Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

září27

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Lorenc Jaroslav expert King Pins 3 100 93 68 228,92 261
2. Jelínek Lukáš Xbowling club 3 99 92 70 221,00 261
3. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 4 91 76 61 198,61 228
4. Teame Habtegabriel Xbowling club 3 98 83 34 200,30 215
5. Colon Josef P190 10 86 67 61 191,52 214
6. Kunc Oto P190 4 90 68 47 173,21 205
7. Homola Lukáš BC Most 3 90 65 48 200,30 203
8. Horáček Petr Strike Řevnice P190 5 72 69 57 198,29 198
9. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 3 85 64 39 177,81 188
10. Rác Václav Xbowling club P190 4 73 57 55 196,70 185
11. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 72 70 39 199,84 181
12. Vrážel Jiří st. SKBC Račice P190 3 92 54 29 188,90 175
13. Bail Šimon Xbowling club P190 4 63 58 51 185,04 172
14. Slezák Luboš Strike Řevnice P165 5 89 56 25 177,36 170
15. Procházka Aleš JČ BC Budějce P190 3 67 66 34 182,81 167
16. Šimůnek Pavel st. P165 3 74 64 21 182,74 159
17. Barak David ProBowling Hustopeče 3 89 45 24 210,38 158
18. Čermák Pavel expert King Pins P190 2 82 73 213,74 155
19. Jarovský Albert P190 6 80 47 28 182,70 155
20. Matějka Antonín Strike Řevnice P190 4 70 46 36 180,10 152
21. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 3 59 52 32 179,21 143
22. Polívka Dalibor BC Tábor P190 3 65 58 19 176,41 142
23. Uher Radovan ProBowling Hustopeče 3 97 25 19 204,27 141
24. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 4 62 48 30 187,90 140
25. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 7 75 40 21 166,03 136
26. Zapletal Jaroslav ProBowling Hustopeče P165 3 74 38 23 193,93 135
27. Jiránek Filip Xbowling club P165 4 45 45 44 175,96 134
28. Michal Ondřej BC Falk P190 2 87 44 207,07 131
29. Korecký Michal P165 6 81 26 22 164,62 129
30. Konečný Pavel Tacl Letohrad P190 3 82 24 22 196,57 128
31. Šarišský Jakub P190 5 55 38 35 187,53 128
32. Havlíček Zdeněk st. P165 4 78 27 22 179,92 127
33. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 2 69 54 183,40 123
34. Krch Miroslav BC Tábor P190 4 75 28 18 176,18 121
35. Bočan Josef 4 55 35 29 192,59 119
36. Mojka David JKM bowling P165 2 77 41 189,60 118
37. Štafa Pavel P165 3 66 42 8 175,70 116
38. Vacík Matěj Xbowling club P190 3 80 27 6 180,96 113
39. Čížek Daniel Xbowling club P190 4 46 42 23 179,47 111
40. Ulička Antonín P190 3 39 37 34 110
41. Kotrla Ondřej ProBowling Hustopeče 3 52 48 8 200,09 108
42. Jelínek Jan SvČ P165 3 40 32 32 189,10 104
43. Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 3 53 33 17 176,00 103
44. Semerák Stanislav Notaxo, z.s. P190 2 95 6 182,25 101
45. Sůva Jan I. PSKN P165 2 57 43 187,75 100
46. Butal Jaroslav st. P165 4 45 43 11 173,86 99
47. Klečka Jiří P190 2 49 49 178,36 98
48. Hladík Karel Xbowling Tišnov 1 96 201,33 96
49. Brokeš František st. P165 5 42 32 21 176,26 95
50. Bobek Vlastimil P165 3 40 33 22 167,41 95
51. Mička Daniel Strike Řevnice P190 2 59 35 197,00 94
52. Brokeš Milan P190 3 66 16 12 185,00 94
53. Stupka Jan P190 3 64 23 7 176,68 94
54. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče P190 2 47 44 222,18 91
55. Vopička Karel Strike Řevnice P190 1 91 195,83 91
56. Vacek Jaroslav Bowling Hluboká P190 1 88 193,00 88
57. Enders Richard P190 4 50 23 15 171,43 88
58. Liebich Tomáš Xbowling club P190 2 62 25 193,31 87
59. Jirsa Miloš P190 4 36 30 21 160,61 87
60. Šimánek Ladislav Notaxo, z.s. P190 1 86 192,33 86
61. Vohryzka Jaromír I. PSKN P190 2 53 31 181,17 84
62. Hoschna Jan BDR P190 2 69 15 177,92 84
63. Prekop Ondřej BC Bowlingzone P190 1 81 188,83 81
64. Mihulka Josef P190 1 79 187,83 79
65. Sova Petr Lasco P190 2 43 36 179,67 79
66. Hasník Vít P190 3 38 20 20 177,95 78
67. Javůrek Pavel P190 4 44 19 12 161,77 75
68. Navrátil Marek ml. Xbowling club P190 4 29 28 17 182,14 74
69. Lakomý Jan P165 1 73 185,00 73
70. Vojkovský Matěj ProBowling Hustopeče 2 46 26 203,64 72
71. Kober Ivan P190 3 34 30 8 177,67 72
72. Harašta Jiří P190 4 45 16 11 173,25 72
73. Kovařík Dušan P190 2 62 10 171,83 72
74. Robertson Thomas Notaxo, z.s. P190 1 71 199,56 71
75. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 3 30 24 17 170,45 71
76. Marek Luboš P165 3 38 19 14 167,83 71
77. Staněk Libor P190 2 38 31 172,33 69
78. Haxa Martin ProBowling Hustopeče P190 3 35 26 7 173,17 68
79. Lysek Petr P165 2 40 28 68
Dvořáček David P190 3 24 23 21 68
81. Jiřiště Vlastimil P165 2 36 30 193,90 66
82. Adamec Petr P165 2 43 23 172,83 66
83. Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior P190 2 41 24 191,71 65
84. Černík Vojtěch Xbowling club P190 1 65 189,58 65
85. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 2 51 13 164,25 64
86. Nahodil Antonín BK StrikeLand Junior 2 35 28 198,80 63
87. Turina Jaroslav BC Bowlingzone 1 63 181,33 63
88. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 2 44 19 179,14 63
89. Vondráček Adam BC Bowlingzone 2 50 13 177,08 63
90. Orság Karel P190 2 49 14 63
91. Vlček Josef P165 7 23 23 16 155,29 62
92. Typolt Pavel P190 2 42 19 186,36 61
93. Gurgul Lukáš Xbowling club P190 2 39 20 191,38 59
94. Marek Jakub P165 6 29 18 12 153,22 59
95. Janovský Michal BC BLACK RIDERS, o.s. 2 38 20 216,44 58
96. Zlesák Ivan BK KLÍŠE P190 2 31 27 184,80 58
97. Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 2 31 27 177,00 58
98. Gürtler Tomáš JBN Kutná Hora P190 2 38 20 173,83 58
99. Beneš Michal P190 4 28 22 8 162,86 58
100. Vrba Petr PH P190 3 26 19 13 58
101. Křížek Martin S-centrum Děčín P165 2 36 21 196,14 57
102. Závladský Dušan BK KLÍŠE P190 2 32 25 181,71 57
103. Bucha Radovan P165 2 34 23 57
104. Borovec Jiří P165 4 33 17 6 181,50 56
105. Leiske Petr P165 2 31 25 160,73 56
106. Molnar Septimiu Claudiu P165 4 28 18 10 155,76 56
107. Obrusník Lukáš P190 3 35 13 7 160,67 55
108. Palas Martin P190 2 33 21 194,71 54
109. Jurečka Radim P190 1 54 54
110. Prokop Zdeněk P190 2 33 20 164,43 53
111. Havelka Michal P190 4 26 14 13 162,39 53
112. Novák Josef P190 1 53 53
Ondrejec Petr P165 2 31 22 53
114. Kolář Jan ml. BC BLACK RIDERS, o.s. 2 31 21 196,63 52
115. Kocián Jiří P165 2 33 18 180,82 51
116. Kassas Abdulkader BK KLÍŠE P165 3 26 18 7 172,08 51
117. Kičmer Tomáš P190 1 51 51
118. Kouba Václav P190 2 28 22 173,08 50
119. Filuš Jan P165 2 28 22 171,13 50
120. Kudela Michal P165 1 50 50
Rambousek Kamil P165 2 43 7 50
122. Horák Ladislav Bowland Olomouc P165 2 25 24 49
Klusáček Jiří Bowlingový spolek Jadran P190 2 31 18 49
124. Janeček Václav P165 3 23 15 10 182,14 48
125. Havelka Timon ProBowling Hustopeče P165 2 42 5 166,33 47
126. Indra Martin P190 1 47 47
127. Škrabal Marek BDR P190 1 46 200,64 46
128. Kříž Martin Wawe House Gang P190 2 40 6 172,50 46
129. Sova Petr st. P165 2 27 19 158,47 46
130. Pazděra Jaroslav Bowlingový spolek Jadran P190 1 46 46
131. Baborovský Vladimír P190 2 26 19 184,57 45
132. Fisek Roman P190 2 25 20 180,14 45
133. Tureček Ivo P165 2 27 18 168,64 45
134. Vokurka Jaroslav P190 2 26 19 167,86 45
135. Krusberský Ladislav P190 1 45 45
136. Fufalko Mykola P165 1 44 194,27 44
137. Zedník Miroslav P190 1 44 44
Kotjužanský Jiří P190 2 24 20 44
139. Stulík Jiří P165 3 35 8 158,40 43
140. Nečas František P190 3 18 14 11 147,82 43
141. Hanzl Zbyněk P165 1 43 43
142. Nádvorník Pavel DDM Kamarád Třemošná P190 2 26 16 173,71 42
143. Zach Petr st. P165 2 21 21 166,40 42
144. Egert Jiří BC Rabbits Praha P165 1 41 167,67 41
145. Sobotka David P165 1 41 41
146. Vrzal Pavel P190 1 40 178,60 40
147. Urban Jaroslav P165 1 40 40
148. Pavelka Marek P165 1 39 182,73 39
149. Frydrych Tomáš Bowland Olomouc P190 1 39 39
Henzl Petr SKB Boskovice P165 1 39 39
Roučka Lukáš P190 1 39 39
152. Diviš Pavel P190 2 28 10 192,00 38
153. Kubík František P190 2 24 14 179,25 38
154. Mračko Tomáš Notaxo, z.s. P165 2 25 13 170,20 38
155. Filuš Jan ml. P165 2 22 16 165,63 38
156. Parkan Miloš P165 2 34 4 155,20 38
157. Heligr Petr BK StrikeLand Junior 1 38 38
Szotkowski Jaroslav P190 1 38 38
Ozimý Stanislav P190 2 19 19 38
160. Kratochvíl Miloslav BDR 1 37 192,73 37
161. Kutáč Vladimír P165 2 24 13 163,83 37
162. Saturka Vlastimil P165 1 37 37
Kokurowski Zygmunt P165 1 37 37
Kučaba Miroslav BK KLÍŠE P190 1 37 37
Kubátko Vlastimil P165 2 25 12 37
166. Kocůr Jaroslav P165 2 20 16 159,00 36
167. Běhal Jaroslav P190 2 25 11 152,00 36
168. Hradil Jiří P165 1 36 36
Bittala Petr P190 1 36 36
Vančík Bohumil P190 1 36 36
Klus František Bowland Olomouc P190 1 36 36
Lacina Jaroslav P165 2 30 6 36
173. Škorvánek Kamil BDR P165 1 35 191,73 35
174. Velek Stanislav P165 2 19 16 171,29 35
175. Mareš Michal Bowling Hluboká P165 2 26 9 156,53 35
176. Boháč Martin P165 2 23 12 35
Trojek Ondřej Xbowling club P165 1 35 35
178. Kordulík Václav ml. BK StrikeLand Junior P190 2 34 184,75 34
179. Horňák Vladimír P190 2 23 11 171,50 34
180. Drábek Aleš Notaxo, z.s. P190 1 34 169,83 34
181. Bora František P165 2 24 10 153,83 34
182. Růžička Karel P165 1 34 34
Netušil René P165 1 34 34
184. Hrobský Zdeněk P190 4 14 13 6 171,71 33
185. Pekár Petr 1 33 168,83 33
186. Kunc Tomáš P165 1 33 168,67 33
187. Russ Martin P190 1 33 33
Motyka Vlastimil P165 1 33 33
Hurt Zdeněk P165 1 33 33
Veselý Petr P190 1 33 33
Mlčák František P190 1 33 33
192. Krauskopf Josef Bowling Hluboká P165 1 32 176,44 32
193. Hošek Petr I. PSKN P165 1 32 169,67 32
194. Brázda Bohumil P165 2 27 5 166,56 32
195. Šlégr Patrik P165 1 32 159,50 32
196. Kaňka Jan P190 1 32 32
Čuřík Matyáš P165 1 32 32
Bojko Lubomír ml. P165 1 32 32
Dovhun Dušan P165 1 32 32
200. Koumar Miroslav BC Bowlingzone P190 1 31 177,75 31
201. Nejezchleba Stanislav P190 1 31 167,83 31
202. Řezníček Jan P165 2 16 15 160,00 31
203. Toman Michal P165 1 31 31
Sheriff Mohamed P165 1 31 31
Krywda Rudolf P165 1 31 31
Šmelcer Ladislav P190 1 31 31
207. Dvořák Roman BC Bowlingzone P190 1 30 197,13 30
208. Krubert Emil P165 2 17 13 189,00 30
209. Jiřiště Vít P165 1 30 177,60 30
210. Šlajs Vlastimil P165 1 30 166,89 30
211. Dutka Miroslav P165 2 26 4 153,00 30
212. Hladík Ladislav P165 1 30 30
Malurek Václav P190 1 30 30
Klein David 1 30 30
Šnábl Martin P165 1 30 30
Smolon Bohumír P165 1 30 30
217. Antalík Ivan P165 1 29 166,00 29
218. Vrzal David Xbowling club P165 1 29 161,60 29
219. Štefánik Zdeno P190 1 29 29
Novák Radek 1 29 29
Klepáček Adolf P190 1 29 29
Ježek Jan ml. Bowlingový spolek Jadran P190 1 29 29
Platoš Antonín P190 1 29 29
Váňa Antonín P190 1 29 29
Breburda Miroslav BDR P190 1 29 29
226. Tesař František BC Bowlingzone P190 1 28 185,83 28
227. Valíček Petr P165 2 19 9 162,00 28
228. Talaš Vlastimír P165 2 21 7 157,75 28
229. Paračka Andrej Strike Řevnice P190 3 20 8 148,00 28
230. Blažek Lukáš P190 1 28 28
Hadra Ivan P165 1 28 28
Jung Jindřich P190 2 16 12 28
Pelc Tomáš P190 1 28 28
234. Bešík Josef st. P165 1 27 174,25 27
235. Koukal Drahomír P190 1 27 171,38 27
236. Jindřich Martin P190 1 27 27
Filip Ladislav P165 1 27 27
Merva Vladimír 1 27 27
Prokop Tomáš P165 1 27 27
240. Rathouský Tomáš P190 1 26 182,13 26
241. Mrviš Dušan P165 2 17 9 169,86 26
242. Schůt Ladislav P190 1 26 166,75 26
243. Štícha Bohumil P165 2 26 159,25 26
244. Schön Viktor st. P165 4 13 9 4 145,41 26
245. Capil Radomír P190 1 26 26
Proser Martin P165 1 26 26
Machala Miroslav P165 1 26 26
Smilowski Česlav P165 1 26 26
249. Uher Jaroslav ProBowling Hustopeče 1 25 226,56 25
250. Uhlíř Jiří st. BC Budějce 1 25 195,00 25
251. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 1 25 174,17 25
252. Soušek Milan P190 1 25 169,63 25
253. Novotný Jan JČ P165 1 25 155,11 25
254. Jiránek Miroslav P165 1 25 25
Mičkal Jaroslav P190 1 25 25
Trávníček Zdeněk P165 1 25 25
Jašek Karel PH 1 25 25
Brabec Petr P190 1 25 25
259. Eliáš Petr st. JČ P190 1 24 175,88 24
260. Blažek Lubomír P165 1 24 175,13 24
261. Minnakhmetov Albert Bowling Hluboká P165 1 24 160,00 24
262. Lacko Lukáš P190 2 16 8 153,58 24
263. Muránsky Daniel Xbowling club P165 2 24 152,17 24
264. Hladík Josef P165 1 24 24
Veselý Zdeněk P190 1 24 24
Labaj Zdeněk P190 1 24 24
Trojan Josef P165 2 12 12 24
268. Jenšovský Roman P190 1 23 181,63 23
269. Ruml David P190 1 23 181,42 23
270. Barkman Radek P165 1 23 176,63 23
271. Dolanský Stanislav P165 1 23 168,88 23
272. Paleček Petr P165 1 23 164,33 23
273. Sýkora Michal P165 1 23 153,22 23
274. Nový Stanislav P165 1 23 23
Šudák Milan P165 1 23 23
Maťaťa Marcel P165 1 23 23
Šípek Karel P165 1 23 23
278. Laciga Tomáš P165 1 22 170,88 22
279. Hrazdíra Jan ProBowling Hustopeče P165 2 17 5 167,77 22
280. Mňačko Matyáš JKM bowling P190 1 22 164,33 22
281. Klimeš Josef P190 1 22 160,11 22
282. Holubička Jiří P165 2 12 10 159,00 22
283. Sousedík Rostislav P190 1 22 22
Kičmer Vojtěch Bowlingový spolek Jadran P165 1 22 22
Kastl Ladislav P190 1 22 22
Malíček Dušan P165 1 22 22
287. Karlík Roman ProBowling Hustopeče 1 21 204,13 21
288. Romfeld Aleš P165 1 21 170,38 21
289. Pryček Jiří P165 1 21 170,13 21
290. Paclík Vladimír P190 1 21 21
Šulér Roman P165 1 21 21
Klanica David P165 1 21 21
Krupica Jan P165 1 21 21
Kudela Lukáš P165 1 21 21
Krušberský Ladislav P165 1 21 21
296. Minář Zdeněk ProBowling Hustopeče 1 20 211,50 20
297. Frýbort Otakar BC Tábor P165 1 20 166,75 20
298. Kašpar Jiří P165 2 14 6 166,50 20
299. Homolka Jiří P165 1 20 148,22 20
300. Kaprálek Petr P190 1 20 20
Novák Daniel P190 1 20 20
302. Kurka Kamil P165 1 19 167,63 19
303. Doležal Jiří P165 1 19 153,20 19
304. Pašek Radim TJ Třinecké železárny P165 1 19 19
Konečný David P165 1 19 19
306. Mach Libor P190 1 18 175,67 18
307. Macke Matyáš JKM bowling P165 1 18 162,00 18
308. Mudrák Jiří Erik P165 1 18 18
Toman Pavel P165 1 18 18
Handl Daniel P165 1 18 18
Svoboda Marcel P190 1 18 18
Žáček Bohumil P165 1 18 18
313. Mrkvička Tomáš P190 1 17 174,75 17
314. Štohanzl Zdeněk P190 1 17 166,00 17
315. Kučera Zdeněk P190 1 17 17
Vodák Viktor P190 1 17 17
317. Mužík Jaroslav P165 1 16 168,50 16
318. Javorský Luboš P165 1 16 161,60 16
319. Vlach Zdeněk P165 1 16 16
Turek Karel P165 1 16 16
Makovec Jaromír P165 1 16 16
Vacek Pavel P165 2 13 3 16
Kaplan Milan P165 2 11 5 16
324. Dajč Tomáš P165 1 15 181,14 15
325. Horník Gustav P190 1 15 175,50 15
326. Plánička Vojtěch BK KLÍŠE P190 1 15 171,14 15
327. Ivanec Ludovít P165 1 15 164,00 15
328. Dohnálek Pavel st. BC Bowlingzone P165 1 15 163,83 15
329. Plas Michal P165 1 15 160,83 15
330. Sojka Petr P165 1 15 159,40 15
331. Bukovjan Radek BC Budějce P190 1 15 159,20 15
332. Bílek Miroslav P165 1 15 158,83 15
333. Chrpa Jindřich I. PSKN P165 2 11 4 141,58 15
334. Smilowski Daniel P165 1 15 15
Žalud Petr P165 1 15 15
Švejda Jaroslav P165 1 15 15
Dvořák Jaroslav SM Bowlingový spolek Jadran P165 1 15 15
338. Víšek Petr BK Jablonec P190 1 14 180,50 14
339. Komárek Šimon ProBowling Hustopeče P165 1 14 175,00 14
340. Kurka Ondřej P165 1 14 169,50 14
341. Matera Lubomír P190 1 14 162,00 14
342. Vrtiška Pavel P190 1 14 161,83 14
343. Jeník Jakub P165 1 14 137,00 14
344. Míka Miroslav BC Falk P165 2 12 2 134,83 14
345. Ježek Daniel P165 1 14 14
Fiala Michal P190 1 14 14
Růžička Pavel P165 1 14 14
Zářecký Vlastimil P165 1 14 14
Sršeň Marcel P190 1 14 14
Chládek Jiří P165 1 14 14
351. Brandejský Karel ProBowling Hustopeče P190 1 13 189,00 13
352. Barnet Milan 1 13 174,40 13
353. Filuš Roman P165 1 13 164,00 13
354. Kleiman Martin P165 2 7 6 155,22 13
355. Jiřiště Miroslav P165 1 13 13
Zahrádka Michael P165 1 13 13
Staněk František P190 1 13 13
Loněk Daniel P165 1 13 13
Solař Petr P165 1 13 13
360. Forman Jiří P190 1 12 169,25 12
361. Urbánek František P165 1 12 152,17 12
362. Šelle Radim P165 1 12 12
Písecký Ladislav P165 1 12 12
364. Navrátil Lukáš P165 1 11 174,29 11
365. Šimeček Jan P165 1 11 154,50 11
366. Pouzar Rudolf P190 1 11 153,20 11
367. Pour Oldřich 1 11 11
Hájek Jiří PH P165 1 11 11
Konečný Rostislav P165 1 11 11
Martinovský Jakub P165 1 11 11
Růžička Petr P165 1 11 11
Holoubek Miroslav P190 1 11 11
Milerski Roman P165 1 11 11
Soukup Michal BB P165 1 11 11
375. Židek Michal P165 1 10 154,00 10
376. Řebík Jakub Bowling Hluboká P165 1 10 143,80 10
377. Javůrek Jiří P190 1 10 10
Bárta Richard P165 1 10 10
Sekerka Jaroslav P165 1 10 10
Hojovec Adam P165 1 10 10
381. Hrnčíř Luděk P165 2 9 163,00 9
382. Horáček Petr SČ P165 1 9 154,50 9
383. Denk Zdeněk P165 1 9 145,80 9
384. Spilka František BC Tábor P165 2 8 1 140,78 9
385. Šrámek Radovan P165 1 9 9
Martinez Fernandez Diego P165 1 9 9
Jindřich Bohumil P165 1 9 9
388. Štefl Radomír P190 1 8 168,00 8
389. Benna Daniel P165 1 8 150,75 8
390. Žák Jan P190 1 8 143,50 8
391. Zajíc Jiří P165 1 8 8
Kafka Pavel P190 1 8 8
Vlachovič Josef P165 1 8 8
Novák Petr Killer P190 1 8 8
Paclík Radomil P165 1 8 8
396. Mohrmann Pavel P190 1 7 159,17 7
397. Švácha Jan P165 1 7 157,17 7
398. Marouš Martin I. PSKN P165 1 7 151,67 7
399. Melcr Šimon P165 1 7 147,83 7
400. Teame Christian Xbowling club P165 2 4 3 147,73 7
401. Vágner Karel P165 1 7 147,00 7
402. Dobřichovský Václav P165 1 7 7
Štěch Michal P165 1 7 7
Korynta Jan P165 1 7 7
Raev Samuel Bowlingový spolek Jadran P165 1 7 7
406. Osička Antonín P165 1 6 152,00 6
407. Fiala Václav P165 1 6 139,67 6
408. Petrovský Erich P165 1 6 138,50 6
409. Křižka Filip CNC Produkt Ostrava P165 1 6 6
Ožana Roman P165 1 6 6
Jelínek Zdeněk P165 1 6 6
Felcman Roman P165 1 6 6
Jindřich Radek P165 1 6 6
414. Průša David BC Bowlingzone P165 1 5 159,00 5
415. Míka Jan BC Falk P165 1 5 147,83 5
416. Vojtíšek Erik P165 1 5 140,83 5
417. Sova Petr ml. P165 1 5 140,00 5
418. Kolman Lukáš P165 1 5 137,67 5
419. Samel Vítězslav P190 1 5 135,75 5
420. Schelle Harald Maxbowling P165 1 5 125,00 5
421. Mottl Jan P165 2 3 2 123,00 5
422. Kostka Pavel P165 1 5 5
Plašil Tomáš P165 1 5 5
Pavlíček Svatopluk P165 1 5 5
Hojovec David P165 1 5 5
426. Bejšovec Jaroslav 1 4 160,70 4
427. Kváča Václav 2 4 153,60 4
428. Mlynář Eduard P165 1 4 137,17 4
429. Kurka Adam P165 1 4 134,50 4
430. Přibyl Miroslav P165 1 4 131,80 4
431. Janovský Zdeněk P165 2 2 2 131,45 4
432. Hladík Oliver ProBowling Hustopeče P165 1 4 4
Samek Karel P165 1 4 4
Enders Walter P165 1 4 4
Weiss Petr P165 1 4 4
Vodehnal Jindřich P165 1 4 4
437. Mottl Karel P165 1 3 153,50 3
438. Kováč Ondřej BC Budějce P190 1 3 147,00 3
439. Kopřiva Milan P165 1 3 137,67 3
440. Kelnar Aleš P190 1 3 133,50 3
441. Jirák Radek P165 1 3 119,80 3
442. Talaš Kristián P165 1 3 100,00 3
443. Mikloška Marek P165 1 3 3
Pravda Miroslav P165 1 3 3
Neugebauer Milan P165 1 3 3
Cwik Petr P165 1 3 3
Horák Alois P190 1 3 3
448. Stojanov Jakub Bowling Blansko, z.s. P165 1 2 158,50 2
449. Bejdl René P165 1 2 143,50 2
450. Kumšta David P165 1 2 137,00 2
451. Čikeš Milan P165 1 2 123,20 2
452. Vlček Jiří P165 1 2 116,25 2
453. Květoň Martin P165 1 2 70,50 2
454. Tagaj Daniel P165 1 2 2
Kovář Pavel st. P190 1 2 2
Očadlík Miroslav P165 1 2 2
Klacek Jaroslav P165 1 2 2
Marko Ondřej P165 1 2 2
Vozdecký Lukáš Xbowling club P165 1 2 2
460. Růžička Jaroslav ProBowling Hustopeče P165 1 1 153,83 1
461. Kvasnička Pavel P190 1 1 141,00 1
462. Lůža Pavel P165 1 1 131,50 1
463. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone P165 1 1 123,00 1
464. Doležal Jakub BC Tábor P165 1 1 102,80 1
465. Květoň Jiří ml. P165 1 1 59,50 1
466. Resler Daniel P165 1 1 1
Halama Miroslav P165 1 1 1
Kukačka Martin P190 1 1 1
Buchta Miroslav P165 1 1 1
470. Vavrla Zdeněk P165 1 0 152,17 0
471. Štulc Jan SKBC Račice P190 1 0 147,83 0
472. Engelman Stanislav P165 1 0 144,00 0
473. Blaška Štěpán Xbowling club P165 1 0 138,20 0
474. Škrabánek Oskar JKM bowling P165 1 0 136,33 0

Krátké zprávy

27.09.2022 v 13:57

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj Prestige Tour.

23.09.2022 v 11:40

Zveřejněn mazací model pro 3. turnaj Prestige tour.

11.09.2022 v 19:59

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2022 se stali Ondřej Surán a Rostislav Kala.

10.09.2022 v 19:26

Eliška Krummerová přiváží další medaili z Mistrovství Evropy juniorů ze soutěže Masters.

05.09.2022 v 16:47

Na ME juniorů máme první medaile. Andrea Mazalová a Eliška Krummerová vybojovaly na EUROPEAN YOUTH CHAMPIONSHIPS ve dvojicích bronzové medaile.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 2. turnaje Prestige Tour 2022/23

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kat. P190 - 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Haxa Adam
ProBowling Hustopeče
Haxa Adam

Haxa Adam

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165 - 2. turnaj Prestige Tour 2022/23

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Jarovský Albert
bez klubové příslušnosti
Jarovský Albert

Jarovský Albert

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/