránová Sára P165 2 5 2 7
Zezulová Pavla P165 1 7 7
390. Dvořák Roman BC Bowlingzone P190 1 6 189,33 6
391. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ P190 2 3 3 176,11 6
392. Nevyjel Jiří P190 1 6 170,00 6
393. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 2 5 1 161,86 6
394. Svačinová Ivana P190 2 4 2 157,21 6
395. Weiss Petr P165 1 6 155,75 6
396. Jirák Radek P165 1 6 128,00 6
397. Schelle Harald Maxbowling P165 1 6 6
Mazzaferro Edita P190 1 6 6
Winkler Tomáš P165 1 6 6
Tureček Ivo P165 1 6 6
Včeliš Jaroslav P165 1 6 6
Chlopčík Jiří P165 1 6 6
403. Guič Boris BT Pitch a Ball P190 1 5 149,00 5
404. Přibyl Miroslav P165 1 5 106,00 5
405. Kropík Jaroslav P165 1 5 5
Cwik Petr P165 1 5 5
Kapustová Dagmar P165 1 5 5
Valo Karel P165 1 5 5
Divácký Petr P165 1 5 5
Obrusník Lukáš P190 1 5 5
Talaš Kristián P165 1 5 5
412. Koumar Miroslav BC Bowlingzone P190 1 4 168,10 4
413. Hron Pavel P165 1 4 149,00 4
414. Schön Viktor st. P165 1 4 142,83 4
415. Míková Kateřina P165 1 4 139,50 4
416. Vacek Pavel PH P165 1 4 4
Papaj Míťa P165 1 4 4
Kunt Luboš st. 1 4 4
Radil Jiří JM P165 1 4 4
Burda Petr P165 1 4 4
Rechtoriková Eva P165 1 4 4
Fait David P165 1 4 4
Matera Lubomír P190 1 4 4
Buchta Miroslav P165 1 4 4
425. Turina Tomáš P190 1 3 157,50 3
426. Sovová Ivana - JČ P190 1 3 149,57 3
427. Denk Zdeněk P190 1 3 146,80 3
428. Žáčková Pavla JKM bowling P165 2 3 143,83 3
429. Weissová Jitka P165 1 3 143,25 3
430. Matoušková Hana P165 3 2 1 132,00 3
431. Dubovský Jakub P165 1 3 3
Valík Petr P165 1 3 3
Fait Lukáš P165 1 3 3
Kadlečík Libor P165 1 3 3
Navrátilová Karolína P165 1 3 3
Navrátilová Vlaďka P165 1 3 3
Krywda Rudolf P165 1 3 3
Pavlis Pavel P165 1 3 3
439. Mrkvička Tomáš P190 1 2 182,67 2
440. Vestfál Petr P190 1 2 142,80 2
441. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone P165 1 2 136,50 2
442. Glezgo Nelya P165 1 2 2
Valder Tomáš P165 1 2 2
Hovůrková Linda P165 1 2 2
Tišnovská Eva P165 2 1 1 2
Chloubová Adéla P165 1 2 2
Haxová Kateřina ProBowling Hustopeče P165 1 2 2
Szilasi Tomáš P165 1 2 2
Bojanovská Jana P165 1 2 2
450. Kolman Lukáš P165 1 1 146,11 1
451. Javorský Luboš P190 1 1 142,80 1
452. Vondráček Robin BC Bowlingzone P165 1 1 130,75 1
453. Housková Petra P165 1 1 121,00 1
454. Janovský Zdeněk P165 1 1 105,60 1
455. Zmijka Filip Bowlingový spolek Jadran P165 1 1 1
Chrdlová Adéla P165 1 1 1
Winklerová Radmila P165 1 1 1
Chloubová Barbora P165 1 1 1
Rejžková Štěpánka P165 1 1 1
Hermanová Marie P165 1 1 1
Kumšta David P190 1 1 1
462. Jindřišek Milan BC Bowlingzone P165 1 0 152,00 0
463. Muránsky Daniel Xbowling club P165 2 0 136,58 0
464. Macke Matyáš JKM bowling P165 1 0 135,00 0
465. Sekowská Beatrica JKM bowling P165 2 0 120,17 0
466. Škrabánek Oskar JKM bowling P165 1 0 111,00 0

Dnes se hraje

Prestige tour 2021
Best Bowling Zličín

Krátké zprávy

15.10.2021 v 13:01

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige

15.10.2021 v 08:13

Storm Juniorská 1.liga (česká část) se hraje v sobotu od 10.00 na místním "house" modelu

Xbowlingu Prosek.

07.10.2021 v 18:25

Pro účast na MČR dvojic bude potřeba dodržovat zákonná protiepidemická opatření (viz. článek).

04.10.2021 v 16:52

Zveřejněny výsledky kvalifikace MČR dvojic 2021.

01.10.2021 v 10:29

Storm Juniorská extraliga se hraje v neděli na místních "house" modelech.

Galerie

Uher Jaroslav
ProBowling Hustopeče
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2021/22

Vrážel Jiří st.
SKBC Račice
Vrážel Jiří st.

Vrážel Jiří st.

SKBC Račice

Nejlepší hráč kategorie P190 a nejlepší senior, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Foťko Matěj
bez klubové příslušnosti
Foťko Matěj

Foťko Matěj

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Meluzinová Adéla
ProBowling Hustopeče
Meluzinová Adéla

Meluzinová Adéla

ProBowling Hustopeče

Nejlepší juniorka, 1. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura