Bodovací žebříček, ročník 2018 - 2019

duben22

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Synek Aleš STRIKE 3 81 54 50 206,32 185
2. Horáček Petr Tajfun P190 3 92 40 39 198,35 171
3. Rain David BT Notaxo P190 4 77 46 41 209,09 164
4. Paračka Andrej Big Lebowski abides P165 5 78 43 37 187,76 158
5. Kordulík Václav ml. P190 4 57 55 45 201,00 157
6. Petáková Anna expert King Pins 2 95 61 212,89 156
7. Malec Jaromír BT Notaxo P190 4 91 44 21 207,23 156
8. Heligr Petr 3 60 53 43 205,30 156
9. Vrážel Jiří 1. BKS cen. Děčín P190 3 69 43 43 196,13 155
10. Heligr Štěpán Strikeland Junior P190 3 56 49 42 211,80 147
11. Pitaš Vladimír Bowlingzone Pardubice P190 3 85 31 28 188,52 144
12. Erben Roman Xbowling Team 2 88 55 204,63 143
13. Heligr Ondřej Strikeland Junior 4 58 46 37 166,85 141
14. Ševčík Vlastimil BK Klíše P190 4 53 47 40 197,59 140
15. Jirsa Miloš P190 5 71 43 26 173,69 140
16. Čermák Pavel expert King Pins 2 94 45 210,68 139
17. Rác Václav Bombers P190 3 60 46 31 201,14 137
18. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P165 4 79 39 19 171,19 137
19. Hindrák Jiří Bowlingzone Pardubice 2 84 52 213,33 136
20. Stulík Jiří Seniorbowling CZ P190 3 51 45 39 183,10 135
21. Straková Irena STRIKE P190 3 52 50 32 190,00 134
22. Sihelník Josef P190 3 55 52 27 182,79 134
23. Závladská Svatava BK Klíše P190 5 62 36 34 177,52 132
24. Mazalová Andrea Bowlingzone Pardubice P190 3 93 22 17 173,35 132
25. Nahodil Antonín P190 3 51 41 37 197,80 129
26. Plánička Vojtěch BK Klíše P190 3 49 48 31 191,14 128
27. Honzík Jakub P165 4 75 36 17 171,41 128
28. Breindlová Anna BK Klíše P190 3 48 47 32 190,60 127
29. Závladský Dušan BK Klíše P190 5 49 38 38 185,52 125
30. Homola Lukáš BC Most 2 70 53 208,44 123
31. Pláničková Zdenka BK Klíše P165 3 48 46 29 169,21 123
32. Mach Libor Semtamstrike P190 2 83 38 198,11 121
33. Křížek Martin 1. BKS cen. Děčín P165 4 42 39 37 195,91 118
34. Stulíková Dagmar Seniorbowling CZ P190 4 60 35 22 157,23 117
35. Nováková Iva BSR Poděbrady P165 3 63 40 7 166,32 110
36. Šimánek Ladislav BT Notaxo 3 54 54 1 200,33 109
37. Kunc Oto P190 5 55 31 23 171,68 109
38. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 8 50 30 29 164,22 109
39. Kubík František P190 3 41 40 27 190,70 108
40. Heřmánková Blanka BC Tábor P190 4 49 31 27 176,10 107
41. Květenský Vítězslav STRIKE P190 6 67 24 15 176,36 106
42. Forman Jiří P190 3 50 44 11 182,80 105
43. Včeliš Michal 4 49 31 24 219,30 104
44. Sovová Alena BT Notaxo P190 6 41 35 27 169,79 103
45. Bešík Josef st. Seniorbowling CZ P165 3 65 24 13 178,60 102
46. Slavíková Kateřina Black Riders P190 4 59 25 17 181,08 101
47. Slezák Luboš STRIKE P190 4 42 33 25 176,78 100
48. Bula Martin P165 3 52 32 15 180,45 99
49. Colon Josef P190 8 42 29 28 173,46 99
50. Ivanciv Petr Black Riders P190 4 36 31 31 202,75 98
51. Ondráček Bohuslav KPKO Kladno P190 7 34 33 30 194,33 97
52. Kurka Jiří P165 3 50 41 6 183,39 97
53. Kober Ivan P165 4 38 33 26 180,30 97
54. Matějka Antonín P190 5 34 32 31 177,62 97
55. Malcová Gabriela BT Notaxo P165 6 56 21 20 163,18 97
56. Sopková Irena P190 3 73 19 4 174,33 96
57. Kratochvíl Dominik Bowlingzone Pardubice P190 2 66 29 194,41 95
58. Horňák Vladimír Maxbowling P190 3 40 38 16 163,50 94
59. Soukup Libor Zíchov Pukls P190 2 48 45 192,81 93
60. Květoň Jiří BK Klíše P165 4 35 30 28 183,62 93
61. Strejcová Tereza BSR Poděbrady P165 3 47 33 13 166,27 93
62. Vácha Petr P165 6 48 25 20 165,02 93
63. Kučaba Miroslav BK Klíše P165 2 59 34 93
64. Čížek Daniel Bombers P190 3 42 25 25 183,24 92
65. Liebichová Ingrid Xbowling club P190 5 39 29 24 178,36 92
66. Fleischmann Jan st. Seniorbowling CZ P190 2 80 11 187,93 91
67. Krňák Pavel BK Klíše 1 90 222,89 90
68. Nejezchleba Stanislav P190 2 52 38 194,86 90
69. Kvasnička Ondřej BT Notaxo P165 5 35 28 27 180,80 90
70. Beštová Kateřina expert King Pins 1 89 209,44 89
71. Drábek Aleš Pitch a Ball 1 87 208,17 87
72. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 2 86 1 192,41 87
73. Nosek Richard Black Riders P190 2 76 9 188,92 85
74. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 3 36 26 21 161,20 83
75. Liebich Tomáš Xbowling club P190 1 82 213,00 82
76. Polívka Dalibor BC Tábor P190 4 35 25 22 190,26 82
77. Mára Zdeněk KPKO Kladno P190 3 31 27 23 190,50 81
78. Hübst Vladimír BK Klíše P190 3 45 19 17 168,67 81
79. Petr Vrba P190 3 34 30 17 81
80. Černík Vojtěch BC Most P190 2 51 28 191,38 79
81. Uhlířová Zuzana P190 2 44 35 178,42 79
82. Pour Oldřich P190 2 54 24 78
83. Ruml David P190 3 29 27 21 188,40 77
84. Košatová Renáta P190 4 31 24 22 164,91 77
85. Nosková Jitka Pitch a Ball P190 2 58 17 213,17 75
86. Robertson Tom P165 1 74 207,33 74
87. Šimůnek Pavel P190 2 61 12 171,73 73
88. Větrovský Jaroslav STRIKE 1 72 198,50 72
89. Kassas Abdul BK Klíše P190 4 47 22 3 139,63 72
90. Mazzaferro Edita P165 3 34 26 12 72
91. Starý Pavel Dragouni P190 2 41 30 175,08 71
92. Hanusíková Blanka Bowlingzone Pardubice P190 2 38 32 195,29 70
93. Štafa Pavel P165 3 58 7 5 174,89 70
94. Klečka Jiří P190 2 43 27 174,17 70
95. Musil Matěj P165 2 54 16 173,93 70
96. Tětek Petr BC Hluboká P190 2 53 16 180,00 69
97. Kotjužanský Jiří Kvadrofolio P190 3 32 19 18 69
98. Heřmánek Jiří P190 1 68 188,33 68
99. Bočan Josef Bombers 2 39 28 228,29 67
100. Mračko Tomáš P190 3 31 31 5 201,17 67
101. Rábek Erik P190 2 39 28 192,83 67
102. Mrviš Dušan P165 3 33 18 16 164,93 67
103. Lorenc Jaroslav expert King Pins 2 41 25 232,71 66
104. Švec Ladislav BT Notaxo 2 40 25 188,92 65
105. Havlíček Zdeněk st. Seniorbowling CZ P190 3 37 16 12 172,40 65
106. Roučka Lukáš P165 3 26 25 14 166,57 65
107. Vokurka Jaroslav P165 4 29 26 10 159,67 65
108. Šmejkalová Ivana P165 4 36 17 12 148,09 65
109. Seidl Michal P190 1 64 185,56 64
110. Javůrek Pavel P165 5 28 24 12 174,75 64
111. Hřebík Lumír STRIKE P190 2 37 26 182,18 63
112. Hora Jiří P165 3 30 19 14 168,78 63
113. Schönová Jana Family S P190 5 30 18 14 166,79 62
114. Brokešová Anna ABB Vidlatá Seč P190 3 27 21 14 166,33 62
115. Jarovský Albert P190 3 32 19 11 62
116. Zlesák Ivan BK Klíše P190 2 32 29 61
117. Janovský Michal Black Riders 2 44 16 185,25 60
118. Uhlíř Jiří Bowlingzone Pardubice 1 59 233,00 59
119. Jelínek Petr st. JČ P190 2 37 22 176,58 59
120. Schön Viktor st. Family S P165 6 27 22 10 154,25 59
121. Slach Zbyněk BC Hluboká P165 2 38 20 190,53 58
122. Butal Jaroslav st. P190 3 24 18 16 182,10 58
123. Pouzar Rudolf P190 3 27 19 12 179,20 58
124. Bobek Vlastimil BC Budějce P190 2 29 29 171,55 58
125. Görg Martin Bowlingzone Pardubice 1 57 217,17 57
126. Pospíšil Jan ml. P190 2 40 17 201,50 57
127. Procházka Aleš BC Hluboká P190 2 36 21 195,50 57
128. Sýkorová Andrea P190 1 57 169,50 57
129. Vojtěchová Markéta Xbowling club P190 1 56 204,67 56
130. Vacík Matěj Bowlingjunior Plzeň P165 2 32 24 172,50 56
131. Mojková Helena P190 2 35 21 144,17 56
132. Vrážel Jiří ml. MSCBL Děčín P165 1 55 226,71 55
133. Frýbortová Marie BC Tábor 2 30 24 200,75 54
134. Staněk František P165 3 24 20 10 186,27 54
135. König Antonín Car Citon Olomouc P190 1 53 209,33 53
136. Vohryzka Jaromír 1. PSKN Praha P190 2 34 19 189,00 53
137. Kváča Václav Bílé fitness BK P190 2 30 23 177,67 53
138. Vácha Jiří P190 2 36 17 172,00 53
139. Kolářová Hana Black Riders P190 2 30 23 164,38 53
140. Kocůr Jaroslav P165 2 33 20 53
141. Diviš Pavel Matrixx Praha P190 3 26 15 11 184,25 52
142. Vacek Pavel Pitch a Ball P190 3 20 19 13 182,53 52
143. Egert Jiří Rabbits Praha P190 5 21 16 15 163,97 52
144. Hromek Jiří Sypka Blansko 1 51 205,00 51
145. Horník Gustav P190 2 28 23 194,25 51
146. Ďaďo Ján BT Notaxo P190 4 23 14 14 184,46 51
147. Hollman Petr P190 2 35 16 174,67 51
148. Pospíšilová Jitka P190 2 26 25 174,33 51
149. Brokeš František st. ABB Vidlatá Seč P165 5 19 16 16 170,83 51
150. Prokopová Dagmar P165 1 51 168,83 51
151. Biskupová Martina P190 2 31 20 165,88 51
152. Samek Karel P165 3 23 15 13 161,10 51
153. Bulová Eliška P165 3 23 19 9 157,25 51
154. Růžička Karel P190 2 28 22 180,50 50
155. Dvořáček David P190 2 26 24 50
156. Vondráček Adam Bowlingzone Pardubice P190 1 49 204,00 49
157. Bejšovec Jaroslav P190 2 27 22 188,75 49
158. Valošek Tomáš Jadran Frýdek Místek P165 1 48 202,33 48
159. Ondrejec Petr P190 2 38 10 167,88 48
160. Schindler Radek Jadran Frýdek Místek 1 47 202,33 47
161. Spilka František BC Tábor P165 2 26 21 189,13 47
162. Rejč Libor BC Most P190 1 47 180,50 47
163. Olarescu Jana Černý koně 2 29 18 170,50 47
164. Kolář Jan ml. Black Riders P190 2 35 12 47
165. Michal Ondřej BC Falk 1 46 187,67 46
166. Vaněček Jindřich P190 2 28 18 183,00 46
167. Márová Bára KPKO Kladno P165 4 25 12 9 154,64 46
168. Hradil Vavřinec Bombers P190 1 46 46
Janiga Oldřich P190 2 24 22 46
170. Kunt Luboš st. P190 2 30 15 204,25 45
171. Jelínek Lukáš Xbowling club 1 45 201,33 45
172. Barnet Milan P165 2 25 20 195,13 45
173. Antalík Ivan P165 3 23 17 5 162,31 45
174. Roth Jan P190 2 28 17 45
175. Uher Radovan RAPI-TEC P190 1 44 200,17 44
176. Svoboda Milan P190 1 44 44
177. Bečvář Michal P190 2 34 9 180,00 43
178. Hanušová Dana Bowlingzone Pardubice 2 23 20 167,93 43
179. Sova Petr ml. P165 3 33 6 4 165,54 43
180. Holubička Jiří P165 2 31 12 160,27 43
181. Stupka Jan KRPA P190 4 28 9 6 155,86 43
182. Kafková Danica Panda Team P190 4 21 11 11 151,00 43
183. Gurgul Lukáš Xbowling club P190 1 43 43
184. Chytil Lukáš RAPI-TEC P190 1 42 199,00 42
185. Tvrzický Milan P190 2 31 11 181,63 42
186. Vopička Karel STRIKE P190 2 39 3 179,20 42
187. Nádvorník Pavel P190 3 23 15 4 174,91 42
188. Vávra Miloš P190 2 30 12 172,83 42
189. Sova Petr P190 3 30 7 5 167,69 42
190. Balog Atila Bobánci P190 1 42 42
191. Kinc Denis Bowlingzone Pardubice 1 41 195,83 41
192. Mička Daniel STRIKE P190 1 41 186,67 41
193. Oudes Zdeněk BC Budějce P190 2 21 20 176,13 41
194. Kučírek František P165 3 19 16 6 150,67 41
195. Merva Vladimír Semtamstrike P190 2 22 18 203,50 40
196. Lébrová Jana Car Citon Olomouc 1 40 187,83 40
197. Adamec Miroslav P190 2 33 7 170,13 40
198. Borovec Jiří P190 4 18 17 5 154,50 40
199. Doubravová Květa P165 2 31 9 150,50 40
200. Rechtorik Libor Černý koně P190 2 28 11 179,63 39
201. Tokarev Dmitry P165 2 21 18 162,08 39
202. Kaňka Jan P190 2 36 3 153,00 39
203. Kubíčková Jana KPKO Kladno P165 2 33 6 149,75 39
204. Dutka Miroslav P165 3 22 15 2 146,63 39
205. Russ Martin P190 1 39 39
206. Bittersmann Milan 1 38 190,57 38
207. Culková Olga P165 2 22 16 161,33 38
208. Uhlířová Hana Rabbits Praha P165 2 20 18 38
Brázda Bohumil P165 2 22 16 38
210. Tříska Jan Bowland Olomouc 1 37 190,00 37
211. Engelman Stanislav KRPA P165 3 19 12 6 171,58 37
212. Ferens Jaroslav P165 1 37 170,75 37
213. Pospíšil Jan st. P190 2 24 13 167,75 37
214. Čáp Josef P165 3 28 8 1 156,06 37
215. Lencová Anežka Seniorbowling CZ P165 2 24 13 37
Kouba Václav P165 1 37 37
217. Mráček Petr P190 1 36 189,67 36
218. Demuth Filip BC Most P190 1 36 183,17 36
219. Vodák Viktor Oušťáci z Radavy P190 2 25 11 171,20 36
220. Balcar Zdeněk P165 2 18 18 171,00 36
221. Klimeš Josef P190 2 26 10 163,89 36
222. Kafka Pavel Panda Team P165 4 16 14 6 148,29 36
223. Kolář Jan st. Black Riders 2 20 16 36
224. Lasovský Michal 2 29 6 168,75 35
225. Brychová Eliška Bowlingzone Pardubice P165 1 35 158,64 35
226. Vlčková Stanislava P165 2 30 5 136,75 35
227. Volek Pavel P190 1 35 35
Endersová Alena Seniorbowling CZ P190 2 21 14 35
229. Mrkvičková Lenka P165 2 17 17 174,86 34
230. Appeltauerová Eva Tacl Letohrad P190 2 26 8 169,80 34
231. Kvasnička Pavel P165 1 34 34
232. Lang David Car Citon Olomouc P190 1 33 188,00 33
233. Nevyjel Jiří P190 2 18 15 170,50 33
234. Culek Jiří P165 2 20 13 162,50 33
235. Doubravová Anna P165 2 21 12 140,25 33
236. Szakos Oto 1 33 33
237. Široký Martin BC Falk P190 1 32 210,25 32
238. Ryznik Martin P190 1 32 185,33 32
239. Soušek Milan Seniorbowling CZ P190 2 30 2 184,60 32
240. Jirků Radek P190 1 32 180,75 32
241. Maléřová Pavlína SK Skivelo P190 1 32 178,33 32
242. Dědič Dalibor Zíchov Pukls P190 1 32 174,86 32
243. Jedlička Jan Xbowling Team P190 2 24 8 174,00 32
244. Balcarová Zdeňka P190 2 20 12 162,83 32
245. Větrovský Jaromír Rabbits Praha P165 2 26 6 158,82 32
246. Kotrbatý Jiří P190 1 32 32
Rychterová Anna P165 1 32 32
Plas Michal KRPA P190 1 32 32
249. Zelený Miroslav 1. BKS cen. Děčín P190 1 31 186,11 31
250. Pankivová Božena MBL Mikulov P190 1 31 174,50 31
251. Boháč Martin P165 3 18 8 5 154,10 31
252. Novotný Petr Chomutov P165 2 25 6 152,75 31
253. Ozimý Stanislav P190 1 31 31
Lebeda Pavel P165 1 31 31
255. Brožek Josef P190 1 30 198,57 30
256. Dvořák Roman Bowlingzone Pardubice P190 1 30 193,13 30
257. Křesťan Miroslav Car Citon Olomouc P190 1 30 181,50 30
258. Fuchs David Bílé fitness BK P190 1 30 174,83 30
259. Rathouský Tomáš Seniorbowling CZ P190 3 15 12 3 171,00 30
Čikeš Milan P165 2 19 11 171,00 30
261. Slípka Jaroslav P190 3 11 10 9 168,30 30
262. Kaprálek Petr P165 1 30 30
Semerák Stanislav BT Notaxo P190 2 15 15 30
Enders Walter Seniorbowling CZ P165 1 30 30
265. Kopřiva Milan P165 1 29 187,43 29
266. Běhal Jaroslav Olympia Wellness P165 3 13 9 7 180,50 29
267. Typolt Pavel P190 1 29 178,63 29
268. Černý Michal st. P165 1 29 177,33 29
269. Krummerová Eliška Tacl Letohrad P190 1 29 173,50 29
270. Krsek Pavel P165 1 29 29
Beran Jiří ml. Pitch a Ball 1 29 29
Janeček Václav P190 1 29 29
Kunt Luboš ml. P165 1 29 29
Volfelová Marta P190 1 29 29
275. Čermák František BC Tábor P190 1 28 195,88 28
276. Prokopová Ivana P165 1 28 178,43 28
277. Vondráčková Linda P190 1 28 174,25 28
278. Pecháček Vladimír P165 2 19 9 172,00 28
279. Vrzal Pavel Tajfun P190 4 13 13 2 161,20 28
280. Fiala Václav Seniorbowling CZ P165 2 20 8 156,17 28
281. Sejkora Miroslav P165 1 28 28
Mottl Karel P165 2 24 4 28
Veselá Eva P190 1 28 28
284. Tesař František Bowlingzone Pardubice 1 27 205,67 27
285. Strachota Jan P190 2 19 8 187,50 27
286. Chudoba Josef P190 1 27 178,33 27
287. Šindler Roman P190 1 27 167,33 27
288. Homola Ladislav BC Most P190 3 12 11 4 157,86 27
289. Černíková Michaela Xbowling club P165 2 23 4 145,70 27
290. Chotěnovská Anna P165 4 14 7 6 129,75 27
291. Borodáčová Hana P165 1 27 27
Javůrek Jiří P165 1 27 27
Jindřich Martin P165 1 27 27
Karbusický Zbyněk P165 1 27 27
295. Zach Petr st. P165 1 26 195,63 26
296. Novák Antonín 1. BKS cen. Děčín P190 1 26 177,78 26
297. Chládková Hana Sypka Blansko P190 1 26 171,50 26
298. Musil Stanislav P165 1 26 168,50 26
299. Šejvl Jan P190 1 26 167,50 26
300. Fuchsa Vlastimil P165 3 13 9 4 155,27 26
301. Korecký Michal P190 7 9 9 8 146,07 26
302. Sovová Ivana P165 3 22 2 2 145,55 26
303. Málková Lenka P165 1 26 26
Rybová Eva P165 2 17 9 26
Přibyl David P165 1 26 26
Hájek Jiří PH P165 2 23 3 26
Kaiser Radek P190 1 26 26
308. Klepáček Adolf P190 1 25 189,50 25
309. Trčka Vladimír 1. BKS cen. Děčín P165 1 25 186,14 25
310. Koumar Miroslav ABB Vidlatá Seč P190 1 25 177,63 25
311. Havlín Petr P190 1 25 175,83 25
312. Talaš Vlastimír Seniorbowling CZ P165 1 25 171,86 25
313. Sladký Aleš P165 1 25 169,00 25
314. Bejšovcová Lenka P165 2 16 9 158,60 25
315. Kořínková Marie P165 2 15 10 153,42 25
316. Jakovec Lukáš Všenorští křižáci P190 1 25 25
Staňková Veronika P165 1 25 25
318. Prokůpek Pavel 1. BKS cen. Děčín P190 1 24 180,67 24
319. Svačinová Ivana P190 1 24 168,17 24
320. Simonová Helena P190 2 16 8 162,17 24
321. Cvrček Jaromír P165 1 24 160,67 24
322. Brychová Eliška st. P165 1 24 147,71 24
323. Müllerová Markéta P165 1 24 24
Semeráková Monika P165 2 14 10 24
Kubíková Dana P190 1 24 24
326. Štefková Eva Car Citon Olomouc P190 1 23 170,17 23
327. Bílek Miroslav Semtamstrike P190 2 22 1 167,00 23
328. Marek Luboš P190 2 20 3 161,20 23
329. Chrpa Jindřich 1. PSKN Praha P165 2 18 5 155,08 23
330. Kotáb Jiří P165 1 23 149,33 23
331. Mareš Michal MSCBL Děčín P165 2 14 9 144,00 23
332. Kučera Martin P165 1 23 23
Kauerová Romana P165 1 23 23
Roučková Denisa P165 2 15 8 23
Nevím Václav Bobánci P165 1 23 23
Pisinger Miroslav P190 1 23 23
Šípek Karel Elephant B.T P190 1 23 23
Nečas František Semtamstrike P190 1 23 23
339. Trča Pavel BC Hluboká P190 1 22 192,33 22
340. Grunda Daniel Bowland Olomouc P190 1 22 177,33 22
341. Leiske Petr P190 1 22 172,43 22
342. Frýbort Otakar BC Tábor P190 2 12 10 171,33 22
343. Richter Miroslav Big Lebowski abides P165 1 22 166,83 22
344. Klepáček Mašková Yvona P190 1 22 163,75 22
345. Bočanová Ivana SBL Lucerna P190 2 18 4 154,86 22
346. Černíková Karolína BK Klíše P190 2 13 9 151,70 22
347. Musil Petr Pozdní sběr P165 1 22 22
Kotábová Věra P165 1 22 22
Beran Jiří st. Pitch a Ball P190 1 22 22
350. Jašek Karel PH Semtamstrike P190 1 21 194,75 21
351. Trčková Gabriela 1. BKS cen. Děčín P190 1 21 171,29 21
352. Malec Jaromír ml. BT Notaxo P165 2 20 1 170,17 21
353. Dvořáková Lenka Bowlingzone Pardubice P165 1 21 167,75 21
354. Hrušková Libuše P190 1 21 167,44 21
355. Valo Karel P165 2 12 9 147,75 21
356. Jíša Jiří P165 1 21 21
Holoubek Miroslav P190 1 21 21
358. Šípek Jiří st. 1. BKS cen. Děčín P165 1 20 179,33 20
359. Turina Jaroslav Bowlingzone Pardubice P190 1 20 175,00 20
360. Schůt Ladislav P190 2 13 7 172,00 20
361. Krauskopf Josef BC Hluboká P165 2 19 1 169,92 20
362. Barvínek Ladislav P165 2 19 1 160,17 20
363. Toman Michal P165 1 20 150,17 20
364. Leskovjansky Martin P165 1 20 20
Krynická Drahomíra P165 2 16 4 20
Kučera Zdeněk UBT Kyje P165 1 20 20
Chrdle Michal P190 1 20 20
Veselý Filip Chmelnice P165 2 14 6 20
369. Koráb Pavel Tacl Letohrad P190 1 19 214,83 19
370. Škála Jiří MSCBL Děčín P165 1 19 176,00 19
371. Mucha Robin Bowlingzone Pardubice P190 1 19 169,25 19
372. Bukovjan Radek BC Budějce P190 2 11 8 167,08 19
373. Šilar Miroslav Henry Gril P165 2 11 8 157,00 19
374. Tuzar Pavel Letenský koule P165 1 19 137,00 19
375. Kumšta David PhoeniX KH 1 19 19
Ottlová Jana P165 1 19 19
Drážný Ivo P190 1 19 19
378. Ondráček Rostislav P190 1 18 210,67 18
379. Denk Zdeněk Kůrovci Šumava P165 1 18 175,22 18
380. Švácha Jan KRPA P165 1 18 174,25 18
381. Brokeš Milan ABB Vidlatá Seč P190 2 11 7 171,60 18
382. Čoupek Alex P165 1 18 170,50 18
383. Fidra Jan Bowlingzone Pardubice P165 2 14 4 162,70 18
384. Holá Barbora P190 1 18 156,67 18
385. Štícha Bohumil P165 2 11 7 151,75 18
386. Prokop Zdeněk P165 1 18 151,25 18
387. Rechtoriková Eva P165 2 15 3 148,50 18
388. Petráček Pavel Oušťáci z Radavy P165 1 18 146,17 18
389. Drbalová Marie Letenský koule P165 1 18 18
Matějka Petr P165 1 18 18
Lacina Jaroslav P165 2 10 8 18
Liebich František Halloween P190 1 18 18
393. Koráb Jan Tacl Letohrad P165 1 17 205,67 17
394. Guič Boris Pitch a Ball P190 1 17 191,00 17
395. Dobiáš Michal BT Notaxo P190 2 15 2 177,50 17
396. Brabec Petr Cowlers P190 1 17 172,67 17
397. Jašková Milena Tajfun P190 1 17 168,50 17
398. Parkan Miloš P165 1 17 163,38 17
399. Hermanová Květa P165 2 15 2 156,67 17
400. Krňáková Šárka BK Klíše P190 1 17 155,17 17
401. Jukl Šimon P165 1 17 150,00 17
402. Horák Jaromír P165 1 17 149,17 17
403. Straka Marek P165 1 17 145,17 17
404. Ondráčková Iva P165 4 7 5 5 134,38 17
405. Polák Václav Cowlers P190 1 17 17
Serbusová Marcela P165 2 16 1 17
Machytková Šárka P190 1 17 17
Tomášek Petr Tacl Letohrad P190 1 17 17
409. Mrkvička Tomáš P190 1 16 180,00 16
410. Kováč Ondřej BC Tábor P165 1 16 168,50 16
411. Germanová Lenka P190 1 16 162,17 16
412. Makovec Jaromír P190 1 16 140,83 16
413. Šarišský Jakub P190 1 16 16
Palas Martin P165 2 12 4 16
Tomášková Dagmar Tacl Letohrad P165 1 16 16
416. Mlynka Michal Bowlingzone Pardubice P190 1 15 181,33 15
417. Eliáš Petr P165 1 15 180,50 15
418. Baborský Milan BC Hluboká P190 1 15 168,00 15
419. Poláková Eva MSCBL Děčín P165 1 15 164,83 15
420. Šlajs Vlastimil P165 1 15 164,00 15
421. Dostál Ladislav P190 2 9 6 157,90 15
422. Bora František P165 1 15 149,00 15
423. Schelle Harald Maxbowling P165 2 10 5 137,75 15
424. Martiška Robert P165 1 15 133,67 15
425. Host Miroslav P165 2 8 7 15
Korynta Jan Family S P165 1 15 15
Marko Ondřej P165 1 15 15
Svítková Adéla P165 1 15 15
Nový Stanislav Cowlers P190 1 15 15
430. Machálek Vladimír P190 1 14 184,00 14
431. Kužílek Jiří P190 1 14 182,00 14
432. Lank Ivan st. Bowlingzone Pardubice P190 1 14 177,50 14
433. Minnakhmetov Kamil P165 1 14 166,22 14
434. Valkovič Miroslav P165 1 14 165,25 14
435. Spilková Helena P190 1 14 164,33 14
436. Kadlec Miroslav P165 2 7 7 159,50 14
437. Junek Milan P190 1 14 154,33 14
438. Hron Pavel P165 3 7 5 2 153,54 14
439. Sůva Jan 1. PSKN Praha P165 2 11 3 152,92 14
440. Dostál Luboš Bowling Sauna P165 3 8 4 2 151,80 14
441. Völfelová Marta P190 1 14 144,00 14
442. Seifert Filip P165 2 11 3 124,13 14
443. Petrželová Ivana P165 1 14 14
Komendová Ivana P165 1 14 14
Vičar Jiří P165 1 14 14
Převorová Monika P190 1 14 14
447. Konečný Pavel Tacl Letohrad P190 1 13 181,00 13
448. Javorský Luboš Kůrovci Šumava P190 1 13 168,89 13
449. Rechtorik Milan Černý koně 1 13 167,75 13
450. Pácha Radek P190 1 13 164,75 13
451. Kocmanová Jana P165 1 13 162,17 13
452. Urbanec Radek P165 1 13 146,25 13
453. Melichar Matěj P165 1 13 13
Jánský Vojtěch P165 1 13 13
Pindiaková Zdeňka P165 1 13 13
Cidlinská Šárka P165 1 13 13
Pleticha Jaroslav st. Olympia Wellness P190 1 13 13
Martínek Vít PhoeniX KH P165 1 13 13
Mervová Jarmila P165 1 13 13
Loněk Daniel P165 1 13 13
Šteffek Milan st. 1 13 13
462. Janočková Kristýna P190 1 12 170,50 12
463. Křepelka Aleš P190 1 12 168,00 12
464. Enders Richard P190 1 12 161,75 12
465. Housková Petra P165 1 12 157,75 12
466. Prokůpková Alena 1. BKS cen. Děčín P190 1 12 148,75 12
467. Cvrková Jana P165 1 12 12
Severová Jana Tacl Letohrad P165 1 12 12
Rojíková Jana Radava SC P165 1 12 12
470. Mohrmann Pavel P165 1 11 176,33 11
471. Kadlecová Jaroslava P165 1 11 155,60 11
472. Stukalo Albína P165 1 11 141,00 11
473. Kracík Miroslav P165 1 11 11
Skalská Martina P165 1 11 11
Roušarová Kateřina P165 1 11 11
476. Štefl Radek P165 1 10 165,83 10
477. Lakomý Jan P190 1 10 158,83 10
478. Šípková Dagmar 1. BKS cen. Děčín P190 1 10 155,00 10
479. Šimůnek Daniel P165 2 5 5 153,20 10
480. Beránek Martin P190 1 10 150,75 10
481. Keken Zoltán SBL Lucerna P165 1 10 143,75 10
482. Waldhauserová Jana P165 1 10 10
Nováčková Iveta BC Budějce P190 1 10 10
Říhová Barbora Haná BC P165 1 10 10
Brůčková Kateřina P165 1 10 10
Fuchsová Jana P165 1 10 10
Palan Ivo P165 1 10 10
488. Svoboda Marcel P190 1 9 169,40 9
489. Barkman Radek P190 1 9 164,00 9
490. Hoschna Jan OKO Křesťan P190 1 9 158,33 9
491. Jindřišek Milan Bowlingzone Pardubice P165 1 9 151,50 9
492. Brych Vladimír P165 1 9 150,00 9
493. Machálková Zorka P165 1 9 148,63 9
494. Minnakhmetov Albert BC Hluboká P165 1 9 139,33 9
495. Zmatlík Václav P165 1 9 9
Trojan Josef P165 1 9 9
Sojka Petr P190 1 9 9
Maršálková Vlaďka P165 1 9 9
499. Platoš Antonín P165 1 8 178,75 8
500. Janů Pavel MSCBL Děčín P165 1 8 160,67 8
501. Marouš Martin 1. PSKN Praha P165 1 8 150,33 8
502. Neová Laura P165 1 8 150,17 8
503. Dušková Blanka Bowlingzone Pardubice P165 1 8 142,17 8
504. Blažková Lenka P165 1 8 139,00 8
505. Kubrichtová Jindřiška P165 1 8 133,00 8
506. Metov Albert P165 1 8 8
Zvonařová Dana P165 1 8 8
Baborovský Vladimír P190 1 8 8
Nová Leona P165 1 8 8
510. Kalista Petr P190 1 7 163,25 7
511. Dohnálek Stanislav Bowlingzone Pardubice P165 1 7 154,00 7
512. Appeltauer Jiří P165 2 4 3 152,00 7
513. Kozman Jaroslav P165 2 5 2 135,80 7
514. Tichý Antonín P165 1 7 131,00 7
515. Vrtiška Pavel P190 2 6 1 121,25 7
516. Vacková Petra P165 2 6 1 112,50 7
517. Bartošová Marie P165 1 7 7
Turek Karel P165 1 7 7
Kofroň David Černý koně P165 1 7 7
Bucharová Leona P165 1 7 7
521. Mužík Jaroslav P190 1 6 164,75 6
522. Macík Jan st. Neřešto P165 1 6 136,17 6
523. Kovaříková Helena P165 1 6 6
Zajíček Pavel P165 1 6 6
Nováček Josef BC Hluboká P190 1 6 6
Štěch Michal P165 1 6 6
Holbová Monika P165 1 6 6
Jindřich Bohumil P165 1 6 6
Jarovská Romana P165 1 6 6
Kreidlová Iveta P165 1 6 6
Bartůšková Eva P165 1 6 6
532. Pošta Martin P165 1 5 169,33 5
533. Zach Petr ml. S-Centrum Benešov P165 1 5 159,25 5
534. Sršeň Marcel P190 1 5 157,00 5
535. Míka Adam Bowlingjunior Plzeň P165 1 5 149,25 5
536. Jukl Ladislav P165 2 4 1 144,50 5
537. Štěpánek Martin Tacl Letohrad P165 1 5 124,00 5
538. Ďaďová Gabriela P165 1 5 5
Vohryzková Dáša 1. PSKN Praha P165 1 5 5
Prekop Michal P165 1 5 5
Strnadová Kateřina P165 1 5 5
Jindřich Radek P165 1 5 5
Kuntová Zuzana P165 1 5 5
Rábová Pavla P165 1 5 5
545. Sádlík Vojtěch st. Sahari Ovčín P190 1 4 163,25 4
546. Bárta Ladislav P190 1 4 157,00 4
547. Novák Eduard P165 1 4 139,00 4
548. Vlček Josef P165 1 4 135,25 4
549. Zezula René P165 1 4 133,25 4
550. Vaníčková Kristýna P165 1 4 132,00 4
551. Brožková Denisa P165 2 3 1 120,80 4
552. Štěpánek Michal P165 1 4 107,50 4
553. Ondráčková Ema P165 3 2 1 1 88,25 4
554. Faitová Iveta P165 1 4 4
Slováček Pavel P165 1 4 4
Fink Zdeněk P165 1 4 4
Doubrava Jan P190 1 4 4
Vránová Lucie P165 1 4 4
559. Dvořák Tomáš P190 1 3 154,00 3
Bindics Petr P165 1 3 154,00 3
561. Průša David Bowlingzone Pardubice P165 1 3 142,25 3
562. Heligrová Hana P165 1 3 141,00 3
563. Baborská Dana P165 1 3 136,40 3
564. Šnajdr Pavel Chmelnice P165 1 3 135,00 3
565. Míka Miroslav P165 1 3 127,00 3
566. Vondráková Miroslava P165 1 3 119,50 3
567. Vojáček Lukáš P190 1 3 115,00 3
568. Králová Alena MSCBL Děčín P165 1 3 114,00 3
569. Budínová Evženie P165 1 3 3
Kučera Martin P165 1 3 3
Mottl Jan P165 1 3 3
Král Jiří P165 1 3 3
Vodička Jiří P165 1 3 3
Brathová Veronika P165 1 3 3
Kučerová Vasilika UBT Kyje P165 1 3 3
Staněk Libor P165 1 3 3
Formanová Hana Beyk Bowling P165 1 3 3
578. Richter Josef P165 1 2 152,25 2
579. Vavrla Zdeněk Krocan.com P165 1 2 148,00 2
580. Vytrhlík Vítek P165 1 2 137,25 2
581. Žák Jan P165 2 1 1 136,75 2
582. Harvánek Petr P165 1 2 127,00 2
583. Kubricht Roman P165 1 2 119,00 2
584. Tomšovicová Kristýna P165 1 2 101,75 2
585. Králová Lucie P165 1 2 88,60 2
586. Chloupek David P165 1 2 66,00 2
587. Preisner Jan P165 1 2 2
Hostová Dana P165 1 2 2
Benešová Romana P165 1 2 2
Kolman Lukáš P165 1 2 2
Kamenská Marie P165 1 2 2
Holinková Naďa P165 1 2 2
Kordulíková Ivana P165 1 2 2
Košťálová Lucie P165 1 2 2
595. Mohrmannová Marcela P165 1 1 139,75 1
596. Müller Miroslav MSCBL Děčín P190 1 1 131,50 1
597. Mencel Jiří P165 1 1 123,60 1
598. Vrzal David Xbowling club P165 1 1 113,33 1
599. Martinez Didak P165 1 1 92,25 1
600. Blažková Kateřina P165 1 1 86,75 1
601. Talaš Kristián P165 1 1 81,00 1
602. Preisner Jakub P165 1 1 1
Pavlis Pavel P165 1 1 1
Trešlová Jitka P165 1 1 1
Betková Miloslava P165 1 1 1

Krátké zprávy

20.04.2019 v 19:41

Lukáš Jelínek vybojoval na Mistrovství Evropy juniorů 2019 bronzovou medaili.

07.04.2019 v 15:56

Titul v juniorské Extralize družstev vybojoval tým XBOWLING ŽIŽKOV.

06.04.2019 v 12:29

Otevřena OBSAZOVAČKA na 10. turnaj Prestige.

24.03.2019 v 17:18

Mistrovský titul na MČR dvojic seniorů 2019 získala v kategorii mixů dvojice Jana Lébrová - Jiří Vrážel.

23.03.2019 v 22:42

Mistrovský titul na MČR dvojic seniorů 2019 získala v kategorii žen dvojice Blanka Hanusíková - Dana Hanušová a v kategorii mužů Milan Soušek - Tomáš Rathouský.

Galerie

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins
Nejlepší hráč Prestige 9
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nej. hráč Prestige 9, kat. P190
Vojtěchová Markéta
Xbowling club
Vojtěchová Markéta

Vojtěchová Markéta

Xbowling club
Nejlepší žena Prestige 9
Fidra Jan
Bowlingzone Pardubice
Fidra Jan

Fidra Jan

Bowlingzone Pardubice
Nej. hráč Prestige 9, kat. P165